Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor ile bir gün!...
Alt 24.07.2010, 08:31   #11
58musab58
Acemi Yiğido

46 Mesajına 94 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 58musab58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor ile bir gün!...

yine bi planları vardır ama yönetim çok yanlış yapıyor adam bizlere hakaret etti gitti hala takımın arasında nankör dedi bize bu yüzden çok kızıyorum soğutuyolar beni...
58musab58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.07.2010, 09:14   #12
burakkova
Usta Yiğido

burakkova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

308 Mesajına 555 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 burakkova BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

çok güzel biraz daha ayrıntılı rapor verseniz iyi olurdu diye düşünüyorum ama bu da rakiplere taktik konusunda istihbarat verebilir.. emeğiniz için teşekkürler..
burakkova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.07.2010, 10:34   #13
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

269 Mesajına 587 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Kasım Öktem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Kulüp ile ss.com un arası iyi değildi.
Düzeldi sanırım, sevindirici
Alt 24.07.2010, 10:38   #14
Ertugrul
Gast

Sivasspor taraftarının İnternetteki sesi konumunda olan sitemizin değerli yöneticlerinin Holanda kampında takımızı yalnız bırakmaması ve taraftarın ilgisi takıma yansıtmaları çok önemli bir iş, başkanımızın, hocamızın ve futbolcularımızın sitemizi sürekli takip ettiklerini, taraftarımızın görüşlerini dikkate aldıklarını birkez daha öğrenmek bizler için sevindirici bir durum. Sivaspor taraftarının kullandığı en önemli iletişim aracı internet ve sanal alemde sürekli ve kaliteli yayın yapan tek site Sivasspor.Com, burada yazdıklarımızın takımı ve taraftarı doğrudan etkilediğinin bilince davranmamız gerekiyor. Rüştü ağbi başta olmak üzere kamp ziyaretini gerçekleştiren Sivasspor.Com yöneticilerimize teşekkür ediyorum.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.07.2010, 10:44   #15
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Haberi tam okursanız Uygun'un neden orada olduğunu anlarsanız. Hazırlık maçımızı Bucaspor'un kamp yerinde yapmışısız. Sebeb bu.

Ayrıca ümit ediyorum ki Mesut Hoca Sivasspor ile vizyonunu genişletmiş ve hedeflerini büyütmüştür. Bizi ilk ona felan girmek kesmez hocam, kupa getir bize. Al şu Türkiye kupasını. Şampiyon olmadıktan sonra kaçıncı olduğun gelip geçiçi ancak kupa baki.

Son olarak Taider'i takımda tutan hocaya şahsım adına teşekkür ederim. Umarım şans da verir
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda emre41'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.07.2010, 11:11   #16
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 948 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
emre41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haberi tam okursanız Uygun'un neden orada olduğunu anlarsanız. Hazırlık maçımızı Bucaspor'un kamp yerinde yapmışısız. Sebeb bu.

Ayrıca ümit ediyorum ki Mesut Hoca Sivasspor ile vizyonunu genişletmiş ve hedeflerini büyütmüştür. Bizi ilk ona felan girmek kesmez hocam, kupa getir bize. Al şu Türkiye kupasını. Şampiyon olmadıktan sonra kaçıncı olduğun gelip geçiçi ancak kupa baki.

Son olarak Taider'i takımda tutan hocaya şahsım adına teşekkür ederim. Umarım şans da verir
Sivasspor olarak Süper Lig'de altıncı senemiz ve artık müzemize bir kupa getirme vakti geldi. Sivasspor artık bu olgunluğa ulaştı. Başarıyı da, başarısızlığı da, acıyı da, tatlıyı da tattık bu ligde. Şampiyonluk heyecanı da yaşadık, düşme korkusu da. Sivasspor artık bu ligin ustalarından birisidir. Geçen yıllarla birlikte Sivasspor köklü bir takım olma hüviyeti kazanmıştır. İşte şimdi kupa almanın tam vaktidir. Bizim beklentimiz ligde en azından ilk 5 içerisinde yer alarak Avrupa kupalarında mücadele eden, marka değerini yükselten, ayrıca Türkiye kupasını müzesine getirmeye odaklanmış bir Sivasspor görmek yönündedir. Umarım Mesut Hoca da bu işi bu ciddiyetle yapar. Şahsen kendisine güvenim tam. İlerleyen aylarda takım oturdukça ve iyi sonuçlar almaya başladıkça altyapı yatırımlarına da Mesut Hoca'nın yön vermesi gerektiğini düşünüyorum.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda BOUN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.07.2010, 11:52   #17
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Takımdan iyi haberler geldikçe, hazırlık maçlarından iyi sonuçlar alındıkça taraftarın üzerindeki bu umutsuzluk bulutu yavaş yavaş dağılıyor. İnşallah hep böyle devam ederiz....
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.07.2010, 12:45   #18
28 EYLÜL 2009
Yiğido

65 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 28 EYLÜL 2009 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
S.s.Yigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kulüp ile ss.com un arası iyi değildi.
Düzeldi sanırım, sevindirici
Kulüp tarafından açıklama yapıldı. Ve cevap verme hakkı doğdu sivasspor.com site yönetiminin. Daha sonra güzel bir ortamda gördüğün gibi buluşulmuş ve gerekli adımlar atılmış. Dikkatini çektimi herkes memnun ve karelere yansımış bu. Rüştü babanın ve Mecnun başkanın gözleri gülüyor be kardeşim. Sana anladığım kadarıyla problem yok diyorum. Sende çözmüşsündür sanırım. Bu açıklama sana iyi gelmiştr çünkü. Kendine iyi bak Yiğido. Seni seviyorum.
28 EYLÜL 2009 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.07.2010, 12:46   #19
28 EYLÜL 2009
Yiğido

65 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 28 EYLÜL 2009 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
28 EYLÜL 2009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kulüp tarafından bir açıklama yapılmıştı. Ve cevap verme hakkı doğdu sivasspor.com site yönetiminin. Daha sonra güzel bir ortamda gördüğün gibi buluşulmuş ve gerekli adımlar atılmış. Dikkatini çektimi herkes memnun ve karelere yansımış bu. Rüştü babanın ve Mecnun başkanın gözleri gülüyor be kardeşim. Sana anladığım kadarıyla problem yok diyorum. Sende çözmüşsündür sanırım. Bu açıklama sana iyi gelmiştr çünkü. Kendine iyi bak Yiğido. Seni seviyorum.
Not: Eski konu bilindiği için tam açmadım. Çünkü YAŞASIN GÜZELLİKLER...
28 EYLÜL 2009 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.07.2010, 12:51   #20
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yönetim kurulumuzun özellikle de Sayın Başkanımızın takımın başında Hollanda da olması çok güzel ve bir o kadarda takım üzerindeki sevecen ve titizliğinin bir göstergesi... Aleme inat bu sene bizden bekleyen (küme düşmeye aday birinci takımsınız) insanlara vede şer güçlere karşı bu sene özellikle oldukça umutlu düşüncelere sahibim. Geçen sene uyuşmayan Kimya bu sene Deney üzerine deney yapıyor yani o kadar oturmuş kadromuz varki aksayan yerlerimiz o kadar iyi tespit edilmişki yaş maş hikaye.. İlk başlarda eleştirmesemde bu yaş olayı özellikle Ceyhun transferine oldukça karşıydım. Nihayetinde futbol olarak doymuş, değiştirmediği takım kalmamış bir insanın bize gelmesi olağanüstü düşündürücüydü. Fakat geçen yıl yaşadığımız Play-maker sorunu ve bu mevkide de dünyada genç oyuncuların azlığı benim düşüncemi bir anda siliverdi. Erman geçen sene silikti, Cihan iyiydi ama tek kişilik bir oyun olmadığı için sönük kaldı, Yıldız sakattı yoktu, Kamanan formsuzdu, Apo sakatlıkların verdiği aralarla randıman vermedi, Hayrettin bir ara zor duruma düştü vs vs... bu kadar olumsuzluklara rağmen adamın biri çıktı geldi son haftalarda aldı o çukurdan çıkardı bizi ALLAH RAZI OLSUN... Hocamız ne kadarda ben birşey yapmadım sadece özgüvenlerini verdim desede buda bir meziyettir tevazuyla tabiii. Şimdi baştada dediğim gibi bu sene oldukça ümitliyim. Gittikçe Globalleşen Türk Futbol endüstrisinde tutunmak elbette çok zordur ama artık biz bir fabrika olduk. Atölyelerde işimiz yok. Allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun....
genel olarak yazı güzel. ancak biz fabrika filan degiliz. fabrika bursasspor ilk 11 inde 2.3 tane paf takımdan çıkma futbolcu ile şampiyon oldu. Biz hazır 30 yaş üstü topcu transferi ile başarı bekliyoruz. alt yapıya önem verilmedikce kalıcı başarılar alınamayacagı düşüncesindeyim..
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
gün, kamp, kampi, sivashollanda, sivasspor, sivasspor hollanda