Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Pedro Oldoni Sivasspor'da
Alt 14.02.2014, 21:24   #171
halimsancak58
Acemi Yiğido

26 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 427 halimsancak58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Pedro Oldoni Sivasspor'da

Alıntı:
Örükcülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir arkadaş "Burhan Eşer neydi, ne oldu" demiş. Güldüm.. Halen de gülüyorum. Burhan Eşer Diyarbakırspor'da da, G.Birliği'nde de oynarken hep göze batmış ve faydalı olmuş bir oyuncuydu. Eskişehirspor'da bile başarılıydı. Elma ile armutu kıyaslamayın.

Oldoni kim ya? Başarılı olacak adam b.kundan belli olur. Aatıf geldiğin de de başarılıydı, şimdi de. Eneramo da öyle. Bir adam kendini baştan belli eder. Bunda bir numara yok.
bende sana gülüyom adamın formsuz olduğunu biliyosun konuş kalırsa takıma yararlı olursa o zaman hatırlatırım sana....
halimsancak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.02.2014, 22:07   #172
BizeHerYerSivas
Acemi Yiğido

32 Mesajına 46 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 384 BizeHerYerSivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rize antep maçına bakan var mı rizenin hannover 96 2. takıman aldıkları deniz kadah diye bir adam var tam bizim aradığımız forvet tip hem de yerli devre arası geldi sanırım rize ye biz niye bu adamı alamıyoruz da rize alıyor ne üstünlüğü var bizden rize nin bugün 2 gol attı hele orta sahadan sürükleyip attığı gol varki tam yırtıcı forvet tipini gösteriyor boyu posu da tam SİVASSPOR uma uygun ama biz gidelim rengifo pedro nerden buluyoruz bu adamları veya diğer takımlar nasıl buluyor bu oyuncuları ben anlamıyorum...
BizeHerYerSivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda BizeHerYerSivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.02.2014, 22:32   #173
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Devre arasında yönetim lua lua yı alacaz deseydi burun kıvırırdık ,çünkü süpriz yapacagiz uşaĝa demisti yönetim ) , surpriz yaptik yapiyoz yapacagiz derkeen...iyi ki de almamişız be lua lua kiiim oldoni kiiim
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda etlidöktürek'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2014, 00:16   #174
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

ne kadar sabırsızsınız ya,bizim takımın transfer politakası genelde kıyıda köşede kalmış sakatlanmış,takıma girmekte zorlanan ama kalıteli ilerisi için iyi sinyaller veren futbol oynamya aç kalmış transfer politakası uygulanıyo,bu pedroda sakatlık suresi uzun surduğunden bide kadroya giremediğinden ağırlığı stad da apaçık gözüküyo futbolu anlayan birisi geçmişini bildiğinden bu adamın hızlı bi şekilde devamlı oyun içinde kalarak kendisini hızlandırması gerekiyo hocada fırsat verdikçe oynatmaya çalışıyo yoksa pedro çok kalıteli birisine benziyo,bizim futboldan anlayan taraftarımız da hemen busene de kurbanı buldu ve homurdamalar başlamış stad da ya arkadaş adam uzun zamandır aç aç futbol oynamaya karnını bi doyursun o zaman notunu ver boşu boşuna nefesini tüketme takımına bağır tezahürat yap biraz en yakın örnek burhan eşer adam neydi ne oldu şimdi sorsan en iyi zamanını hangi takımda geçirdin desene hemen sivasspor der. takımımızn transfer politakası her takımda yoktur biraz sabır lütfen................İyi güzel de sivasspor takımı ne bir emekliler yurdu ne de darülaceze...Bu oyuncu ile ilgili haber site de yayınlanınca ben de herkes gibi bu oyuncu hakkında internette bir takım araştırmalar yapıp;youtube dan videolarını izledim......Oyuncunun 11 dak.lık 2 tane videosu vardı;videolar 5-6 yıl öncesine aitti...istediğin kadar video izle oyuncunun son durumunu bilmedikten ,oyuncuyu canlı olarak görmedikten sonra bunlar hiçbir işe yaramıyor...Oyuncuyu videoda sadece gol görüntülerinde izliyorsun;nasıl bir oyuncu olduğunu ayrıntılarıyla göremiyorsun...Oldini belki 5 yıl önceki videolarında aynı Enaramo gibi sırtı dönük oynayan,pres yapan oyuncu görünmündeydi ama geçen 5 yılda oyuncunun eski halinden eser kalmamış..Oyuncu belki geçirdiği sakatlıklardan belki de sürekli yedek kalmaktan dolayı maç oynama kabiliyetini yitirmiş durumda...Oyuncu 2012 ve 2013 de doğru dürüst maç oynamış..2013 istatistiklerinde oyuncunun oynadığı maç sayısı sadece 5..Bu 5 maçın büyük bir ksmında da 2. yarıları oyuna girmiş..Oldini yi sivasspor eğer seneye kullanmak istiyorsa ortada bir sorun olmaz;oyuncu yavaş yavaş hazırlanarak maç oynatılarak gelecek senenin sivassporunun bir oyuncusu olabilir...Ama bu sene Utaka takımda olduğu müddetçe ilk 11 de zor oynar diye düşünüyorum..Kaldı ki yeni gelen gurbetçi oyuncu takıma uyum sağlayıp kadroya girerse işte o zaman Oldini ilk 18 e de zor girer diye düşünüyorum..Tabi ki benim gönlümden geçen Oldini nin iyi antreman yapıp en azından rakip defansı rahatsız edecek bir seviyeye gelip 2. yarıları oynatılması..Ama bu haliyle o da zor görünüyor...Oldini önce idman ve maç eksikliğini kapatmalı;gerekirse A-2 takımını maçlarında oynatılıp maç eksiği belki kapatılabilir diye düşünüyorum..Bu fizik gücüyle ,bu haliyle Oldini nin sivassporda oynaması zor gözüküyor...Carlos ve ekibi bu kadar sabırlı olur mu bunu da ilerleyen haftalarda göreceğiz....Ayrıca kiralık verilen Ahmet Aras 27 yaşına gelmiş bir oyuncu;kiralık verileceğine takımda tutulup 2. yarıları oyuna girip sivasspora atacağı gollerle katkı yapasaydı daha iyi olmaz mıydı?Kimse Ahmet Aras tecrübesiz falan gibi bahaneler üretmesin;biz bu ülkede tecrübeli diye sahaya çıkarılıp takımına hiçbir vermeden geri gönderilen çok oyuncu gördük......Dünyada her ülkede her zaman tecrübeli oyuncudan çok,kariyerli oyuncudan çok formasını islatan ,90 dak. koşup mücadele eden oyuncular oynatılıyor;doğrusu olan da kesinlikle bu..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2014, 21:28   #175
Mete209
Yiğido

Mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

184 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 Mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Oldini takımın pas trafiğine ayak uyduramıyor. Akıcı futbolumuzu engelliyor.

Tamam yanlışlıkla alınmış olabilir, ama bence illa oynayacak diye bir kural yok. Utaka oynamalı.
Mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
geldi, oldini, oldoni, oldonİ, pedro, sivasa, sivassporda

Seçenekler Arama
Stil