Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Anadolu`dan Şampiyon Çıkartacağım
Alt 22.10.2009, 09:05   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Anadolu`dan Şampiyon Çıkartacağım

Sivasspor gerçeğini tarihe altın harflerle yazdırdı. Yiğidolar'la birlikte geçirdiği 7 yılda mütevazi kimliğiyle futbolseverlerin ve Kırmızı-Beyazlı camianın gönlünde taht kurdu...

"Anadolu'dan bir takım şampiyon olacak." dediğinde ona dudak bükenler, geride kalan son iki sezonda cesaretine hayran kaldı. Kimileri onun ince esprilerini farklı noktalara çekse de çoğunluk açıksözlülüğüne alkış tuttu. Lafı ağzında lokma etmedi, beyninden geçenleri de bir an olsun düşünmeden kelimelere döktü. Namı diğer 'Asker Bülent'ten söz ediyoruz. Antalyaspor maçının ardından Sivasspor'daki teknik direktörlük görevinden istifa eden genç çalıştırıcı, Yiğidolar'daki maceralı yıllarını, yeni dönem hedeflerini ve bilinmeyen birçok konuyu Zaman okurlarıyla paylaştı.

Sivasspor'da neler oldu, niye istifa ettiniz?

Sezon başı planlamamızda sakatlıkları göz önüne almamıştık. Kampa gittiğimizde Petkoviç, Abdurrahman, Sedat, Onur, Sezer, Erman Kılıç ve Mehmet Yıldız gibi çok önemli futbolcuların sakatlıkları takım kurgusunu etkiledi. Bilica ve Tum gibi iki önemli arkadaşımızı da kaybettik. Sivas'a gelen yabancılar türlü bahanelerle geri döndüler. Bunların neticesinde elimizde malzeme yetersizliği oldu.

Sakatların düzeleceğini umarak oynadığımız hazırlık maçlarında uğradığımız mağlubiyetler, demoralize olmamıza ve yıpranmamıza yol açtı. En son Antalyaspor maçı öncesinde başkanıma, "Başkanım, bu karşılaşmada galip gelerek bırakacağım. Bundan sonra gelen hoca kazanmaya geçmiş, ivmesi yükselmeye başlayan takımla daha güzel günlere gider." dedim. Sivasspor'un önünü açmak adına Antalyaspor galibiyetinden sonra takımı bıraktım.

Takımınız iki sene üst üste şampiyonluğa oynadı. Sizce zafer niye gelmedi?

Şampiyon olmanızı, bütçeniz, kadronuzdaki üst seviyedeki yetenekler ve tecrübe gibi faktörler belirliyor. Bizim birçok futbolcumuzun tecrübesizliği ve sakatlıklar sonucu oluşan kaos, final maçlarında performans sergilememizi hep engelledi. Böyle olunca da şampiyonluk elimizden kaçtı. Yoksa takımımız, gerek taktiksel gerekse antrenman metotları yönünden şampiyonluğu hak edecek birçok süreci başarıyla geçmişti. Ama kadro eksikliği handikap oldu.

Ligde çıtayı yüksek tuttunuz. Bu, sizin ve Sivas-spor için handikaba yol açtı mı?

Bülent Uygun'un olduğu yerde hedefler hep en üsttür, en zirvedir. Allah bana başarmayı nasip ettiği sürece her daim zirveye çıkmayı amaçladım. Başarmak için var gücümle çalıştım. Hedefin yükseğe konulması, takıma ve şehre büyük ivme kazandırdı. Elbet bunun acısını çektiğimiz de oldu zaman zaman.

Taraftardan yeterli desteği gördünüz mü?

Sivas taraftarları inanılmaz derecede misafirperver. İki sezon önceki şampiyonluk maçında bile rakibimiz Galatasaray'ı çiçeklerle karşıladılar. Geçen yıl da Beşiktaş'la oynadığımız karşılaşmada aynı sevgiyi gösterdiler. Bize dualarıyla her zaman destek oldular, takımlarının yanında yer aldılar. Hepsi muhteşemdi. 7'den 70'e hepsine teşekkür ederim.

Futbolcularınız, son Antalyaspor maçında size sarıldı. Sevgi ortamını özetler misiniz?

Soyunma odasında ağlayan futbolcular, tribünde ağlayan taraftarlar vardı. Oyuncularımın yatırımlarına kadar her şeyiyle yakından ilgilendim. Ölene kadar futbolcularımla hep dost olarak kalacağız.

Buruk mu ayrıldınız?

Kesinlikle hayır. Sadece ayrılırken bir iki kişiye kalbim kırıldı. Dualarını ve desteklerini eksik etmediler. Bu yolda hep beraber yürüdük. Taraftarın benim gönlümde hep ayrı bir yeri olacaktır. Onları hiçbir zaman unutmayacağım.

Sivasspor'da farklı dinlere mensup futbolcuları kaynaştırdınız. Onlar için ibadet yerleri yaptınız. Futbolumuza sevgi ve hoşgörü ne zaman hakim olacak?

O süreç yavaş yavaş işliyor. Hıristiyan bir futbolcu saha ortasında istavroz çıkartabiliyor, Yahudi bir oyuncu dinî bayramında orucunu tutup o gün idman yapmayabiliyor. Yüzde 90'ı Müslüman olan ülkemizde futbolcularımızın dinî vecibelerini yerine getirdikleri için yargılanmalarını garipsiyorum.

Hedefinizin Anadolu'dan bir takımı şampiyonluğa taşımak olduğunu biliyoruz. Bunun için neler yapacaksınız?

Anadolu'dan bir takımı şampiyon yapmak için tüm unsurların bir araya gelmesi lazım. Sizin bindiğiniz gemide hep meltem rüzgârları essin diye beklerseniz hataya düşersiniz. Çünkü lodos, poyraz, her şeyle karşılaşacaksınız hayatınız boyunca. Gemideki dostlarınızla birlikte hedefe varabilmek için kenetlenmek zorundasınız.

Yönetiminden taraftarına, futbolcusundan teknik heyetine kadar her şeyin dört dörtlük olması gerekir. Ben idman bilgilerimize, 20 yıllık futbolculuk kariyerimle sahada uygulayıcı oldum. Bir alim kadar çok okuyup, bir arifin verdiği hayat tecrübesini birleştirip Bülent Uygun'un kendi antrenman metotlarını kullandım. Başarıya baktığımda doğruları yaptığımı düşünüyorum. Bunda birçok kişinin emeği vardı.

Bu düşünce tarzımda mutlaka bir gün Anadolu'dan bir takımı şampiyon yapacağım. Elbet eksikliklerim de var. Büyük kulüplerimize herhangi bir şekilde laf söylenmemesi gerektiğini daha iyi anladım. Ancak herkesin seni sevmesini bekleyemezsin. Sen öyle bir başarı elde ediyorsun ki, adam istemiyor. Anadolu'nun yüzde 70'i bizim başarımızı istese dahi bazıları istemiyor.

Vedanız çok duygusal oldu. Bir gün yeniden Sivasspor'a döner misiniz?

Sivasspor'un daha iyi yerlere gelebilmesi için istifa ettim. Yeniden döneceğim diye bir kaide yok. Teknik direktörler her zaman hedef tahtasındadır. Takıma zarar verdiğimizi anladığımız anda giyotini kendimiz çekebilmemiz gerekiyordu. Biz de bunu yaptık.

"Eski futbolculara huzurevi", yeni tesisler gibi birçok projeye imza attınız. Camiadan destek aldınız mı?

Futbol Federasyonu Başkanı'mız Sayın Mahmut Özgener, bu konuda çok hassas davrandı. Bu projelerin 2-3 yılda hayata geçirileceğini umut ediyorum. Bir diğer husus da tesisler açısından fakir olmamız. Eğer Ankaraspor'un tesisleri, Türk Milli Takımı'nın tesislerinden daha güzelse büyüklerimizin bir şeyleri düşünmesi gerekiyor. Altyapı çok önemli. Ancak yetersiz destek, gençlerimizin heba olmasına yol açıyor.

Anadolu kulüplerinin en büyük sorunu maddiyat. Bu sıkıntıları aşmak için ne yapmalılar?

Erzurumspor, Sakarya, Kocaeli, Yozgat, Zonguldak ve Göztepe... Hepsi yanlış yönetiliyor. Dolayısıyla Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ı tarih her zaman gururla anacaktır.

Fatih Terim istifa etti. Sizce Milli Takım'ın yeni hocası yerli mi, yabancı mı olmalı?

Öncelikle bana göre Fatih Terim'in Milli Takım'ın başına döndürülmesi gerekir. Türkiye'deki bütün güzel başarıların altında Terim'in imzası vardır. Çok köklü değişiklikler gerekiyor. 14 bin yerli teknik direktöre sahip olan bir ülkede yabancı hoca düşünüyoruz. Yılmaz Vural, Güvenç Kurtar, Erdoğan Arıca ve Giray Bulak hocalarımız hiçe sayılıyor.

Hafta sonu oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin sonucu ne olur?

Derbilerin hiçbir zaman favorisi olmadı. Ancak Kadıköy'de olduğu için Fenerbahçe bir adım önde görünüyor. Galatasaray'ın mağlubiyeti onlar için kaos olur. Bana göre tipik bir beraberlik maçı.

Yeni dönemdeki hedefleriniz neler? Bugünlerde size ulaşan ciddi bir teklif var mı?

İsmimiz iyi takımlarla anılıyor. Bu mutluluk verici. Şu ana kadar hiçbir kulüple görüşmedim. Başında hocası bulunan bir takımla temasa geçmem. Allah nasip ederse yönetim ve taraftarıyla uyum sağlayabileceğim, hayal ettiklerimi gerçekleştirebileceğim bir takımla anlaşırım. Olmazsa sezon sonunu bekleyip, bir ekibin başına geçeceğim. En büyük hayalim, Anadolu'dan şampiyon çıkarmak. Bir takımla Şampiyonlar Ligi kupasını kazanmak, Milli Takım'la, Avrupa ve dünya şampiyonluğu elde etmek var. Bunları başarmak için var gücümle çalışıyorum. İnşallah Allah, bana bunları gerçekleştireceğim bir takıma gitmeyi nasip etsin.

Şu an İngiltere'ye gidiyorum. Onların antrenman metotlarını değerlendirip yabancı portföyümü geliştirmeyi amaçlıyorum. Bu süre zarfı içinde düşündüklerimi gerçekleştireceğim bir takım olursa anlaşma yapacağım.

ZAMAN
MURAT İNCİ İSTANBUL

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Bülent Uygun Anadolu'yu şampiyon yapmaya kararlı
Alt 22.10.2009, 09:05   #2
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 922 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Bülent Uygun Anadolu'yu şampiyon yapmaya kararlı

Anadolu'dan bir takım şampiyon olacak." dediğinde ona dudak bükenler, geride kalan son iki sezonda cesaretine hayran kaldı. Kimileri onun ince esprilerini farklı noktalara çekse de çoğunluk açıksözlülüğüne alkış tuttu. Lafı ağzında lokma etmedi, beyninden geçenleri de bir an olsun düşünmeden kelimelere döktü. Namı diğer 'Asker Bülent'ten söz ediyoruz. Antalyaspor maçının ardından Sivasspor'daki teknik direktörlük görevinden istifa eden genç çalıştırıcı, Yiğidolar'daki maceralı yıllarını, yeni dönem hedeflerini ve bilinmeyen birçok konuyu Zaman okurlarıyla paylaştı.

Sivasspor'da neler oldu, niye istifa ettiniz?

Sezon başı planlamamızda sakatlıkları göz önüne almamıştık. Kampa gittiğimizde Petkoviç, Abdurrahman, Sedat, Onur, Sezer, Erman Kılıç ve Mehmet Yıldız gibi çok önemli futbolcuların sakatlıkları takım kurgusunu etkiledi. Bilica ve Tum gibi iki önemli arkadaşımızı da kaybettik. Sivas'a gelen yabancılar türlü bahanelerle geri döndüler. Bunların neticesinde elimizde malzeme yetersizliği oldu.

Sakatların düzeleceğini umarak oynadığımız hazırlık maçlarında uğradığımız mağlubiyetler, demoralize olmamıza ve yıpranmamıza yol açtı. En son Antalyaspor maçı öncesinde başkanıma, "Başkanım, bu karşılaşmada galip gelerek bırakacağım. Bundan sonra gelen hoca kazanmaya geçmiş, ivmesi yükselmeye başlayan takımla daha güzel günlere gider." dedim. Sivasspor'un önünü açmak adına Antalyaspor galibiyetinden sonra takımı bıraktım.

Takımınız iki sene üst üste şampiyonluğa oynadı. Sizce zafer niye gelmedi?

Şampiyon olmanızı, bütçeniz, kadronuzdaki üst seviyedeki yetenekler ve tecrübe gibi faktörler belirliyor. Bizim birçok futbolcumuzun tecrübesizliği ve sakatlıklar sonucu oluşan kaos, final maçlarında performans sergilememizi hep engelledi. Böyle olunca da şampiyonluk elimizden kaçtı. Yoksa takımımız, gerek taktiksel gerekse antrenman metotları yönünden şampiyonluğu hak edecek birçok süreci başarıyla geçmişti. Ama kadro eksikliği handikap oldu.

Ligde çıtayı yüksek tuttunuz. Bu, sizin ve Sivas-spor için handikaba yol açtı mı?

Bülent Uygun'un olduğu yerde hedefler hep en üsttür, en zirvedir. Allah bana başarmayı nasip ettiği sürece her daim zirveye çıkmayı amaçladım. Başarmak için var gücümle çalıştım. Hedefin yükseğe konulması, takıma ve şehre büyük ivme kazandırdı. Elbet bunun acısını çektiğimiz de oldu zaman zaman.

Taraftardan yeterli desteği gördünüz mü?

Sivas taraftarları inanılmaz derecede misafirperver. İki sezon önceki şampiyonluk maçında bile rakibimiz Galatasaray'ı çiçeklerle karşıladılar. Geçen yıl da Beşiktaş'la oynadığımız karşılaşmada aynı sevgiyi gösterdiler. Bize dualarıyla her zaman destek oldular, takımlarının yanında yer aldılar. Hepsi muhteşemdi. 7'den 70'e hepsine teşekkür ederim.

Futbolcularınız, son Antalyaspor maçında size sarıldı. Sevgi ortamını özetler misiniz?

Soyunma odasında ağlayan futbolcular, tribünde ağlayan taraftarlar vardı. Oyuncularımın yatırımlarına kadar her şeyiyle yakından ilgilendim. Ölene kadar futbolcularımla hep dost olarak kalacağız.

Buruk mu ayrıldınız?

Kesinlikle hayır. Sadece ayrılırken bir iki kişiye kalbim kırıldı. Dualarını ve desteklerini eksik etmediler. Bu yolda hep beraber yürüdük. Taraftarın benim gönlümde hep ayrı bir yeri olacaktır. Onları hiçbir zaman unutmayacağım.

Sivasspor'da farklı dinlere mensup futbolcuları kaynaştırdınız. Onlar için ibadet yerleri yaptınız. Futbolumuza sevgi ve hoşgörü ne zaman hakim olacak?

O süreç yavaş yavaş işliyor. Hıristiyan bir futbolcu saha ortasında istavroz çıkartabiliyor, Yahudi bir oyuncu dinî bayramında orucunu tutup o gün idman yapmayabiliyor. Yüzde 90'ı Müslüman olan ülkemizde futbolcularımızın dinî vecibelerini yerine getirdikleri için yargılanmalarını garipsiyorum.

Hedefinizin Anadolu'dan bir takımı şampiyonluğa taşımak olduğunu biliyoruz. Bunun için neler yapacaksınız?

Anadolu'dan bir takımı şampiyon yapmak için tüm unsurların bir araya gelmesi lazım. Sizin bindiğiniz gemide hep meltem rüzgârları essin diye beklerseniz hataya düşersiniz. Çünkü lodos, poyraz, her şeyle karşılaşacaksınız hayatınız boyunca. Gemideki dostlarınızla birlikte hedefe varabilmek için kenetlenmek zorundasınız.

Yönetiminden taraftarına, futbolcusundan teknik heyetine kadar her şeyin dört dörtlük olması gerekir. Ben idman bilgilerimize, 20 yıllık futbolculuk kariyerimle sahada uygulayıcı oldum. Bir alim kadar çok okuyup, bir arifin verdiği hayat tecrübesini birleştirip Bülent Uygun'un kendi antrenman metotlarını kullandım. Başarıya baktığımda doğruları yaptığımı düşünüyorum. Bunda birçok kişinin emeği vardı.

Bu düşünce tarzımda mutlaka bir gün Anadolu'dan bir takımı şampiyon yapacağım. Elbet eksikliklerim de var. Büyük kulüplerimize herhangi bir şekilde laf söylenmemesi gerektiğini daha iyi anladım. Ancak herkesin seni sevmesini bekleyemezsin. Sen öyle bir başarı elde ediyorsun ki, adam istemiyor. Anadolu'nun yüzde 70'i bizim başarımızı istese dahi bazıları istemiyor.

Vedanız çok duygusal oldu. Bir gün yeniden Sivasspor'a döner misiniz?

Sivasspor'un daha iyi yerlere gelebilmesi için istifa ettim. Yeniden döneceğim diye bir kaide yok. Teknik direktörler her zaman hedef tahtasındadır. Takıma zarar verdiğimizi anladığımız anda giyotini kendimiz çekebilmemiz gerekiyordu. Biz de bunu yaptık.

"Eski futbolculara huzurevi", yeni tesisler gibi birçok projeye imza attınız. Camiadan destek aldınız mı?
Futbol Federasyonu Başkanı'mız Sayın Mahmut Özgener, bu konuda çok hassas davrandı. Bu projelerin 2-3 yılda hayata geçirileceğini umut ediyorum. Bir diğer husus da tesisler açısından fakir olmamız. Eğer Ankaraspor'un tesisleri, Türk Milli Takımı'nın tesislerinden daha güzelse büyüklerimizin bir şeyleri düşünmesi gerekiyor. Altyapı çok önemli. Ancak yetersiz destek, gençlerimizin heba olmasına yol açıyor.

Anadolu kulüplerinin en büyük sorunu maddiyat. Bu sıkıntıları aşmak için ne yapmalılar?

Erzurumspor, Sakarya, Kocaeli, Yozgat, Zonguldak ve Göztepe... Hepsi yanlış yönetiliyor. Dolayısıyla Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ı tarih her zaman gururla anacaktır.

Fatih Terim istifa etti. Sizce Milli Takım'ın yeni hocası yerli mi, yabancı mı olmalı?

Öncelikle bana göre Fatih Terim'in Milli Takım'ın başına döndürülmesi gerekir. Türkiye'deki bütün güzel başarıların altında Terim'in imzası vardır. Çok köklü değişiklikler gerekiyor. 14 bin yerli teknik direktöre sahip olan bir ülkede yabancı hoca düşünüyoruz. Yılmaz Vural, Güvenç Kurtar, Erdoğan Arıca ve Giray Bulak hocalarımız hiçe sayılıyor.

Hafta sonu oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin sonucu ne olur?

Derbilerin hiçbir zaman favorisi olmadı. Ancak Kadıköy'de olduğu için Fenerbahçe bir adım önde görünüyor. Galatasaray'ın mağlubiyeti onlar için kaos olur. Bana göre tipik bir beraberlik maçı.

Yeni dönemdeki hedefleriniz neler? Bugünlerde size ulaşan ciddi bir teklif var mı?

İsmimiz iyi takımlarla anılıyor. Bu mutluluk verici. Şu ana kadar hiçbir kulüple görüşmedim. Başında hocası bulunan bir takımla temasa geçmem. Allah nasip ederse yönetim ve taraftarıyla uyum sağlayabileceğim, hayal ettiklerimi gerçekleştirebileceğim bir takımla anlaşırım. Olmazsa sezon sonunu bekleyip, bir ekibin başına geçeceğim. En büyük hayalim, Anadolu'dan şampiyon çıkarmak. Bir takımla Şampiyonlar Ligi kupasını kazanmak, Milli Takım'la, Avrupa ve dünya şampiyonluğu elde etmek var. Bunları başarmak için var gücümle çalışıyorum. İnşallah Allah, bana bunları gerçekleştireceğim bir takıma gitmeyi nasip etsin.

Şu an İngiltere'ye gidiyorum. Onların antrenman metotlarını değerlendirip yabancı portföyümü geliştirmeyi amaçlıyorum. Bu süre zarfı içinde düşündüklerimi gerçekleştireceğim bir takım olursa anlaşma yapacağım
Alt 22.10.2009, 10:17   #3
BUZ58
Yeni Yiğido

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 BUZ58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Anadolu`dan Şampiyon Çıkartacağım

senin sivasa verdiklerini degil birde sivasın sana verdiklerini anlatsan şunu unutma bülent hoca bizi aldıgın yerde bıraktın sivas seni unutmayacak arkandan agıt yakanlara şaşırıyorum....
BUZ58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı BUZ58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Anadolu`dan Şampiyon Çıkartacağım
Alt 22.10.2009, 10:28   #4
taraf
Yiğido

taraf - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 334 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 562 taraf COK SEVILEN BIR KISItaraf COK SEVILEN BIR KISItaraf COK SEVILEN BIR KISItaraf COK SEVILEN BIR KISI

bülent bey sagol ya takımı yükselişe geçirip öyle bıraktıgını söylüyorsun daha dogru dürüst bir ayrılma nedenin bile yok bu takımın transferlerini sen yaptın baktın olmuyor ilk galibiyette bastın istifayı gittin helal olsun sana
taraf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı taraf'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.10.2009, 10:37   #5
xremix
Yiğido

xremix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 xremix Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bülent uygun ,aha şuraya yaz sivasda yakaladığın başarıyı hiç bir kulüpde yakalayamassın...!!
xremix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı xremix'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.10.2009, 10:45   #6
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

ayrılmaman gerekn bir dönemde ayrıldın yazık oldu bülent hoca anadoluda hiç bir takımda sivasta olduğun kadar serbest olamazsın burda hiç kimse hiç bir işine karışmadı insiyatif tamamen senin elindeydi ama anadoludan bu takım şampiyon çıkmadıysa unut sen o şampiyonluğu başka yerlerde efeler çoktur verdiklerini tabiki hiç bir zaman unutmuyacağız yaşanılanlar yaşatılanlar karşılıklı olarak çok güzeldi allah yolunu açık etsin
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı shang'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.10.2009, 10:48   #7
kocakss58
Yiğido

kocakss58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 kocakss58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasa kazandırdığının bin katını sivas sana kazandırdı ,hocam.itibarı,kariyeri,hocalı ğı burdan öğrendin,gittin.Sivas olmasa bülent uygun diye bir hoca varmıydı.önce onu düşün bakalım.
kocakss58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kocakss58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.10.2009, 10:51   #8
BeYLeRBeYi58
Acemi Yiğido

BeYLeRBeYi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 552 BeYLeRBeYi58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

HERŞEYE RAĞMEN VEFA BORCUMUZ VAR SANA HOCAM SEN ARKADAŞLARIN KIZGINLIKLA SÖYLEDİKLERİNE BAKMA SEVİYORUZ DEDİK SENİ EN BAŞINDA BİZİM SEVGİMİZ ÖLENE KADAR YOLUN AÇIK OLSUN ALLAHA EMANET OL YİĞİT SÖZÜNÜ YEMEZ İYLİĞİ UNUTMAZ!!!
Alt 22.10.2009, 10:56   #9
karakocyakup58
Yiğido

karakocyakup58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 karakocyakup58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

VALLLA BÜLENT HOCA ANADOLUDA SİVAS TAN BASKA TAKIMI ŞAMPİYON YAPACAK OLURSAN TÜM SİVASLILARIN HİÇ BİRİ SANA HAKLARINI HELAL ETMEZLER BENDE ETMEM
biz hazırız senden gelsin
bu sevdadan vazgeçersek
ALLAH BELAMIZI VERSİN....
karakocyakup58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı karakocyakup58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.10.2009, 10:57   #10
izmirliyigido
Gast

Yaptıklarını inkar etmek veya unutmak diye birşey söz konusu olamaz. Sivas'a ve Sivasspor'a kazandırdıklarını unutmayacağız. Bu başarıları, bu sevinçleri seninle yaşadık. O günlerde sana alkış tutanlar, bugün seni eleştiriyor olabilirler. Boş ver hocam, bu futbolun doğasında var.

Herşeyin bir çıkışı olduğu gibi inişi de vardır. Sen bu sene onu yaşadın. Biraz erken oldu, biraz uzun sürdü. Gönlümüz senin takımın başında kalıp bu zorluktan seninle elele çıkmaktı ama kısmet bu kadarmış.

Sana, Sivasspor'da olduğu gibi sahip çıkacak, senin arkanda duracak bir taraftar kitlesi olan, şampiyonluk yakalayabileceğin bir Anadolu takımında başarılar diliyoruz. Yolun açık olsun.

AYK
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aÇiklamalari, anadolu`dan, bülent, bülentin, Çıkartacağım, gitmesi, nasil, tv8dekİ, uygunun, Şampiyon

Seçenekler Arama
Stil