Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeni Sezon Formaları Bir Ay İçersinde Satış
Alt 28.08.2012, 12:39   #21
Alişan
Tecrübeli Yiğido

Alişan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 Alişan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Yeni Sezon Formaları Bir Ay İçersinde Satış

iki yıl önce aldığım formayı tüm halı saha maçlarında giyiyorum birazcık şort numarası silindi ama forma hala yepyeni gibi duruyor yeni üretilen formalarda aynı kalitede ise güzel olacaktır.Kısmet sivasa gidersem fiyatlarıda uygun olursa bir oğluma birde kendime alacam.
Alişan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Yeni Sezon Formaları Bir Ay İçersinde Satış
Alt 28.08.2012, 14:07   #22
kanka5885
Acemi Yiğido

26 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 447 kanka5885 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor Satiş Noktasinda Asspor Yapmiyor diyor gercekmi konu ?
Alt 28.08.2012, 23:49   #23
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Böyle saçma bir şey olabilirmi ? Sezon başlayacak stada maçı izlemeye gelecek taraftarların sırtında giyeceği formayı 1 ay sonra satışa koyacaksın..O zaman ben stada formasız atkısız giden Sivassporlu taraftarlara artık kızmıyorum..Hatta Sivasta yaşayan ist takım sevdalılarınada az da olsa hak vermeye başladım..Adamların giyeceği formalar çoktan hazırlanmış ve satılmış bile...Taraftara bir şeyler vereceksin ondan sonra bir şeyleri isteyecek ve bekleyeceksin...Az evvel başkabir başılta yönetimin acizliğinden bahsetmiştim..Buyrun buda başka bir örneği...Bu store işi bunun organizsyonu tamamiyle kulubün içerisinde yönetimin çalışmalarıyla olmalıdır...Hayır insan neye kızıyor bu taraftara maruz bırakılan olaylar amatör bitakım veya 3. lig takımı değilgi Süperligin yarısından şu an iyi futbolculara sahip iki kez şampiyonluğu kovalamış en kötü dediğim zaman bile play off lara kalmış bir takım..Sonra bu işler (store,takım içersindeki disiplin)çok zor bir iş değilki yapılmasın...Ama bana öyle geliyorki bu konular dahil bir çok buna benzer önemli konular yönetimin zerre kadar umurunda değil...Aylar önce Sivasspor tesislerinin tabelasını konuştuk burada..Pas tutmuş hatta bir bölümünde farklı amblemler kullanılmış v.s...Bunları ben rakip taraftarken yakıştırımayorum Sivas kentine yöneticiler kendilerine nasıl yakıştırıyor?..Bazı şeyler dışarıdan daha objektif görünüyor..Sizler bu konuda bana kızabilirsiniz ama inanın bunlar çok basit gibi görünen bence önemli konular..Her zaman söylediğimiz bir şey var ki bunu yazmaktan usanmayacağım...Sivasspor bir markadır...Sivasspor Anadolu ateşini yakan takımdır..Sivasspor Anadoluda Trabzon ve Bursaspordan sonra şampiyon olacak ilk takımdır bunada potansiyeli vardır ki bunu gecmıs yıllarda canlı sahit olduk....Ama bu sekilde değil bu tarzla değil..İnanın gördüğüm kadarıyla bazı gelişmeler amatör diyebileceğimiz seviyede yol alıyor..Ve bunu yapanlara inanın çok kızıyorum ve kınıyorum...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
formaları, satışta, sezon, İçersinde, yeni

Seçenekler Arama
Stil