Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Herkesin Sevgisini Kazanacağız
Alt 06.05.2009, 10:06   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Herkesin Sevgisini Kazanacağız

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, kendisinin Fenerbahçe'ye yakıştırılmasından gurur duyduğunu, ancak Sivasspor'da görevinin başında olduğunu ifade etti.

Denizli'de Pamukkale Üniversitesi'nde (PAÜ) Kariyer Günleri'ne katılan Uygun, burada gazetecilere açıklamada bulundu.

Fenerbahçe'ye gidip gitmeme konusundaki düşünceleri sorulan Uygun, şöyle dedi:
''Dostlarımız 'hiçbir yere gitmem deme' diyor. Hayır benim Anadolu'da yapacak daha çok güzel şeylerim var. Sivas halkına ve insanlara manevi borcum var. Orada başlattığımız bu projeler, markalaşma... Şampiyonlar Ligi'nin en genç teknik direktörü olma şansını yakalayacağım. Dolayısıyla böyle bir güzellik parayla ölçülemez. Ben Fenerbahçe'de gol krallığı, şampiyonluklar yaşadım. İnsanlar bizi oraya yakıştırıyor. Bu da benim için gurur verici. Kendi hayallerimi gerçekleştirme adına inşallah öyle bir zaman geldiğinde, ben bu başarıyı elde edecek duruma gelirsem, orada olmayı ve başarıları hep beraber yaşamayı isterim. O zaman bana nasip olmasını isterim. Şu anda Sivasspor'da görevimin başındayım hiçbir yere de ayrılmayı düşünmüyorum.''

Uygun, daha önce beş haftada 3 galibiyet, bir beraberliğin şampiyonluğu belirleyeceğini söylediğini hatırlatarak, ''Tabii bunu söylerken bizlerin ve rakibimizin de puan kaybedeceğini düşünerek söyledim. Nitekim ikimiz de puan kaybettik'' dedi.
Gaziantepspor maçında kadrolarının kısıtlı olmasından dolayı sıkıntı yaşadıklarını ve istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını ifade eden Uygun, ''Son 4 haftada oyuncu kardeşlerimizin bundan ders alabilmiş şekilde devam edeceğine inanıyorum. Kalan haftaları da inşallah lider olarak bitirip yıllardan beri süren başarımızı kupayla taçlandırmak istiyoruz'' diye konuştu.

ANADOLU'NUN YÜKSELEN PROJESİ

Uygun, daha önce ''(Şampiyon biziz, ikinci kim bilmiyoruz) dediğini hatırlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Onu da dört hafta sonra göreceğiz. Çünkü Sivasspor takımı 20 milyon TL bütçesiyle bu lige güzellikler katmıştır. Takımımın 16 haftadır lider olması, inanarak, arzuyla, coşkuyla şampiyonluğu Anadolu'ya getirme çabası, Anadolu'nun birçok yerinde büyük heyecan yaratmıştır. Sivasspor Anadolu'nun yükselen projesidir. Yıllardan beri '4 büyükten başka şampiyon yok' diye dikte edilmişti. İnsanlar bunun olabileceğine inandırılmamıştı. İnşallah bu sezon başarımızı kupayla taçlandırıp 7'den 70'e herkesin sevgisini kazanırız.''

Şampiyon olmayı başarmaları halinde birçok Anadolu takımının bundan sonra bu hedefe odaklanacağını anlatan Uygun, şunları söyledi:
''Bunu başarabilecek takımlarımız var. Bursa, Eşkişehir, Kocaeli, Sakarya, Kayseri, Konya, Ankaragücü, Göztepe, Trabzonspor gibi eski efsanelerimiz. İnşallah biz de başarırız, onlar da başarır. Ligimizin marka değeri düşmedi, yükseldi. O ligin marka değeri düştü diyenler düşmüş durumdalar. Bana göre düşük ufku olan insanlardır. Anadolu takımları bu şekilde yürüdüğünde hem reklam sponsorluk anlaşmaları hem de o şehirlerdeki pasta büyüyerek artacaktır.''
Uygun, Beşiktaş'ın da kendilerinin de puan kaybedebileceklerini, Trabzonspor'un da şampiyonluk şansının olduğunu anlatarak, ''Puan kaybedilmez diye bir şey yok, Hacettepe gibi küme düşmüş diye düşünülen takım bile büyük takımlarımızı yenebiliyor'' dedi.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Herkesin Sevgisini Kazanacağız
Alt 06.05.2009, 10:32   #2
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Herkesin Sevgisini Kazanacağız

sivaslı olmak ayrı bir ayrıcalık sivassporu çalıştırmak ayrı bir ayrıcalık buda sana yakışıyor bülent hocam yola devam hedefe az kaldı zafer bizim inşallah
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2009, 10:34   #3
carizma0658
Usta Yiğido

carizma0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 479 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 699 carizma0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hocam inan sadece degil dünya bizi konuşuyor biz sadece türkıyenn degil dünyanın sevgisini kazandık allah şampıyonlugu bıze nasip eder inşallah
carizma0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı carizma0658'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.05.2009, 10:38   #4
konartr58
Tecrübeli Yiğido

229 Mesajına 362 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 konartr58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

GAZETE YAZARLARI İLE GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ YAPALIMsayın Necati bey,
bilmem yakup kadrinin yaban romanını okudunuz mu?orada bir aydın tiplemesi var.sığındığı köyde gördüğü çirkinlikleri sonra değerlendiriyor.bu dikenlerin çıkmasına ben göz yumdum.şimdi de ayaklarımı kanatıyor.
bu hatırlatmadan şuraya geçmek istiyorum.o görüntülerinden utandığınız ve acayip diye rahatsız olduğunuz şeyleri kim yarattı acaba.
sizlerin spor yazarlarının hiç mi hiç kusuru ve katkıları yok.kalemlerinizi paralı sömürge askerleri gibi sevdiğiniz dediğiniz takımların emrine tutsak edip yazdıklarınızdan beslendi bu azmanlar.onlara devaynalarını siz tuttunuz.o cüceler sizlerin tuttuğu aynalarla kendilerini büyük sandılar.
onlar aslında temiz çocuklardı.Anadludan saf ve temiz şekilde geldiler.İstanbul,para,ölçüzüs üz ve hak etmedikleri övgüler onları bozdu.
sizler anadoludaki güzellikleri görmezlikten geldikce bu tür görüntüler her zaman olacaktır.İstanbul takımları olmazsa avrupada ne yaparız diye ağlamakla futbolda birşey kazanmadığımzı görmekteyiz.Milli takım istanbul takımları ve avrupa karmasından ibaret.ama görüyoruz ki,ortada başarı yok.Çünkü bunlar ne yaparlarsa yapsınlar büyük kalmaya alışmışlar.o nednele de kendilerini yenilemeye değiştirmeye gereksinim duymuyorlar.başarısızlıklarını başka şeylerde arıyorlar.Aslında pazar günkü kavga iki büyük dediğimiz ama içten içe çökmüş iki takımın bir ölçüde bittiklerinin kavgası idi.Dikkat ettiniz mi futbolcular birbirine girerken düşman görüntüleri veren yıldırım ve polat dostluk görüntüleri verip yemeklerde buluşuyorlardı.Bunlar türk futbolunu yönetim anlayışları ile bu hale getirdiler.Bunlardan da hesap sormanız gerekmez mi?
Lalae devri şairleri gibi artık ibrahim paşların helve yemesine methiyeler yazarak belki günü kurtarabilirsiniz.Ama Türk futbolunun kurtulmadığı ve çöktüğü ortada.
anadoludan gelen yeni seslere nefeslere sahip çıkınız.Sivas trabzon ve bursadır aslında büyük olan.Kısıtlı imkanları ile istanbulun eksimiş yüzlerini silkeliyorlar.Futbolun paradan önce yürek olduğunu gösteriyorlar.Dünyanın parası verilip alınan adamların anadolu takımlarından daha çok değerleri olduğu ama o yıldızların anadolu aslanları karşısında birer birer söndüklerini görüyoruz.
beşiktaşta yenilgiler aldıktan sonra gerçek yüzünü gösterecek.
sizlerde ders alın ne olur.Artık anadolu takımlarının güzelliklerini görün.onları istanbul entrikalarından koruyun.cesaretlendirin.onlar evet anadolunun üç büyüğü sivasspor,tarbzon ve bursa övülmeyi hakediyorlar.Allah rızası için artık sizde görün.çirkinliklerden utanıyorsanız.utanmayacağınız anadolunun yüzüne bakın.
saygılarımla.Av.İsmail Hakkı konar-sivas
BU DA ŞATANA'NIN YANITI
Sayın Konar;
Düşüncelerinize katılmamak elde değil. Tabi bu durumun suçlusu olarak bizleri de göstermeniz tipik bir Anadolu Futbolsever tepkisi. Ancak bunu da inanın anlayışla karşılıyorum. Hatta haklı olduğunuz noktalar da kesinlikle vardır. Bizlerin de hataları var. Bunu ben şahsen kendi içimde yargılıyorum.

Ancak şunu da bilmenizi isterim ki ne kadar objektif olma kaygısı taşıyarak yazı yazarsak o kadar subjektif bir yazı ortaya çıkıyor. Ayrıca objektif olmak, göreceli bir kavram olmaya başladı. Önemli olan inandığını yazmak bana göre. İnanmadığını kaleme alanlar namerttirtir zaten.

Ben bu eleştirilerinizi de inanarak, kalpten, inanarak yaptığınızı hissettim. İşte önemli olan budur. Herkes inandığını söylemeli, uygulamalı.

Başkasının emir kulu olmamalı. Ben şahsen size açık yürekililkle ifade edeyim ki bazı zamanlar kendi yazdığımı eleştirdiğim oldu. Bir yazar için bu çok önmeli. Sizi temin ederim inanmadığımı kaleme almam. Sanırım siz de tepkinizi başkalarının maşaları olanlara gösteriyorsunuz. Maalesef her meslekte olduğu gibi içimizde de bu maşalardan ve kuklalardan var.

Ayrıca Sivas'a bol selam. Güzel günlerim oldu orada. Çifte minareler, kale buralar çok hoş ve tarihi mekanlar. Sivasspor'a da başarılar. Umarım bu saatten sonra ayaklarına gelen fırsatı tepmezler. Teperlerse bunun sorumlusu sadece kendileri olur.

Size işlerinzide başarılar ve esenlikler dilerim

Saygılarımla

Necati ŞATANA
konartr58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda konartr58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2009, 10:39   #5
hanedan58
Acemi Yiğido

hanedan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 581 hanedan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İşte bizim hocamız bu sayın uygun sana sonuna kadar inanıyor ve güveniyoruz sivassın başarısı senin senin başarın ise sivasındır bizler artık bir bütünüz bir vucuduz ayrılamayız
hanedan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı hanedan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.05.2009, 10:48   #6
58sadi58
Yeni Yiğido

58sadi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58sadi58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Herkesin sevgisini kazanacagız artık fener bahceli taraftarların yarsısı sivaslı taraftar olacak galatasary taraftarını yarısı sivaslı taraftar olacak yani bitün taraftarlara kendimizi sevdirecez ve sivassporun tartarı yükselecek buna innanıyorum

Seinin gitiginyer Bize memleketdi Sivasım
58sadi58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58sadi58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2009, 14:53   #7
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

başarı inanmak sonucunda gerçekleşir. sonra çalışacaksınız ve hatanızı minimuma çekeceksiniz. eksra hata yapma lüksünüz yok. olamazda. 4 hafta kalmış ve bir puanla lidersiniz. ee yani 4 maç. ligin bitmesine 4 maç kalmış. dişini sıkacaksın. mantıklı olacaksın. dişinle tırnağınla geldiğin yerden alnının akıyla çıkacaksın. sana gönüllerin şampiyonusun diyenlere güleceksin. geçeceksin. sen gerçek iampiyon olacaksın. çünkü sen bunu yeterince hakettin. sakın olaki elinden buırakmayacaksın. sana karşı çok şiddetli oynayacaklar. gerektiğinde teşvik alacaklar. bunlarıda göreceksin. ona göre oynayacaksın.herkesi yeneceksin. önünde sadece 4 maç kaldı unutmayacaksın. hata yapma hakkın artık sıfır oldu hiç unutmayacaksın. herlkes seninle bütün yürekler aynı anda senin için atıyor hiç unutmayacaksın. sevinç gözyaşları hep birlikte akıyor sakın ama sakın unutmayacaksın. şampiyonluk kutlamalarında sizlerde bizim gibi hükümet meydanında olacaksınız birlikte coşacağız sakın haaaa sakınnn bunuda unutmayacaksın..
hiko58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2009, 15:20   #8
mysuskunx
Tecrübeli Yiğido

mysuskunx - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 mysuskunx FAZLA SÖZE GEREK YOKmysuskunx FAZLA SÖZE GEREK YOK

ZATEN KAZANDIK HOCAM TEŞEKKÜRLER...

Seni Sebepsiz SEVDİK, SEVECEĞİZ...

mysuskunx isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2009, 16:52   #9
swoden
Acemi Yiğido

swoden - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 swoden Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sivasspor seni var etti sen Sivasspor'u var ettin, başka takım sana yakışmaz Bülent Hoca...
swoden isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2009, 20:50   #10
sergio1989sivas
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 sergio1989sivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

HELAL OLSUN SANA ASKER BÜLENT.
sergio1989sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
herkesin, kazanacağız, sevgisini