Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

SERVET ÇETİN
Alt 30.08.2006, 14:25   #1
CAGLAYAN
Usta Yiğido

CAGLAYAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 888 CAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart SERVET ÇETİN

SERVET ÇETİN

Mevki : Defans
Doğum Tarihi : 17.03.1981
Doğum Yeri : Tuzluca
Boyu : 191 cm
Kilosu : 84 kg
Uyruğu : T.C.
CAGLAYAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: SERVET ÇETİN
Alt 30.08.2006, 14:50   #2
talha58
Usta Yiğido

talha58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 462 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 900 talha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: SERVET ÇETİN

Altay veya Göztepe takımından Denizlispor'a çok ucuza gitmişti yıllar önce. Nasip işte. Denizlispor o sene UEFA kupasında başarılar yakalayınca özellikle deplasmandaki Lyon maçından sonra göze girip üç büyüklerin gözüne girmişti. Fenerbahçe'de kaldığı sürece çok eleştirildi. Milli takımda da oynadı. Araya atılan toplarda adam kaçırıp arkadan yetişememesi en büyük eksikliği olarak gösteriliyor. Örnek olarak da Shevcenko'nun Milan ile Fener'e ve Ukrayna ile Türkiye'ye attığı 5 gol gösteriliyor.
talha58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.08.2006, 15:13   #3
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 840 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ben Servetin kötü bir transfer olduguna katilmiyorum adamin yeterince Avrupa tecrübesi var Fenerbahce 100 ci yilin kadrosunu kuruyor o kadroda yer bulmak kolay degil fenerbahce de yaptigin bir hata bazi futbolcularin sonu oluyor size baska bir soru soruyorum sivassporda kac futbolcu fenerbahcede kadroya girer bize transfer teklifinde bulunduklari bir futbolcu varmi ukranyali schwecenko ismini bilmiyorum dogrumu yazdim dünyada onu durduracak kac tane defans adami var attigi goller onu göstermiyormu ?? bundan sonra kafa gölü veya yan ortalardan gol yemeyecegiz ben servet cetinin sivasa geldigine cok sevindim o mevkide tecrübe ister , gelelim can arata onun da fenerbahcede kariyeri bitti seneye o da kiralik baska takima gider .Biz de o lüks yok ve okadar para yok baskan daha ne yapsin adam yalniz kalmis kimse desteklemiyor tek basina o büyük yükün altinda eziliyor biraz duyarli olalim .....

Cok büyük yildizlar istiyorsak herkes her sivasliyim diyen o tasin altina kendi elini koymali ve büyük bir yardim kampanyasi baslatilmali ,her sey sadece yazilarda kalmamali ...
Alt 30.08.2006, 15:21   #4
kadir10
Yiğido

kadir10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 kadir10 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

servet genç ve hata yapan bi oyuncu tabi takımda 11 kişi vardır suçu tek kişinin üzerine atamassın yinede servet gibi bir oyuncuyu fenerbahçeden alabiliyorsanız daha iyi bir defans oyuncusuda alabilirdiniz

ne tecrübesi ya onun yüzünden geçen sezon şampiyonlar liginden elenmedimi fener tecrübe o yaşta kazanılmaz birde bu defans oyuncusuysa
kadir10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.08.2006, 15:31   #5
onursahin
Acemi Yiğido

onursahin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 onursahin isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

YİĞİDO BOMBAYI PATLATTI !..

Fenerbahçe’de Servet Çetin bonservisi ile, Gürhan Gürsoy ise kiralık olarak Sivasspor’a verildi. Sivasspor ayrıca Beşiktaş'ın eski futbolcularından Ali Eren ile Hollandalı Nardin Vooter'i renklerine bağladı.

30 Ağustos 2006, 14:14

AjansSpor

Turkcell Süper Ligi ekiplerinden Sivasspor, Fenerbahçe’den Servet Çetin'i bonservisiyle, yine Fenerbahçe’den genç oyuncu Gürhan Gürsoy'u kiralık, Beşiktaş’ın eski futbolcularından Ali Eren ve Hollanda Milli Takımı ile Ajax takımında forma giymiş olan Voordin Wooter'i renklerine kattı.

Kırmızı-Beyazlı ekibin Basın Sözcüsü Fikret Ünsal yeni transferlerinin önümüzdeki günlerde Bolu Gerede’de kampta olan takımlarına dahil olacaklarını söyledi.

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, Sivasspor Sosyal Tesislerinde Yönetim Kurulu Üyeleri; Uğur Akkuş, Muammer Yıldız ve Faruk Taşseten ile birlikte Sivasspor'da yaşanan transfer gelişmeleriyle ilgili basın mensuplarına bilgi verdi.

Basın Sözcüsü Ünsal, yönetim olarak Sivas'ın ve Sivasspor'un neferi olduklarını Sivasspor'un bu senede ligi rahat bir konumda bitirmesi için ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiklerini belirtti.

Ünsal, "Sivasspor'un mevcut kadrosunu daha da güçlendirmek için Fenerbahçe'den Servet Çetin ve Gürhan'ı, Hollandalı Nardin Wooter ve eski Beşiktaşlı Ali Eren'e imza renklerimize katacağız. Yeni transferlerimizle birlikte daha da güçlü bir Sivasspor olarak ligde mücadele edeceğiz" dedi.

-TAŞIN ALTINA KAFAMIZI KOYDUK-

Sivasspor Yönetimi olarak taşın altına kafalarını koyduklarını bu takıma gönül verenlerin ise taşın altına ellerini koyma vakitlerinin geldiğini belirten Ünsal, Sivasspor’u seven herkesi maddi desteğe davet etti. Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal Turkcell Süper Ligi’nde mücadele etmenin çok büyük ekonomik güçlere dayandığını belirterek tüm Sivaslıların Sivasspor'a maddi ve manevi yönden destekçi olmalarının şart olduğunu dile getirdi.

Ünsal, "Başta belediyemiz, odalarımız, sivil toplum kuruluşlarımız olmak üzere herkesin taşın altına ellerini sokmalarının zamanı geldi. Bizde yönetim olarak bütçemizin çok çok üstünde takımımıza transferler yaparak transferin son günlerinde istenen, arzulanan isimleri renklerimize kattık. Artık tüm Sivas'tan ve Sivaslıdan takımına sahip çıkmalarını bekliyoruz" dedi.

-KOMBİNEYE İLGİ BEKLENİYOR-

Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, taraftarlarının istediği yıldız transferlerini gerçekleştirdiklerini belirterek, satışına devam edilen kombine biletlere ilgi gösterilmesini istedi.

Ünsal, "Sezon başında çok cüzi bir fiyatla satışa sunduğumuz kombine biletinde istediğimiz satış rakamına henüz ulaşamadık. Sezon başı 4800 adet kombine bileti satışa sunduk. Bunlardan 1800 tanesini satabildik. Yönetim olarak bütçemizi ve haddimizi aşarak takımımıza 4 yeni transfer yaptık. Hala satışta bulunan kombine biletlerini Yiğidoların tüketmesi gerekir ki bizlerde maddi açıdan biraz rahatlayalım. Yiğidoların bugüne kadar takımlarına göstermiş oldukları desteğin artarak büyümesi gerekmekte” diye konuştu.
onursahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.08.2006, 15:34   #6
yeni_erol_34
Yeni Yiğido

yeni_erol_34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 yeni_erol_34 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter -->: SERVET ÇETİN

piyasada futbulcumu kalmadı gidip serveti alıyoruz anlamıyorum fenerbahçeyi batıranlardan birisi bu adam ( ben fenerli değilim)
kimbilir kaç para bayıldılar işallah iyi oynarda yazdıklarımda yanılır
yeni_erol_34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.08.2006, 15:40   #7
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Servet Çetin ve Gürhan Kesinlikle çok doğru transferler... Yalnız Ali Eren için çok fazla iyimser değilim.. Yalnız maç başına anlaşılmış yapılan açıklamay göre.. O zaman Ali Eren için şu yorum yapılabilir "ne kadar ekmek, o kadar köfte" ..SİVASSPOR'umuza ve camia'mıza hayırlı olsun..
Murad_Kelleci58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.08.2006, 15:44   #8
koyu58
Tecrübeli Yiğido

koyu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 koyu58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

tamam iyi oyuncuda ileri gider hava toplarında gol atar kanatlardan gelen ortaları uzaklaştırır ya rakip derinleme paslarla kaleye gelirse nolacak kusura bakmayında ligde hiçbir rakip salak değil hepside servetin açığını biliyor servet eğer ilk 11 de sahaya çıkarsa rakipler sivasspora değil servete göre oynayacaklar eski bir fenerli olarak benim düşüncem
Alt 30.08.2006, 16:57   #9
PARTNER58AHMET
Tecrübeli Yiğido

16 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 PARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOKPARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOKPARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOK

SERVET ÇETİNİN SİVASA TRANSFERİ DOĞRUYSA ÇOK GÜZEL BİR TRANSFER SERVET ÇETİNİN EN AZINDAN AVRUPA TECRÜBESİ VAR TAKIMIMIZA HAYIRLI UĞURLU O0LSUN
PARTNER58AHMET isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.08.2006, 16:58   #10
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 916 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

İnşallah Denizlideki başarısını yakalar Sivasspor da. takıma faydalı olur.

Seçenekler Arama
Stil