Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Pedriel Suarez Hakkında 10 Şey
Alt 29.06.2010, 12:34   #31
fglnsdf
Acemi Yiğido

fglnsdf - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 fglnsdf FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Pedriel Suarez Hakkında 10 Şey

Alıntı:
noname87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
biz oyuncuyu aldığımızda ne fiyatı açıklanıyor ne sözleşmesi söyleniyor aynı tas aynı hamam gidiyor geçen sene mbembaya zitaya luciene agbetuya ne kadar para verildi kimse bilmiyor

Mbemba ve zita bilmem.
luciene yaklasik 1,5 milyon vermisik, burda bizi cok kaziklamislar.
agbetuya 450bin € vermisik, ama bence agbetu iyi.
fglnsdf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.06.2010, 16:59   #32
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

forumun başındaki konu "Pedriel Suarez Hakkında 10 Şey " iken yapılan yorumlar bu on şeyden farklı olarak iktisadi şeylere kaymış, adamın sivassporda oyun stilini görmeden işe yaramaz yok vasat yok şu yok bu diye acemice yorum yapmak sanırım hem bu futbolcuya hemde teknik heyete hakarettir, adamı izle maçlardaki performansına bak ondan sonra adam gibi yorumlarda bulunmak sanırım en etik davranış olsa gerek.bu transfer ile ilgili naçizane görüşüm şu ana kadar yapılan transferlerden en süprizi ve patlama yapacak ismi.hadi bakalım herşey sezonun başlaması ile netlik kazanacak, kazananın sivas olması dileği ile...
Alt 29.06.2010, 20:11   #33
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Petriel Suarez hala kampa katılmamış..Ne zaman da katılacağı belli değil;sivasspor bu oyuncuyu kiralık olarak almak istemiyor,bu oyuncuyu bonservisi ile almak istiyor..Bugün sivasspora yakın bir eski amatör kulüp anternörü arkadaşla sohbet etme imkanım oldu..Bu abimiz sivassporlu bir çok yöneticininde yakın arkadaşı...Geçen yıl bana kulüp,transfer ve hocalarla ilgili vermiş olduğu haberlerin hemen hepsi doğru çıkmıştı;ben bu haberlerin bazılarını sitedeki mesajlarımda sizlerle paylaşmıştım...Bugün de Pedriel transferi ile ilgili ban bazı şeyler söyledi..Bu abiye göre Suarez transferinde sorunlar çıkmış,gelip gelmetyeceği belli değilmiş;sorun bu oyuncuyu sivassporun bonservisi ile almak istemesiymiş..Çünkü bu oyuncunun bonservisinin hala Steau Bükreş te olduğu iddia ediliyormuş ver Staeau nun da bu oyuncuyu sivasspora kiralık vermek istediği ama sivassporun kiralık olarak değil de bonservisi ile almak istediğiymiş..Bu haberin doğru olup olmadığı zamanla belli olacak...Bakalım Suarez transferi nasıl sonuçlanacak...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.06.2010, 23:00   #34
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Petriel Suarez hala kampa katılmamış..Ne zaman da katılacağı belli değil;sivasspor bu oyuncuyu kiralık olarak almak istemiyor,bu oyuncuyu bonservisi ile almak istiyor..Bugün sivasspora yakın bir eski amatör kulüp anternörü arkadaşla sohbet etme imkanım oldu..Bu abimiz sivassporlu bir çok yöneticininde yakın arkadaşı...Geçen yıl bana kulüp,transfer ve hocalarla ilgili vermiş olduğu haberlerin hemen hepsi doğru çıkmıştı;ben bu haberlerin bazılarını sitedeki mesajlarımda sizlerle paylaşmıştım...Bugün de Pedriel transferi ile ilgili ban bazı şeyler söyledi..Bu abiye göre Suarez transferinde sorunlar çıkmış,gelip gelmetyeceği belli değilmiş;sorun bu oyuncuyu sivassporun bonservisi ile almak istemesiymiş..Çünkü bu oyuncunun bonservisinin hala Steau Bükreş te olduğu iddia ediliyormuş ver Staeau nun da bu oyuncuyu sivasspora kiralık vermek istediği ama sivassporun kiralık olarak değil de bonservisi ile almak istediğiymiş..Bu haberin doğru olup olmadığı zamanla belli olacak...Bakalım Suarez transferi nasıl sonuçlanacak...
Steau Bükreş gibi tecrübeli takımlar dünyanın her yerinden genç yeteneklerin orada kendilerini gösterip,Avrupanın daha iyi ligleri ve takımlarına sıçramaları için birer basamak oluyorlar. Pedriel Suarez de şu an değeri 400-500 bin avrolarda olan ama doğru takımda sürekli oynarsa değerini katlayabilecek bir golcü. Bunu bilen Steau Bükreş Pedrielin bonservisini kolay bırakmaz. Özellikle de bizim gibi fazla parayı gözden çıkaramayan bir takıma vermez.
Sivasspor da haklı. Giresunspor 100bin avroya kiralık oyuncu oynatabilir ama biz yapamayız. Biz süperligdeyiz. Ara formülbulunabilir bence. İlerde Sivasspor sattığında transfer parasının bir kısmını Bükreş'e verebilir mesela.
Pedrieli ve takım arkadaşı Oliveirayı paraya biraz kıyıp bonservisleriyle alabilseydik,uzun yıllar forvet sıkıntımız olmazdı.
Pedriel transferi olmaz ise ben ligi '10.-15. arası bitirebiliriz ' düşüncemi gözden geçiririm ve iyimserlik iyice yokolur. Forvete alternatif almazsa takımımız yazıyorum: DüŞER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.06.2010, 23:54   #35
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Suarez gelmiyecek olsaydi M.Bakkal dünki toplantida,yapilan transferlere deginirken Suarez´in ismini zikretmezdi.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.06.2010, 00:42   #36
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

http://transfermarkt.de/de//transfer...ler_76281.html

http://transfermarkt.de/de/sivasspor...rein_2381.html

Burda 100 000 avro geldigi yaziyor ???
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2016, 21:03   #37
poyrazer5858
Acemi Yiğido

99 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 435 poyrazer5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

süper lig için değil ama ptt ligi için iyi bir tercih. sivası tanıyor daha da önemlisi seviyor. vefalı da üstelik. vefaya vefa gerek , değil mi.
poyrazer5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı poyrazer5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2016, 21:07   #38
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bencede sakınca yok, olmayacak yerlerden gol atıyordu
Gelsin SUAREZ...
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2016, 21:11   #39
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bakalım yarın unutmazsam Pedriel ilgili birinci elden bir haber alıp veririm size Yalnız bana sorarsanız ben pek uygun görmüyorum.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2016, 22:08   #40
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
tavatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bakalım yarın unutmazsam Pedriel ilgili birinci elden bir haber alıp veririm size Yalnız bana sorarsanız ben pek uygun görmüyorum.
Hocam öyle deme kanat oynar satrafor oynar daha ne olsun.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
hakkında, pedriel, suarez, şey

Seçenekler Arama
Stil