Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bütün takımlar temiz, sadece 3 takım şikeci
Alt 07.07.2011, 12:40   #11
desire58
Yeni Yiğido

desire58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 desire58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Bütün takımlar temiz, sadece 3 takım şikeci

emniyetin yaptığı açıklamada 19 maç ta şike teşvik var denilmiştir demek yetmiyor tabi ama emniyet DELİLLERLE KANITLANMIŞTIR diyor yani bu emniyetin kesin açıklaması ayrıca düngece telegol ü izleyenler varsa ben sonuna kadar takip ettim bu sene ligin oynatılmaması bile söz konusu olaylar çok ciddi dün adamlar 20 mahkemeye sevk edilenlerin en az 15 i tutuklanır demişlerdi ben inanmak istemedim ama sabah gördüm ki 15 kişi cezaevine gönderilmiş hatta bu işin 2. ve 3. dalgası bile olacak diyorlar ayrıca bu tutuklananlar değil 150 kişilik bir listeden bahsediyorlar adamların istihbaratıda sağlam programı izlerken admın cep telefonuna mesaj geliyor şu yargılanıyor şu sorguda v.s anlıycağımız ben ümitlerimi yitirmek üzereyim benim için 2. lig 3. lig önemli değil ÖNEMLİ OLAN YİĞİDOMA BÖYLE BİR LEKE SÜRÜLMESİ BÖYLE ANILMAK yoksa 2. lig ten nasıl çıktıysam yine çıkarım kimse yanlış anlamasın ben bu olanları hemen kabul etmiyorum takımımıda sonuna kadar savunuyorum sonuna kadar da arkasındayım.
desire58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2011, 12:57   #12
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Bütün takımlar temiz, sadece 3 takım şikeci

EN ÇOK AĞIRIMA giden temizlikten bahsedip sivası kirli gösteren ömrü hırsızlıkla yolsuzlukla geçmiş arkasında dünya kadar hortumculuk hırsızlık dosyası bulunan kişerin tok tok konuşmaları fetva vermeleri ,onları kirli sayfalarında yüceltip yağcılık yalakalık yapanların tarihleri şikeyle teşvikle dolu takımların taraftarcıklarının kenarda kıs kıs gülmeleri sanalda gırgır geçmeleri alemde herkes tertemizde yalnızca türk futbolunu sivasın kirlettiğini işaret edenlerin kamuoyunu etki altına almaları ağırıma gidiyor yoksa düşmek bile zoruma okadar gitmez sinekleri tek tek öldürerek bir yere varılmaz bataklığın kurutulması önemlidir bataklık kurutulacaksada başta bjk ts gs antep manisa kayseri ankaragücü karabük eskişehir, diğer tümtakımların hepsi düşürülürse ozaman bataklık kurutulur biz son maçta fb ile oynamasak kim nediyeceklerdi fb nin bizi yenmek için para vermeye ne ihtiyacı var herzaman yeniyor zaten şehir halkı yönetim gönül rızasıyla maçı kaybetmeye razıydı belkide bunun için başımıza bu işler geldi.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.07.2011, 13:08   #13
merekum
Yeni Yiğido

11 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 merekum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bütün takımlar temiz, sadece 3 takım şikeci

HAYDİ GÖZÜNÜZ AYDIN: GÜZEL SÜPER LİGİMİZ ARTIK TERTEMİZ; NİYE Mİ? SİVASSPOR KÜME DÜŞ[ÜRÜL]ECEK [ABİSİ’YLE BERABER] …
Yazıya önce şuradan başlamak gerekecek galiba. Sivassporumuzun Abisi Kim? Arkadaşlar biz Anadolu insanının yıllardır değişmez bir korkusu var. İşitiyorum; Nedir bu korku diyeceksiniz? Malum hırçın, yiğit, yağız Anadolu insanı kendini anlatmaktan, kendini ifade etmekten çekinmiş durmuş. Sadakatini saklı tutmak koşuluyla; kendini kendinden daha güçlü kişilerin yanında hem güvende, hem de mutlu hissetmiş. Ta ki, yaşadığı bu ortam başka bir hal alıncaya dek. İşte sevgili arkadaşlar, bu garip bu mazbut kahırlı Anadolu’nun en kahırlı şehri Sivas ta insanlar kendilerine öyle güzel bir gurur abidesi inşa ettiler ki sormayın gitsin. Evet, Sivasspor’dan bahsediyorum. Boy boy ormanları olmayan, hatta yeşil rengini çok az göreceğiniz ki, denizi olmayan ama Kızılırmağıyla küçük gölleriyle yetinen toprağı bol bu garip kentin insanları, toprağından çıkan en büyük mahsulle övünme hatta avunmak zorundaydı. Öyle ya, sanayisi olmayan, güçlü siyasetçisi olmayan vefakar Türk insanın bütün vasıf ve karakterini taşıyan bu insanlara öyle cezalar yüklenmişti ki, gururla bir çırpı da Anadolu Tarihini nin en önemli kentinden övünerek bahsetme aracı olarak Sivasspor dan başka bir şey kalmamıştı elde. Aşık Veysel le övünelim dedik; önümüze 2 Temmuz u koydular. Türkülerimizle oynadılar güldüler oynadılar hatta çok ça ağladılar ama bizim gözyaşımıza bakmadılar. Cumhuriyet in temelinin atıldığı şehir dedik, bu ülke varsa bugün yaşıyorsak emeğimiz var dedik geçiniz dediler. Danişmendliler Selçuklular dedik, beyhuda çok ötede kaldı dediler. Bizde vazgeçtik onca yiğidimizi, alimimizi sıralamaktan vazgeçtik hatta Türkülerimizi bile unuttuk. Vakit kolbastı zamanıydı çünkü. TÜRKÜLER TÜKENMİŞTİ….
Ne yapacaktık o zaman Sivasspor la övünecek Sivasspor la gururlanacaktık. Öyle de yaptık. Şampiyonluğa oynarken yaşadığımız sevinçler, Kanserli Annemizin ağrılarını, yakın zamanda kaybettiğimiz bir yakınımızın acısını, ayrıldığımız Sevgilimizin yüreğimizde bıraktığı acıyı, işsiz gençlerimizin stresini kısacası bize bir çok acıyı kederi unutturdu. Düşmeyip kurtulduğumuzda dahi aynı sevinçleri yaşadık. Ama biz bunları yaparken bir abimiz! varmış ki, emeğimizde ortakçımızmış haberimiz yokmuş. Neymiş abimizle kötü işlere kalkışmışız . Elimizden alacakmışsınız Gururumuzu alın rahatlayın. Doğusunuz da bu Fenerbahçe abimiz sizin karnınızı doyururur belki. Ama bizi de yiyorsunuz ya helal olsun…. Ne istediniz bizden, kim kimle beraber alıp götürüyor bizi bizden anlamadık bile….
Öyle ya vakit Kolbastı zamanı. Eğlenin bakalım, gülün. Adalet timsalleri. Burada aklandınız. Hatta TERTEMİZ olun Sivasspor düşerse tertemiz olursunuz.
Vakit Türkü vakti. Bizde Türkü çok. Biz de Ağlayacak Ar var. Sizde ne kaldı? Alın Oynayın…..
Ne Ağlarsın Benim Zülfü Siyahım, Bu da Gelir Bu da Geçer Ağlama….
merekum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda merekum'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bütün, sadece, takım, takımlar, temiz, şikeci

Seçenekler Arama
Stil