Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Arkadaşlarımı tebrik ediyorum
Alt 09.11.2015, 08:00   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Arkadaşlarımı tebrik ediyorum

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasındaki Gaziantepspor maçında futbolcuların karakterli bir oyun sergilediğini söyledi.

Otyakmaz, Medicana Sivasspor’un sahasında Gaziantepspor’u 3-0 mağlup ettiği maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ligde uzun süredir galip gelemeyerek, kötü bir periyottan geçtiklerini aktaran Otyakmaz, "İlk yarıda şanssız pozisyonlar yaşadık. 2 tane direkten dönen topumuz vardı. İkinci yarıda da John Boye yundan atıldı. Çok karamsarlığa düşmüştüm ama karakterli futbolculara sahip olursanız, onlar da arkadaşlarının eksikliğini gidermek için iki kat mücadele ederse, 10 kişi kalsalar bile böyle sonuçlar oluyor. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum" diye konuştu.

Teknik direktörlük görevine getirilen Okan Buruk’un etkisinin takım üzerinde görüldüğünü belirten başkan Mecnun Otyakmaz, "Bundan önceki hocalarımızla da çok güzel günler yaşadık. Bazen bir kısır döngünün içerisine girince hoca değişikliklerinin takım üzerinde olumlu etkisi olduğunu hepimiz biliyoruz. Biz de bu ümitle zaten yeni hocamızla sözleşme imzaladık. Tabii Okan hocanın da takıma elinin değdiği belli oluyor. Yeni bir atmosfer oluştu. Bunun da meyvesini çok şükür bugün aldık" ifadelerini kullandı.

"John Boye’nin yaptığı affedilir bir şey değil"

Mecnun Otyakmaz, kırmızı kart gören John Boye’ye ceza vereceklerini söyledi.

Karşılaşmanın hakemi Alper Ulusoy’un performansını değerlendiren Otyakmaz, "Beğendiğimiz ve kuralları uygulamaya çalışan bir hakem ama John Boye’nin ikinci sarı kartında topa müdahalesi söz konusu, belki faul olabilir ama kart ağır oldu. Sonuca da etki edecek bir ağırlıktaydı bu kart. John Boye’nin de biraz kulağını çekmek lazım. İlk sarı kartı gereksizdi, yaptığı affedilir bir şey değil. O konuda kendisini iyi bir ceza bekliyor" açıklamasında bulundu.

Ümit Kurt ve Batuhan Karadeniz’in kadro dışı bırakılması

Takımda kadro dışı bırakılan Ümit Kurt ve Batuhan Karadeniz’in affedilip affedilmeyeceğinin sorulması üzerine Mecnun Otyakmaz, "Herkes yaptığının bedelini ödemeli" dedi.

Otyakmaz, özür dilemenin sorunları ortadan kaldırmadığını savunarak, "Bu konuda tek başıma karar vermem. Yönetim kurulu ve takım arkadaşları var. Bunlar önemli şeyler. Bazı prensiplerden taviz verirseniz, çorap söküğü gibi gelir" diye konuştu.

Otyakmaz, ligde 12. haftada deplasmanda Beşiktaş ile zor bir karşılaşmaya çıkacaklarını ve milli maçlar nedeniyle lige verilecek arayı en iyi şekilde değerlendireceklerini ifade etti.

Beşiktaş’ın çok iyi bir takım olduğunu vurgulayan Otyakmaz, "Sahaya çıkıp mücadele edeceğiz. İstanbul’da Beşiktaş karşılaşmaları bizim için genelde olumlu geçiyor. İnşallah onlardan bir tanesi olur" şeklinde konuştu.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Arkadaşlarımı tebrik ediyorum
Alt 09.11.2015, 10:27   #2
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Arkadaşlarımı tebrik ediyorum

Başkan ümit ve batuhan hakkında doğru şeyler söylemiş fakat ümit hakkında biraz daha esnek davranılabilinir düşüncesindeyim.
Alt 09.11.2015, 10:50   #3
Rallim58
Gast

Acırsanız acınacak hale gelirsiniz...

Disiplinin olmadığı yerde başarıdan söz edilemez...

Azmedilince, 10 kişi de kalsanız galibiyeti alabildiğimizi dün gördük, bu takım Batuhansız da, Ümit Kurt'suz da başarı elde edebiliyor...

Taviz tavizi getirir...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.11.2015, 12:37   #4
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Acırsanız acınacak hale gelirsiniz...

Disiplinin olmadığı yerde başarıdan söz edilemez...

Azmedilince, 10 kişi de kalsanız galibiyeti alabildiğimizi dün gördük, bu takım Batuhansız da, Ümit Kurt'suz da başarı elde edebiliyor...

Taviz tavizi getirir...

Sende haklısın da kardeşim takım düzlükte olur kadron çok derin olur adamın yaşı 35 olur da önemsemezsin

Batuhan hakkında aynı fikirdeyim fakat ümit kesinlikle af edilmeli bence
Alt 09.11.2015, 12:48   #5
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Sayın başkanım, Batuhanın transferi bir hata idi kadro dışı kalması da normal birşey demiyoruz, Ümit'e gelince, nasıl bir disipsızlik yaptığımı bilmiyorum, her insan hata yapabilir, gerekli ikazları yaparak oyuncuyu kazanmaya çalışırsın, disiplinden taviz verilmemeli ama affetmeyi de bilmeli. İdarecilik adı üstünde, idare etmesini bilmek, oyuncuyu kazanmasını bilmek demektir.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2015, 12:56   #6
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Disiplinden taviz verilmemeli fakat yönetimin tutumu her oyuncuya ayni olmasi gerekir. Yoksa disiplinde düzende tutmaz takimda.

Ümit gercekten mac öncesi yasanan kapi tekmeleme olayindan dolayi kadro disiysa yönetim hata yapti. Bizim duymadigimiz bilmedigimiz baska olaylar varsa diyecek lafim yok. Yoksa yazik oldu gercekten. Yönetimin daha büyük kabahati olan Aydina gösterdigi büyüklügü Ümitede göstirlemsini beklerdim acikcasi....

Boye cezali, Allah korusun Ibrahim veya Yigit'e bisey olsa stoper kalmayacak takimda...
Alt 09.11.2015, 17:36   #7
baliliiiiii
Yiğido

91 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 baliliiiiii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BOYE hariç bende hepsini tebrik ederim. şu adama biri dur desin yazık ya kolaymi on kişiyle yenmek galip geldik diye boye nin kelegini unutmayalim ayrıca abalo ve mehti daha sık oynayabilir
baliliiiiii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2015, 18:50   #8
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takimimizi bu ve gelecek maclarda gösterecegi basaridan dolayi tebrik ediyoruz insallah ayaga kalktik devami gelecek hermac bizim icin kazanmak ümidile oynamak baska caremiz yok yariya kadar ne kadar puan toplarsak bizim icin cok büyük avantaj olacak cünki ikinci yari her takim varini yogunu ortaya koyarak ligde kalma mücadelesi verecek dolaysile biz biran önce yukarilara cikmamiz gerekiyor altsiralarda puan farki cok o kadar degil iki veya üc mac aldimi cok rahatlariz biz sivassporumuza ve hocamiz okana güveniyoruz
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2015, 20:29   #9
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Batuhan ve Ümit in bu takımda işi yok her fırsatta gündeme gelmesi yanlış başkan gerekeni söyledi zaten.
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2015, 19:58   #10
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sergen Sivas da mutsuzdu.Kendi kimyası bozulduğu için takım kimyasını da bozdu.Toparlayacak karakyeri yoktu.Okan pozitif insa.Bizim takım yenildiği zamanlarda da diriydi.Kondüsyonerlerimiz iyiydi zaten.O yüzden ısrarla Sergen in gitmesini istedik.Okan geldiği zaman da niye Okan demedik.Çünkü Sivasspor un ihtiyac duyduğu pozitif havayı iyi verebilecek biriydi.Gerçi bizim ilk tercihimizyiğido Cicinho idi.Başkan halen şanssızlıktan başarısızlık olduğunu söylüyor.Şanssızlık değil başkan .Kötü yönetiyorsun aslında klubü.Hiç yardımcın yok.Bakkalları o da market işi diye transfer markete salıyorsun.Haa ama iyi tarafın forumları okuyup sinirlensen de hatalarından dönüyorsun.Şimdi ara transferde cimrilik yapma da sakın 2. yarı yine çok şanssızlık yasamayalım.2 orta saha 1 stoper 1 hızlı santrofor şart
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
arkadaşlarımı, ediyorum, tebrik

Seçenekler Arama
Stil