Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Mehmet Yıldız'a 45 Dakika Sadece!!!
Alt 20.11.2008, 14:34   #1
yigido0058
Acemi Yiğido

yigido0058 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 65 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 yigido0058 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Mehmet Yıldız'a 45 Dakika Sadece!!!

İstanbul takımlarının yalakalığını yapan Fatih Terim tüm kamuoyunun beklentisi olan mehmet yıldız'ı sonunda hazırlık maçı da olsa kadroya aldı ama ne kadroya alma maçtan önce mehmet inşallah bu maçta yıldızlaşır diye demeç vermiş 45 dakikada hangi golcü ilk defa 11de oynadığı bir maçta yıldızlaşmış hemde doğru dürüst pozisyon yokken ortada fatih terim üzerindeki mehmet yıldız neden oynamıyor kadroya alınmıyor baskılarını mehmeti 45 dakika oynatarak atmış oldu ben görev verdim o değerlendirmedi diyecek şimdi bu yaptığın ayrımcılığı hiçbir sivaslı ve sivassporlu unutmayacak fatih terim mevlüt gibi amatör futboldan anlamayan birisine 10 maç görev veriyorsun adam sadece bir gol atıyor o da boş kaleye ama mehmet yıldız'a gelince 45 dakikada yıldızlaşmasını bekliyorsun 2. yarı önde olmana rağmen sahada sadece koşan sabri gökhan gönül dururken mehmet yıldızı oyundan alıyorsun bu nasıl bir futbol anlayışı son olarak yazıklar olsun çıkar artık at gözlüklerini sen mehmetimin değerini bilmiyorsun ama biz sivassporlular olarak mehmetimizin değerini çok iyi biliyoruz o senin takımına değil sivassporuma layık bir oyuncu bu sene sana en iyi cevabı gol kralı olarak ve sivassporu şampiyon yaparak verecek bundan sonra senin çalıştırdığın milli takımı seyretmeyeceğim....
yigido0058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yigido0058'a Teşekkür Ediyor...
-->: Mehmet Yıldız'a 45 Dakika Sadece!!!
Alt 20.11.2008, 15:04   #2
yenicubuklu
Acemi Yiğido

yenicubuklu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yenicubuklu ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: Mehmet Yıldız'a 45 Dakika Sadece!!!

Alıntı:
yigido0058 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İstanbul takımlarının yalakalığını yapan Fatih Terim tüm kamuoyunun beklentisi olan mehmet yıldız'ı sonunda hazırlık maçı da olsa kadroya aldı ama ne kadroya alma maçtan önce mehmet inşallah bu maçta yıldızlaşır diye demeç vermiş 45 dakikada hangi golcü ilk defa 11de oynadığı bir maçta yıldızlaşmış hemde doğru dürüst pozisyon yokken ortada fatih terim üzerindeki mehmet yıldız neden oynamıyor kadroya alınmıyor baskılarını mehmeti 45 dakika oynatarak atmış oldu ben görev verdim o değerlendirmedi diyecek şimdi bu yaptığın ayrımcılığı hiçbir sivaslı ve sivassporlu unutmayacak fatih terim mevlüt gibi amatör futboldan anlamayan birisine 10 maç görev veriyorsun adam sadece bir gol atıyor o da boş kaleye ama mehmet yıldız'a gelince 45 dakikada yıldızlaşmasını bekliyorsun 2. yarı önde olmana rağmen sahada sadece koşan sabri gökhan gönül dururken mehmet yıldızı oyundan alıyorsun bu nasıl bir futbol anlayışı son olarak yazıklar olsun çıkar artık at gözlüklerini sen mehmetimin değerini bilmiyorsun ama biz sivassporlular olarak mehmetimizin değerini çok iyi biliyoruz o senin takımına değil sivassporuma layık bir oyuncu bu sene sana en iyi cevabı gol kralı olarak ve sivassporu şampiyon yaparak verecek bundan sonra senin çalıştırdığın milli takımı seyretmeyeceğim....

düşüncelerinin tümüne katılıyorum kardeş. Aynen bu herif ıstemeye istemeye oynattı mehmeti. bak oynattım ne oldu demek için. bir kere seninde ifade ettiğin gibi 45 dakikada hangi futbolcu ilk defa oynadığı bir takımda ne yapabilir? kaldıki milliler 45 dakikada topla 10 metre gidemedi nerdeyse.
pasmı geldi mehmete pozisyonmu kaçırdı? evet mehmet sanki yabancı bir takımda oynuyor gibiydi. sen şimdiye kadar mehmeti görme sonucu ne olursa olsun önemli olmayan bir maça çıkar. istediğinden değil kamuoyu baskısından oynattı kadroya aldı. tabi ki mehmette bunu görüyor. ona göre davrandı.
Fatih Terim, eğer dürüst ve adil olmazsan aldığın paralar boğazında kalır. Mehmet süper ligin en önemli oyuncularından biridir. Bunu böyle bil... sen ister kadroya ister alma duruşuyla efendiliği ile takım anlayışı ile mehmet bizim gönlümüze türk insanını gönlüne taht kurmuştur. sen bunca başarına(!) rağmen hala sevilmiyorsun. Bana göre milli takımada layık değilsin. Semih ve nihatın son dakikadaki vuruşlarıyla başarılı olduğunu sanıyorsan aldanıyorsun. Şenol Güneş her şeyiyle seni ikiye katlar. Ama bir fark var sen iyi tiyatro yapıyorsun ama o dümdüz, Velhasılı kelam kendine konuşmalarına çeki düzen ver bu ülkenin insanı olduğunu unutma!!!
yenicubuklu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Mehmet Yıldız'a 45 Dakika Sadece!!!
Alt 20.11.2008, 15:22   #3
halil ozturk
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 halil ozturk Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Mehmet Yıldız'a 45 Dakika Sadece!!!

BEN BIR SEYLER YAZDIMI KISKIRTICI OLUYORUM AMA SIVASIN YANI SIVASSPORUN HAKKINI YIYENLERE HAK ETTIKLERI CEVABI YAZMAM KISKIRTICILIKSA ARTIK BIR SEY DEMIYECEGIM DUNKI MACTA GENEDE EN IYISI MEHMETTI HIC BIR PAS VERMIYORLAR MEHMET NE YAPSIN SADECE MEHMETIN YAPACAGI BI R IS VAR ODA SU MOSKOF TOKUMU TERIM OLDUKCA TUM TURKIYEDEN OZUR DILIYORUM DEMESI LAZIM MILLI TAKIMDA BIRTEK GOKAN ZAN VARDI AMA OBURLERI FATIH TERIMIN SULALESIYLE YAKINDAN ILGILENDIGINDEN HIC GORMUYOR ONLARIN HATALARINI
BIRDE SUNU YAZAYIM OMER URUNDUL DIYE BIR YARATIK YORUMCULUK YAPIYOR VAY EFENDIM MEHMET HIC BIR VARLIK GOSTEREMEMIS VAY SENIN SULALENI PEKI OBUR FUTBOLCULAR COKMU VARLIK GOSTERMISLERKI HIC BIR SOZ BILE ETMIYOR
halil ozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2008, 15:58   #4
davudi
Yiğido

davudi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Mesajına 98 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 davudi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

burda takımın adı onemli bence artık mehmet fenere yada avrupaya giderse belki doksan dakka
İçimi titreten tribündeki o SİVAS sesi‚aklımı başımdan alıyor.
davudi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2008, 16:21   #5
memet24
Tecrübeli Yiğido

memet24 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

205 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 memet24 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
aynen katılıyorum kardeş ve ayrıca mehmete pas bile atmadılar yanlız mehmetede 8 numaralı forma hiç yakışmamıştı saten mehmeti çıkartışın 2 yarı izlemedimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmm.
memet24 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Mehmet Yıldız'a 45 Dakika Sadece!!!
Alt 20.11.2008, 17:01   #6
kayayatakci
Tecrübeli Yiğido

kayayatakci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 275 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayayatakci isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Mehmet Yıldız'a 45 Dakika Sadece!!!

sagol kardes bende katiliyorum tüm düsüncelerine .en büÿük sivasspor ve tüm yigidolar
Alt 20.11.2008, 17:01   #7
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Tamam Herşey Güzel Herşey Önemli Mehmeti KIRKBEŞ Dakika Oynattı.Ancak Şu Durumda Mehmetin Degil Milli Takımın Başarı Önce.He Mehmet Gibi Bir Oyuncu 45 Dakikada Şut Bile Çekemezse Topu Ayagına Aldıgında Degerlendiremezse Olacak Şeyler Bunlar Takımın Başında Bende Olsam Gol İçin Mehmeti Çıkartırdım...!Bu Sitede Fatih Terimi En Çok Sevmeyen Benim Ancak Bu Degişiklik Normaldi...

Fatih Terim Bu Takımda Oldugu Sürece İnadına Portugal...!
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Cevap: Mehmet Yıldız'a 45 Dakika Sadece!!!
Alt 20.11.2008, 17:50   #8
sisliyiğido
Yeni Yiğido

sisliyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sisliyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Cevap: Mehmet Yıldız'a 45 Dakika Sadece!!!

Alıntı:
MustafaParlak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tamam Herşey Güzel Herşey Önemli Mehmeti KIRKBEŞ Dakika Oynattı.Ancak Şu Durumda Mehmetin Degil Milli Takımın Başarı Önce.He Mehmet Gibi Bir Oyuncu 45 Dakikada Şut Bile Çekemezse Topu Ayagına Aldıgında Degerlendiremezse Olacak Şeyler Bunlar Takımın Başında Bende Olsam Gol İçin Mehmeti Çıkartırdım...!Bu Sitede Fatih Terimi En Çok Sevmeyen Benim Ancak Bu Degişiklik Normaldi...

Fatih Terim Bu Takımda Oldugu Sürece İnadına Portugal...!
DAYI HERŞEY İİDE ADAMA KİM TOP ATTI BİDE YIDIZ OLAMSINI BEKLEMESİ VAR ADAM DOĞUŞTAN YILDIZ DİYO İNŞALLAH YILDIZLAŞIR KAÇKEZ TOPU KAPTIRDI SEN BURDAKİ İNCE HESAPLARI GÖREMEMİŞSİN SADECE ONU DİM SANA ZAMAN GELİNCE GÖZÜKECEK TERİMİN MEHMET FOBİSİ
sisliyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2008, 18:11   #9
sivasli215
Usta Yiğido

sivasli215 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

299 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 sivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblick

zaten mecbur şekilde kadroya aldı ama ne kadar isteksiz aldığını daha ilk yarı bitmeden gösterdi

ne diyelim sinyör terim,senden kurtulacağımız gün yakındır...
Alt 20.11.2008, 18:18   #10
ssozan
Tecrübeli Yiğido

ssozan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 ssozan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

fatih terimin yerinde başka bir teknik direktör olsaydı mehmet yıldızı en az 70 dakika oynatırdı......
ssozan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
dakika, mehmet, sadece, yıldıza