Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Aatıf'dan Tümer Metin'e
Alt 28.04.2014, 12:25   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Aatıf'dan Tümer Metin'e

Sivasspor'un golcü futbolcusu Aatıf Chahechouhe, Beşiktaş mücadelesinin ardından açıklamalarda bulundu.

İşte Chahechouhe'nun açıklamaları:

"Büyük bir takımla oynadık. Büyük bir maç oldu. Defansif bir maç oynadık. Taktik açıdan iyi bir maç çıkardık. 3 pozisyon bulduk ve bunları değerlendirdik. Haftaya Çaykur Rizespor maçında da galip gelerek, seriyi devam ettirmek istiyoruz.

Takımda çok iyi oyuncular var. Utaka ve ben sakatken takım kötü bir dönemden geçti. Sahalara dönünce takıma katkı yaptığım için mutluyum. Ben burdan Tümer Metin'e bir şeyler söylemek istiyorum Ben bencil bir oyuncu değilim. Gol atmayı seviyorum. Bu yüzden gollerim asistlerimden daha fazla. Trabzon - Gaziantep maçının ardından beni eleştirmiş. Ben o maçta oynamadım bu maçta oynadım."

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Aatıf'dan Tümer Metin'e
Alt 28.04.2014, 12:52   #2
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Aatıf'dan Tümer Metin'e

Tümer Metin'in yorumlarını pek beğenmesem de, (yorumlarında, Sivasspor gibi Anadolu yıldızlarının başarısının görmeyip, BJK, FB, GS gibi takımları ön plana çıkarıyor) Aatıf'ı bencil diye eleştirmesi doğru.

Aatıf'ın Beşiktaş maçında attığı 2. Gol de Utaka daha müsait pozisyondaydı pas vermedi, zoraki bir vuruş yaptı bence şansa bir gol oldu, buna benzer bir çok pozisyonu bencilliği yüzünden harcıyor ve takımı golden ve puanlardan ediyor.

Halbuki takım dayanışması on planda olmalı, başarı işte o zaman gelir.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.04.2014, 13:07   #3
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Aatıf'a bencilliği yüzünden her zaman kızıyorum ve Tümer Metin de doğru söylemiş .Tamam gol atıyor ama arkadaşı çok müsait durumdayken pas vermeyip şut çekmeyi deniyor çoğu zaman bunu biraz azaltması lazım misal Antalya maçında tribündeydim deliye döndüm Aatıf'ın kaçırdığı gollerden sonra. Kazandırdığı penaltıya bile sevinemedim doğru düzgün. İnşallah böyle devam etmez
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.04.2014, 13:22   #4
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sevgili Aatif,

her ofansif futbolcu gol atmayi sever. Özellikle gol kralligi yarisinda zirvede bulunman seni gol atmak icin dahada hirslandiriyor, bu gayet normal. AMA TAKIMIN MENFAATLERI sahsi menfaatlerin önünde gelir, bunu unutma. Sen tff'nin sana vermedigi ilk golünde sirf bencillikle sans eseri bir gol attin, Utaka ise ikinci golünde kendi müsayit durumda oldugu halde seni bekledi ve sana attirdi. Takim ruhu iste bu, Utaka'da gol atmayi seviyordur ama bazen fedakarlik yapmak gerekir.

Ayrica Tümerin elestirisine cevap vermen beni biraz rahatsiz ediyor. Yorumcular seni överde elestirirde, ama bunlara cevap yetistirmek bir futbolcunun isi degildir. Sen cevabini sahada verirsin...
Alt 28.04.2014, 14:35   #5
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

ümere burada hak vermek lazım. Gol atmak için bencilleştiaatıf
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2014, 15:10   #6
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Aatıf boş ver tümeri mümeri sen bencilde olsan işini biliyorsun gollere devam gardaş
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4eylül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.04.2014, 16:34   #7
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Aatıf kusura bakma ama Bursa maçını senin yüzünden kaybettik durum 3-3 iken bir pozisyonda Utaka'ya versen 4-3 önde geçecektik ama bencillik edip kendin vurdun bjk maçında o pozisyonun benzerinde hemde diğer poziyondakine göre daha müsaitken Utaka sana alda at dedi buda seni mahcup etmiştir sanırım herşeye rağmen futbolunu ayakta alkışlıyorum..
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2014, 16:40   #8
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 535 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Benciligi bırakman gerekiyor Atıf. Tümer Metin ve benzeri 3 büyük yalakası yorumcuları sevmesekte bu yorumlarına katılmamak mümkün degil.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.04.2014, 18:19   #9
Burak Çimen
Yiğido

Burak Çimen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 477 Burak Çimen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aatıf' ın bu seneki bencilliğini ben gol krallığındaki yarışa bağlıyorum. O da eminim ki bu huyunu çok geçmeden atlatacaktır.
Burak Çimen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2014, 19:30   #10
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Değerli kardeşim....

Ne kadar Tümer Metini sempati duymasam da bu görüşlerinde (şahsi davranışlar) haklılık payı var... Bir futbolcu gol krallığında iddaalı ise çok gol atmak için çaba sarfeder ve bencil oynar. Ama sevgili Aatıf bu işin birde şeyini çıkarma var. Bursa maçını anımsayınca ve birde puan tablosunu görünce üzülüyor insan. Sen ki yeni yeni milli formayı giymeye başladın. Ve bundan sonrada inşallah giymeye devam edeceksin. Milli takım scoudları inceleme yaparken bir kaç kriteri inceler. Asist yapma özelliği gol becerisi takım oyunu takıma uyumu performans vesaire... Maşallah hemen hemen hepsi sende mevcut lakin kullanamıyorsun. Unutmaki gol kralı olman için arkadaşlarının sana yardımı olması gerekiyor. Sen üç kişiyi geçip beş kişiyi geçip gol atmakta zorlanırsın. Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum ki senin attığın gollerin içinde en çok hangi gole sevindim biliyormusun. Dünkü Utakanın sana verdiği derslik asist sonucunda attığın gole... Bu şu demek: Bu gol hem estetik olarak mükemmeldi hemde senin kafanda bazı soru işaretlerinin cevabı niteliğindeydi.

Adamlığına şahsiyetine taraftarımızın lafı yok. Seni ben dahil hepimiz çok seviyoruz. Seni Avrupa arenasında devler kategorisinde görmek bizi sevindirir. Ama biraz takım için oynasan inan ki bu taraftar seni bağrına basacaktır.

Unutma futbol basit bir oyundur sen bu basit oyunu zorlaştırmak için çok çaba sarfediyorsun. Yine söylüyorum seni seviyoruz biraz daha dikkatli olursan çok iyi olacak...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
aatıfdan, metine, meyine, tümer