Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay: ''Puanla ayrılabilirdik..''
Alt 25.01.2011, 09:58   #61
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Çalımbay: ''Puanla ayrılabilirdik..''

Sağlık olsun hocam ilerisi için umutluyuz,Takım taş gibi bu takım çok can yakacak..
Alt 25.01.2011, 15:37   #62
favorim58
Yeni Yiğido

11 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 favorim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza Çalımbay, ''Galatasaray taraftarı da bugün gerçekten mükemmeldi. Takımlarının kazanması için her şeyi yaptılar. ..................'' şeklinde konuştu.

Hocam, inşallah hafta sonu da biz yiğidoların tıklım tıklım doldurup, 90 dakika boyunca susmayan taraftar topluluğuyla karşılaşırsan şaşırma

İnnnşşşşşşşşşallahhhh.
favorim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2011, 18:12   #63
erdaleren58
Acemi Yiğido

erdaleren58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 erdaleren58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

yorum yazarken arkadaslar elinizi vicdaniniza koyarak yazin ve takima hocaya saygi duyun herkes riza hocanin korkakliginda bas etmis inaniki ya bu arkadaslarin futbola ilgisi yok yada gözlerine perde inmis
1 hoca 2 forfetle sahaya cikti 2 hoca hep gol aradi deyisilikler hep gole yönelikti 3 deyistirdigi adamlara bakin hep forvet yada gole dönük adamlar 4 hayro sakatlandi yapacagi bir sey yoktu ben lig tv de 90 dakika izledim 5 takimin yarisi yeni ilk mac rakip g.s biraz yapici olun riza hoca tas gibi takim yapmis. ne tez unutunuz mesut bakalin buca macinda skor 1-1 ken neden tek forvetle oynadin suarezi almadin dediklerinde gol yeriz diye almadik mac 1-1 di dedigini hic unutmadim riza hoca takimi yaslamadi g.s üzerimize gelecegini biliyorduk dedi o ara bir hizli atakla gol bulabilirdik de nitekimde öyle oldu kamil güzel bir orta cikardi malesef mehmet de kamanada golü yapamadi. macin özeti bu.elin eskisehirlisi girmis forumlara bize akil veriyor siz önce hocaniza bakin neödügü beli olmayan menejermi tücarmi insan tacirimi ne oldugu belli deyil siz bizim icislerimize karismayin takim da bizim hocada baskanda.utanmaz hocaniz federasiyonda ceza aldi insan tacirliginde birde bucaya tazminat ödedi kisliksizliginin yüzünde.bir arada mecnun baskanla ograsti ama yemedi ben takimima sonuna kadar güveniyorum il 10 un icinde bitirecez ligi .kümede düsse bizim takimiz bir tane melmeketimiz var sivas bir tane takimiz var sivasspor.iste bu kadar.
erdaleren58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2011, 19:17   #64
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Antalya macini alacagimiza tüm kalbimle inaniyorum.Yeni alinan oyuncularda ben uyum sorunu göremedim.Sanki Sivasspor´da uzun zamandir oynuyormus gibi bir hava sezinledim.Kamil basarili,Enaroma kilolu.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2011, 20:26   #65
PARTNER58AHMET
Tecrübeli Yiğido

16 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 PARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOKPARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOKPARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOK

RIZA HOCAYA KATILIYORUM TAKIM BENİM GÖZÜMDE MÜKEMMELDİ FAKAT OMAYINCA OLMUYOR İŞTE AMA BU TAKIM ARTIK ÇOK GÜZEL ŞEYLERE İMZAA ATACAĞINDAN EMİNİM
PARTNER58AHMET isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2011, 21:55   #66
Rallim58
Gast

Hocam kaybedilen puanları 2. devre toplayacağımıza, rahat nefes alacağımıza inanıyoruz.

Bazen şans faktörü, bazen de topun sizi sevmesi gibi etkenler olsa gerek ama, malum pozisyonda hadi Mehmet'in durumunda rakip futbolcular vardı diyelim, Kamanan'a söyleyecek bahane bulamıyorum. İşte bu tür pozisyonların kaçırılması sizi de bizi de kahrediyor hocam.
Alt 26.01.2011, 14:15   #67
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

bana göre transferler geç yapıldı. madem alınacaktı neden erken alınmadı. zorlandıklarını sanmıyorum. futbolcular kampa erken katılsaydı daha farklı sonuçlar olurdu. futbolcular iyi. eneramo çok yavaş sanırım çok iyi idman yapması gerekiyor. antalya maçında daha iyi bir sivasspor izleyeceğimizi tahmin ediyorum sadece galatasarayı elimizden kaçırdığımıza üzülüyorum. mehmet yıldızı hiç beğenmedim. kamanan hiç koşmuyor eski kamanan yok eski mehmet yıldızda yok. mehmet yıldız kendini toparlayamazsa bir daha oynatılmasın. takım genel olarak toprlanma eğiliminde yalnız yerli futbolcularımızda hazır değiller gibiydi.
Alt 30.01.2011, 12:38   #68
kolukisa
Yiğido

57 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 kolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISI

Hoca sende kendine göre hakli olabilirsin,fakat görünen o ki Sivassporun isi cok zor almasi gereke üc puanlari alamadigi sürece bu ligde tutunmasi zor,zemin her iki takim icinde ayni zemin,sen 16.dakikada golü bul fakat sonunda 1 puani bile zor kurtar cok düsündürücü bir durum,dost aci söyler,umarim ligin bitiminde ben yanilmis olayim.Hollanda'dan selamlar
kolukisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ayrılabilirdik, Çalımbay, puanla

Seçenekler Arama
Stil