Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

7 Milyon Sivaslıdan 7 destek ???
Alt 29.11.2010, 01:08   #1
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart 7 Milyon Sivaslıdan 7 destek ???

Öncelikle Yeniçeriler Taraftar grubu adına Başta kanal 58 e Mustafa Ateş Abdullah Yiğit Ve İsmail Kaptanımıza Tesekkür Ederim...Kampanyaya Verdikleri Otobüslerle destek olan Marka Öncülüğünde Ticaret Borsası , Halk Otobusleri Kooperatifi , Çelikler Grubuna Da Minnetlerimizi Sunuyoruz...Benim hatırladıgım Baska destek veren yok (varsa Düzeltme Yaparız ) da 7 milyon luk Bir şehirden 7 şirketimizin destek olması bizi derinden üzdü...

Destek veren şirketlerimizin de Cogunun Otobusleri Taraftarlara değil kendi üyelerine vermeleri ise bizde büyük bir şaşkınlık yarattı...Hele hele Kasaplar odasından Geldiğini söyleyip Otobüsden " Sivasspor un Sahiplerini" yani Bizleri indirmeye çalışmalarını ise hayretlerle izledik...Tamam Eyvallah az cok herkes birşeyler ortaya Çıkarttı Ama Kampanyanın İsminde bile " Taraftarlara destek " yazarken neden böyle birşeyle karşılaştığımızı anlıyamıyoruz...Ama Gençliğimizi verdiğimiz Bu takım için , Hayatımızın en güzel Yıllarını Bu takım için veren insanların biraz da olsa Saygı Görmemiz gerektiğine inanıyoruz...Yapılan bu tür kampanyalarda Yaşı 30 40 larda olan insanların bu takıma deplasmanda görüntüden baska hiçbir desteği olamaz...Bunu Ankaraya gidenler görmüşlerdir 90 dakika bagıran 200 250 civarındaki taraftarlardan baskalarının takıma bazı besteler harıcınde pek bı desteği olmamıştır...

Lafımız yanlıs anlasılmasın bagırmayacak olanların stada gelmemesinden bahsetmiyoruz..Sivassporluyum dıyen herkes trıbundekı yerını alabılır en doğal hakkıdır yaşı bir yerlere gelmiş büyüklerimizin bızımle aynı destegı vermelerı fiziken zaten beklenemez ama Biraz da olsa Saygıya hakettiğimizi düsünüyoruz...

Bizi Beleşçiler , Yalakalar gibi Tabirlerle zedelemeye calışanlar Tribünlerdeki yerimizin boş kalması taktirde Sivasın Son Kalesinin de düşeceğini unutmasınlar...

Gelgelelim Sivassporu Reklam Amacıyla Gören Sampiyonluk donemlerinde sadece kendi firmalarını tanıtmak için kullananlara...Birliğin tavan yapdığı denilen bir dönemde Sivas merkezden başlayalım...Osman seçilmiş den sonraki Sürecte ara ara 40 litrelik mazotlarla ve kayserı macına verilen bir kaç otobüsten başka hiç bir desteği olmayan Belediyemiz diyelim...Kocaelisporun süper lige cıkmayı garantiledikleri izmir deplasmanına 50 otobüs verdiğini Biliyormusunuz ? Evet Sivas belediyesi onlar kadar büyük olmayabilir ama Süper lig sampiyonluk macımızda gaziantepe bile 1 otobüs vermeyen bir kurumdan daha ne beklenebilir ki gerçi...

Sivasın ekonomisinde söz sahibi olan Bırakın Türkiyeyi Dünyaya ihracaat yapan bir mobilya kurulusu mesela içinde kilden yapılan bir kozmetik malzemesin bulunduğu Reklamlarının tüm tv radyolarda saat başı yapıldığı bir holding...Biz istemiyoruz Ama Forma reklamı bulamayan bir takımımızın olmasından üzüntü duyuyoruz...

Süper Market zincirlerine Gittikçe Yenilerine Ekleyen Marka kadar olmasa da onlarla yarışan bir süper Marketin Şimdiye kadar Sivasspor a ve Sivasspor taraftarına hiçbir desteği olmayan bir kuruluşumuzun olmasından veryansın ediyoruz...

Mermer Başkenti Diye adlandırılan Şehirimizin İhracat gelirlerinin zirvesinde bulunan Mermer şirketlerimizin coğunun Takıma ve Taraftara Destek vermemesinden muzdarip olduğumuzu belirtmek istiyoruz...

Seçim zamanları Sivassporlu gecinen Genel Başkanlarına Verdikleri Atkılarla Sivassporlu gözüken , Gerek Sivas gerekse de Sivasspor için hiçbir faydası olmayan , Getirdiklerinden çok Götürdükleriyle gündeme gelen , Sözlerinin arkasında olmayan , Şehir halkının çoğunu sadece isimlerinin bildikleri vekillerimizin olmasını istemiyoruz...

Sivas dısında olup şampiyonluk dönemlerinde Sivaslıyım Sivassporluyum diye gezinen şirket sahiplerinin Zenginlerimizin Sivas a bir çivi Çakmadığını İstihdam yaratmak istediklerini , takıma ve taraftara hiç bir menfaati olmayan Sözde Sivaslıları istemiyoruz...

Bu Takımın Bu şehirin Tek Dayanağı olduğunu kimse unutmasın...Herkes Son kalesine gerek maddi gerek manevi destek vermekten geri durmasın...Sivasda ikamet eden gençlerimizin Takıma Tribünlerde destek versin..Yaşı ilerleri seviyedeyse işi yoksa maça giderek stadı doldursun hali iyiyse forma atkı gibi ürünler alarak Maddi gelir sağlasın...

Şehir dısındaysa Sivas a geldiğinde alabildiği kadar lisanslı ürünlerle takıma az da olsa katkıda bulunsun...Varsa yiğeni eşi dostu Bir kombine versin hem maddi hem manevi destek olsun...

Unutmayın Gittikçe göç vermeye devam eden kamu daireleri kapanan her gün bir kepengin daha indiği bu kentte Bu Takımın düşmesi Sivasın da düşmesi anlamına gelir...Elimizde olanların farkına varalım LÜTFEN...

Biz mi ?
En ucra şehirlerdeki deplasmanlarda coğu zaman sponsorumuz olmadan gitmeye devam edicez...Ne olursa olsun Bu kentin en büyük markasına Destek vermeyi bırakmıycaz...Sivaslı olmanın verdiği gururla Bir İstanbul takımının arkasına takılıp Sivaslı olup Sivas a küfür edenlerden olmuycaz İNADINA " HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SİVAS " diye haykırmaya gençliğimizi bu takım uğruna heba etmeye devam edicez...

Lafın kısası arada biz arada bir hatırlansak yeter Takıma Sahip cıkın Başka birşey istemıyoruz...

Sürçi Lisan ettiysem Affola

Yeniçeriler Grubu Adına Emre yıldırım...

Alt 29.11.2010, 02:07   #2
zkrllh58
Yiğido

zkrllh58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 332 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 zkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: 7 Milyon Sivaslıdan 7 destek ???

bizim zengin isadamlarimiz gosterisi sever, haziri sever .
Cevap: 7 Milyon Sivaslıdan 7 destek ???
Alt 29.11.2010, 02:39   #3
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 921 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Olayı Güzel İrdelemiş Emre.

Bana Artık Bu 7 Milyon Sivaslı Lafından , Bir Sürü Zengin Sivaslı Sözlerinden Bıkkınlık Geldi.Benim İçin Sivaslı Mmleketine Her Alanda Koltuk Çıkandır.Onun Dışında Kafa Kağıdının Doğum Yeri Hanesinde Sivaslı Yazanları Kaale Almıyorum....

Gelelim Destek Olayına.
Destek Vermeyene Niye Ver miyorsun Deme Haddine Sahip Değilim.Benim İçin Önemli Olan Destek Verendir.Beni Tanıyanlar Bilir.Takımıma Yada Sivas Adı Geçen Bir Yerde Desteği Olan Kim Varsa Benim Param Oraya Gider.Sivas'tan Kazandığını Sivas'a Harcayan Hangi Kuruluşta Varsa 1 Numaralı Desteği Bizden Görür.Örnek Veriyorum Evimin Altında Bir Market İki Blok Yanımda Başka Market Var Ama Ben 50 Metre Ötedeki MARKA yı Tercih Ediyorum.Sebebide Taraftara Şehrin Takımına Destek Çıkmasıdır....

Şu Beleşçilere Geleceğim...
Ben 8 Yaşından Beri Deplasmana Gidiyorum.Aşağı Yukarı 20 Yıldır Giderim Deplasmanlara.Ancak Böyle Bir Şey Görmedim.Otobüsler Beleş Olduğunda Özellikle Belli Kesim Var 40 Yaş Üstü Ortamcılar , Otobüslerde Yer Bırakmamak İçin Allem Kallem Peşindeler.Otobüsler 5 Lira 10 Lira Olunca Bu Dayıları Bulmanızın Mümkünatı Yoktur.İşte Tribün Diye Sızlandığımız Olaya En Çok Darbe Vuran Bu Kişilerdir.Dünkü Maçta Kampanya Olmasa Sivas'tan 3 Otobüs Giderdi.Bizim Çocuklar Yani YENİÇERİLER , 1967 Genç Taraftar Derneği ve YİĞİDO GENÇLİK.Bu Arabalarda Su Yakmıyor , 5 10 20 Neyse Toplanan Toplanırdı Hadi Diyelim 3-5 Boş Kaldı Gel Dayı Şu Rakama Desen DÜnkü 40 Yaş Üstü Dayıların %90 ı Yan Çizerdi.Bu Kişiler Staddada Bağıran Kişilere Oturunda Maç İzleyim Diyen Kişilerin Aynısı.Yıllardır Sıfatlarını Tanıyor Olduk Artık

Herkeste Anlaşmıştırki İyi Gün Olunca Dostun Reklamın Arayanın Soranın Maça Gelenin Eksilmez.Böyle Sancılı Dönemlerdede Asıl Babayiğitler Gözükür.Buradan Bütün Sivas & Sivasspor Sevdalılarına Sözüm Şu ki ; Biz Üstümüze Düşeni Yapalım Desteğe Devam Edelim, 6 Milyon 900 Bin Sivaslıda İyi Günümüzde Övünmeye Devam Etsin (100 Bin Kişi İyi Rakam )
Alt 29.11.2010, 10:59   #4
omer58
Yiğido

omer58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 omer58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Öncelikle böyle bi yazıyı kaleme aldığın için sonsuz teşekkür ediyorm çok doğru tespitler yapmışssın
Ben özellikle bir iki noktaya dikkat ediyorm tamam bir takım kurum kuruluşları anlıyorm veya bu duyarsızlığı sindirebiliyorm ama özellikle sivasspor dan en fazla prim yapan kurum kuruluş ların duyarsız kalması koyuyor insana
Mesala belediye seçim döneminde ekranlara çıkıp sivasspor a şöle sahip çıkacağız böyle sahip çıkacağız diyor deplasmanlara bir otobüs bile göndermekten aciz seçim zamanı gelir elbet!!!!!
Mesala sivas otobüs firmaları üniversite öğrenciliğim döneminde en az yılda 6 7 kere şehir dısına gittim geldim .zamanı uymasada sivas firmalarından aldım ki bizimkiler kalkınsın diye ama yok arkadaş bi daha sivas firmalarından bilet alırsam namerdim!!!!!!!
Mesala otelciler lokantacılar en fazla sivasspor dan faydalanan kesim lokantacılar bir araya gelip kumanyaları en azından temin edebilirdi deplasmana gelen taraftarlar sanki şehirde yiyip içmiyor !! ya otelciler sivasspor düşerse(allah korusun) o zamana sinek avlarsınız ...
Kozmetik ürünü ile ulusal kanallarda reklam veren şahıs biraz da sivasspor a reklam ver
Say say bitmez .............
omer58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda omer58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.11.2010, 14:03   #5
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

sivasspor düşerse sivas düşer!

uyanmak için ya bugün ya da...
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.11.2010, 14:14   #6
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Kimse Sivaslı iş adamlarına boşuna laf söylemesin. Hepimiz birbirimize benziyoruz valla. Bu topraklarda doğanların kaderi demek vefasızlık. Burda şikayet ediyoruz Sivasspor'a Sivas'a sahip çıkılmıyor diye, sonuna kadar haklıyız; ama bu forumda yazanlar da öyle deli gibi memleket aşığı felan değil.

Mesela V1CTORY bi konu açtı Kangal Tegv kitap kampanyası diye, kaç kişi sahip çıktı Sivaslı olarak? Bu forumdan kaç kişi yardımda bulunurum dedi? Facebooktan takip ediyorum kampanyayı, Sivas dışında insanlar o kadar katkıda bulunuyor ki Sivaslı olduğumdan utandım.

Kısaca kisme zengin Sivaslılara, vekillere felan laf atmasın. Bu şehir için elinde imkanı olan da olmayan da yardım mardım etmiyor. Bu kadar bencil insanın toplandığı başka bi şehir yoktur sanırım. Kabul etsek de etmesek de gerçek bu.
Yardım edenleri bu cümlelerimden tenzih ederim.
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı emre41'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.11.2010, 14:38   #7
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 976 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Vallahi sonuna kadar haklı yazmışsın şuda gerçek ağlamayana meme yok isteyenin bir yüzü kara vermeyeninki hesabı sizlerde olmasanız vay halimize
yigidolar06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidolar06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.11.2010, 14:40   #8
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AFERİN EMRECİM TAM İÇİMDEN GEÇEN İFDE EDEMEDİĞİM VEDE İFADE ETMEK İSTEDİĞİM HER ŞEYİ DÖKMÜSSÜN BU MEMLEKETİN İNSANI BU TAKIM DÜŞTÜKTEN SONRA ANLAYACAK NE YAZARSAN YAZ NAFİLE GARDAŞIM KİMSE BİŞEY ANLMAZ EŞŞEK DEĞİLLERYA ANLAMAYACAK KADAR HERŞEYİN FARKINDALAR DAHA2 YIL ÖNCE ŞAMPİYONLUĞA OYNARKEN HERKES SİVASSPORLUYDU İSTANBULDA 804 TANE BÜYÜK İŞ ADAMLARIMIZ VAR İSTESE SAHİP ÇIKAMZLARMI YAZIK ÇOK YAZIK İNŞ KORKTUĞUMUZ BAŞIMIZA GELMEZ GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM SEN VE TÜM YENİÇERİ GRUBUNDAKİ ARKADAŞALARA SELM SAYGILAR......BENİDE YENİÇERİ GRUBUNDA GÖREBİLİRSİNİZ BUNDAN SONRA BİR ABİNİZ OLARAK ELİMDEN GELEN HERŞEYİ YAPMAYA HAZIRIM ...
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kaptann58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
bu yazıyı yazana sormak lazım
Alt 29.11.2010, 14:46   #9
dedebey
Yeni Yiğido

20 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 dedebey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart bu yazıyı yazana sormak lazım

1. tamam tam destek verelim takıma bende orada idim ve üzerime hiç alınmıyom çünkü olayın dışında idim.sizin yaptınız küfürlere ne demeli babanız yaşındaki adamlara ağıza alınmayacak sözler ve sadece o otobüsler sizin gibi davranmanıza ne demeli mesala bende gettim.oraya maça gidip maça girmeyenler var biliyormusunuz ankarada gezenler arabada içki içenler var.arabada söförün söylemesine rağmen siğara içenler var ve onlar bir tarafa mustafa ateşim proğramına çıkıp şov yapanlar nerede istanbuldan gelen arabalara bakın birde sivasdan gelen arablara bakın takdiri sivas halkına bırakıyom böyle organize olacaksa bir daha olmasın tam anlamıyla rezaletti.bundan sonraki maçlarda inşallah böyle rezalet olmaz. sivassporumuza başarılar diliyom.
dedebey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.11.2010, 14:50   #10
necmettin_akcay
Yiğido

necmettin_akcay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

49 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 necmettin_akcay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Biz mi ?
En ucra şehirlerdeki deplasmanlarda coğu zaman sponsorumuz olmadan gitmeye devam edicez...Ne olursa olsun Bu kentin en büyük markasına Destek vermeyi bırakmıycaz...Sivaslı olmanın verdiği gururla Bir İstanbul takımının arkasına takılıp Sivaslı olup Sivas a küfür edenlerden olmuycaz İNADINA " HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SİVAS " diye haykırmaya gençliğimizi bu takım uğruna heba etmeye devam edicez...

tüm yazılarına aynen katılıyorum özellikle bu alllatki yazı süper fazla ilave edecğim bişey yok inşallah tüm gençlerimiz bir an önce ist takımları değilde kendi memelektlerinin takımına destek olurlar güzel günlerde görüşmek dileğiyle

Etiketler
destek, milyon, sivaslıdan

Seçenekler Arama
Stil