Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2.UYGUN DÖNEMİ Mİ?
Alt 14.05.2013, 00:49   #11
Dua
Yiğido

Dua - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

188 Mesajına 380 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 Dua FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2.UYGUN DÖNEMİ Mİ?

Bülent Hocanin burda arkadindan cok atilip tutuldu söylenmeyen sey kalmadi.
Gelecegini sanmiyorum bunca olaydan sonra.
Dua isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.05.2013, 01:46   #12
vedat58
Yiğido

vedat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vedat58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sükür Allahimiza bu senede ligde kaldik , insallah Yönetim son iki senedir yaptigi hatalari bir kez daha tekrarlamamalidir, umarim yönetim hatalarindan ders alir ve kendine ceki düzen verir ,
artik uyuma zamani degil calisma zamanidir , Yönetim derhal simdiden ince eleyip, SIK dokuyarak bir an önce hoca ve futbolcu arayislarini sürdürmelidir , gidecekler zaten belli ama gelecekleri iyi arastirip iyi analiz edip pahali demeden borctan korkmadan iyi topculari herkezden önce almali ve seneye lig baslamadan bu isi kapatmalidir.
Egerki yönetim oh be bu senede ligde kaldik seneye Allah kerim derse , son iki uc senedir yaptigi hatalari tekrar yaparsa Sivasa ve Sivasspora ve taraftarlara en buyuk kötülügü etmis olur ve ayrica kendilerinede kötülük etmis olurlar , artik Sivassporun hata yapma lüksü yoktur ve olmamalidir
Yönetim yapacagi hatalarin hepsini yapmistir ve kredisini tüketmistir
eger o rahat koltuklarindan olmak istemiyorlarsa Sivas icin Sivasspor icin Taraftarlar icin bu sene cok ama cok calismalilar, ve basarili olmalilar,
Sivassporu hedefsiz bir klub olmaktan cikarmalilir , Eger Sivassporu hedefsiz bir olarak düsünüyorlarsa bir an önce koltugu devretmeleri RICA olunur
vedat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda vedat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.05.2013, 02:26   #13
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ben bulent hocanin gelmesinden yanayim. Bu kadroyla cok is yapar gibime geliyor
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58fatihcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.05.2013, 04:07   #14
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
José Peseiro
veya
Domingos Paciência
(ikisinden birisi)

İsmi gecen diğer teknik direktörler
Yabancı kesinlikle olmamalı!
Bu sezon Süperlig deki üç yabancıdan ikisi küme düştü!
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Poyrazcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.05.2013, 05:58   #15
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 709 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

bende gelmesine sıcak bakanlardanim takımı tekrar zirveye oynatacaktır diye düşünüyorum hadi hayırlısı
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ZiDaNe58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.05.2013, 07:16   #16
izmirliyigido
Gast

Ben BÜLENT UYGUN fun'ı olarak takımın başında tekrar görmekten sevinç duyarım. Hiç olmazsa bir hedefi olan, bir vizyonu olan, bir misyonu olan, bir kulisi olan bir hoca. Genç olmasına rağmen Türk Futbol tarihine çizik atanlardan biri. Çekemeyenler neyi kıstas alıyorlar? Aldıkları kıstası ben söyleyeyim. Takımı sattı gitti, başarısızlık geldi.

Peki, ondan sonra gelen hocalar futbolcu almadı mı? Aldıkları futbolcular Bülent Uygun zamanındakilerden daha iyi ve daha pahalı futbolcular değil mi? Başarı nerede? Takım ne durumda? Adam, isimsiz (Mehmet Yıldız, Muhammed Ali Kurtuluş, Hayrettin Yerlikaya, vs) ve takımlarından kovulan (Abdurrahman Dereli, Sedat Bayrak, Musa Aydın, Sezer Badur vs gibi) futbolculardan yıldız yarattı, takımı 2 sene üst üste zirveye, şampiyonluğa oynattı.

Şu anda ki kadromuz çok iyi. Bu kadroyu bozmadan Bülent Uygun'u getir koy takımın başına inanın ilk 6 içerisinde oluruz.

Ben gelmesini isterim.

.

Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.05.2013, 07:22   #17
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1578 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Tum için yaşlandı artık ondan fayda elde edemezdik dediği futbolcuyu 3 sene sonra kurtarıcı gibi Elazığ'a transfer etti. Sivastan gönderilenlerin tamamına yakını ile yeniden dirsek temas kurdu. Takımı dağıttı tekrar toparlayamayacağını anladı gitti ondan sonrada bir türlü belimizi doğrultamadık.

Sivasspor'a gelmesine sıcak bakmıyorum..
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.05.2013, 07:39   #18
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Rıza Hoca'yı birçok konuda eleştirdim ama Rıza Hoca ile küme düşmeyi Bülent UYGUN ile şampiyonluğa yeğlerim. Her şey sportif başarı değil. Bülent UYGUN zamanındaki Sivas'a karşı olumsuz bakış açısı yeni yeni aşılabildi. Rıza Hoca'nın Sivaspor'u saygı duyulan bir ekip oldu.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda mishka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.05.2013, 07:44   #19
izmirliyigido
Gast

Salim kardeşimizin söyledikleri doğru. Hiç mi hataları yok? Bu tür hataları var. Fakat yaşattığı başarıları da bugüne kadar Süper Ligde Ertuğrul Sağlam hariç hiçbir Anadolu takımına yaşatamadı. Yaşatamaz. Bu başarılarını gözardı edersek nankörlük yapmış oluruz.

Haa, takım üzerinde hegamonyası vardı, istediği oyuncuyu alıp satıyordu. Ama oynayan futbolcu da (afedersiniz) eşek gibi oynuyordu. Sonrasında transfer döneminde satmış, satmamış, pay almış almamış, çıkar sağlamış bu hiiiiiiiiiç bizi ilgilendirmez. Futbolcular başarılı olmadı mı, takım başarılı olmadı mı? ben bunlara bakarım.

Şimdiki durumu değerlendirelim. Rıza Çalımbay dürüsttü. Hepimiz öyle biliyoruz. Adildi (!), eşit forma dağıtırdı. Diyebilir miyiz? Hayır. Elinin altında PİECH gibi Polonya'da yılın futbolcusu seçilmiş, golcü bir futbolcun var. İnadın yüzünden oynatmadın. Abdülkadir Özgen'i harcadın, Rajnoch'u kaç kere kestin? Takıma katkı sağlayacaklarken, ihtiyaç varken çoğu maçta saç baş yolduk.

Ama takıma 3 kuruş katkı sağlamayan Uğur Kavuk ilk 11'de, takıma faydası olmayıp oynadıklarında tepki alan Pedriel, Hayrettin Yerlikaya, zaman zaman Mehmet Nas'ı ise sırf maç başına prim alsınlar diye son dakikalarda oyuna almadı mı? Bu mu adaletli forma dağıtmak, eşit davranmak? Oynadığımız 33 maçın 30'unu yüreğimiz ağzımızda 1 tanesini (Kayseri 4-2) maçını huzursuz, sadece 1 tanesini (İBB 4-1) rahat izledik. İnadından vaz geçmeden, takımın üstüne bir şey koyamadan, futbolcuları suçlayarak nereye vardı? Hedefi olan 10.luğu bile yakalayamayacak belli ki.

Onun için diyorum ki, mesele Rıza, Bülent meselesi değil. Mesele, takıma birşeyler veren, elinde ki malzemeyi çok iyi değerlendiren, ağlamayan, suçu futbolcunun üstüne atmayan, taraftarı üzmeyen bir hoca istiyoruz. İçeride hoca, dışarıda abi-kardeş, taraftarla barışık, oturup esnafla dertleşen, medyaya karşı haklarımızı koruyan, Sivas şehrini medyatik yapan bir hoca istiyoruz. Çok şey mi istiyoruz?

.

Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.05.2013, 07:45   #20
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1484 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Bülent Uygun bizlere sayısız sevinç yaşattı doğrudur ama kendi için yaptığı bazı şeyler yüzünden ona güvencim kalmadı menajerlikten dolayı istediğini oynattı istediğini sattı o zamanlar bir futbolcudan aldığım duyumu söylüyorum Uygun menajere(kendisine) para vermeyen Muhammet Ali'yi kesti

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
2uygun, dönemi, dÖnemİ, uygun