Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 100 Milyonluk yatırım stad geliyor
Alt 08.06.2011, 17:44   #171
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: 100 Milyonluk yatırım stad geliyor

niçin küçük düşünülüyor 25 binlik stat bugünün şartlarında bile küçük 10 sene sonra SİVASTA KİMSENİN KALMAYACAGINIMI DÜŞÜNÜYOR BU DÜŞÜNME ENGELLİLER
10 SENE SONRA SİVASIN EN AZ 3 MİSLİ BÜYÜYECEGİNİ BİLMİYORLARMI
SİVAS GÖRECEKSİNİZ ÇOK KISA BİR ZAMANDA ÇOK GELİŞECEK NÜFUSU DA AYNI ORANDA ARTACAKTIR ÇÜNKÜ SİVASLIYA BÜYÜK ŞEHİRLER DAR GELİYOR
İNŞALLAH HER SİVASLI KENDİ İŞİNİ SİVASTA KURACAK HEM ÖZLEMİMİZ BİTECEK HEM SİVASIMIZ BÜYÜYECEKTİR
TÜRKİYEDEKİ ŞEHİRLER ARTIK BİRBİRİNE ÇOOOOK UZAK DEGİL
PEKİ İLERİYİ GÖRMEYEN ÖZÜRLÜLÜR 25 BİNLİK STADI NE AMAÇLA YAPIYORLAR ANLAMAK ZOR
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kamışlı58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.06.2011, 17:47   #172
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

BAŞBAKAN SİVASA GELDİGİNDE BİR PANKART AÇIP HEM VERDİGİ SÖZÜ HATIRLATMAK HEMDE 45BİNLİK STAT İSTİYORUZ DEMEK ÇOKMU ZOR :ĞARDAŞ
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kamışlı58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.06.2011, 18:24   #173
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 709 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

bencede verdiği stad sözü bi pankart ile hatırlatılmalı..kimse verilen sözleri unuttuğumuzu sanmasın
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2011, 20:59   #174
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bugün Fuar ve Kongre Merkezine yolum düştü...Çalışmalar yavaş da olsa devam ediyor..Çalışmlar daha çok fuar ve kongre merkezinin yapılacağı alanda yapılyor...Başbakanımız bu yıl Fuara Alanı için 5milyon tl. ödenek çıkarmıştı..Kongre merkezinde daha çok ince işler yapılıyormuş....Yakında dış tarafında da çalışmalar yapılcakmış..ASIL HABERİ SONA SAKLADIM:Beni ençok sevindiren Statyum,Kapalı Salonlar,Atletizm Stadı ve diğer sosyal tesislerin yapılacağı alanda bir hareketliliğin olması...çünkü artık burada da çalışmalar başlamış...Çok sayıda toprak yüklü kamyonu Statyum ve diğer tesilerin yapılacağı alana toprak taşıyorlardı..Konuştuğum bazı gerevliler temel atılabilmesi için zeminin çok sayıda kamyon toprakla sıkştırılmasdı gerktiğini ve bunun içinde alana kamyonlarla toprak taşındığını söyledi..Statyum alanının yakınına kadar gittim..Gerçekten alana bir çok kamyonun girip çıktığını ve toprak bıraktığını gördüm..Benim kaldığım yarım saat içinde çok sayıda kamyon inşaatların yapılacağı alana toprak bıraktı..Bu işlem günlerce sürecekmiş..son olarak Atletizm stadı ve Spor salonlarının ihaleleri nisan ayında yapılacaktı eğer bu ihaleler yapıldıysa spor salonları ve Atletizm Stadı inşaatları zemin sıkıştırmasından sonra başlayabilir..Çünkü Atletizm Stadı ve Spor Salonunun paraları hazır ve 2011 için 25-30 Trilyon civarında bir ödenek ayrılmıştı..Parası hazır olan bu tesislerin eğer ihale işi de bitmişse 2 aylık bekleme süresi de dolduğu için yakında inşaata başalır diye düşünüyorum..Aynı şekilde statayum arazisinde de aynı sıkıştırma işleminin de yapıldığını ve işin bitmesi hergün toprak getirilip istenen sıkıştırmanın yapılacağını söylediler...Haydi Hayırlısı ...İnşallah bu iş zamnında bitirilip ihaleler yapılarak inşaata başlanır...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.06.2011, 21:22   #175
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Evet birkaç ay önce söylemiştim o alanın zemini çok kayan diye zeminin sıkı şekilde doldurulacağını. Açıkçası bazı şeyleri de yazmak istemiyor insan sitede. Birileri çıkıp hemen laga luga yapıyorlar. Onun için artık çok fazla şey söylemeden beklemeyi tercih ediyoruz
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.06.2011, 22:42   #176
akkara58
Yiğido

90 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 akkara58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bize stad falan yapmazlar aga bunlar...inşallah yanılırım ama hiç inanasım gelmiyor...bu bürokrasi varken hiç bişey olmaz....
akkara58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2011, 22:45   #177
akkara58
Yiğido

90 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 akkara58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Unglücklich Cevap: 100 Milyonluk yatırım stad geliyor

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bugün Fuar ve Kongre Merkezine yolum düştü...Çalışmalar yavaş da olsa devam ediyor..Çalışmlar daha çok fuar ve kongre merkezinin yapılacağı alanda yapılyor...Başbakanımız bu yıl Fuara Alanı için 5milyon tl. ödenek çıkarmıştı..Kongre merkezinde daha çok ince işler yapılıyormuş....Yakında dış tarafında da çalışmalar yapılcakmış..ASIL HABERİ SONA SAKLADIM:Beni ençok sevindiren Statyum,Kapalı Salonlar,Atletizm Stadı ve diğer sosyal tesislerin yapılacağı alanda bir hareketliliğin olması...çünkü artık burada da çalışmalar başlamış...Çok sayıda toprak yüklü kamyonu Statyum ve diğer tesilerin yapılacağı alana toprak taşıyorlardı..Konuştuğum bazı gerevliler temel atılabilmesi için zeminin çok sayıda kamyon toprakla sıkştırılmasdı gerktiğini ve bunun içinde alana kamyonlarla toprak taşındığını söyledi..Statyum alanının yakınına kadar gittim..Gerçekten alana bir çok kamyonun girip çıktığını ve toprak bıraktığını gördüm..Benim kaldığım yarım saat içinde çok sayıda kamyon inşaatların yapılacağı alana toprak bıraktı..Bu işlem günlerce sürecekmiş..son olarak Atletizm stadı ve Spor salonlarının ihaleleri nisan ayında yapılacaktı eğer bu ihaleler yapıldıysa spor salonları ve Atletizm Stadı inşaatları zemin sıkıştırmasından sonra başlayabilir..Çünkü Atletizm Stadı ve Spor Salonunun paraları hazır ve 2011 için 25-30 Trilyon civarında bir ödenek ayrılmıştı..Parası hazır olan bu tesislerin eğer ihale işi de bitmişse 2 aylık bekleme süresi de dolduğu için yakında inşaata başalır diye düşünüyorum..Aynı şekilde statayum arazisinde de aynı sıkıştırma işleminin de yapıldığını ve işin bitmesi hergün toprak getirilip istenen sıkıştırmanın yapılacağını söylediler...Haydi Hayırlısı ...İnşallah bu iş zamnında bitirilip ihaleler yapılarak inşaata başlanır...
birrader o gördüğün inşaat atletizm sahası için belki bi kaç ay içinde salonun inşaatıda başlar kötüü duyumlar alıyorum stadla ilgilii inşallahh yanlıştır...stadla ilgili tek bir çalışma yok adım gibi eminim...çünkü daha belgeler üzerinde bile bir ittifak yok...daha çoookk dedikodusunu yaparız bu stadın..ama bana yapılmayacak gibi geliyor.....
akkara58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2011, 22:58   #178
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 828 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

bizi hep maçlara gitmemekle suçluyorlar. bizi hep statları dolduramadığımız için suçluyorlar. bir bakıma haklılar. bizler taraftar olmadık hiç bir zaman. kötü günlerde takımımızı hep yalnız bıraktık. gerçek taraftar iyi gündede kötü gündede takımına sahip çıkar gerçeğini hep unuttuk. biz şimndiki stadı dolduramıyoruz adamlar bu konuda haklı. yalnız gerçek olan birşey varki madem stat yapılıyor uluslararası milli maçlarında oynanabileceği kapasitesi geniş bir stat daha uygundur. bizlerde gerçek bir taraftar olmak zorundayız ve o stada mutlaka her maçta gitmeliyiz.
Alt 20.06.2011, 23:01   #179
mustafaarslan
Acemi Yiğido

mustafaarslan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

47 Mesajına 88 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 mustafaarslan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
muhsin koçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Trabzon Akyazı spor kompleksi;maliyeti 800 milyon TL.
Trabzonda yapılacak olan gençlik olimpiyatları için tesislere harcanan para 600 milyon TL.
Başka söze gerek yok.
Çok güzel özetlemişsin hemşerim degerimiz bu. Bide bize stad yapılacak diye sevinen saflara üzülüyorum.
35 binden 1 kişi eksik olacaksa yapılmasın 17 binlik stadaımız daha 10 sene yeter bize 10 sene sonrada 58 binlik sdat yaparız oda 50 sene gider.
sakın o yazıdaki gibi yapılacaksa yapılmasın, yeter stadınızda başınıza calınsın sahanızda ........
mustafaarslan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mustafaarslan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.06.2011, 03:47   #180
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 570 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

Suan trabzondayim, adamlar saka maka bi yana, denizi baya bi doldurmuslar... İnsallah verilen soz yerine getirilirde bizim stadta yapilir artik..!!!
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58hsn58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
100, geliyor, milyonluk, stad, yatırım