Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

TRT`den Kerem Öncel`e yiğidolardan tepki
Alt 22.02.2010, 16:38   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart TRT`den Kerem Öncel`e yiğidolardan tepki

TRT'de yayınlanan; yapımcılığını ve yayıncılığını Kerem Öncel'in yaptığı, gazeteci yazar Zeki Çol'un yorumladığı Telelig proğramına yiğidolardan tepki geldi.

Dün akşam geç saatlere kadar süren proğramı izleyen yiğidolar, proğram sunucusu Kerem Öncel'in proğram esnasında taraflı sözler sarfetmesine tepki göstererek; "Biz Anadolu takımların müsabakalarını gösteren yayıncı kuruluş olan TRT'yi ve özellikle Telelig proğramını titizlikle takip eden taraftarlarız. Proğramda Sayın Öncel fikirlerini beyan ederken, Sivassporun aldığı haklı galibiyete gölge düşüren açıklamalar ile Manisaspora yazık oldu gibi söylemleri ile, Denizli karşılaşmasında alınan kırmızı kartları, görüntüleri yineleyerek, değerlendirmesinde çifte standarttan bahsederek tahkim kurulunun kararına aleni olarak tepki göstermesi bizleri derinden üzmüştür. Devletin kanalında olan spor programı sunucusunu objektifliğe davet ediyoruz. Özrünü bekliyoruz", dediler.

Yiğidoların, TRT'ye tepki mailleri attığı bildiriliyor.

N O T : Gerek maillerinizi, gerekse yorumlarınızı, Sivaslılığımıza yakışır şekilde yazmanızı istirham ederiz

telelig@trt.net.tr
stadyum@trt.net.tr
telelig@trt.net.tr

Telefon : 0 312 490 43 43
Telefon : 0 312 490 43 00
Fax : 0 312 491 28 17

www.sivasspor.com taraftar sitesinin Özel Haberidir

Konu RüStü ElmaS tarafından (23.02.2010 Saat 01:55 ) değiştirilmiştir..
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
TRT'den Kerem Öncel'e yiğidolardan tepki
Alt 22.02.2010, 16:38   #2
Rallim58
Gast

Standart TRT'den Kerem Öncel'e yiğidolardan tepki

TRT'de yapılan Telelig proğramı sunucusu, spor spikerlerinden Kerem Öncel'in yorum, görüş ve mimiklerindeki tavırları affediliir nitelikte değildir.

Tarafsız ve yayın ilkelerini yerle bir eden Öncel'i, öncelikle nefretle kınıyorum. TRT terbiyesi almış bir kişinin yanlı yayın yapmasını asla tasvip etmiyorum. Tepkilerimizi bu anlamda göstererek "yiğidolardan" ve "Sivas halkından" haftaya Pazar akşamı mutlaka "özür" dilemelidir.

3 hafta önce oynanan bir müsabakamızdan kesitler getirerek, ardından geçen hafta oynanan Manisa-FB müsabakasında İsaac'ın kırmızı kart gösterilmesine art niyet aramanın, Mehmet Yıldız'ın kırmızı kartının 1 maça çekilip, Denizlili futbolcunun 3 maçla ceza çektiğini ve tahkimin kararına tepkinin, gibi abuk subuk yorumların ardından, Sivas-Denizli maçından, Manisa-Fenerbahçe maçından ve Sivasspor-Manisa maçından kesitler sunup 3 maçı birbirine çorba edip Sivas'ı yorumlarken dudak büzmelere, yorumu seyircilere bırakıyorum derken, Öncel'in kafasındaki soru işareti yada işaretleri doğrusu anlayamadığımızı ifade etmek istiyoruz.

Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanı Sayın Ahmet Çavuşoğlu bey, Öncel'i uyaracağından eminim.

Haftaya pazar akşamı yapılacak Telelig proğramına kadar; ben seyirciyim diyen, ben taraftarım diyen, ben Sivas'lıyım diyen herkesin verilen adresi mail yağmuruna tutmasını diliyor, Kerem Öncel'in yapacağı ilk proğramda Sivasspor ve ona gönül verenlerden özürünü bekliyoruz.

www.sivasspor.com taraftar sitesinin koyduğu bu tepkiyi Sivasspor yönetiminin de koyacağına inanıyorum.

Başka Sivas'ta yok, başka Sivasspor'da

Yukarıdaki Mesaj için 12 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: TRT'den Kerem Öncel'e yiğidolardan tepki
Alt 22.02.2010, 16:46   #3
sivaslihakan
Usta Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslihakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: TRT'den Kerem Öncel'e yiğidolardan tepki

zeki col beyefendi zaten oldu bitti sivassporu hazmedemiyor iyi oynadigimiz zamanda bile bize kisacik yorum yapar hic umursamiyordu basarimizi dile getirmemek icin elinden geleni yapiyordu
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sivaslihakan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.02.2010, 16:53   #4
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 922 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

zeki col'u kınıyorum bu davranışından dolayı.FORZA SİVASSPOR .........
Alt 22.02.2010, 17:10   #5
sivaslihakan
Usta Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslihakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

dünki programi biryerden izleyebilirmiyiz bakalim nasil yorum yapmislar
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.02.2010, 17:16   #6
58 SİVASLIMERT
Yeni Yiğido

58 SİVASLIMERT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SİVASLIMERT FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar ne dediki kerem öncel ben dün izleyemedim söylermisiniz
58 SİVASLIMERT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.02.2010, 17:17   #7
bgürsoy
Yiğido

82 Mesajına 134 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 bgürsoy isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bilinçli ve iyi bir Sivassporlu olarak ben kendi adıma bu maili TRT'ye attım. Lütfen Sivasspor'un sahipsiz olmadığını gösterelim. Bu ve bunun gibi sunuculara Sivasspor gibi büyük bir camiaya karşı nasıl bir tavır takınması gerektiğini öğretelim.
Sayın Kerem Öncel,
Her Pazar akşamı "Telelig" programınızı beğenerek izleyen bir Sivaslı olarak bu e-postayı sizlere yazıyorum. Dün gece "Telelig" programınızda yaptığınız yorum ve sunumları öncelikle TRT'ye ve TRT bünyesindeki çalışanlara hiç yakıştıramadığımı bildirmek istiyorum. Son yıllarda gündemde olan bir konuyu sizlerle paylaşacağım. Hakemlerin; özellikle oyuncu, antrenör, teknikdirektör, kulüp başkanı ve eski hakemler tarafından eleştirilmemesi gerektiğini söylenir. Bu konuda öncü programlarda olan "Telelig"de ne değişti de sunuculur artık hakem ve MHK'yı eleştirir oldu? Eleştiri ordusuna sunucuların da katıldığını varsayalım. Peki "çifte standart" yapıldığını düşünen ve bunu kamuoyuna bırakan sunucular neden yorumlarını çifte standart çerçevesinde yaparlar. Mehmet Yıldız'ın cezasının 1 maça indirildiğini söyleyenler neden "Mehmet Topuz'un cezasını konuşmazlar. Ayrıca "Isaac" adlı oyuncunun küfürlerini sizce Mustafa Kamil Abitoğlu o uzaklıktan duymamalı mıydı?
Lütfen yorumlarımızı yaparken en az hakemler ve MHK gibi adil davranalım.
Saygılarımla
Sivasspor Taraftarı
bgürsoy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.02.2010, 17:19   #8
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

nightmare58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

251 Mesajına 468 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 nightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOKnightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
bgürsoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bilinçli ve iyi bir Sivassporlu olarak ben kendi adıma bu maili TRT'ye attım. Lütfen Sivasspor'un sahipsiz olmadığını gösterelim. Bu ve bunun gibi sunuculara Sivasspor gibi büyük bir camiaya karşı nasıl bir tavır takınması gerektiğini öğretelim.
Sayın Kerem Öncel,
Her Pazar akşamı "Telelig" programınızı beğenerek izleyen bir Sivaslı olarak bu e-postayı sizlere yazıyorum. Dün gece "Telelig" programınızda yaptığınız yorum ve sunumları öncelikle TRT'ye ve TRT bünyesindeki çalışanlara hiç yakıştıramadığımı bildirmek istiyorum. Son yıllarda gündemde olan bir konuyu sizlerle paylaşacağım. Hakemlerin; özellikle oyuncu, antrenör, teknikdirektör, kulüp başkanı ve eski hakemler tarafından eleştirilmemesi gerektiğini söylenir. Bu konuda öncü programlarda olan "Telelig"de ne değişti de sunuculur artık hakem ve MHK'yı eleştirir oldu? Eleştiri ordusuna sunucuların da katıldığını varsayalım. Peki "çifte standart" yapıldığını düşünen ve bunu kamuoyuna bırakan sunucular neden yorumlarını çifte standart çerçevesinde yaparlar. Mehmet Yıldız'ın cezasının 1 maça indirildiğini söyleyenler neden "Mehmet Topuz'un cezasını konuşmazlar. Ayrıca "Isaac" adlı oyuncunun küfürlerini sizce Mustafa Kamil Abitoğlu o uzaklıktan duymamalı mıydı?
Lütfen yorumlarımızı yaparken en az hakemler ve MHK gibi adil davranalım.
Saygılarımla
Sivasspor Taraftarı
kardeş aşağı yukarı benzer bir mesajda ben yazdım mehmet topuz mehmet yıldız olayına falan değindim yazdım gönderdim ve sivasspor taraftarı olarak özür beklediğimizi bildirdim saygılarımla
nightmare58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı nightmare58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.02.2010, 17:22   #9
adalı harun
Yiğido

167 Mesajına 318 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 adalı harun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

adam hazmedemedigi belli programın en son dakikasına koyuyor sayın zeki çölde o saate kadar beklemisiz bir yorum yapmadı kerem öncelde olaylarıdenizli maçındaki görüntüleri getiriyor öbür tarafta yılmaz hoca dördüncü hakeminen istedigi kararı nonaylatıyor antebin betoya yapılan penaltıyı görmüyor el olmadıgını görüyor denizli maçında bande ATATTA HATTA POZİYONA 20 METRE FELAN MESAFEDEYDİM ÖZDEN ADİSİ YAPMADIGI PİSLİK KALMADI BİZİMMAÇA NE AKLA HİZMET MANİSA BÖLGESİ HAKEMİ VERİLİR ONUDA ANLAMIŞ DEGİLİM MAÇIN SONUNDA ÖZDEN EFENDİ ZAPTEDEMİYORLARDI NEYMİŞ GİRİP SOYUNMA ODASINA BİZİ DÖVECEKMİŞ BAH İTE HELE BUNLARI NE HAKEM GÖRDÜ NE DÖRDÜNCÜ HAHEMAKILLARISIRA BİZİ YEMEYE ÇALIŞIYORLAR
SESLENİYORUM TRT YEKAÇ HAFTADIR RADYODA DOGRU DÜRÜST BİR MAÇIMIZI ANLATAN SPİKER GÖRMEDİM HATA SPİKERLER HAKEMİ BİLE ELEŞTİRİYORLAR YANLIŞKARA DİYE DİYARBAKIR MAÇINDA
DÜN GECEDEN BERİ OBAŞKALARININ USAKLIGINIYAPAN KEREM ÖNCELİ TARAFLI YAYININDAN DOLAYI
YİĞİDOLARA HAVALE EDİYORUM
SU BİR GERÇEK SİVASLININ SİVASLIDAN BAŞKA DOSTU YTOKTUR
İNADINA SİVAAAAAAAAAAAAAAS
İNADINA YİĞİDOOOOOOOOOOOO
adalı harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adalı harun'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.02.2010, 17:25   #10
58 SİVASLIMERT
Yeni Yiğido

58 SİVASLIMERT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SİVASLIMERT FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KISKANANLAR ÇATLASIN KISKANANLAR ÇATLASIN KISKANANLAR ÇATLASIN KISKANANLAR ÇATLASIN
58 SİVASLIMERT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
hıyar kerem öncel, kerem, tepki, trt`den, yiğidolardan, Öncel`e

Seçenekler Arama
Stil