Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: BASIN BİLDİRİSİ..!
Alt 05.02.2013, 11:44   #11
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: BASIN BİLDİRİSİ..!

Yönetimi protesto edecek maç olarak trabzonu seçmeniz!!! Bravo size... Sivassporlulugunuz konusunda kafamda soru işaretleri oluştu... He bana İstanbul'a gittik muhabbeti yapmayın bende oradaydım. Ve 1 gün sonra ayrı şehirdeki işime gitmek için zamanla yarıştım.

Gerçek Sivassporlu Trabzon maçına gitmeyerek yönetimi bu şekilde protesto etmez, etmemeli...
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 85200258'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 12:01   #12
ygdgnçlk
Acemi Yiğido

ygdgnçlk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 314 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 ygdgnçlk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

buraya yorum yapan arkadaşlar bizim yıllardır neeler çektiğimizi nelerle mücadele ettiğimizi bilmiyorlar bu karar sadece fener maçı ile ilgili değil bugüne kadar süregelen sıkıntıların bir patlamasıdır..
Alt 05.02.2013, 12:02   #13
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Ohoo şu işe bak,sizin icin sanki takim onemli degil kisiler onemli. Bu birlikteliği maçlar sirasindada yapip birlikte tezahuratlar yapsaniz ne olur, ama staddan çekilmekte birlik oluyorsunuz dimi. Ben sunu anladim bu takim Sivasa fszla geliyor, sahip cikmma yok, bisey yok, diyecek soz daha bulamiyorum.
Alt 05.02.2013, 12:03   #14
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

Arkadaşlar sonuna kadar haklısınız ama bunu en çok desteğe ihtiyaç olan maçta yapmayın, sizin tepkiniz kişilere takıma değil ama bundan takım zarar görür, tekrar bir daha gözden geçirin ve her zamanki yerinizde olun, bu bişzide takımı da sevindirir
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.02.2013, 12:03   #15
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Bravo vallaha size yapmanız gerek bumu.?
tribüne gidenler yönetime destek vermek için gitmiyor takıma destek vermek için gidiyor siz istanbulda maça giremediyseniz birazda suçu kendinizde arayın
yanlış zamanda yanlış pretesto yapmanız hiç hoş değil takımı bu zorlu süreçte yalnız bırakacaksanız sadece bu maçta değil tamemen çekilin.bu yaptığınız harekete eminim rakip rakip takım taraftarı güler bumu sivaslılık bumu sivassporluluk.biz kilometrelerce uzaklarda sivas ve sivasspor diye ölürken sizin ayağınızın dibindeki beş liralık maça gitmemeniz olacak iş değil.
Alt 05.02.2013, 12:07   #16
serdar
Yiğido

serdar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 136 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serdar ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Arkadaşlar takımı desteklemezsek stada gıtmezsek bu yonetıme yada baskana basına yapılmıs tavır olmaz sadece takımın motıvasyonunu sıfıra dusurur. ve su gunlerde ıhtıyac olan destegı vermezsek zor gunler bızı bekler... bakın avrupa da mendıl sallama olayı var yada ılk 5 dakıka cıt bıle cıkmasın sessızce hatta futbolcuların bagrısmaları yankılansın o derece sessızlık olsun ve 5 . dakıkadan sonra kıyamet kopmus gıbı bagıralım bence bu tarz tepkıler herkesın aklına basına alır ve bundan sonra sıvasspor taraftarlarının tepkılerınden korkarak bırdaha BOYLE YANLISLIKLAR yapamazlar... saygılarımla
serdar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda serdar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2013, 12:11   #17
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Biz takımı ,tribünleri, hocayı veya oyuncuyu her neyse eleştirdiğimiz zaman bizlere 'HER NE OLURSA OLSUN KOŞULSUZ DESTEK ' düşüncesini daima söyleyenler takımın ligdeki en önemli ve ezeli maçlarından birinde yine daha önce yaptıkları çekilme düşüncesini dile getirmelerinin hiçbir faydası ve anlamı olmadığı gibi aksine zararı çok fazladır...Bu hareketi daha önce de tekrarlamıştınız, şimdi de tekrarlıyorsunuz..Çektiğiniz sıkıntılar ve yaşadıklarınıza hak vermemek mümkün değil ama böyle yaparak bütün takımı ve şehri cezalandırıyor ve taraftar grupları olarak kendinize sempatiyle bakanları da kendinizden soğutuyorsunuz haberiniz ola...
Alt 05.02.2013, 12:11   #18
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 492 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Bence yanlış karar yönetime tepki vermek istiyorsan o maçta 90 dk durmadan bağırıp 3 puanı aldıktan sonra başka tür eylem yapılabilir bu önemli maçta ARMA sevdalıysan stadda olacaksın kişiler gelip geçici diyen her zaman bizleriz VAR OLAN SİVASSPORDUR
bu kararla YÖNETİME değil SİVASSPORA tepki vermektir...
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bahbaba58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 12:12   #19
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben bi kere şu herşeyi yönetimden beklemeye karşıyım. Biletx de maç bileti nerdeyse 1 hafta öncesinden satıştaydı. Al kardeşim biletini. 12 saatlik yoldan geliyosun neden işi yönetime bırakıyorsun ki? Ben internetten aldım biletimi ve bu şekilde girdim maça ve hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Cefakar vefakar ayaklarını bırakın. Cefakar olan 50 li yaşlarda hala Sivasspor maçına giden amcalarımız dayılarımızdır. Bu takımı 3. ligde dahi destek olanlardır. Takım Süper lige çıkınca ben Sivassporluyum diye piyasaya çıkanlar degildir.

Yönetim bilet ayarlamadı diye bizim en büyük rakibimiz Trabzon maçına gitmeyecegiz diyenler hiç degildir.. Bencede bu protesto bu maçlık olmasın, bu maça gitmeyen taraftar Kasımpaşa macınada gelmesin ordu macınada gerek yok!
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 85200258'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 12:15   #20
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

1000 km yol gidin maça girmeden 1000 km yol geri gelinde sizide görüyüm,Fenerbahçeliler Sivas'a geldiklerinde biletlerinden yemeklerine kadar herşey karşılanırken,Sivasspor taraftarı na kendi kulübü tarafından yapılan bu zulüm un açıklaması yok
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
basin, basın, bildirisi, bİldİrİsİ