Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivaslı 4 Eylül stadına gelmiyor!
Alt 07.11.2010, 20:25   #101
yigido_sampiyon
Usta Yiğido

yigido_sampiyon - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

419 Mesajına 645 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_sampiyon isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sivaslı 4 Eylül stadına gelmiyor!

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sevgili kardeşim:
konuyla alakalı uzun uzadıya yorum yapmayacağım lakin ufak orneklerim olacak
bursaspor küme düştüğü yıl mardinspor maçına(bankasyada) 22 000 seyirciye oynadı süperligde yimpaş yozgatlar altaylar bursada bursaspora 4-6 atarken yine tribünde 20 000 kişi vardı.bank asyadan çıkamadığımız yıl(burası çok onemli) bursasporun en fazla kombine sattığı seneydi...bu yıl stadımız 26 000 kişi oldu daha onceden 19 000 di (kapasite) bizim tribünün en onemli ozelliklerinden biride türkiyede doluluk oranına sahip en yüksek stad olmasıdır (%95 sanırım) bütün bunları kendi taraftarımızı yüceltmek gosterisini yapmak için yazmıyorum tribün kültüründe takım kotü oynadığı zaman gitmemek gibi bi olay yoktur bilakis asıl o zaman gitme zamanıodır stada...en büyük kural her ne olursa olsun burada hep bunu yazdım yazacağımda sivas taraftarı en kısa sürede organize olmalı bir şeyler yapmaya başlamalıdır bu iş para pul meseleside değil..bunun hesabı kitabı olmaz o seyirci o stada gelecek bunun baska yolu yok umarım yorumumdan yanlış anlamlar çıkartılmaz..saygılar..
bursalı kardeşim sonuna kadar katılıyorum...her takımın kötü zamanları olur buna kimse itiraz etmiyor...ama bizim takımda düzelme sinyalleri yok...düşün bugün 4-0 yedilğimizin haberini aldım ama şaşırmadım olabilir dedim...asıl taraftarı stadtan soğutan bu kadar kötü bir sezon geçirmişken hala süper ligde kaşarlaşmış adı sanı duyulmamış bonservisi elinde olan futbolcuları getirmeleri...
yigido_sampiyon isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivaslı 4 Eylül stadına gelmiyor!
Alt 07.11.2010, 22:22   #102
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

millet ne yapsın güzel arkadaşım stada gelipde sinir den kendini yesin mi stada gelip belediyenin 4 atışınımı seyretsin belediye hayatında hangi takıma 4 atmış herhalde ilk takım biz olduk
Alt 08.11.2010, 00:49   #103
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
peki sorarım kardeş, bursaspor küme düştüğü sezon da dahil olmak üzere hiç koskoca bir yıl içerisinde sadece ve sadece bir iki galibiyetle sınırlı kaldı mı? sen daha iyi bilirsin ama bursa düştüğü sezonda bile herhalde en az 5-6 galibiyet almıştır! doğru mu?

peki ya biz? bak en son deplasman galibiyetimizi yaklaşık bir yıl önce ankara'da ankaragücü'ne karşı aldık! o da son dakikada baki mercimek mercimeği kendi kalesine attı da öyle... bu taraftar son bir yıl içerisinde toplam kaç galibiyet sevinci yaşadı biliyor musun? cevap: 4 evet, yanlış okumadın, son 12 ayda sadece 4 galibiyet alabildi bu takım, bu galibiyetlerin 3'ü de geçen sezondu! koskoca 7 ayda tek bir galibiyetimiz var! buna rağmen yine de her maçta ortalama 8-9 bin kişi oluyor. dün kayseri liderlik için çıktığı maçta sadece 3 bin kişiye oynadı! biz son 7 ayda tek bir galibiyet verilebilen bir taraftar topluluğu olmamıza rağmen, ezim ezim ezilmemize rağmen yine de bugün kü maçta 10 bin kişi vardı!

kısacası kimse taraftarımıza söz söylemesin, çünkü acının ızdırabın büyüğünü yaşıyoruz da kimsenin haberi yok!!!!!!!!!

Senin serzenişinin bizim tribündeki adını pankart halinde sOyleyeyim sana ^^ ADI AŞK BU EZİYETİN^^ hatta filmini bile çektiler..
sana haksızssın yanılıyorsun diyebileceğim bir kelimen bile yok..sana soyleyebileceğim daha doğrusu her yaptığım yorumumum altında yatan anafikiri tekrar edebilirim sonuçlar her ne olursa olsun ne kadar üzülsende sıkılsanda ağlasanda bu takımın ardında durmalısın..Koskoca Sivasın elli tane takımı yok..çocukluk yıllarımıda sayarsan 30 yıldır bursa tribünündeyim ..neler grdüm neler yaşadım ne acılar çektik bu yüzdendir ki senin yorumunun ilk kelimesini okuduğumda ne anlatmak istediğini anlamaktan ziyade yaşadım...benim düşüncelerim bu yondedir...
Alt 08.11.2010, 00:52   #104
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
yigido_sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bursalı kardeşim sonuna kadar katılıyorum...her takımın kötü zamanları olur buna kimse itiraz etmiyor...ama bizim takımda düzelme sinyalleri yok...düşün bugün 4-0 yedilğimizin haberini aldım ama şaşırmadım olabilir dedim...asıl taraftarı stadtan soğutan bu kadar kötü bir sezon geçirmişken hala süper ligde kaşarlaşmış adı sanı duyulmamış bonservisi elinde olan futbolcuları getirmeleri...
bu taraftar duruşundan taviz vermesin o stadı doldursun sonuna dek bak gorürsün neler oluyor ManU bize geçen 3 attığında biz coştuk şarkılar türküler syledik millet sandıki bunu sadece şampiyonlar liginde yapıyoruz diye...her zaman yapmıştık yapacağızda..bu çamurdan oylede boylede ALLAH ın izniyle çıkılacak kardeş....
Alt 08.11.2010, 01:18   #105
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Taraftarlık kültürü çok farklı birşey.Bugün ki maçta dikkatimi çekti takım 3-0 yenik adam hala çekirdek yemekle meşgul.Taraftarı tribüne çekmek Anadolu takımları için çok zor bir olay.Kayseri zirvede peki maçlarını kaç bin kişi seyrediyor.Bir de 25-30 bin kişilik stad yapıyorlar.Biz de aynıyız boşuna 25 bin kişilik stad istiyoruz büyük maçlarda belki dolar gerisi boş.Herşey maddiyatlada ilgili değil maç biletleri öyle çok para değil.Kesinlikle tarftarlık bilinci ile ilgili.Traftarımız yaşlı, gençler büyükşehirlerde çalışıyor.Kalanlarda zaten büyük takımların peşinde geriye kalanda yeterli olmuyor.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
eylül, gelmiyor, sivaslı, stadına

Seçenekler Arama
Stil