Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo
Alt 21.07.2014, 00:35   #1171
mcevahir
Acemi Yiğido

mcevahir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 49 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mcevahir isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim iyi diyorsun da, kışın soğuk, yazın sıcak, ramazandı falan ne zaman tam kapasite çalışacak bu adamlar. Şurda iki ay sonra soğuklar gelecek. Daha bir sürü işvar. Kaba inşaatla iş bitmiyor.
dede58 de şöyle demiş
Siz olayları karıştırıyorsunuz. Bizden önce başlayan stadlarda da bu durumlar mevcut değil miydi? Eşit şartlarda diğer stadyumlar biterken bizimkisinin hala yapılıyor olması komik değil mi? Bu bahanelerle neyi ve kimi suçluyorsun. Hak aramak ne zaman art niyetli eleştiri oluyor açıklayabilir misiniz?

Ben hiçbirşeyi karıştırmıyorum merak etmeyin,,,,

Bugünki fotoğrafları gördüyseniz çalışmalar gayet iyi durumda. Ayrıca ben eleştiri yapılmasın demiyorum. Hiç iş yapmayıp hiç faydası olmayan kişilerin sadece art niyetli eleştiri yapmasına kızıyorum. Öyle boş boş konuşma ile olmaz kaç maça gidiyorsun gittiysen ne kadar destek veriyorsun. Takımımızın lisanslı kaç ürünün aldın? Klavye taraftarlığı yapmayın. Hatta bence bunlara taraftar da denmez bazı kişiler, mesaj yazmak için olumsuz zamanları bekliyorlar ki bakın ben dememişmiydim diyebilmek için. Samimi bir şekilde, memleket sevdasıyla taraftar olun, benim söylediğim budur.....
Alt 21.07.2014, 02:15   #1172
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
beko35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
polat 58 sadece maraton kaldı sanırım. Öyle değilmi?
VIP orası kardeşim, maraton bitmiş olan tribün. VIP in de ilk katı bitmiş durumda. Diğer tribünler bittiği için kalan tribüne yoğunlaşılacak. Orası fazla sürmez. 1 aya rahat biter. Ama daha çok iş var. İnce işçilik mebran kaplama, saha, yollar, koltuklar vs.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.2014, 10:00   #1173
RsT4
Yiğido

RsT4 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 464 RsT4 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
VIP orası kardeşim, maraton bitmiş olan tribün. VIP in de ilk katı bitmiş durumda. Diğer tribünler bittiği için kalan tribüne yoğunlaşılacak. Orası fazla sürmez. 1 aya rahat biter. Ama daha çok iş var. İnce işçilik mebran kaplama, saha, yollar, koltuklar vs.
Hocam kaplama membran olmayacakmış.İstanbul Başakşehir stadındaki gibi metal kaplama yapılacak.
RsT4 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.2014, 13:09   #1174
poolat58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 721 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
RsT4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hocam kaplama membran olmayacakmış.İstanbul Başakşehir stadındaki gibi metal kaplama yapılacak.
Doğrudur hocam daha iyi bizim için, mebran şlrlenen ve rengi atan bir madde sonuçta.
Alt 21.07.2014, 14:18   #1175
dede58
Yiğido

dede58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

123 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dede58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
mcevahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
dede58 de şöyle demiş
Siz olayları karıştırıyorsunuz. Bizden önce başlayan stadlarda da bu durumlar mevcut değil miydi? Eşit şartlarda diğer stadyumlar biterken bizimkisinin hala yapılıyor olması komik değil mi? Bu bahanelerle neyi ve kimi suçluyorsun. Hak aramak ne zaman art niyetli eleştiri oluyor açıklayabilir misiniz?

Ben hiçbirşeyi karıştırmıyorum merak etmeyin,,,,

Bugünki fotoğrafları gördüyseniz çalışmalar gayet iyi durumda. Ayrıca ben eleştiri yapılmasın demiyorum. Hiç iş yapmayıp hiç faydası olmayan kişilerin sadece art niyetli eleştiri yapmasına kızıyorum. Öyle boş boş konuşma ile olmaz kaç maça gidiyorsun gittiysen ne kadar destek veriyorsun. Takımımızın lisanslı kaç ürünün aldın? Klavye taraftarlığı yapmayın. Hatta bence bunlara taraftar da denmez bazı kişiler, mesaj yazmak için olumsuz zamanları bekliyorlar ki bakın ben dememişmiydim diyebilmek için. Samimi bir şekilde, memleket sevdasıyla taraftar olun, benim söylediğim budur.....
Diyorsun ki evimde bulunan bütün Lisanslı Sivasspor formalarımı ve İstanbul'da gittiğim bütün maç biletlerinin resimlerini çek koyda bu söylediğim sözlerden utanayım mı diyorsun? Güldürme adamı ben memleketine tam sevdalı tek takımlı bir yiğidoyum. Memleketine hem aşık hem Sivassporu için her sene bütçe ayıran adama deme bari
Alt 21.07.2014, 14:38   #1176
mcevahir
Acemi Yiğido

mcevahir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 49 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mcevahir isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
dede58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Diyorsun ki evimde bulunan bütün Lisanslı Sivasspor formalarımı ve İstanbul'da gittiğim bütün maç biletlerinin resimlerini çek koyda bu söylediğim sözlerden utanayım mı diyorsun? Güldürme adamı ben memleketine tam sevdalı tek takımlı bir yiğidoyum. Memleketine hem aşık hem Sivassporu için her sene bütçe ayıran adama deme bari
sen niye her cumlemi üstüne aliniyorsun. benim yazdiklarıma bakarsan diyorum ki hiç faydası olmayan adamların sadece klavye taraftarlığı yapmasına ve böyle eleştirilere sabredemıyorum. Ayrıca kendine yiğido diyen kişiden ne kanıt isteyecek mişim.
Alt 21.07.2014, 16:35   #1177
dede58
Yiğido

dede58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

123 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dede58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
mcevahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sen niye her cumlemi üstüne aliniyorsun. benim yazdiklarıma bakarsan diyorum ki hiç faydası olmayan adamların sadece klavye taraftarlığı yapmasına ve böyle eleştirilere sabredemıyorum. Ayrıca kendine yiğido diyen kişiden ne kanıt isteyecek mişim.
Eyvallah kusura bakma
Alt 22.07.2014, 10:01   #1178
poolat58
Usta Yiğido

Arkadaşlar bence bizim stadyumun üst katı Mersin arenadan daha büyük. Ordaki kadar bir orantısızlık yok. Ayrıca üst kattaki girişler ordaki gibi onlarca değil, bu da çirkin görüntüyü engelliyor. Mersinde yapılan hatlar bizim stadta tekrarlanmayacağa benziyor. Tek sıkıntı çatının yüksekliği ama o da stadı heybetli gösteriyor. Kümbet mahallesindeki DSİ nin oralardan bile görünüyo stad düşünün heybetini.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.07.2014, 13:16   #1179
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 842 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Arkadaşlar bence bizim stadyumun üst katı Mersin arenadan daha büyük. Ordaki kadar bir orantısızlık yok. Ayrıca üst kattaki girişler ordaki gibi onlarca değil, bu da çirkin görüntüyü engelliyor. Mersinde yapılan hatlar bizim stadta tekrarlanmayacağa benziyor. Tek sıkıntı çatının yüksekliği ama o da stadı heybetli gösteriyor. Kümbet mahallesindeki DSİ nin oralardan bile görünüyo stad düşünün heybetini.
Aynen öyle yapılan hatalardan bazıları tekrarlanmamış, sanıyorum ki çatı sandviç sistemi ile yine Mersin'dekinden daha iyi olacak. Tek hata kaldı o da sahaya araç giriş çıkış yerleri neden 4 tane hala anlayamadım umarım maraton tarafındakiler kapanır.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.2014, 20:41   #1180
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Kasımda teslim

Sivas’ta geçtiğimiz yıl yapımına başlanan yeni stadyum Kasım ayında teslim edilecek. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, stadyumun 27 bin kapasiteli olduğu,u istenirse bu sayının 30 bine yükseltilebileceğini söyledi.

Sivas’ta yeni stadyumun inşaatı hızla yükseliyor. 25 bin seyirci kapasiteli olarak açıklanan yeni stadyumun aslında 27 bin seyirci kapasitesine sahip olduğu açıklandı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, geçtiğimiz yıl TOKİ tarafından yapımına başlanan stadyumun Kasım ayı içerisinde teslim edileceğini söyledi. Stadyumun kapasitesinin herkes tarafından 25 bin olarak bilindiğini ama gerçekte kapasite rakamının 27 bin olduğunu söyleyen Kılıç, “25 bin kişi olarak tasarlanan stadyumumuz aslında 27 bin kişilik. İstenirse yapılacak ek çalışma ile bu rakam 30 bini geçebiliyor. İnşaat bilindiği üzere hızlı bir şekilde devam ediyor. Kasım ayında teslim almayı planlıyoruz” şeklinde konuştu. Yeni stadyumun inşaat aşamasının tamamlanmasının ardından Sivasspor ile protokol yapılacağının altını çizen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, “Sivasspor ile protokol yapacağız. Belki protokol biraz gecikebilir ama kesinlikle bunu sağlayıp stadyumun kullanım haklarını Sivasspor’a teslim edeceğiz” ifadelerinde bulundu. Stadyum inşaatının yapıldığı bölgede alt yapı sorunları olduğunu, aynı sorunun okullar bölgesinde de gerçekleştiğini söyleyen Kılıç, “Devlet Su İşleri 19. Bölge Müdürlüğümüz orada bir çalışma yapacak. Bu çalışmanın stadyumu da kapsamasını istiyoruz çünkü bölge tek bir alanda bulunuyor” dedi.

http://www.sivasmemleket.com/kasimda-teslim/
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aralıksız, Çalışmalar, inşaatında, inşatında, sayısı, seyirci, sitesinde, stad, stadyumlar, stadyumları, sürüyor, tokinin, türkiyenin, yeni