Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

SONUNA KADAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
Alt 29.04.2008, 23:50   #1021
burak_baykal
Usta Yiğido

burak_baykal - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

180 Mesajına 244 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 798 burak_baykal BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart SONUNA KADAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

ARTIK YETER SİVAS BU MAÇI ALSIN.SİVASIN BÜYÜKLERE YENİLGİLİĞİ BU MAÇDA SON BULSUN.YİĞİDO ASLANLAR GİBİ ÇIKACAK GS DEDEĞİNİZ SİVASSPORUN JEST YAPTIĞI TAKIMI 4 EYLÜL STADINDA EZECEK.BEN YİĞİDO FUTBOLCULARIMIZA GÜVENİYORUM.SİVASSPORUN BÜYÜKLERE KARŞI JESTİNE ARIK SON VERSİN.

NE CİMBOM NE FENER NEDE BEŞİKTAŞ
KIRMIZI BEYAZ ŞAMPİYON SİVAS
Alt 29.04.2008, 23:51   #1022
burak_baykal
Usta Yiğido

burak_baykal - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

180 Mesajına 244 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 798 burak_baykal BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart -->: KAĞITHANEDEN YÖNETİME VE BÜLENT HOCAYA !!!!!!

BU YAZI FORUMDA KALDIRILMASIN.GERÇEKLER NEYSE YAZILSIN OKUNSUN.
Alt 29.04.2008, 23:57   #1023
cem
Tecrübeli Yiğido

cem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 215 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 cem isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: SONUNA KADAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ne yin jesti ben anlamadım.. sivasın jest yaptıgını kım soyledı.. hıc bısı anlamadım bu topiçten...jest yapacak durumda degiliz..
cem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: SONUNA KADAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alt 30.04.2008, 00:21   #1024
kaya0758
Yiğido

kaya0758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 kaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOKkaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: SONUNA KADAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bu maçı sivas hertürlü alır.çıkar babalar gibi 3 farkıda rahat atar.
kaya0758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: KAĞITHANEDEN YÖNETİME VE BÜLENT HOCAYA !!!!!
Alt 30.04.2008, 00:30   #1025
kral-ÇARŞI
Acemi Yiğido

kral-ÇARŞI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 636 kral-ÇARŞI Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: KAĞITHANEDEN YÖNETİME VE BÜLENT HOCAYA !!!!!

öncelikle çok güzel bi konuya değinmişsin
sivasspor bu maçı alıcak başka yolu yok
Alt 30.04.2008, 00:33   #1026
çılgın-sedat
Tecrübeli Yiğido

çılgın-sedat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 çılgın-sedat Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: KAĞITHANEDEN YÖNETİME VE BÜLENT HOCAYA !!!!!!

arkadaşında dediği gibi
halkın sivas buyuklerle yapdığı maçları kaybediyor denmesi benide uzuyor şuan gslierin hepsi bu lafı soyluyor
sivasspor 5. buyuk olmak istıyorsa
aldığı başarıların tesaduf olmadığını kanıtlamak istiyosa
bu maçı mutlaka almalı başka yolu yok bunun
bende inanıyorum sivassporum bu maçı alıcak
vallahi istedemzdim ben o zaman TESKEREE

mekan ŞIRNAK
88/2
çılgın-sedat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Abdüllatif Şener Kafaları Karıştırdı!
Alt 30.04.2008, 00:35   #1027
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart --->: Abdüllatif Şener Kafaları Karıştırdı!

İnşaLLah geri dönerde Sivas Başta olmak üzere tüm T.C Çehresini değiştirir ve inanıyorumki kendine yapılan oyun ve haksızlık hala içinde gizli bir yara ve kendi öz güvenini hisettiği an yeni bir parti kurcak ve şu anki partilerin adeta Kabusu olacakdır..

ALLAH Utandırmasın....
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda HaSiVasLıM58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Kimseden korkumuz yok!
Alt 30.04.2008, 01:37   #1028
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI
Böse Kimseden korkumuz yok!

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, hafta sonu oynayacakları zorlu maçın favorisinin Galatasaray olduğunu, ancak kendilerinin de maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Bülent Uygun, Galatasaray maçı hazırlıklarını sürdürdükleri antrenman sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Takımının bu sezon çok başarılı bir grafik çizdiğini belirten Uygun, "Sivasspor kulübü olarak Anadolu’daki takımlar içerisinde en fazla galibiyet alma sayısına eriştik. O yüzden ben bütün futbolcu kardeşlerimi şu ana kadar gösterdikleri performanstan dolayı kutluyorum" dedi.
Kalan 2 maçın çok zor olacağını bildiklerini, ancak bu maçları da kazanmak istediklerini belirten Uygun, "Anadolu’dan bir takımın şampiyon olabileceğini gösterdiğimiz bu ortamda hem futbol devrimi adına, hem de hedeflerimiz doğrultusunda bu 2 maçtan galip gelmek istiyoruz. Bunların en zoru Galatasaray maçı" dedi.

FAVORİ GALATASARAY
Galatasaray’a karşı özel önlem alıp almayacağının sorulması üzerine Uygun, şunları söyledi:
"Galatasaray’ın zaten favori olduğu kesin. Yani herkes tarafından favori gösteriliyor. Herkes Galatasaray’ın pazar günü oynadığı futboldan dolayı kesin galibiyet alacağı gözüyle bakıyor. Doğrudur, çünkü Galatasaray camiası büyük bir camia, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor
gibi. Onlar da büyüktür. Biz tabi kısıtlı bütçe, kısıtlı imkanlarla güzel şeyler yapıyoruz, ama bizim de 40 milyon sevenimiz ve dua edenimiz var. Onlardan aldığımız güçle birlikte yüreğimiz var. O yürekle sahada mücadele edeceğiz, futbol adına kazanmak için her şeyi yapacağız."
Uygun, Galatasaray ile ikili averajları konusunda ise "Demişler ki haddini bilmezsen haddini bildirirler. Öncelikle biz Sivasspor olarak haddimizi bilmek zorundayız. Futbol adına olması gerekenleri sahaya yansıtacağız, kazanmak için ne gerekiyorsa onu yapacağız ve kazandıktan
sonra bekleyeceğiz" diye konuştu.

"BİZİM HERHANGİ BİR KORKUMUZ YOK"

Futbolda alt yapı eğitiminin önemine değinen Uygun, böyle maçlarda futbolcuların yaşadığı stresin de bu eğitimin yeterli olmamasından kaynaklandığını savundu.
Takımda öyle bir stres, sıkıntının olmadığını, maça kendisini çok iyi motive eden, hazırlayan futbolcuların çok başarılı olduğunu, ancak bazı maçlarda verilen görevi tam olarak yerine getiremeyen bazı oyuncuların sıkıntı yaşadığını ifade eden Uygun, "Dolayısıyla bizim herhangi bir stresimiz yok, bizim herhangi bir korkumuz da yok" dedi.
Sezon başında önemli 3 oyuncusunun sakatlandığını, daha sonraki dönemlerde de 3-4 futbolcusunun sakatlandığını belirten Uygun, bu dönemlerde kadro sıkıntısı yaşamalarına rağmen zirve yarışından kopmadıklarını kaydetti.
Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında bireysel hatalardan ve takım halinde yaptıkları hatalardan dolayı mağlup olduklarını ifade eden Uygun, "Böyle hatalar bu sonuçların alınmasına ön ayak olabiliyor. Siz 10 trilyonluk bir takımla 200 trilyonluk dünya devlerinden kurulu takımlarla mücadele ediyorsunuz ve insanlar (onu da yeneceksin) diyor. Önce herkes şuna bir bakmak zorunda. Gerçekleri, realiteyi masaya yatırmak zorunda. Biz elimizdeki kadroyla en güzel şekilde futbol adına güzellikleri sunuyoruz. Futbolda yenmek de var yenilmek de. Onlar da birbirlerini yeniyor, yeniliyor. Beni futbolcu kardeşlerimin gerçek performanslarını sahaya yansıtamamaları üzüyor" diye konuştu.
Kendisini ve takımını eleştirenlere saygı duyduğunu, ancak eleştirilerin dozunun iyi ayarlanması gerektiğini belirten Uygun, bazı yazarların (Sivasspor dördüncü olamaz) diye yorumlarda bulunduğunu, ancak gelinen noktaya bakıldığında Sivasspor’un ne kadar büyük bir başarıya imza attığının görüleceğini söyledi.
Hak ettikleri övgüleri alamadıklarından yakınan Uygun, eleştirilere kulak tıkadıklarını ve yollarına emin adımlarla devam ettiklerini kaydetti.

KAYSERİ MAÇI İLE İLGİLİ İDDİALAR

Deplasmanda 1-0 kazandıkları Kayserispor maçı ile ilgili yapılan iddialara da değinen Uygun, şu görüşlerde bulundu:
"Kayseri’de biz gittik alnımızın teriyle söke söke maçı aldık, ama biri yazıyor ki (Kayseri’de maç Sivasspor’a hediye edilmiştir). Denizlispor maçında bizim aleyhimize olan penaltı verilmemiş. Yapmayın, Türkiye ligini izliyoruz işte. Bizim gözlerimiz mi görmüyor? Sabahtan akşama kadar başka takımlar kollanırken, sen o takımın kendi amigosu gibi yazı yazarken biz size bir şey demeyeceğiz, siz her şeyi eleştirebileceksiniz. Sonra Bülent bunu söylediği zaman (Ya Bülent’e bak niye konuşuyor). Ben diyorum ki Türk sporu için bir şeyler yapalım,
sevgi, kardeşlik, barış ortamında olsun diyorum."
Kentte şampiyonluk havasının olmadığı yönündeki görüşe ise Uygun, "Herhalde gönüllerine bayrak astılar. O yüzden asılan bayrak çok önemli bir konu değil. İnşallah sezon sonunda bu destanın son sözünü yazarız, herkesi mutlu ederiz" dedi.
Bir maçta sakatlanan Adanasporlu Murat’ın Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt tarafından GATA’da tedavi ettirildiğini ifade eden Uygun, bu şekilde Türk sporuna hizmet edenlere karşı büyük saygı duyduğunu belirterek, futbolculara sahip çıkılması, ileri ki yaşamlarında sağlık ve sosyal güvenceleri ile ilgili çalışmaların yapılması, sporcu otelleri ve huzur evlerinin inşa edilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Sadece ben gülüyorum bu tür tipik yazılara Denizli maçında Yusuf Takımı sırtlamış sanki Avrupa'ya götürecek gibi nefes dahi almıyor Denizli Dört taraftan saldırıyor Sanki Teşvik Primi almış elin oğlu birde yazmış Maçlar satıılıyor yazık be yazık ALLAH Belanızı versin..!!Alayınızın.......;
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda HaSiVasLıM58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
--->: Kimseden korkumuz yok!
Alt 30.04.2008, 01:42   #1029
DENİZEVİ
Yiğido

DENİZEVİ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

219 Mesajına 694 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 DENİZEVİ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Kimseden korkumuz yok!

DENİZEVİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Kimseden korkumuz yok!
Alt 30.04.2008, 01:43   #1030
navruz58
Yiğido

navruz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 navruz58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: Kimseden korkumuz yok!

haydi bülen hocammmmmmmm oyuncularin dahaaaaaaaa dahaaa icden bu bir final macimiz en büyük sivasspor

Etiketler
abdülkadir, adac, ahlaklı, anorthosis, aŞik, chelseade, famagusta, gazİyİ, gezelim, görelimde, halk, israil, kahrolsun, kaybettİk, kazası7, kul, kÜrsÜ, protesto, serbest, sivas, sivasta, sporcu, sİvasli, trafik, trt1de, Ölü, Şaİrİmİz

Seçenekler Arama
Stil