Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Erman Kılıç: "3 puan alacağız"
Alt 16.12.2010, 00:20   #21
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Erman Kılıç: "3 puan alacağız"

inşallah hep böyle devam eder
Alt 16.12.2010, 00:43   #22
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Açıkça söylemek gerekirse Sivas bu maçta aklıselim hareket etmez 3 puan için saldırırsa bu isin sonu hüsran olur..İki takım arasında denge farkı war..Sivas ewwela bu dengeyi bulup F.b nin aksayan tarafından risk almadan hamle yapması gerekiyor...3 puan weya 1 puan almak için illa saldırmaya gerek yok..aklı basında akıllı futbol ilede bu olabilir..unutulmamalıdır ki fb gecen hafta puan kaybetti ve bu maç onlar için olmazsa olmaz olan maçlarından biri..adamlarkesin atak futbol oynayacaklar..Sanırım Rıza hocada bunu biliyor...Sivas bu maçta yensede yenilsede oynayacağı sistemi bellidir....
Alt 16.12.2010, 17:28   #23
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

"Fener’den puan almaya çalışacağız"
Best FM’den Özkan Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu Futbol Vadisi programına telefonla katılan Rıza Çalımbay, ligde henüz düzlüğe çıkamadıkları, ikinci yarının daha iyi geçeceğini umduklarını belirtti.

Çalımbay, hafta sonunda Fenerbahçe deplasmanında oynayacakları lig maçı için; “Hedefimiz bu maçtan puan almak. Ancak takımda çok eksiğimiz var. Bunun zor bir maç olacağını biliyoruz. Ama son haftalarda oynadığımız oyunun biraz daha üzerinde bir performans sergilersek puan alabiliriz. Ligde son oynadığımız maçta 10 kişi kalmamıza rağmen çok iyi mücadele ederek 3 puanı aldık. Fenebahçe ne olursa olsun çok iyi bir takım. 18 kişilik kadroyu bile zor kurduk. Ama bu maçtan puan almaya çalışacağız" dedi.

"Bilica’ya kapımız açık"
Rıza Hoca, basına çıkan “Bilica Sivas’a geri dönüyor” şeklindeki haberlere “Bilica gelmek isterse kapımız açık. Ama sadece Bilica’ya şartlanmadık. Elliye yakın maç izledik ve bazı oyuncular tespit ettik. Bu haftayı atlattıktan sonra transfer çalışmalarına hız vereceğiz” diyerek açıklık getirdi.

"Beşiktaş’ın bırakacağı oyunculara talibiz"
Beşiktaş’ın devre arasında takımdan göndermeyi planladığı futbolculardan, bir kaçını takımında görmek istediğini belirten Çalımbay; “Kararı verecek olan futbolculardır. Bizim oyuncuya ihtiyacımız var. 6-7 oyuncu transferi yapacağız. Bu oyuncular Beşiktaş’tan olursa bizim açımızdan daha iyi olur" diyerek Beşiktaş yönetimine mesaj gönderdi
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.12.2010, 18:31   #24
mgulseven
Yiğido

mgulseven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 120 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 mgulseven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hadi bakalım erman kardeş kısmetse puan veya puanları biz alalım.Fakat bunu söylerken dilim söylüyor kalbim maalesef sen ve senin gibi canı gönülden oynayan bir kaç futbolcu arkadaşımız haricinde yüregini ortaya kocagını sanmıyor ve inanmıyor desem yalan olmaz heralde.
mgulseven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.12.2010, 19:28   #25
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bakıyorum her hafta erman küfür edenler şimdi süper oyuncu demişler.ama erman bence hala iyi oyuncu olduğunu iddia etmiyorum daha doğrusu bize faydası oalcağını düşünmüyorum bus adece 1-2 maçlık oyundu tekrar yine işe yaramayan erman oalcak bence.ben öyle düşünüyorum.İNŞALLAH BENİ YANILTIR.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda mühendisburak58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.12.2010, 21:14   #26
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
mühendisburak58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bakıyorum her hafta erman küfür edenler şimdi süper oyuncu demişler.ama erman bence hala iyi oyuncu olduğunu iddia etmiyorum daha doğrusu bize faydası oalcağını düşünmüyorum bus adece 1-2 maçlık oyundu tekrar yine işe yaramayan erman oalcak bence.ben öyle düşünüyorum.İNŞALLAH BENİ YANILTIR.
Vallahi arkadaş yani adam 2 gol attı diye hemen yıldız futbolcu yaptılar . Golleri çıkar olumlu bir tane hareketi yok, ne sıfıra inip iyi bir orta kesiyor, ne de iyi bir ara pası atabiliyor. Defansada katkısı çok az yani bizim takım ermanın ve bazı oyuncuların olduğu kadroyla sıralamada iyi bir yere gelemez.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.12.2010, 08:49   #27
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Sivasspor'un genç Oyuncusu Ziya Erdal, Fenerbahçe maçından en iyi sonuçla ayrılıp ilk yarıyı daha rahat bir şekilde kapatmak istediklerini belirtti.

Erdal, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, devre arası kampına çok önem verdiklerini, ligin ikinci yarısında sıkıntı yaşamak istemediklerini kaydetti.

Geride kalan 16 haftada kötü günler yaşadıklarını, ancak Rıza Çalımbay'ın takımın başına geçmesiyle birlikte çıkışa geçtiklerini belirten Erdal, 'Biz gerçekten iyi bir takımız, iyi oynuyoruz, ancak talihsiz bir şekilde puan alamadık. Son 4 haftada Oyunumuzu skora da yansıtmayı başardık. Konyaspor maçı 6 puanlık bir maçtı ve onu da alınca çıkışımızı sürdürdük' ifadesini kullandı.

Fenerbahçe maçından da en iyi sonuçla ayrılıp ilk yarıyı daha rahat bir şekilde kapatmak istediklerini kaydeden Erdal, ikinci yarı her şeyin daha iyi olacağını belirtti

Orta saha Oyuncusu Kadir Bekmezci ise ligin son haftasında karşılaşacakları Fenerbahçe'den puan almak istediklerini ifade etti. Son dört haftada büyük bir çıkış yakaladıklarını ve iyi sonuçlar aldıklarını ifade eden Bekmezci, şunları kaydetti:

'Deplasmanlarda iyi puanlar aldık. Biz iyi bir takımız. Puan durumundaki yerimizden biz de memnun değiliz. Artık bir çıkış yakaladık. Bu çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Rıza hocamız iyi bir insan, iyi bir teknik direktör. Takımımızda birlik ve beraberliği daha da kuvvetlendirdi. Bizi maçlara çok iyi motive ediyor. Bu hafta ligin son maçında Fenerbahçe ile karşılaşacağız. Deplasmanda karşılaşacağız, zor bir maç olacak. Ama oradan puan alacağız, buna inanıyorum.'

Devre arasında Antalya'da kampa gireceklerini anımsatan Kadir Bekmezci, 'Antalya'da çok iyi bir hazırlık dönemi geçirip, son haftalardaki çıkışımızı ikinci yarıda da sürdürmek istiyoruz. İkinci yarı çok daha iyi yerlere geleceğimize, yavaş yavaş üst sıralara tırmanacağımıza inanıyorum' açıklamasını yaptı.

(Anadolu Ajansı)
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.12.2010, 08:36   #28
yusuf_yusuf
Usta Yiğido

yusuf_yusuf - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

329 Mesajına 482 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 811 yusuf_yusuf FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inş erman abi ya inş ya kazanırız bugun
Alt 18.12.2010, 12:28   #29
hugo 58
Yeni Yiğido

9 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hugo 58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ERMAN cok iyi bir futbolcu, nedense kendini bir türlü gösteremedi. Insallah bundan sonra bekledigimiz ermani görecegiz. haydi kocum allah ayaklarina güc versin puanlarimizi alip gelin..
hugo 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.12.2010, 21:08   #30
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
son haftalardaki performans ayakta alkıslanacak cınsten inşallah hep böyle olurda yenebılırmıyız dıye düşünmek yerine kac atarız diye düşünürüz

erman fener macında tam anlamıyla yokları oynadı bu adam sahtekarın onde gideni diye dusunuyorum yetenegi olduguna halen inancım yok egoist bencil biraz duran top teknigi var lakin bundan otesi tam bir facia bu adamın onceden ersana oldugu gıbı bir alısamadım sivassporda olmaması gerekli
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
3 puan alacağız, alacağız, erman, kılıç, kılıç3, puan

Seçenekler Arama
Stil