Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mecnun ODYAKMAZ İle Devam
Alt 30.05.2016, 11:25   #31
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Mecnun ODYAKMAZ İle Devam

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Salim abi, tamam kimse çıkmadı aday olmadı.. Elimde olsa zengin olsam varlığım olsa Sivasspor'un kölesi olurum, efendisi değil..

Ya şeffaf olsun yönetim.. Şunu çıkıp söylemelerini bekledim hep.. Yok tahmini bütçeymiş, yok gelirlermiş, giderlermiş..

Kim hangi yönetici, bu yöneticilik serüvenlerinde kaç kuruş Sivasspor'a hibe etmiştir. Lütfen bu sorunun cevabını samimiyetle versinler..

Aldıkları maaşlar ne ise ona birşey demiyorum.. Mesailerini veriyorlar haklarıdır.. Ama Bu takımın gerçek sahibi taraftarların, ben Sİvaslıyım, Sivassporluyum diyen herkesin bilmesi gereken detayları açıklamadıktan sonra, ben anlamam tahmini bütçeyi, bilançoyu, gelir gider tablolarından..
Murat'cığım bir konuda hemfikirim seninle. Yönetim şeffaf olmalı çok doğru. Benim de eleştirdiğim çok noktalar var. Var olmasına da bu takıma başka sahip çıkan yok,aday olan yok. Zorla da kimseyi getirip başkan yapamıyoruz.
Ben bu yüzden diyorum ki; bunlarda aday olmasaydı ne olurdubu takımın hali.?
Eleştiri konusunda bende aynı senin gibi düşünüyorum. Çokta eleştiriyorum. Yanlışlarında eleştirmeye de devam edeceğim. Şu an yapılacak bir şey yok Murat'cığım bekleyip göreceğiz. Her seferinde diyorum İNŞALLAH DERS ALMIŞLARDIR DA GEÇEN YILLARDAN BU DÖNEM ÖZLENEN YÖNETİMİ GÖRÜRÜZ.
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı balmandol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2016, 11:45   #32
tanju_58
Usta Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

297 Mesajına 667 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 857 tanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ben kimsenin yönetime talip olmadığına inanmıyorum.Talip olupta mecnun başkandan çekindikleri için adaylığını açıklayamayanlarda vardır.
Alt 30.05.2016, 11:46   #33
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 346 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun başkan liderliğinde yenilenmiş yönetim Sivasımıza ve Sivasspor a hayırlı uğurlu olsun...

İnternetten sivaslı zengin iş adamı yazıp arttırarak buldukları isimleri Sivasspor a başkan adayı olarak gösteren kardeşlerim anlamışlardır ki sivasa yatırım yapmayan Sivasın derdini dert edinmeyen adamlardan Sivasspor a fayda olmayacağını...
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda NöOReaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.05.2016, 11:46   #34
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Dün itibari ile Kulübün su an 10 milyon TL borcu var.
Borcun 7 milyonu futbolcu ve yöneticilere !
Alt 30.05.2016, 11:59   #35
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evelemeye,gevelemeye gerek yok sevgili arkadaşlar. Adam ben çekiliyorum,buyrun aday olun dedi,aha da size kongre tarihi gardaş buyrun dedi,kalemşörler yazdı çizdiii,Sivasspor sevdalıları yazdı çizdiii..Noollduuuu...Koskoca SİVASSPOR'a bu adamdan başka sahip çıkan olmadı. İnşallah hatalarından ders alırlar ve bu sezon takımı layık olduğu yere Süper Lige taşırlar. Bundan sonra ÇENE YAPMA ZAMANI DEĞİL..SAHİPLENME ZAMANIDIR..
ZAMANLAMA ÖNEMLI

Niye 11 yil icinde böyle bir cikis yapmadilar?
Niye takim küme düsünce, gelirler dibe vurunca, kendileri kacmaya yeltenince, böyle bir cikis yaptilar, hic düsündün mü?

Insanlar geri zekali degil. Eger yönetimi birakmaya ciddiysiler, takimi tekrar STSL'e cikartir ondan sonra birakirlar. Bakin o zaman aday cikacak mi, cikmayacak mi! Ciksalar da secilirler mi yoksa uzaktan kumanda kukla bir yönetim mi secilir o da baska konu...
Alt 30.05.2016, 12:15   #36
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Napalim şimdi beyler. Bir olağanüstü kongre daha yapip x şahısla y sahsi kongre üyesi yapıp sonra başkan adayı mı yapalım? Sivasspor kongre üyesi değilse bu adamlar zaten benim gibi tribünden izlemişler takımı. Kulüp adına benden çok şey yapmamislar. Varsın bundan sonra da izlemeye devam etsinler. Yok yani şu saatten sonra katı bi muhalefetin kime ne faydası var çok merak ediyorum.
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2016, 12:25   #37
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

siz olayı yanlış anlamışsınız. ülkede kulüpler böyle dernek olarak yönetildiği müddetçe kimse aday olamaz kardeşim. bir cami derneği ile kulüp derneği arasına hiç fark yok. yasa değişmeli. siz üye olmazsanız aday da olmazsınız. bakınız. yok delege imzası yok üyelik şartnamesi. sivassporun acilen yapması gereken bu kulübü taraftara açmasıdır. özellikle sivaslı sanayici iş adamlarının acilen üye yapılmasııdr. adam üye olmadan nasıl aday olacak. nasıl eleştirecek. fb gibi hedef aidat verebilecek 1 milyon üye olmalıdır.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sefilix'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2016, 12:46   #38
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sefilix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
siz olayı yanlış anlamışsınız. ülkede kulüpler böyle dernek olarak yönetildiği müddetçe kimse aday olamaz kardeşim. bir cami derneği ile kulüp derneği arasına hiç fark yok. yasa değişmeli. siz üye olmazsanız aday da olmazsınız. bakınız. yok delege imzası yok üyelik şartnamesi. sivassporun acilen yapması gereken bu kulübü taraftara açmasıdır. özellikle sivaslı sanayici iş adamlarının acilen üye yapılmasııdr. adam üye olmadan nasıl aday olacak. nasıl eleştirecek. fb gibi hedef aidat verebilecek 1 milyon üye olmalıdır.
sivasspor acilen yönetim yapısını değiştirmeli. mecnun başkan'ın sivasspor'a yapacağı en büyük katkı bu olur kanımca. sivasspor'un geleceğini kurmaktan ve kurtarmaktan daha büyük hizmet olur mu?

aşağıdaki maddeleri daha önce de yazmıştım, bir kez daha yazacağım ve ısrarla yazmaya devam edeceğim.

- sivasspor açık üyelik sistemine bir an önce geçmeli. 18 yaşını geçen her birey sivasspor kulübü üyesi olabilmeli.

- her üyenin belirli periyotlarda yapılacak genel kurullarda seçme ve seçilme hakkı olmalı.

- her üye elektronik ortamda bir tuşla dünyanın en ücra köşesinden oyunu kullanabilmeli.

- her üye 15 tl gibi (farklı rakamlar da önerilebilir) bir aidatı kredi kartı veya banka/maaş hesabından otomatik ödeme ile kulübe ödemeli.

- 15 tl gibi bir aidat yıllık 180 TL yapar ki, bu şekilde asgari ücretle çalışan bir kişi bile sivasspor üyesi olabilir.

- bu tutarda bir aidat ile üye tabanı genişleyecek ve 100 bin üye sayısına ulaşmak hayal olmayacaktır.

- 100 bin üyeli bir sivasspor'un yıllık geliri sadece aidatlar üzerinden 18 milyon TL olacaktır, ki bu tutar sivasspor'u üst liglerde daimi tutar.

- üye tabanının geniş olduğu bir sivasspor'da daha demokratik bir ortam oluşacak ve seçme/seçilme için aday sıkıntısı yaşanmayacaktır.

- halka açık bir şirkete dönüşecek olan bu sivasspor'un mali tabloları bağımsız denetimden geçtikten sonra yılda en az iki defa kamuya açıklanacak ve internet sitesi üzerinden mali tablolar yayınlanacaktır.

özetle sivasspor'un geleceği için mecnun başkan'ın yapacağı en büyük hizmet kulübü şirketleştirmek, üyeliği açık hale getirmek ve tabana yaymaktır.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2016, 13:25   #39
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Sebastia bu fikirlerinizi ulusal bir forum sitesinde daha okudum..gerçekten çok mantıklı ve kulübün önünü açacak bir fikir..ciddi ciddi üzerinde sdüşünülmesi gereken bir konu...inşallah seninle aynı şeyleri düşünen bir yönetici vardır
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2016, 13:29   #40
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ZAMANLAMA ÖNEMLI

Niye 11 yil icinde böyle bir cikis yapmadilar?
Niye takim küme düsünce, gelirler dibe vurunca, kendileri kacmaya yeltenince, böyle bir cikis yaptilar, hic düsündün mü?

Insanlar geri zekali degil. Eger yönetimi birakmaya ciddiysiler, takimi tekrar STSL'e cikartir ondan sonra birakirlar. Bakin o zaman aday cikacak mi, cikmayacak mi! Ciksalar da secilirler mi yoksa uzaktan kumanda kukla bir yönetim mi secilir o da baska konu...
Kardeş siz niye hep olayları yanlış anlamakta ısrar ediyorsunuz.? MECNUN BENİM BABAMIN OĞLU DEĞİL,MAAŞLI ELEMANI DA DEĞİLİM. 11 yıldır aday çıkmadıysa benim suçum ne Çıkarsınlar takımı tekrar seçime gitsinler o da benim suçum değil. İnsanlar çok akıllı azizim çookkkk..Seneye bi bakmışın sen başkan adayı olmuşun,bende seni destekleyen yazılar yazmışım..ÖNEMLİ OLAN SİVASSPOR KİŞİLER DEĞİL KARDEŞİM BU KADAR NET...!!!!!
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı balmandol'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
0le, devam, mecnun, mesut, odyakmaz, otyakmaz, İle

Seçenekler Arama
Stil