Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay ile Sadece Bir Takımı Yenemediler
Alt 05.02.2013, 17:35   #11
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 484 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalımbay ile Sadece Bir Takımı Yenemediler

Onuda bu hafta yeneriz biter nolcakki amannn
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2013, 17:43   #12
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

Haydi yigido şu trabzonu da yen bizi uçur, çok iyi konsatntre olmamız lazım, defansları çok açık veriyor, ama hucmcuları da çık tehlikeli, bir de eneramo yok, kapanıp oynamak gerek açık ve boş alan bırakırsak fark yeriz, en kötü 1 puan almamız gerek, çünkü sonra kasımpaşa ve beşiktaş maçı var, en azından 3 maçta 3 puan almamız gerek yenilmememiz gerek inşallah
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2013, 18:19   #13
Murat ARICI
Tecrübeli Yiğido

Murat ARICI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 Murat ARICI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

istersek bu kez yeneriz..
Alt 05.02.2013, 19:53   #14
karen
Acemi Yiğido

15 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 541 karen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
güneşyurdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
trabzonu sevmemek ayrı bir şey...taraftarı ve marka değeri,geçmişi ve başarıları önemli...bunlar var ama..
kardeysim marka deyeri derken ne markasi varmis,büyük takim denildimmi avrupadada taninir ben almanyada yasiyorum,almanlar trabzonsporun adini dahi bilmiyor,besiktas galatasaray fener desen tamam,taniniyo marka olan takim dünyada taninir,ayrica gecmiste sariyer diyede bi takim varmis sampiyon olan o dönemlerde,gecmisi onundami simdi basarilarla dolu,marka oluyo,o zamanlarda anadolu takimlari istedigi takimi sampiyon yapiyolardi kendilerinde para yoktu,GECMISTE NEREDEYDI FUTBOL OYNAMAK TOPRAK CAMUR SAHALARDA BOGUSUYOLARDI;TRABZON dedigin takim 30 sene önce sampiyon olmus,o zamanlarda cim sahada yokmus anadolu kuluplerinde parada yokmus,haaa trabzonsporu sevmiyorum diye deil bu yazdiklarim,sevmemek dursun nefret ediyorum simdi neden sampiyon olamiyor olsunda göreyim diyorum,olamaz cünkü tarbzon büyük takim deil.anadolu ayarinda bi takim,bicok anadolu külübünden cok eksiyi var fazlasi yok,burayda dördüncü büyük yazmalarinin bi manasi yok,türkiyede üc büyük takim var televizyonda yorumcular bile derken üc büyük derken buraya neden dördüncü büyük yaziliyo anlatmak istediyim bu saygilar
karen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2013, 20:27   #15
Ellez
Acemi Yiğido

10 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 Ellez FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Pfeil Cevap: Çalımbay ile Sadece Bir Takımı Yenemediler

Genel olarak zaten trabzonspor'a Türkiye'nin dördüncü büyüğü denir. FB, GS ve BJK'den sonra anılır. Bunun ölçüsü de çok basittir: Kütüğünde Konya, Adana, İzmir yazan ama Trabzonspor'u destekleyen insanlar var. Samsun; Rize, Artvn gibi komşu illeri ise hiç saymıyorum. İkinci bir ölçü de bu adamların formaları Türkiye'nin pek çok yerinde alıcı bulmaktayken; Bursaspor ve Sivasspor gibi kendine Trabzon'u rakip kabul eden takımların forma satışları kendi şehirleri ile sınırlıdır. Yİne bu trabzonspor'un paf takımı birinci ligde mücadele etmekte. İşin aslı trabzonspor'u küçümsemenin anlamı yok. Sivasspor şampiyonluğa oynadığı sene, çekememezlik yapıp sivas'a hakaretler yağdırmasalar, bugün sivaslılar da Trabzonspor'u dost kabul ederdi. Çünkü Sivasspor ligde yokken İstanbul aşığı olmayan sivaslılarda bordo mavili takımı tutuyordu.

Bugün futbol olarak Sivasspor Trabzon'a 4-5 atabilecek kalitede bir takımdır; maçın da favorisidir. Ancak büyük takım olmak bundan ibaret değil. Sivasspor'a başarılar...

Siz demişsiniz, ben de diyeyim: Trabzonspor'u seviyor muyum? Hayır. Küme düşseler sevinirim.

Alıntı:
karen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeysim marka deyeri derken ne markasi varmis,büyük takim denildimmi avrupadada taninir ben almanyada yasiyorum,almanlar trabzonsporun adini dahi bilmiyor,besiktas galatasaray fener desen tamam,taniniyo marka olan takim dünyada taninir,...türkiyede üc büyük takim var televizyonda yorumcular bile derken üc büyük derken buraya neden dördüncü büyük yaziliyo anlatmak istediyim bu saygilar
Ellez isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.02.2013, 20:36   #16
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Trabzonu çala çala öldürürük amma hakemler araya gireceğine onlarınan bir olup bize zopa atıyorlar.Delikanlı bir hakem çıkarsa bu hafta işlerini bitiririz.Çakır gözlü bir hakem vardı hanı ,onu atasınlar.Bildiniz mi adını??Ben hatırlayınca yazarım.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Çalımbay, sadece, takımı, yenemediler

Seçenekler Arama
Stil