Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiğidolar Teneke mi?
Alt 17.12.2013, 13:29   #21
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Yiğidolar Teneke mi?

Adam doğru söylemiş.Haklı yani.Özür dileyeceği bir durum yok.
Alt 17.12.2013, 13:31   #22
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Artık özellikle Sivastaki maçlarda tribünlerin cansızlığı sık sık dillendirilmeye başlandı peki ne yapabiliriz bu konuda herkes görüşünü söyleyebilir mi ?
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.12.2013, 13:39   #23
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

301 Mesajına 609 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 sawyer5892 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şu bir gerçek bizim taraftarda tribüncülük yok ve bunu zihinlere sokmak imkansızla eşdeğer geçenlerde İstanbuldaki bir maçla ilgili konu açtım bana resmen hakaret edildi maça nasıl gelelim diye böyle bir taraftarımız var.

İşin ikinci boyutunda da siz haklısınız ' Alternatif ' getirmek lazım bunun içinde herkes elini taşın altına koymalı.Bence bunun içinde tüm grupların tasviye edilip tek ve sağlam bir grup altında birleşilmeli ama gerçekten tribünden anlayan kişilerle olmalı bu ve en önemlisi tribün ruhunu taşıyabilecek bir Amigo artık bu tribüne şart.
evet benim söylemek istediğim de o zaten. Benim en büyük isteğim taraftar gruplarının birleşmesi ve daha güçlü olması tribünü ateşleyecek amigo olması. Abdullah Yiğit sevilen bir yazar iyi bir Sivassporlu ama o soğukta belki de cebindeki son 10 lirasına maça gelmiş adamlara hakaret etmesi de yanlış tabi eğer gerçekten söylediyse bu lafı. Tezahürat yok beste yok demek en kolayı çünkü gerçekten yok doğru düzgün ama bunun konuşulması yerine değiştirmek için neler yapılabilir onun konuşulması daha mantıklı ve faydalı olur
sawyer5892 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.12.2013, 13:48   #24
selahattin kip
Yeni Yiğido

9 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selahattin kip Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

[QUOTE=corner58;889054]Herkesin unuttugu bir şey var. Maraton trübünündekì taraftarın yùzde 60-70i 45veya 50 yaş ùstü kombineli veya biletli seyircıdir. Taraftarlar arasında slogan anlamında kopukluğun vede desteğin az olmasi yaşli olan taraftar kitlemizdir. Bizim heyecani olan Genç taraftarlara ihtiyacımız var . Yoksa oturun ğardaş önümüzü goremıyok diyen ihtiyar taraftarla olmaz bu iş

sevgili kardeşim yazılanı iyi oku benim arkam da olan delikanlı bana sivasspor bayrağını indir göremiyorum diyor ben demiyorum.senin o beğenmeyim aşağıladığın ihtiyarlar.70 li yıllarda eskişehirspor amigosu orhan ve sivasspor amigosu rahmetli amigo ihsanı çok iyi tanırlardı keşke oyıllarda yaşasaydında stad dolup içeri giremeyen dışarıda kalanları ve tazahüratlarla stadın yıkıldığını görseydin .amigo ihsanın yeri hala doldurulamadı sana tavsiyem daha kibar bir uslup kullanman ve koskoca sivas dan aklı başın da GENÇ bir amigonun çıkıp rahmetli amigo ihsan gibi stadı coşturmasıdır yoksa çekirde çıtlatarak taraftarlık olmaz sevgilerimle
selahattin kip isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda selahattin kip'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.12.2013, 14:26   #25
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Seni seviyoruz Aptullah abi,söylediğin her şeyin altına imzamızı atıyoruz.Bu konuyu açan kesinlikle iyi niyetli değildir.İ.T (İstanbul takımları) ndan birini tutuyordur kuyruk acısı ondandır.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.12.2013, 14:27   #26
corner58
Acemi Yiğido

42 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 corner58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dayıcım senin üzerine alinmana gerek yok burda kastettïğim taraftarlar bellidir. Bende maçlara oturmak için gitmiyorum ama zoraki otur diyenlerle münakaşada etmemek için oturuyoruz. Hepside babam yaşındalar. Ben kimseye hakaret maksatlı kelime söylemedim trübünumuzün durumu bu malesef.
corner58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı corner58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2013, 14:33   #27
Rallim58
Gast

Daha önce de belirttim. Abdullah kardeşimizin tenekeleri Stadyuma gelenler değildir.

Bu sözün muhatabı, Sivas'ta yaşayıp Sivas'lıyım diyen İT peşinden koşanlar olduğunu, bizzat kendisiyle görüşmem esnasında belirtmiştir.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2013, 14:42   #28
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

benim görüşüm abdullah yiğit gerçek bir sivassporlu ama bir o kadar konuşmasını bilmeyen ki daha önce karşılıklı olarak biçok kez futbolla ilgili tartıştık (kavga değil) gerçekten ne kadar ılımlı olursam olayım sürekli laf vurdu kendi görüşüme saygı duymadı tabi ki ben de büyüğüm olduğu için bişey demedim
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.12.2013, 18:17   #29
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ABDULLAH YİĞİTE HAK VERİYORUM ama türkiye genelinde sorun hep aynı olduğunu düşünüyorum bunuda yıllar geçtikce baaşrılar geldikce küçük yaştaki nesiller sivasspor sevdasıyla büyüen çocuklar sivassporlu olma konusuna gelince insamnlara kırıcı değilde yapıcı ve ikna edici bir şekilde anlatmak gerekir diye düşünüyorum .bütün tarfatarlarada bu şekilde tavır göstermelerini bekliyorum ..
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.12.2013, 18:28   #30
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 976 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
karasarlıyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
vallaha abdullah abiyi severim tam bir yiğido örneği ama genelleme yapmak istememiştir diye düşünüyorum. fakat şöylede bir gerçek varki bizim taraftarımız kayseriy ve trabzon maçları hariç takımı ateşliyemiyor ve organizede zayıf kalıyor grupların ayrı olması ve her kafadan ses çıkması da cabası, yani taraftardan çok seyir için gelenlerin yüzdesi çok fazla olduğu için bu tepkileri alıyoruz.bunda tabi maddi olanakların zayıf olması yönetimin organizelere destek vermemesi gibide büyük etkenler var
Türübünde taraftar gurublarımız var kendi hallerindeler maratona hakim olacaksın taraftar gurubu olarakkale arkasına hakim olacaksın taraftar gurubu olarak elli veya yüz kişilik taraftar gurublarıyla bu iş istenilen arzu edilen türübünler olamayız

Etiketler
teneke, yiğidolar

Seçenekler Arama
Stil