Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mecnun ODYAKMAZ İle Devam
Alt 30.05.2016, 13:46   #41
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mecnun ODYAKMAZ İle Devam

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivasspor acilen yönetim yapısını değiştirmeli. mecnun başkan'ın sivasspor'a yapacağı en büyük katkı bu olur kanımca. sivasspor'un geleceğini kurmaktan ve kurtarmaktan daha büyük hizmet olur mu?

aşağıdaki maddeleri daha önce de yazmıştım, bir kez daha yazacağım ve ısrarla yazmaya devam edeceğim.

- sivasspor açık üyelik sistemine bir an önce geçmeli. 18 yaşını geçen her birey sivasspor kulübü üyesi olabilmeli.

- her üyenin belirli periyotlarda yapılacak genel kurullarda seçme ve seçilme hakkı olmalı.

- her üye elektronik ortamda bir tuşla dünyanın en ücra köşesinden oyunu kullanabilmeli.

- her üye 15 tl gibi (farklı rakamlar da önerilebilir) bir aidatı kredi kartı veya banka/maaş hesabından otomatik ödeme ile kulübe ödemeli.

- 15 tl gibi bir aidat yıllık 180 TL yapar ki, bu şekilde asgari ücretle çalışan bir kişi bile sivasspor üyesi olabilir.

- bu tutarda bir aidat ile üye tabanı genişleyecek ve 100 bin üye sayısına ulaşmak hayal olmayacaktır.

- 100 bin üyeli bir sivasspor'un yıllık geliri sadece aidatlar üzerinden 18 milyon TL olacaktır, ki bu tutar sivasspor'u üst liglerde daimi tutar.

- üye tabanının geniş olduğu bir sivasspor'da daha demokratik bir ortam oluşacak ve seçme/seçilme için aday sıkıntısı yaşanmayacaktır.

- halka açık bir şirkete dönüşecek olan bu sivasspor'un mali tabloları bağımsız denetimden geçtikten sonra yılda en az iki defa kamuya açıklanacak ve internet sitesi üzerinden mali tablolar yayınlanacaktır.

özetle sivasspor'un geleceği için mecnun başkan'ın yapacağı en büyük hizmet kulübü şirketleştirmek, üyeliği açık hale getirmek ve tabana yaymaktır.
Kulüpler Birliğinin aldığı ortak bir karar vardı .Bu Lig Tv de yayınlanan bir söyleşide de dile geldi Bu konu kulüplerin şirketleşmesi ve Premier Lig uygulaması idi.Kulüpler Birliği bu amaçla Chelsea takımının CEO'luğunuda yürütmüş Peter Kenyonu Süperlig A.Ş 'ye danışman olarak görevlendirmiş . Şirketleşme konusunda kulüplere danışmanlık yapmaktır.Bu önemli adım bir çok önemli adım yada adımlarında habercisi durUmundadır.Örneğin Yıldırım DEMİRÖREN'e Premier Lig konusu sorulduğunda bu konuyu Kulüpler Birliğine havale ettiğini ve onların alacağı karar göre hareket edebileceklerini belirtmiştir.Bu durumda kulüpler en kısa sürede dernekleşmeden çıkıp şirketleşmeye doğru bilinçli bir şeklide yol almaktadır.Dernekleşmenin getirdiği gizemli ortamda sizlerinde bildiği gibi ortadan kalkacaktır.Belki de yakın bir zamanda ummadığınız gelişmeler yaşanabilir..
Alt 30.05.2016, 13:48   #42
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yeni yönetime giren arkadaşlara ve başkanımıza hayırlı olsun diyorum.11 yıldır bu takımı süper liğde tutan onun için savaşan ve fedakarlıklar yapan bir insan bu kadar basit harcanmamalı.Bizim başkanımız adam gibi adamdır.bırakın bu gereksiz eleştirileri ve destek olun.Buğün bile kongre yapılıyor sivasın 1 tane siyasetçisi vekili ortada yoktur.Seçim zamanı kaşkol takıp gösteri yapanlar nerede.En sıkıntılı zamanlarında maçlarda bile göremedik.Maddi olarak ise yine takım yalnız bırakıldı ve Asgari ücretli taraftarın sayesinde bilet ve kombine satışı yapılıyor. Yıllardır bu şehirden ekmek yiyen ve sayılı zengin olan (ESTAŞ.SURTAŞ.GÜLER SUCUKLARI.TÜDEMSAŞ.ÇİMENTO FABRİKASI.YILTAŞ.LEZZETÇİ.KILI ÇOĞLU.EVSER MOBİLYAEKOLAYN GRUP.TUZTAŞ GRUP.MİS KEBAP.AKKAŞLAR.NETBORU.EKENLER DEMİR ÇEKME.HAKAN BAKLAVA.BİR SÜRÜ İNŞAAT FİRMASI ve Bir sürü odalardan hangisi maddi destek olmuşlar.takıma sahip çıkmışlar Adam tek başına takımı ve şehri ayakta tutmaya çalışıyor.Lütfen biraz saygı gösterelim.Ayrıca Yönetiminde bunda başkan dahil Sivassporun parasını yeme gibi ne bir derdi ne de İHTİYAÇ ları yoktur.Biraz yapıcı olalım ve bu cesur ve yiğit Adama sahip çıkalım.herkese selamlar.Tekrar Hayırlı olması dileği ile Tüm yönetime başarılar diliyorum.
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı ezelşener'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2016, 14:18   #43
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ezelşener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yeni yönetime giren arkadaşlara ve başkanımıza hayırlı olsun diyorum.11 yıldır bu takımı süper liğde tutan onun için savaşan ve fedakarlıklar yapan bir insan bu kadar basit harcanmamalı.Bizim başkanımız adam gibi adamdır.bırakın bu gereksiz eleştirileri ve destek olun.Buğün bile kongre yapılıyor sivasın 1 tane siyasetçisi vekili ortada yoktur.Seçim zamanı kaşkol takıp gösteri yapanlar nerede.En sıkıntılı zamanlarında maçlarda bile göremedik.Maddi olarak ise yine takım yalnız bırakıldı ve Asgari ücretli taraftarın sayesinde bilet ve kombine satışı yapılıyor. Yıllardır bu şehirden ekmek yiyen ve sayılı zengin olan (ESTAŞ.SURTAŞ.GÜLER SUCUKLARI.TÜDEMSAŞ.ÇİMENTO FABRİKASI.YILTAŞ.LEZZETÇİ.KILI ÇOĞLU.EVSER MOBİLYA. DEKOLAYN GRUP.TUZTAŞ GRUP.MİS KEBAP.AKKAŞLAR.NETBORU.EKENLER DEMİR ÇEKME.HAKAN BAKLAVA.BİR SÜRÜ İNŞAAT FİRMASI ve Bir sürü odalardan hangisi maddi destek olmuşlar.takıma sahip çıkmışlar Adam tek başına takımı ve şehri ayakta tutmaya çalışıyor.Lütfen biraz saygı gösterelim.Ayrıca Yönetiminde bunda başkan dahil Sivassporun parasını yeme gibi ne bir derdi ne de İHTİYAÇ ları yoktur.Biraz yapıcı olalım ve bu cesur ve yiğit Adama sahip çıkalım.herkese selamlar.Tekrar Hayırlı olması dileği ile Tüm yönetime başarılar diliyorum.
Bilgilendirme amacıyla yazmak isterim.Bakan ve tüm milletvekilleri telgrafla mazeretlerini bildirip başarılar dilediler.Sanırım Meclisteki Güven Oylaması nedeni ile hiçbir siyasetçi katılamamış.Sivil Toplum Kuruluşları ve Şirketlerden göremedikleri maddi ve manevi ilgisizliği de başkan konuşmasında üstüne bastıra bastıra belirtti.
Alt 30.05.2016, 14:24   #44
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş siz niye hep olayları yanlış anlamakta ısrar ediyorsunuz.? MECNUN BENİM BABAMIN OĞLU DEĞİL,MAAŞLI ELEMANI DA DEĞİLİM. 11 yıldır aday çıkmadıysa benim suçum ne Çıkarsınlar takımı tekrar seçime gitsinler o da benim suçum değil. İnsanlar çok akıllı azizim çookkkk..Seneye bi bakmışın sen başkan adayı olmuşun,bende seni destekleyen yazılar yazmışım..ÖNEMLİ OLAN SİVASSPOR KİŞİLER DEĞİL KARDEŞİM BU KADAR NET...!!!!!
Alintiyi senden yapinca, alinganlik gösterdin galiba.
Aslinda benim elestirim direkt olarak sana degildi.
Benim elestirim: Bakin biraktilar, niye kimse aday cikmadi tezine karsilik neden kimsenin aday cikmadigini kendimce yorumlamakti.

Evet, Sivasspor kalici, kisiler gidicidir. Umarim bunu herkes idrak eder.
Kraldan cok kralci olmaz !
Alt 30.05.2016, 15:42   #45
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Ligden düştükten sonra yönetim de bıraksa taraftar için büyük bir travma olurdu.Çok şükür diyorum.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2016, 15:44   #46
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Yönetime yeni giren Muhammet Şeker bizim eski futbolcumuz olan mı?
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2016, 16:07   #47
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dün damatlıkları ile çekindikleri fotolardan bakarsak bu işi çözebiliriz Kudret Abi
Bu Konuda Murad_Kelleci58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.05.2016, 17:56   #48
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Alintiyi senden yapinca, alinganlik gösterdin galiba.
Aslinda benim elestirim direkt olarak sana degildi.
Benim elestirim: Bakin biraktilar, niye kimse aday cikmadi tezine karsilik neden kimsenin aday cikmadigini kendimce yorumlamakti.

Evet, Sivasspor kalici, kisiler gidicidir. Umarim bunu herkes idrak eder.
Kraldan cok kralci olmaz !
Alınganlık yok..ALGIDA VE ALGILAMADA hata varsa bu benim suçum değil ki ..Saygılarımla.
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2016, 17:58   #49
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dün damatlıkları ile çekindikleri fotolardan bakarsak bu işi çözebiliriz Kudret Abi
Murat gardaş sen çok yaşa emi
Bu arada gerçekten dikkatli bakınca bende Muhammet Şeker konusunda bizim eski topçu eveetttt
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı balmandol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.05.2016, 18:01   #50
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ayağın kaç numara doktorum.. 45 felanmı beg acıdıyor

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
0le, devam, mecnun, mesut, odyakmaz, otyakmaz, İle

Seçenekler Arama
Stil