Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Yasin Sivas`ta Mutlu
Alt 29.06.2009, 14:44   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Yasin Sivas`ta Mutlu

Fenerbahçe'den Sivasspor'a transfer olan genç stoper Yasin Çakmak, Sivasspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, kırmızı-beyazlı ekibin başarısına katkı sağlamak için çaba gösterdiğini söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarını kulüp tesislerinde teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde yaptığı idmanla sürdüren Sivasspor'da, yeni transferlerden Yasin Çakmak, antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Sivasspor'a geldiğinden dolayı çok mutlu olduğunu, çünkü ne kadar huzurlu bir takım olduğunu, ne kadar arkadaşlık ortamının üst seviyede olduğunu bildiğini kaydeden Yasin, bunların da çok büyük etken olduğunu ifade etti.
Sivasspor'daki bu huzurlu ortamın, iyi arkadaşlık ortamının devam etmesini dileyen Yasin, Sivasspor'un 2 yıl üst üste yaptığı başarıların daha fazlasını kendisinin de katılımıyla elde etmesini arzuladığını belirtti.
Kırmızı beyazlı ekip ile 3 yıllık sözleşme imzalayan genç oyuncu, bir soru üzerine Fenerbahçe'den Sivasspor'a gelirken hiçbir zorluk çekmediğini söyledi.

Yasin, şöyle devam etti:
''Sivasspor'da nasıl bir ortam olduğunu az çok biliyordum, çünkü çoğu da benim arkadaşlarım zaten. Her şeyden önce Sivasspor Kulübü'nün çok değerli başkanı var, ben başkana ve sayın hocamız Bülent Uygun'a çok teşekkür ediyorum. Gerçekten ikisi de çok değerli, çok samimi, çok dürüst insanlar. Onların samimiyeti de beni çok etkiledi, burada olmamda çok büyük etken oldu. Hiç mutsuz değilim, aksine çok mutluyum, inşallah önceki yaşanılan başarılara önümüzdeki yıl benim de katkım olur. Bunun için çalışıyorum, mücadele ediyorum. Burada bulunmamda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sivasspor'da başarılı bir sezon geçireceğimi düşünüyorum.''

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE BAŞARI DİLEĞİ
Yasin, Fenerbahçe forması altında Şampiyonlar Ligi deneyimi yaşadığının ve bu sezon da Sivasspor forması altında devler liginde mücadele edeceğinin belirtilmesi üzerine, şunları söyledi:
''Şampiyonlar Ligi dünyanın en ünlü ligi, tüm dünyanın izlediği, seyrettiği bir lig. Tabi ki zor olacak, ama ben şuna inanıyorum. Artık zor takım, şu futbolcular pahalı, şu güzel bir takım diye bir kavram yok. Sahaya çıkıp mücadele ettikten sonra, yüreğinizi ortaya koyduktan sonra hiçbir takım yenilmeyecek diye bir kaide yok. Bildiğiniz gibi biz Fenerbahçe'de çeyrek finale çıktık, ne takımları eleyerek oraya çıktık. Ben inanıyorum, yüreğimizi, inancımızı, azmimizi sahaya koyarsak Şampiyonlar Ligi'nde istediğimiz yerlere inşallah geliriz. Ama tabi ki sabır. En önemlisi tüm Sivaslıların sabretmesi gerekiyor. Şampiyonlar Ligi zor bir lig, yani bunun bilincinde olmaları gerekiyor. Çok önemli başarılar beklememeleri gerekiyor, ama yani bize her zaman destek olmaları gerekiyor. Onlar bize destek olsun, biz gidebileceğimiz en iyi noktaya kadar gidebileceğimizi düşünüyorum.''
Genç futbolcu, bir basın mensubunun ''Yasinli Sivasspor şampiyonluğa oynayabilecek mi?'' sorusu üzerine, kendisinin Sivasspor'u tercih etmesinde Sivasspor'un şampiyonluğa oynamasının ayrı bir etken olduğunu söyledi.

NEŞELİ İDMAN
Öte yandan, Bülent Uygun yönetiminde gerçekleşen idmanın ilk bölümünde, futbolcular salonda fizik-kondisyona yönelik çalışma yaptı. Daha sonra dış sahaya çıkan futbolcular, bir süre saha etrafında koştuktan sonra yarı sahada çift kale maç yaptı.
Maçın ardından futbolcuların saha etrafında orta tempoda depar attığı idman, açma-germe hareketleriyle sona erdi. İdmanda, futbolcuların ve teknik heyetin neşeli olduğu gözlendi. Sıcak havada gerçekleşen idmanda, teknik direktör Bülent Uygun, teknik heyet ve futbolcular karpuz yedi.
İdmanda, Yasin Çakmak, Akeem Agbetu, Erman Kılıç ve Uğur Kavuk'un aralarında bulunduğu yeni transferler basın mensuplarının ilgi odağı oldu. Geçen sezon Kocaelispor forması giyen Agbetu'nun Fransız oyuncu Yannick Kamanan ile sürekli sohbet ettiği gözlendi.
İdmanda, ülkelerinin milli takımlarında bulundukları bildirilen Avustralyalı kaleci Michael Petkoviç ve Gineli savunma oyuncusu Mamadou Diallo ile tedavileri süren Sezer Badur ve takım kaptanı Mehmet Yıldız yer almadı.
Sivasspor, akşam saatlerinde yapacağı idmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Yasin Sivas'ta mutlu
Alt 29.06.2009, 14:44   #2
sabanoh
Tecrübeli Yiğido

sabanoh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

92 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 688 sabanoh FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Yasin Sivas'ta mutlu

Fenerbahçe'den Sivasspor'a transfer olan genç stoper Yasin Çakmak, Sivasspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, kırmızı-beyazlı ekibin başarısına katkı sağlamak için çaba gösterdiğini söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarını kulüp tesislerinde teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde yaptığı idmanla sürdüren Sivasspor'da, yeni transferlerden Yasin Çakmak, antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sivasspor'a geldiğinden dolayı çok mutlu olduğunu, çünkü ne kadar huzurlu bir takım olduğunu, ne kadar arkadaşlık ortamının üst seviyede olduğunu bildiğini kaydeden Yasin, bunların da çok büyük etken olduğunu ifade etti.

Sivasspor'daki bu huzurlu ortamın, iyi arkadaşlık ortamının devam etmesini dileyen Yasin, Sivasspor'un 2 yıl üst üste yaptığı başarıların daha fazlasını kendisinin de katılımıyla elde etmesini arzuladığını belirtti.

Kırmızı beyazlı ekip ile 3 yıllık sözleşme imzalayan genç oyuncu, bir soru üzerine Fenerbahçe'den Sivasspor'a gelirken hiçbir zorluk çekmediğini söyledi.
Yasin, şöyle devam etti:

''Sivasspor'da nasıl bir ortam olduğunu az çok biliyordum, çünkü çoğu da benim arkadaşlarım zaten. Her şeyden önce Sivasspor Kulübü'nün çok değerli başkanı var, ben başkana ve sayın hocamız Bülent Uygun'a çok teşekkür ediyorum. Gerçekten ikisi de çok değerli, çok samimi, çok dürüst insanlar. Onların samimiyeti de beni çok etkiledi, burada olmamda çok büyük etken oldu. Hiç mutsuz değilim, aksine çok mutluyum, inşallah önceki yaşanılan başarılara önümüzdeki yıl benim de katkım olur. Bunun için çalışıyorum, mücadele ediyorum. Burada bulunmamda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sivasspor'da başarılı bir sezon geçireceğimi düşünüyorum.''

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE BAŞARI DİLEĞİ
Yasin, Fenerbahçe forması altında Şampiyonlar Ligi deneyimi yaşadığının ve bu sezon da Sivasspor forması altında devler liginde mücadele edeceğinin belirtilmesi üzerine, şunları söyledi:

''Şampiyonlar Ligi dünyanın en ünlü ligi, tüm dünyanın izlediği, seyrettiği bir lig. Tabi ki zor olacak, ama ben şuna inanıyorum. Artık zor takım, şu futbolcular pahalı, şu güzel bir takım diye bir kavram yok. Sahaya çıkıp mücadele ettikten sonra, yüreğinizi ortaya koyduktan sonra hiçbir takım yenilmeyecek diye bir kaide yok. Bildiğiniz gibi biz Fenerbahçe'de çeyrek finale çıktık, ne takımları eleyerek oraya çıktık. Ben inanıyorum, yüreğimizi, inancımızı, azmimizi sahaya koyarsak Şampiyonlar Ligi'nde istediğimiz yerlere inşallah geliriz. Ama tabi ki sabır. En önemlisi tüm Sivaslıların sabretmesi gerekiyor. Şampiyonlar Ligi zor bir lig, yani bunun bilincinde olmaları gerekiyor. Çok önemli başarılar beklememeleri gerekiyor, ama yani bize her zaman destek olmaları gerekiyor. Onlar bize destek olsun, biz gidebileceğimiz en iyi noktaya kadar gidebileceğimizi düşünüyorum.''

Genç futbolcu, bir basın mensubunun ''Yasinli Sivasspor şampiyonluğa oynayabilecek mi?'' sorusu üzerine, kendisinin Sivasspor'u tercih etmesinde Sivasspor'un şampiyonluğa oynamasının ayrı bir etken olduğunu söyledi.

NEŞELİ İDMAN
Öte yandan, Bülent Uygun yönetiminde gerçekleşen idmanın ilk bölümünde, futbolcular salonda fizik-kondisyona yönelik çalışma yaptı. Daha sonra dış sahaya çıkan futbolcular, bir süre saha etrafında koştuktan sonra yarı sahada çift kale maç yaptı.

Maçın ardından futbolcuların saha etrafında orta tempoda depar attığı idman, açma-germe hareketleriyle sona erdi. İdmanda, futbolcuların ve teknik heyetin neşeli olduğu gözlendi. Sıcak havada gerçekleşen idmanda, teknik direktör Bülent Uygun, teknik heyet ve futbolcular karpuz yedi.

İdmanda, Yasin Çakmak, Akeem Agbetu, Erman Kılıç ve Uğur Kavuk'un aralarında bulunduğu yeni transferler basın mensuplarının ilgi odağı oldu. Geçen sezon Kocaelispor forması giyen Agbetu'nun Fransız oyuncu Yannick Kamanan ile sürekli sohbet ettiği gözlendi.

İdmanda, ülkelerinin milli takımlarında bulundukları bildirilen Avustralyalı kaleci Michael Petkoviç ve Gineli savunma oyuncusu Mamadou Diallo ile tedavileri süren Sezer Badur ve takım kaptanı Mehmet Yıldız yer almadı.

Sivasspor, akşam saatlerinde yapacağı idmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.
sabanoh isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sabanoh'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Yasin Sivas'ta mutlu
Alt 29.06.2009, 14:54   #3
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1482 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yasin Sivas'ta mutlu

Takıma yakışır bir futbolcu önemli olan iyi anlaşmak ve bunuda başardığına inanıyorum

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Yasin Sivas'ta mutlu
Alt 29.06.2009, 14:55   #4
Kizilirmak58
Yiğido

Kizilirmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 290 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 Kizilirmak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

hepside yiğido olmuş tşklre başkan sivas seni çok seviyo
Alt 29.06.2009, 14:56   #5
Kizilirmak58
Yiğido

Kizilirmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 290 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 Kizilirmak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

g.s. çatlasın... şampiyonlar ligindeyiz
Alt 29.06.2009, 14:56   #6
kangallı58
Yiğido

kangallı58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallı58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Paylaşım için teşşekkürler..Ciddi basarılara imza atacagımızı simdiden hissedebiliyorum sabır yiğidolar sabır....
kangallı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Yasin Sivas`ta Mutlu
Alt 29.06.2009, 15:16   #7
bybora058
Yeni Yiğido

bybora058 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 bybora058 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yasin Sivas`ta Mutlu

yasin fenerde samp ligi görmüş oyuncu sivasa sampıyonlar liginde yardımcı olabilir

mehmet gitseydi forvette agbetuyla kamanan banko olurdu . omotoyossi geldimi?
bybora058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.06.2009, 15:33   #8
sivaslimete
Tecrübeli Yiğido

sivaslimete - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 263 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 710 sivaslimete Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
bybora058 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yasin fenerde samp ligi görmüş oyuncu sivasa sampıyonlar liginde yardımcı olabilir

mehmet gitseydi forvette agbetuyla kamanan banko olurdu . omotoyossi geldimi?
Kardes daha ne agbetu nede otomoyossi geldi bunlar sadece gündemde olan isimler.Ama bizim medayaya sadece gündeme gelen bir oyuncuyu aldik diye yansitiyolar.Ve bizim Insanlarimizda cikan her habere inaniyor.

Ben Defansda bir eksik göremiyorum Gecen Sezon bu takimin defansini tasiyan zaten sedat ve dialloydu ama bir Yabanci Defans alinsa hic fena olmaz.
Alt 29.06.2009, 15:38   #9
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1039 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sivaslimete Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardes daha ne agbetu nede otomoyossi geldi bunlar sadece gündemde olan isimler.Ama bizim medayaya sadece gündeme gelen bir oyuncuyu aldik diye yansitiyolar.Ve bizim Insanlarimizda cikan her habere inaniyor.

Ben Defansda bir eksik göremiyorum Gecen Sezon bu takimin defansini tasiyan zaten sedat ve dialloydu ama bir Yabanci Defans alinsa hic fena olmaz.
Agbetu kesin alındı bi sorun yok antrenmanlarada katıldı.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda GokhanTurna'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.06.2009, 16:17   #10
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 863 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

AGBETU GELDİ, KİM NE DERSE DESİN. BU KADAR...
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
mutlu, sivas`ta, yasin

Seçenekler Arama
Stil