Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017
Alt 28.06.2016, 17:47   #191
GraveYard
Acemi Yiğido

36 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 348 GraveYard FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017

Giden her futbolcunun yeri dolar Setkusa bel bağlamak tabiri caizse bana biraz abez kaçıyor bir çok yiğidonun ve yorumcularında belli ettiği gibi yan top, pozisyon alma hatası olan bir kaleci, iyi kaleci mi kötü kalecimi ne oldunu açıkcası anlamış değiliz. Yönetimin izlemiş olduğu transfer politikasının açık göstergesidir diye düşünüyorum ben Setkusa olumlu bakanların, yerine iyi kaleci bulamıyacaklar ve gelen gideni aratır düşüncesinde yaklaşılıyor. Çoğu kişi eminim ki sağlam bir transfer ekibimiz olsa kimse kalması yönünde referans vereceğini düşünmüyorum.
GraveYard isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda GraveYard'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.06.2016, 18:12   #192
58g0kberk58
Yiğido

172 Mesajına 287 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 58g0kberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
GraveYard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Giden her futbolcunun yeri dolar Setkusa bel bağlamak tabiri caizse bana biraz abez kaçıyor bir çok yiğidonun ve yorumcularında belli ettiği gibi yan top, pozisyon alma hatası olan bir kaleci, iyi kaleci mi kötü kalecimi ne oldunu açıkcası anlamış değiliz. Yönetimin izlemiş olduğu transfer politikasının açık göstergesidir diye düşünüyorum ben Setkusa olumlu bakanların, yerine iyi kaleci bulamıyacaklar ve gelen gideni aratır düşüncesinde yaklaşılıyor. Çoğu kişi eminim ki sağlam bir transfer ekibimiz olsa kimse kalması yönünde referans vereceğini düşünmüyorum.
kardeşim haklısın setkus olağanüstü bir kaleci degil. ama biz bu takımda cok gidipte yeri dolmayan adamlar gorduk. en yakın ornekleri: Erman, grosicki, enaramo(ilk zamanı), costa, şimdi cicinhonun yoklugunu gorucez. Yani demek istedigim bizim yonetimde giden adamın yerini doldurma huyu yok. Bjk bu son yıllarda cok iyi yapıyor bunu. Bi adam satıyosa hemen gidip aynı kalitede bi tane alıyor. Setkus gidebilir sorun yok ama yerine o ayarda bir kaleci alınmazsa, kale korcana kalırsa biz playoffa bile kalamayız. Korcan benim gözlerimle gördüğüm tanıklık ettigim acık ara en kotu kaleci. yan toplarda sıfır , her topu sektirir, dogru zamanda açılmaz,topu oyuna sokamaz. izlandanın kalecisini alabilsek nefis olurdu adam olaganustu maclar cıkarıyor muhtemelen piyasası yukselmiştir ama.
58g0kberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58g0kberk58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.06.2016, 19:02   #193
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takıma Tanase ve Adem' in katkısı olacağını sanmıyorum takımı yavaşlatırlar.
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ezelşener'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.06.2016, 20:31   #194
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
DeSalvo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Atanımız ve tutanımız iyi olduğu halde süper lige çıkarız. Atanlarımız hadi neyse de Setkus giderse kalede çok büyük sıkıntı yaşarız. Bu sezon hatalı bi tane gol yedi, sezonun en kritik maçıydı evet ama o maçın dışında bizi fark yemekten kurtardığı da çok oldu, bize puan kazandırdığı da çok oldu. Süper ligdeki 18 takımın as kalecilerini bakacak olursam ilk 8 e kesinlikle girer de diyebilirim. Setkus'u beğenmeyen arkadaşlar sezon içinde bu dediklerimi anlayacaktır. İnşallah düşündüğüm gibi sorun yaşamayız kalemizde..

Yabancı kontenjanına gelince bazı yiğidolarımızın dile getirdiği gibi eğer ki yabancı kontenjanı açılmak isteniyorsa bu kesinlikle Tanase tarafından olmalıdır. Adam kafasında futbolu bitirmiş, kendine göre misyonunu tamamlamış ki bunu Çin'e giderek kanıtladı, kendine bakmıyor bile göbeği salmış. Bu adam bize kesinlikle yarar sağlamaz. Gidecekse Tanase gitsin, Setkus kalsın!
Öngörüsü kuvvetli bir yazı, tebrik ediyorum, altına imzamı atıyorum.
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2016, 21:53   #195
dedeman58
Yeni Yiğido

4 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedeman58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kimse kusura bakmasın burdakilerin bir çoğu benden büyük ama ortada da bir gerçek var setkus iyi kaleci filan değil akhisar maçında yediği gol için değil sivassporun bütün maçlarını izledim setkusun düzgün oynadığı maç sayısı 1 elin parmağını geçmez setkusun tutma diye birşeyi yok adam bir tane filan top tutamadı hep sektiriyor en yavaş topu bile sektiriyor sağa sola giderse gol yemiyoruz gitmezse top ağlarla buluştu hep bileklerinde sorun varmış setkusun öyle kaleci olmaz kimse kusura bakmasın insanlığına lafım yok ama bizede iyi kaleci lazım yok bankasyada idare edermiş filan böyle bişey yok kalecide bankasyası mı fark eder durduğu kale aynı kale kurarlar aynı kale sadece topa vuran farklı kaliteli kaleci heryerde kalecidir alt ligi üst ligi yok bunun ben gitmesinden yanayım inş gider boşuna yabancı yeri tutmaz
dedeman58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı dedeman58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.06.2016, 00:42   #196
Esrarenqiz
Acemi Yiğido

Esrarenqiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 Esrarenqiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İlk defa taraftarımızı hayretlikle izliyorum. Akhisar maçındaki o gol olmasa bile setkus benim gözümde çok kötü bir kaleci. Daha sezon başı Fenerbahçeye 3-2 yenildiğimiz hazırlık maçında bu adam sakat demiştim. Yan toplar sıfır. Tüm topları sektiriyor ikiletiyor. Aynen atanla tutanımız iyi olmalı. Bu yüzden setkus hemen gitsin.
Esrarenqiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Esrarenqiz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.06.2016, 05:41   #197
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AKHİSAR=Milan lukaç,ANTALYA=Fornezzi KONYA=Mario fulgieras BJK=Denis boyko RİZE=İtanje FB=Fabiano Ribeiro GS =muslera ANTEP=Karcemarskas GENÇLER=Johannes Hopf KAŞIMPAŞA=Andreas IsakssonKAYSERİ=Ali Ahamada OSMANLI =Artur Moraes TS =Esteban bUNLAR süperlig takımlarının kalecileri,bu takımın yöneticileri aptalmı?okadar yerli kaleci varken ,dünyanın parasına bu kalecileri getiriyorlar,öyle bir yerli kaleci çıksa ,herkes alır yokk işte olmadığı için bu kaleciler getiriliyor,izlanda milli takımının kalecisini beğenmeyip ,ne üdüğü belli olmayan kaleciyi, beğenen adamlarla futbol konuşmam,sorsan tolganın tipi nasıl bişey bilmezler ,ömründe belkide 1 kez canlı seyretmemiştir ,gelip burda ahkam keser setcus defolsun filan,o tipler borjanıda beğenmemişti,hani sivassporu avrupaya taşıyan ,yılın kalecisi ödülü alan borjanı ,biz ramoviçe bednara bırakma pahasına teneke bağlayıp yollattığımız borjan ,bu tiplerin hepsinin ciğerini bilirim,sivasspor düştüyse eğer hep bu anlayıştaki kişilerin yüzünden,adeta yöneticilerde bunları duyuyor gibi davrandığı için düştü,bunlar zamanında rıza çalımbayıda beğenmediler ,hani sivassporu ligde tutan ,ömründe takım düşürmeyen,çalıştırdığı takımları ilk 5 dışında bıraktırmayan rıza hocayı,bunlar r.carlosuda beğenmezlerdi ,hani sivassporu avrupaya götüren,anadolu takımları içinde en iyi futbolu oynatan hocayı,sergeni beğendiler,okanı beğendiler,mesut hocayı beğendiler,kadiri beğenmeyip ,hakan özmerti beğendiler,eneramoyu ,utakayı beğenmeyip ,oldoniyi ,rengifoya mahkum ettirdiler ,groseçki beğenmeyip,beykana ,i.kaşa mahkum ettirdiler,neticede örnekleri çoğaltabiliriz,burdaki üyelerin davranış biçimleri klasik Sivaslı davranışları,nerde sivasA hayırı dokunan varsa sivasdan sürülür ya görevden alınır,nerde sivasa zararı dokunan varsa onları sever ,örnek verdim ,12 yıl önce sivasspor tam gaz şampiyonluğa uçuyordu ,nedenini halaa öğrenemediğim şekilde hırtın teki cengizi yollatdı ,büloyu yollattı ,takım adeta durdu ,şampiyonluktan olduk,demekki bizler ,yada ben boşuna 40 yıl futbolla ilgilenmişim ,futbolcudan anladığımız yok,bu ligin en kötü kalecisini bile görmemişim ,açın sivasspor maçlarını tekrar tekrar izleyin,sivassporun kaçmaçta farktan kurtulduğunu görürsünüz,maç yorumlarının çoğunda setcusa teşekkür vardır,hani yöneticilerin bizim fikrmize göre davranacağını sanmıyorumda ,yinede akıllarını başlarına devşirirler diye yazıyorum,da costayı yollatıp,ümiti küstürüp,ibrahimden sag bek,emreden solaçık,koneden stoper,j.boyeden golcü icad etme hevesi yüzünden ,setcus hatalı goller yemişde olabilir,şuan sıralama yapılsa türkiyede setcus bana göre ilk 8 içinde kalır,itanje,onur,karcemaskas, esteban ,muslera,volkan,ali hamada,?başkada aklıma bir kaleci gelmiyor,kalmış olmasına sevindim,kalmasıda birşeydeğil,eğer hoca oynatmıyacaksa yollasınlar ,lig başlasın göreceğiz ,kim haklı kim haksız ortaya çıkacak.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.06.2016, 08:21   #198
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
AKHİSAR=Milan lukaç,ANTALYA=Fornezzi KONYA=Mario fulgieras BJK=Denis boyko RİZE=İtanje FB=Fabiano Ribeiro GS =muslera ANTEP=Karcemarskas GENÇLER=Johannes Hopf KAŞIMPAŞA=Andreas IsakssonKAYSERİ=Ali Ahamada OSMANLI =Artur Moraes TS =Esteban bUNLAR süperlig takımlarının kalecileri,bu takımın yöneticileri aptalmı?okadar yerli kaleci varken ,dünyanın parasına bu kalecileri getiriyorlar,öyle bir yerli kaleci çıksa ,herkes alır yokk işte olmadığı için bu kaleciler getiriliyor,izlanda milli takımının kalecisini beğenmeyip ,ne üdüğü belli olmayan kaleciyi, beğenen adamlarla futbol konuşmam,sorsan tolganın tipi nasıl bişey bilmezler ,ömründe belkide 1 kez canlı seyretmemiştir ,gelip burda ahkam keser setcus defolsun filan,o tipler borjanıda beğenmemişti,hani sivassporu avrupaya taşıyan ,yılın kalecisi ödülü alan borjanı ,biz ramoviçe bednara bırakma pahasına teneke bağlayıp yollattığımız borjan ,bu tiplerin hepsinin ciğerini bilirim,sivasspor düştüyse eğer hep bu anlayıştaki kişilerin yüzünden,adeta yöneticilerde bunları duyuyor gibi davrandığı için düştü,bunlar zamanında rıza çalımbayıda beğenmediler ,hani sivassporu ligde tutan ,ömründe takım düşürmeyen,çalıştırdığı takımları ilk 5 dışında bıraktırmayan rıza hocayı,bunlar r.carlosuda beğenmezlerdi ,hani sivassporu avrupaya götüren,anadolu takımları içinde en iyi futbolu oynatan hocayı,sergeni beğendiler,okanı beğendiler,mesut hocayı beğendiler,kadiri beğenmeyip ,hakan özmerti beğendiler,eneramoyu ,utakayı beğenmeyip ,oldoniyi ,rengifoya mahkum ettirdiler ,groseçki beğenmeyip,beykana ,i.kaşa mahkum ettirdiler,neticede örnekleri çoğaltabiliriz,burdaki üyelerin davranış biçimleri klasik Sivaslı davranışları,nerde sivasA hayırı dokunan varsa sivasdan sürülür ya görevden alınır,nerde sivasa zararı dokunan varsa onları sever ,örnek verdim ,12 yıl önce sivasspor tam gaz şampiyonluğa uçuyordu ,nedenini halaa öğrenemediğim şekilde hırtın teki cengizi yollatdı ,büloyu yollattı ,takım adeta durdu ,şampiyonluktan olduk,demekki bizler ,yada ben boşuna 40 yıl futbolla ilgilenmişim ,futbolcudan anladığımız yok,bu ligin en kötü kalecisini bile görmemişim ,açın sivasspor maçlarını tekrar tekrar izleyin,sivassporun kaçmaçta farktan kurtulduğunu görürsünüz,maç yorumlarının çoğunda setcusa teşekkür vardır,hani yöneticilerin bizim fikrmize göre davranacağını sanmıyorumda ,yinede akıllarını başlarına devşirirler diye yazıyorum,da costayı yollatıp,ümiti küstürüp,ibrahimden sag bek,emreden solaçık,koneden stoper,j.boyeden golcü icad etme hevesi yüzünden ,setcus hatalı goller yemişde olabilir,şuan sıralama yapılsa türkiyede setcus bana göre ilk 8 içinde kalır,itanje,onur,karcemaskas, esteban ,muslera,volkan,ali hamada,?başkada aklıma bir kaleci gelmiyor,kalmış olmasına sevindim,kalmasıda birşeydeğil,eğer hoca oynatmıyacaksa yollasınlar ,lig başlasın göreceğiz ,kim haklı kim haksız ortaya çıkacak.
Kardeşim sen futboldan bi haber yorumlara bakma elbet ki Setkus iyi kaleci ve kalırsa bize çok faydası olur,

size katılıyorum Çalımbayı'da Carlos'uda bu zihniyet yüzünden kaçırdık, bunlar hangi takımdan işe yaramaz adam serbest bırakılsa hemen yazıyorlar '' şu futbolcu boşta alsak, bu bu futbolcu boşta hemen alsak, lakin şu soruyu hiç sormuyorlar yararlı bir futbolcu olsa takımı serbest bırakır mı bu adamı diye ..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 35gürün58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.06.2016, 10:09   #199
karayiğido
Yeni Yiğido

4 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 karayiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

setkus süperlig ayarında kaleci pttnin casillası buffonu neueri ayarında. yollamak saçmalık olur. ha ücreti konusuna birşey diyemem. korcana gelince pttde elek altı takımlarda ancak oynar bomba diyecemde bomba bir kere patlar korcan makinalı tüfek sürekli patlıyor. kısacası kaleci filan değil.
karayiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı karayiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.06.2016, 11:14   #200
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DeSalvo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Atanımız ve tutanımız iyi olduğu halde süper lige çıkarız. Atanlarımız hadi neyse de Setkus giderse kalede çok büyük sıkıntı yaşarız. Bu sezon hatalı bi tane gol yedi, sezonun en kritik maçıydı evet ama o maçın dışında bizi fark yemekten kurtardığı da çok oldu, bize puan kazandırdığı da çok oldu. Süper ligdeki 18 takımın as kalecilerini bakacak olursam ilk 8 e kesinlikle girer de diyebilirim. Setkus'u beğenmeyen arkadaşlar sezon içinde bu dediklerimi anlayacaktır. İnşallah düşündüğüm gibi sorun yaşamayız kalemizde..

Yabancı kontenjanına gelince bazı yiğidolarımızın dile getirdiği gibi eğer ki yabancı kontenjanı açılmak isteniyorsa bu kesinlikle Tanase tarafından olmalıdır. Adam kafasında futbolu bitirmiş, kendine göre misyonunu tamamlamış ki bunu Çin'e giderek kanıtladı, kendine bakmıyor bile göbeği salmış. Bu adam bize kesinlikle yarar sağlamaz. Gidecekse Tanase gitsin, Setkus kalsın!

aynen öyle Kardesim agzina ve ellerine saglik

ama simdi kafam karisti M.Ates 5 gün önce bir aciklama yapti...
Setkus bizde 1 Yil daha kalacak

simdi kime güveniyoruz ve sizce Tolgahan Setkusdan daha mi iyi brikan bu isleri tekrar SüperLig cikmak icin Setkus lazim okadar NET!!!

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda keko 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
haberleri, sivasspor, transfer

Seçenekler Arama
Stil