Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Carlos İsyan Etti
Alt 01.12.2014, 19:42   #21
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Carlos İsyan Etti

***istifa kelimesi daha yerinde olurdu ve bunu 5 mac önce yapsaydı şimdi en az 19 punımız olurdu.takım gün gectikce kan kaybediyor yarın cok gec olabilir.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı savaş2'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.12.2014, 20:19   #22
ydurdag
Acemi Yiğido

ydurdag - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ydurdag ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

neden bu kadar Carlos sıkıntısı oynamayan gurursuzca kendi için oynayan pislikler terbiye edilsin Carlos çıkıpta oynayacak değil herhalde top çevirme degilde kendi kıçlarını çeviren gurursuzları terbiye etmek lazım topçu oynamazsa t direktör ne yapabilir varsayalım Carlos gitti gelen ne yapabilecek böyle kıvıranlara geniş düşünelim oynayanların kıvırmalarını önleyelim o yeter bize tabiki düşmek onlar için hiç önemli değil def olup giderler olan benim canım kanım toprağım her şeyim sivasımıza olur çok yazık çok inşallah biraz gururları varsa aldıklarının hakkını vermeye başlarlar gerçi zor dostum zor
ydurdag isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 20:27   #23
ydurdag
Acemi Yiğido

ydurdag - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ydurdag ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

evet yönetim beleş alınanlar işte size böyle şapkanızı önünüze koydurup başınızı iki elinizin arasına alıp düşündürürler siz halen beleş aramaya devam aldıklarınız meydanda carlosa hiç bir sözünüz olamaz adamın hangi istediği elamanı aldınız sizler halen düşünmeye devam edin sakın yanlış anlamayın beni ben üzüldüğümden dolayı bunları yazıyorum neden bu duruma düşelim
ydurdag isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 21:37   #24
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
elbeylii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sebastian sen mi yapacaksın istifa etse karlos az merhametli yanas olaya yada carlos git se kimi getirecek sin ben mersin e gidenlerden biriyim atma belkide Sivaslı misin bilmiyom ama
ben carlos'tan çok şikayetçi değilim. ancak kötü gidişi engellemek için şok vermek lazım takıma. yönetimi gönderemeyeceğimize ve futbolcuları kovamayacağımıza göre en kestirme yol carlos'un gitmesidir. giderken de ben aptallık ettim, yönetime güvendim, bana 2-3 tane taş gibi futbolcu almadılar, hocalık kariyerimi başlamadan bitirdiler deyip giderse lafı gediğine oturtmuş olur.

bakma carlos istifa etsin dediğime, ben carlos'a acıyorum. sen futbolculuk hayatında destan yaz, tüm zamanların en iyi futbolcularından birisi ol. sonra gel sivas diye bir şehirde sırtını dayayıp güvendiğin adamlar senin hocalık kariyeri ümidini yerle bir etsinler. carlos bu takımdan şutlansın ispanyol takımları vs hikaye, en fazla brezilya'da veya üçüncü sınıf bir ülkede hocalık yaparak yoluna devam eder. adamı da heder ettik. valla üzülüyorum.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 22:37   #25
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
68yasar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizde isyan ediyoruz istifa etmenide canı gönülden istemiyorum.
Yeter artık oyuncularına hükmet istediğini yapmayanları oynatma adı ne olursa olsun, Hiç olmazsa ozaman aslar oynamıyordu yedeğimizin elindende bu kadar geliyor.
Bu hatali oynayan futbolculari cezalandirmak senin görevin ey Carlos. Aksi taktirde ayni tas ayni hamam devam eder maalesef.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 23:16   #26
kolukisa
Yiğido

57 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 kolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISI

Hoca ayip oluyor ,yeter artik o hatalari düzeltmek senin görevin ,Sivassporun ligde kalmasi icin ne gerekiyorsa yap artik .
kolukisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2014, 23:58   #27
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

İsyan etmiş bizim teknik direktör.Niye ki şanssızlık yüzünden kaybedilmiş puanlarımız var.Yoksa süper çalıştırıyordu ya takımı.İsyan edecek ne var.En azından dünkü açıklamasına göre bizim başkan öyle düşünüyor.Daha da komik olmadan birilerinin gitmesi lazım o kesin.Biz haftalardır aslında Roberto Carlosun dediğini diyorduk.Biz şanssızlıktan değil şapşallıktan dolayı yenilip duruyoruz ve durumu daha halen kavrayamayan var.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2014, 02:34   #28
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Yönetim şu anda ikilem içinde ;çünkü R.Carlos giderse takımın başına kimi getiririm diye kara kara düşünüyorlar...Gelecek kişi ya takıma katkı yapamazsa işte o zaman sorunlar daha da büyüyecek..Aşağı tükürseler sakal,yukarı tükürseler bıyık...Biz bu filmi B.Uygun gittikten sonra da yaşamıştık;hatırlarsanız önce M.Ertuğral daha sonra Mesut Bakkal takıma gelmiş ;son anda 6-7 beraberlikle ligde kalmıştık..Bu yılda umarım aynı sendromu yaşamayız..Haftaya Erciyes'i yensek bile sonrasında F.B,Başakşehir,Kasımpaşa gibi 3 tane çok zor maç var...R.Carlos bu haftayı atlatsa bile diğer 3 maçta aynı sorunlar devem ederse edecek gibi işi çok zor...R.Carlos un kariyeri şöyle,böyle gibi sözlerei ibretle izliyorum;Sivasspor takımının bu ligde devam etmesi bizim için R.Carlos un kariyerinden çok daha önemli olmalı;çünkü başka sivasspor yok;sivasspor takımının ve taraftarının süper lig özlemiyle yıllarca tutuştuğunu hepimiz çok iyi biliyoruz...Beni R.Carlos un geçmişi değil,sivassporun ligde ne durumda olduğu ilgilendiriyor...R.Carlos un bu kadar büyük futbolculuk geçmişine rağmen Avrupa ve Brezilya da değil,Rusya ligindeki bir takımda Sportif Direktörlük görevi yaptığını ve bizden başka hiç bir Güney Amerika ve Avrupa takımının riske girip onu Teknik Direktörlük görevine getirmediğini de bazı kişilere özellikle hatırlatmak istiyorum...Kişiler geçici sivasspor takımı ömür boyu kalıcı olacaktır bu iyi biline..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2014, 03:08   #29
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 797 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

simdiden ikinci yari yapilacak takviyelerin calismasina baslanmali eger gec kalirsak bizim icin hicde ic acici olmaz, bide artik oynat su musa sinani hoca mersin macinda crisantus yerine musa sinan oynasa daha faydali olurdu sol acikta
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2014, 08:27   #30
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sezon başından beri hatta geçen sezondan itibaren yenildiğimiz maçlarda bile r.carlos futbolcularına toz kondurmamıştı,ancak son rize,eskişehir,bursa,mersin maçlarında yapılan hatalardan dolayı ,r.carlosda artık isyan etti,bu sorunlar ne ilk nede son olacaktır,rıza hoca isyan etmiyor adeta kuduruyordu böyle hatalardan dolayı ,yenildiğimiz haftalarda hep ,ya hakemleri yada bireysel hatalarımızı konuşuyorduk,mersin maçındaki yediğimiz 2 golde maalesef kaleci hatası ,ayrıca futbolcularımızın üzerinde sanki ölü toğrağı var,rakiplerimize bakıyorsun,adamlar koşuyorlar,istiyorlar,koşu mesafesi rekorlarını bizim maçlarda kırıyorlar,savunma yapıyorlar,hücum yapıyorlar,kazanmak yada berabere kalmak adına herşeyi yapıyorlar,sivasspora bakıyoruz,rakiplerimiz kadar koşamıyoruz,ayakta duramıyoruz,70 den sonra pilimiz tükeniyor,90 dakikayı tamamlıyamıyacak çok oyuncu var,rakip kadar kazanmayı arzulamıyoruz,takım oyunu diye bişey söz konusu değil,futbolcuların çoğunun aklı başkaşeylerde ,maçtan kopuk oynuyorlar ,egoist oynuyorlar,buna sol açık olmaması ,doğru dürüst önlibero olmaması,rakibi korkutacak, defansında enazından 2 3 adam bıraktıracak kaliteli forvetimizin olmaması ,forvetlere top dağıtacak ,şut çekecek, defansada yardım edecek ortasaha oyuncusu olmaması ,rakip takımı analiz edecek,futbolculara rakibin zayıf yönlerini gösterecek ,maç oynanırken aksaklıkları görüp hocayı ikaz edecek yardımcı hocada olmayınca ,bu sonuçlar kaçınılmaz oluyor ,maalesef tüm bu hataların tek sorumlusu r.carlosdan önce yönetimdir,futbolcularında hataları vartabiki ,r.carlosunda hataları var,sezon başında düzgün 1 solaçık alınsaydı ,takımın ritmi bozulmazdı,enazından 4 5 puanımız daha olurdu,futbolcularımız egoist olmasalardı enaz 2 3 maç daha kazanırdık,kafadan 10 -12 puanımız heba olmazdı,bunlar düzelmeyecek şeyler değilde ,[darısuyunualdıktan sonra küreğineydiyim ]hesabına dönmeden devre arasına kadar öyle yada böyle enaz 3-4 maç kazanmalıyız 11 haftada 2 galibiyetimiz var ,dişimize göre rakiplerde kalmadı ,bi erciyes bide karabük var ,diğerleri taş gibi takım ,yinede umutsuzluğa kapılmadan, hatalarımızı tekrarlamadan futbolcularımızın gerekli puanları alacağına inanıyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
carlos, etti, İsyan

Seçenekler Arama
Stil