Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor Hollanda’da
Alt 19.07.2010, 07:51   #1
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Sivasspor Hollanda’da

Sivasspor ikinci etap kamp çalışmaları kapsamında Hollanda’ya gitti. Kırmızı beyazlıların teknik patronu Mesut Bakkal Hollanda kampında iyi bir hazırlık devresi geçireceklerini söyledi.

Sivas’taki çalışmalarını tamamlayan ve bu çalışmalar kapsamında Ankaragücü ile bir de hazırlık maçı yapan kırmızı beyazlılar hafta sonu Hollanda’ya gitti.
İkinci etap kamp çalışmaları için Hollanda’ya giden kırmızı beyazlılar, burada 15 günlük bir çalışma yapacak.
İstanbul’dan Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçağı ile Hollanda’ya giden kırmızı beyazlılarda teknik patron Mesut Bakkal, açıklamalarda bulundu.
Sivas’taki kamp programının çok iyi geçtiğini söyleyen Bakkal, ikinci etap kamp çalışmalarını Hollanda’da yapacaklarını söyledi.
Hollanda kampında çok sayıda kulüple hazırlık karşılaşmaları oynayacaklarını ifade eden Bakkal, “oyuncularımızın durumunu burada daha net bir şekilde görebilme şansına sahip olacağız” şeklinde konuştu.
Hollanda kampına tam kadro katıldıklarını söyleyen Bakkal, “aramızda sacede Ceyhun yok. O da bugünden itibaren aramızda olacaktır” dedi.
Yapacakları hazırlık maçlarının önemine vurgu yapan Bakkal, “Ankaragücü ile ilk hazırlık maçımızı oynadık ve kaybettik. Burada sergilenen oyundan genel anlamda memnunum. Takımın iyi yolda olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra da daha iyilerini yapmak için uğraş vereceklerdir” ifadelerini kullandı. Kırmızı beyazlılar Hollanda kampı boyunca çok sayıda hazırlık karşılaşması yapacak. Bu karşılaşmalar kapsamında Bakkal tüm oyuncularına forma şansı verecek.
NEWCASTLE UNITED KESİN GİBİ
Öte yandan geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiğimiz Sivasspor - Newcastle United maçı hakkında görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.
Teknik Direktör Mesut Bakkal, bu karşılaşmayı oynamak için büyük çabalar verirken, bir yandanda hazırlık maçını yayınlayacak bir yayıncı kuruluş aranıyor. Şartların uygun olması halinde Sivasspor önümüzdeki günlerde İngiliz devi Newcastle United ile bir hazırlık karşılaşması oynayacak.

Sivas'ın Sesi.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivasspor Hollanda’da
Alt 19.07.2010, 07:52   #2
Salim58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivasspor Hollanda’da

Gurbetçiler karşıladı.

Sivasspor’u Hollanda’ da bir grup gurbetçi karşıladı.

2. Etap kamp çalışmaları için Hollanda’ya giden kırmızı beyazlılar bir grup Sivasspor taraftarının tezahüratları eşliğinde karşılandı. Havaalanında futbolcular ve teknik heyetle hatıra fotoğrafları çektiren gurbetçiler takımdan başarı sözü aldılar.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.07.2010, 08:41   #3
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Salim abi bildiğim kadarıyla 20 temmuzdada hazırlık maçımız var haberdar ederseniz sevinirim.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2010, 08:47   #4
Salim58
Usta Yiğido

Alıntı:
yigidoyusuf58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Salim abi bildiğim kadarıyla 20 temmuzdada hazırlık maçımız var haberdar ederseniz sevinirim.

İLK MAÇ YARIN

Kamp çalışmalarının yanı sıra yoğun bir hazırlık maçı trafiğine girecek olan Sivasspor, Hollanda’daki ilk karşılaşmasını yarın oynayacak. Hollanda takımlarından FC Oss ile yarın karşılaşması beklenen Sivasspor daha sonra Almanya’nın Mönchengladbach 2, Hollanda’nın Nac Breda, Hollanda 2. Ligi’nden bir takımla, Hollanda’nın Cambuur SC ve Yunanistan’ın Xanthi Skoda takımıyla karşı karşıya gelecek. Bunun yanı sıra 29 Temmuz’da Trabzonspor’la da bir hazırlık maçı yapılması planlanıyor.

Sivas Hürdoğan,Gzetesi'de bu şekilde yazıyor.
Alt 19.07.2010, 09:33   #5
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

hazırlık maçı dahil hükmen ankaraspor maçından beri galibiyetimiz yok ya. bu ne iştir arkadaşlar. uykularım kaçıyor delirecem ya. bi galibiyet ya. bu nedir çektiğimiz 2 senedir. ne olacak bu takımın hali.
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2010, 09:34   #6
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

madem takım iyi yolda ise, madem geçen sezon bir daha yaşanmayacaksa, nasıl olacak bu iş. anlatın da bizde anlayalım. nereye kadar sabredeceğiz böyle. gole, galibiyete muhtacız.
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2010, 10:39   #7
BeYLeRBeYi58
Acemi Yiğido

BeYLeRBeYi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 552 BeYLeRBeYi58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

biz puan almaya hasret kalıcaz bu gidişle allah yardımcımız olsun.bu sene kurtarıcak kimsede yok ankarada düştü
Alt 19.07.2010, 11:34   #8
yiğidommm58
Yeni Yiğido

yiğidommm58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 yiğidommm58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben canı gönülden inanıyorum sivasspor bu sene döktürecek
yiğidommm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2010, 11:53   #9
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Salim abi, selamun aleykum. Abi gördügüm kadariyla, takimi yakinda izlemeye çalisiyorsun Ankara'da olsun, Sivas'ta olsun. Abi vallah sen takim Ankaragücü maçinda ümit veriyor demistin ve izlemsitin maçi. Ben maçi biraz detaylarmisin diye sormustum seyredenlere ama kimse cevap vermedi.

Abi ben bu takimdan hele hele bu hocadan pek umudum yok, bana hiçmi hiç bir ümit vermiyor ne takim nede hoca, heleki Mesut hoca.

Abi sahsi fikrini merak ediyorum sen gerçekten Mesut hoca bu isi götürürmü diye düsünüyorsun bu sene ? Takim hakkinda ne düsünüyorsun ?
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivaslibey'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.07.2010, 12:00   #10
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
yiğidommm58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben canı gönülden inanıyorum sivasspor bu sene döktürecek
InsAllah kardes insAllah, ama neye dayanarak bunu diyorsun yada ne tür bir isik gördünkü biz yada ben o isigi es geçtim, bana bir izah etsene merak ediyorum.

Ben sahsen inanmiyorum bu sene takimima ve bu bana aci veriyor (daha dogrusu mesut hocanin anlayisina ve takimin yetersizligine). Biz camia olarak buralara kadar geldik artik bu basarilarin üzerine basari katmak isteriz.
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hollanda’da, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil