Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad inşatında çalışmalar aralıksız sürüyor
Alt 14.11.2012, 11:12   #11
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Stad inşatında çalışmalar aralıksız sürüyor

tv 58 de yine o 2 kelimeyi biraraya getirip konuşamayan zatla abdullah yiğit yine tam yalaka ağzıyla konuşup ya adama demezlermi siz 15 bin kişilik stadı dolduramıyorsunuz bide 33 bin kişilik stad istiyorsunuz diye ? yaygara yapıyor buna sözde sivaslı geçinen aynı fikirdeki şahıslarda destekoluyor bende şunu sorarım o zihniyettekilere gaziantepin şuandaki maçlarına kaçkişi gidiyor 30 binkişilik yapılıy0r samsun süperligdeyken kaçkişi geliyorda 33 bin kişilk yapılıyor malatyaspor diye takımmı varda 30 bin kişilik yapılıyor diyarbakırspormu varda 30 binkişilik yapılıyor konyada görsen stadı 30 bin kişi dolduruyor dışardada 15 bin kişilik taraftar kalıyorda onun için 42 bin kişilik stad yapılıyor değilmi ?toplasan 150 kişi bilemedim 1000_1500 kişi saydım 42 bin kişilik stadda nasılda komik olur değilmi?biraz vizyonu geniş olun dünyaya atgözlüğüyle bakmayın hayra faydanız yok bari şerre fayda sağlamayın iyisimi bu kafadaki gereksizler sussun hiçdegilse daha faydalı olurlar enazından 2 paralık eti kemiği kanı ciğeri gavur parasıyla 5cent etmiyecekler sivasın taraftarı 25 bine razı oldu gibi kanıya varmazlar diyecektimde geçti artık ihalesi olmuş inşaatına başlanmış 50 bin kişilikde istesek 10 bin kişilikde istesek şusaatten sonra nafile kış kışlığını .... ......... yapacak bizde bekliyeceğiz ortaya nasıl ucube biryapı çıkacak bekleyip göreceğiz
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.11.2012, 11:22   #12
mdogan58
Acemi Yiğido

mdogan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mdogan58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Arkadaslar sunu unutmayin ki bizim stad 100000 kisi de olsa, Sivasa mac vermezler!!! millet turizim icin iyi olur da yok bilmem nede... hangi turizim beyler?? Elin ruslari gelip meydanda resim mi cekilecekler.. bir sivas hatirasi alabilmek icin dukknalarda kuyruk mu olusturacaklar?? Bunlar sadece (cok afedersiniz) icip s..maya gelirler.. Bunlarin yasam tarzi bize aykiri!! bizlerde bunlari barindirmayiz.. ha hepsi mi boyle?? kesinlikle degil ama emin olun yarisindan fazlasinin zihniyeti bellidir!! o yuzden kimse turizim icin iyidir tanitim olur demesin.. 25.000 e yarabbi sukur!!
mdogan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mdogan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.11.2012, 11:26   #13
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tv 58 de yine o 2 kelimeyi biraraya getirip konuşamayan zatla abdullah yiğit yine tam yalaka ağzıyla konuşup ya adama demezlermi siz 15 bin kişilik stadı dolduramıyorsunuz bide 33 bin kişilik stad istiyorsunuz diye ? yaygara yapıyor buna sözde sivaslı geçinen aynı fikirdeki şahıslarda destekoluyor bende şunu sorarım o zihniyettekilere gaziantepin şuandaki maçlarına kaçkişi gidiyor 30 binkişilik yapılıy0r samsun süperligdeyken kaçkişi geliyorda 33 bin kişilk yapılıyor malatyaspor diye takımmı varda 30 bin kişilik yapılıyor diyarbakırspormu varda 30 binkişilik yapılıyor konyada görsen stadı 30 bin kişi dolduruyor dışardada 15 bin kişilik taraftar kalıyorda onun için 42 bin kişilik stad yapılıyor değilmi ?toplasan 150 kişi bilemedim 1000_1500 kişi saydım 42 bin kişilik stadda nasılda komik olur değilmi?biraz vizyonu geniş olun dünyaya atgözlüğüyle bakmayın hayra faydanız yok bari şerre fayda sağlamayın iyisimi bu kafadaki gereksizler sussun hiçdegilse daha faydalı olurlar enazından 2 paralık eti kemiği kanı ciğeri gavur parasıyla 5cent etmiyecekler sivasın taraftarı 25 bine razı oldu gibi kanıya varmazlar diyecektimde geçti artık ihalesi olmuş inşaatına başlanmış 50 bin kişilikde istesek 10 bin kişilikde istesek şusaatten sonra nafile kış kışlığını .... ......... yapacak bizde bekliyeceğiz ortaya nasıl ucube biryapı çıkacak bekleyip göreceğiz
anlamazlar arkadaşım anlamazlar. Sivasspor yönetimine ve siyasilere sevimli gözükmek için girmedikleri şekil kalmadı bu insanların. Zaten stadın kapasitesinin düşmesinin sebebi de bu adamların zihniyetinde olanlardır. Bi de çıkıp sivas kanallarında konuşuyorlar. Zaten kalite belli programlarda. E haliyle yapanların da kaliteleri belli!
Alt 14.11.2012, 11:30   #14
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mdogan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaslar sunu unutmayin ki bizim stad 100000 kisi de olsa, Sivasa mac vermezler!!! millet turizim icin iyi olur da yok bilmem nede... hangi turizim beyler?? Elin ruslari gelip meydanda resim mi cekilecekler.. bir sivas hatirasi alabilmek icin dukknalarda kuyruk mu olusturacaklar?? Bunlar sadece (cok afedersiniz) icip s..maya gelirler.. Bunlarin yasam tarzi bize aykiri!! bizlerde bunlari barindirmayiz.. ha hepsi mi boyle?? kesinlikle degil ama emin olun yarisindan fazlasinin zihniyeti bellidir!! o yuzden kimse turizim icin iyidir tanitim olur demesin.. 25.000 e yarabbi sukur!!
Vermesinler bizim kaybımız ne? Sivasımız devasa bir stad kazanmış olurdu. Bak resiminin arkasındaki fonda ne kadar güzel duruyor stadın şekli. Bir maç bile böyle dolsa bu görüntüyü verse yetmez miydi? Hem ben tekrar söylüyorum takım kaliteli olduğunda o stad 40.000 kişilik olsa da dolar. Ama önce sahada kaliteli futbol olacak ve tabi ki başa oynayacak kaliteli bir kadro. Sonra stadın dolmasından dolmamasından bahsedebiliriz.
Alt 14.11.2012, 11:33   #15
mdogan58
Acemi Yiğido

Alıntı:
kkemal58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Vermesinler bizim kaybımız ne? Sivasımız devasa bir stad kazanmış olurdu. Bak resiminin arkasındaki fonda ne kadar güzel duruyor stadın şekli. Bir maç bile böyle dolsa bu görüntüyü verse yetmez miydi? Hem ben tekrar söylüyorum takım kaliteli olduğunda o stad 40.000 kişilik olsa da dolar. Ama önce sahada kaliteli futbol olacak ve tabi ki başa oynayacak kaliteli bir kadro. Sonra stadın dolmasından dolmamasından bahsedebiliriz.
Belki sen bilirsin, ben tam hatirlamiyorum da.. Sivassporun sampiyonlugu kacirdigi sene stadyum full cekiyormuydu??
Alt 14.11.2012, 11:43   #16
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 974 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

O zat Sivassporun kaptanlığını yapmış saygı değer bir futbolcumuzdu siz o kamera karşısında hiç cesaret edipte adınızı söyleyemezsiniz bize düşünceleri lazım
Alt 14.11.2012, 12:02   #17
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O zat Sivassporun kaptanlığını yapmış saygı değer bir futbolcumuzdu siz o kamera karşısında hiç cesaret edipte adınızı söyleyemezsiniz bize düşünceleri lazım
ozat dediğim kişi ismail muttur onun sivasspor kaptanı olduğu zamanıda biliyorum değerli abim sivasspora emeği geçen tüm futbolcu teknikheyet yönetimde yer alan herkese sonsuz saygım vardır belki zat diyerek saygısız davrandım kendisine sivasspora verdiği hizmetler içinde kendisine çok teşekkür ederim lakin yorumculuk işini pekde iyi yaptığını sanmıyorum konuşmalarından fikirlerinden birşeyde anlamıyorum sivasa 15 bin kişilik stad fazlasıyla yeter diyen kişi ve kişilerin fikirleri zikirleri konuşmaları beni zerre kadar ilgilendirmez sivasspor için yaptıklarına saygı duyarım o ayrı fakat sivas aleyhine fikirlerine saygı duymam herinsanın bir konuşma tarzı vardırbişey diyemem onun yorumlarıda beni ilgilendirmiyor beni sivassporun aleyhine yaptığı fikirleri ilgilendiriyor bu fikirlerini kahvede konuşsa bişeydemem milyonlarca insanın izlediği tvde konuşuyor biz 25 bini beğenmezken sivasa 15 bin kişilik stadda yeterdi diyen adam isterse sivassporun herşeyi olsun oyüzden saygı duymam kusura bakmayın ayrıca tvde adını konuşamazsın demişiniz mümkün olsada o stüdyolara benide taraftar olarak ne düşünüyorsunuz diye konuk etselerde nasıl konuşup konuşamadığımı daha rahat görürdünüz abim saygılarımla
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.11.2012, 12:06   #18
Mete209
Yiğido

Mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

184 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 Mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Şu 25.000 sayisini gördükce moralim
bozuluyor.
Boşver, takma o kadar. Sonuçta modern bir stadımız olacak. Hem biz elimizden geleni yaptık gerisi yetkililere kalmıştı.

Bir arkadaşımız Sivas'ta turizm potansiyeli az demiş; ama bence Sivas turizm açısından çoğu memleketten ileridedir. Bir Divriği Ulu Camii bile buraya on binlerce turist çekebilir. Gökmedrese, Kangal Balıklı Çermik, Sarissa, Sıcak Çermiği saymıyorum bile.
Mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Mete209'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.11.2012, 13:03   #19
mdogan58
Acemi Yiğido

Alıntı:
Mete209 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Boşver, takma o kadar. Sonuçta modern bir stadımız olacak. Hem biz elimizden geleni yaptık gerisi yetkililere kalmıştı.

Bir arkadaşımız Sivas'ta turizm potansiyeli az demiş; ama bence Sivas turizm açısından çoğu memleketten ileridedir. Bir Divriği Ulu Camii bile buraya on binlerce turist çekebilir. Gökmedrese, Kangal Balıklı Çermik, Sarissa, Sıcak Çermiği saymıyorum bile.

Guzel kardesim NORMAL turist olsa neyse... Bizim bahsettigimiz FUTBOL turistleri.. bunlar oksijen tuketir gibi alkol tuketiyorlar.. Ulu cami umurlarinda mi saniyorsun???
Alt 14.11.2012, 13:13   #20
özmen58nadim
Acemi Yiğido

özmen58nadim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 496 özmen58nadim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar neden 33.000 de ısrarcısınız anlamak mümkün değil mevcut stat kapasitesi 16.000 2 yıl önce şampiyonluğu son iki haftada kaçırdığımız sezonda bile ortalama 9.000 seyirci ile oynamışısız maçlarımızı yani mevcut stadı bile dolduramıyorken 33.000 diye ısrarcıolmanın bir mantığı yok bunada şükretmeliyiz 25.000 küçümsenecek bir rakam değil UEFA ve FİFA kriterlerine uygun bir stat olacak yani TÜRKİYE'de olası bir turnuvada şehrimizde maçların oynanma ihtimali çok yüksek birde bu açıdan bakmak lazım en azından U20 2013 dünya kupası türkiyede oynanaca VE TURNUVANIN MASKOTU (KANKİ ) O BİR KANGAL KÖPEĞİ yani bu şu demek 2013 de sivasda maç oynanma ihtimalide olabilir diye düşünüyorum
özmen58nadim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aralıksız, Çalışmalar, inşaatında, inşatında, sayısı, seyirci, sitesinde, stad, stadyumlar, stadyumları, sürüyor, tokinin, türkiyenin, yeni

Seçenekler Arama
Stil