Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mesut BAKKAL ile Yeniden...
Alt 07.02.2016, 08:10   #71
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mesut BAKKAL ile Yeniden...

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Son Mersin macerasını baz almazsak ortalama 1,30 ortalamaya sahip... Kalan maç sayımız ise 14... Buda yaklaşık 18-19 puan ediyor... 19+14=32 bize yetmez demeye geliyor.

En yüksek istatistiği sağlasa bile 20-21 puan alıyor ve 34-35 puana sahip oluyoruz. Bu istatistiğe görede cumburlop diye dipden bir ses gelebilir...

En az 1,9 ortalamaya sahip olacağız ki 40-41 puana ulaşalım. Yani olursa Mesut Hoca kariyer rekoru kırmış olacak...

Adam boşa dememiş istatistik eteğe benzer diye...
Bu matematik islerine birazda ben maydanoz olayim bari

Biz en yakin takimlar Kayseri ve Gencler. Bunlarin simdiye kadar yakaladigi puan ortalamalarini ve geriye kalan maclarida +%10 performans artisi ile bir hesaaplayalim.

Kayseri 20 mac / 22 puan = 1,1 puan
Kayseri 14 mac / 17 puan = 1,2 puan
Toplamda 39 puan

Gencler 19 mac / 19 puan = 1,0 puan
Gencler 15 mac / 17 puan = 1,1 puan (16,5 puan yakuri dogru yuvarladim 17 puan)
Toplamda 36 puan

Yani bu sekilde EsEs ve MIY`nin bizi gecemeyecegini var sayarsak bize asgari 37 puan lazim.
Mesut hocanin Gencleri ve Kayseri maclarinda 6 puan cikarmasi sart. Bunun yaninda yakalamasi gereken mac basi puan 1,7 yuvarlak hesapla.
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Has Sivas`li'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2016, 10:35   #72
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kısacası 14 macin 9 nu kazanması lazım başka açıklama yok gibi bana göre çok zor ama imkansız değil... Hayırlısı olsun insallah Mesut bakkal bizleri yanıltır tam destek hep destek ancak yönetim miadını doldurmuştur su kotu süreçten çıkabilirsek yönetim ve cevresi kesinlikle değişmesi gerekiyor. Burası kimsenin çiftliği değil Sivasspor Sivas'ımızın öz be öz varlığıdır elbet sahip çıkanlar olacaktır
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı otceken58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2016, 10:40   #73
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mesut bakkal giderken de Sivas'ı Sivasspor'u tesisleri çok sevdiğini söylemişti ve bir gün yine gelmek istediğini söylemişti. Ama o zaman Ankaraspor şimdiki osmanlı spor hükmen düşmüştü Diyarbakırspor ve Denizlispor gibi zayıf takımlar vardı ve rakiplerimizi yenerek ligde kalmıştık bu sezon çok daha kötü bir durumdayız ve puan olarak da çok kötü bir durumdayız işi hiç kolay değil mesut bakkal'ın
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mühendisburak58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2016, 10:43   #74
reform
Acemi Yiğido

29 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hayırlı olsun işi kolay değil ama isabetli bir tercih bir başkasında gelse bu takimdan fark eden bir şey olmaz.ligin en kapasitesi ve kötü oynayan iki takımından biriyiz.takımı bu kadar sıradan adamlarla doldurmamaliydik.
reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2016, 10:51   #75
lokonto
Yeni Yiğido

2 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 lokonto FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

osmanlıspor maçında ruhsuz ortaya hiç bir istek koymayan bir futbolcu topluluğu vardı.bu takımın böyle gidişinden hiç mi futbolcuların suçu yok hep hoca mı suçlu oluyor.kötü gidişat devam ettiğinde yine mi hoca değiştireceğiz.
Bence bu saatten sonra futbolcuların zihniyetini değiştirmek gerek...
lokonto isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı lokonto'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2016, 14:24   #76
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Hoca seçecek, hoca araştıracak Zaman'ımız yok. Acilen ligimizi bilen, Sivasspor'u tanıyan bir hoca lazımdı o da bulundu, Mesut Bakkal. Şimdi vakit kaybetmeden, Mesut hoca ile sözleşme imzalanıp, yönetim ile teknik heyet acil olarak toplanmalı ve bu kötü gidişat için ne gibi önlemler alabiliriz, oyuncuları motive etmek için, primde dahil olmak üzere ne gibi fedakarlıklar yapabiliriz diye çaba gösterilmelidir. Oyunculara durumun vahameti anlatılmalı, Aatıf gibi oyunculara, takım oyununa katkı yapması için gerekli ikazlar yapılmalı, gerekirse verimi düşen oyuncular dinlendirilmeli, gerekli ikaz ve uyarılar yapılmalı, yoksa yarın çok geç olabilir.
Biz taraftarlara düşen görev de, takıma ve yönetime küsmek değil, tribünlerde yerimizi alip, dosta düşmana birlik beraberliğimizi ve gerçek bir taraftar olduğumuzu göstermemiz, takımımıza sahip çıkmamız, müsabakalar da oyuncuları motive etmemiz lazım.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2016, 15:10   #77
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence yönetim de umudu kesti artık düştük diye malesef bu saaten sonrada idealleri yüksek olan kimse de gelmez ...Okan buruk en başından hataydı
Alt 07.02.2016, 15:20   #78
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 950 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sivasspor'un yeni teknik direktörü Mesut bakkal'ın Teknik ekibi belli oldu.
Ümit bozkurt-1. Yardımcı
Zafer Özgultekin -Kaleci Antrenörü
Çağdaş Çavuş
Ramazan Çelik
Analizci - Murat Çelik
Alt 07.02.2016, 15:23   #79
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 811 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hoca seçecek, hoca araştıracak Zaman'ımız yok. Acilen ligimizi bilen, Sivasspor'u tanıyan bir hoca lazımdı o da bulundu, Mesut Bakkal. Şimdi vakit kaybetmeden, Mesut hoca ile sözleşme imzalanıp, yönetim ile teknik heyet acil olarak toplanmalı ve bu kötü gidişat için ne gibi önlemler alabiliriz, oyuncuları motive etmek için, primde dahil olmak üzere ne gibi fedakarlıklar yapabiliriz diye çaba gösterilmelidir. Oyunculara durumun vahameti anlatılmalı, Aatıf gibi oyunculara, takım oyununa katkı yapması için gerekli ikazlar yapılmalı, gerekirse verimi düşen oyuncular dinlendirilmeli, gerekli ikaz ve uyarılar yapılmalı, yoksa yarın çok geç olabilir.
Biz taraftarlara düşen görev de, takıma ve yönetime küsmek değil, tribünlerde yerimizi alip, dosta düşmana birlik beraberliğimizi ve gerçek bir taraftar olduğumuzu göstermemiz, takımımıza sahip çıkmamız, müsabakalar da oyuncuları motive etmemiz lazım.
kusura bakmayın da yorumlarınızda birşey dikkatımı çekti. zaman kelimesi geçen her yorumunuzda z harfini büyük ekini tırnak ile ayırıyorsunuz. "Zaman'ımız yok." bunun gibi. normalde "zamanımız yok" olarak yazılır ve sadece zaman kelimesinde bu hassaslığı kullanıyorsunuz. hayırdır abi gizliden mesaj mı veriyorsunuz.
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ofozturk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2016, 15:49   #80
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 346 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rize(E) Ligden kopması en muhtemel takım mesut hocanın ilk maçı olması bu maçta 3 puan bekliyorum.

Konya(D) Evinde etkili oynayan ve takım savunmasını en iyi yapan takımlardan ben tek atıp alabilecegimiz bir mac olarak görüyorum.

Antalya(E) Etoyu cikarsan geriye hiçbir şeyin kalmayacağı takım kesinlikle 3 puan bekliyorum.

Mersin(D) Krizden çıkamayan bir klüp farklı kazanabiliriz demiyorum ama kadro kalitemizle 1-0 önde başladığımız maçı kaybetmeyiz.

K.paşa(E) Bu serinin en diri en iyi takımına karşı oynayacağız en kötü 1 ama 3 puana daha yakın olan taraf biz olacağız...

Trabzon(D) Zor serinin başlangıç maçı işimiz kolay olmayacak bu maçta.

Bursa(E) Açık oynayan hücum futbolunu seven bursa ile savunma ağırlıklı oynayan sivasin maçında sürpriz bir 3 puan bekliyorum.

Antep(D) Ligi kafasında bitirmiş bir takıma karışı oynayacağız kontrolü elden bırakmaz ve sabırlı oynarsak en kötü 1 yada 3 puan bekliyorum elimiz bos dönmez antep ten.

Beşiktaş(E) Çok kritik bir maç olacak ilk yarının intikamı niteliğinde olacak ama bjk kadro kalitesini ve ligdeki konumu nedeniyle bu maçta üstümüze fazlasıyla gelecek 1 puan alırsak sürpriz olur diyorum.

Başakşehir(D) Sevmediğimiz bir takım zaman ve mekan ne olursa olsun kaybedebileceğimiz bir takım bu maçtan çok fazla bir şey beklemiyorum.

Akhisar(E) Bu maça gelene kadar akhisar ligdeki konumunu sabitlemiş ve kafası rahat olan bir takıma karşı evimizde oynayacağız bizim ihtiyacımız olan 3 puanı alabileceğimiz bir maç.

Gençler(E) Sezonun seyirci sayısı rekorunun(Sivasspor adına) kırılacağı bir maç. Lig deki konumu itibari ile avantajlı olan takımın istediğini alan bir maç olacak.

Kayseri(D) Şüphesiz ligden dusmemizi isteyen bir takım ve taraftara karşı oynayacağız umarım bir hafta öncesinden kendi ipimizi kesmiş oluruz.

Fener(E) Ligin final maçı olmaz inşallah. Hem şampiyonluk hem kümede kalma adına.

Herşeyin olabileceği bir 14 hafta bekliyor bizleri...
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bakkal, mesut, yeniden

Seçenekler Arama
Stil