Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu
Alt 11.06.2011, 22:22   #41
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu

KABUS1 ve KABUS2 de yapılan hataları görüpte görmemezlikten gelen yönetim hala aynı zihniyetle seyircilerine KABUS3 de yaşatmak istiyor
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Divriği58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 22:26   #42
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
armutaklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
KABUS1 ve KABUS2 de yapılan hataları görüpte görmemezlikten gelen yönetim hala aynı zihniyetle seyircilerine KABUS3 de yaşatmak istiyor
Dostum illa bi bank asyaya yollanalım ki akıllar başa gelsin onu bekliyorlar
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.06.2011, 22:32   #43
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Rıza hoca sana zerre kadar güvenim inancım kalmadı....Bu kadar camiayı hedef ilk 5 diyerek beklenti içine soktun ama yaptıkların hiç iç açıcı değil .Olumsuz bir durumda da kimseden destek bekleme artık çünkü biz sözümüzü söyledik ama dinletemedik ..SORUMLULUK SENDE ARTIK
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı KaanK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 22:33   #44
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

benim hala umudim var 2-3 gune super transferler geliyo bence bekleyin sabir edin
Alt 11.06.2011, 22:37   #45
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
yigido_halil_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
benim hala umudim var 2-3 gune super transferler geliyo bence bekleyin sabir edin
YALANNNN söylüyorsunnn
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Divriği58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 22:43   #46
HALIL
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
armutaklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
YALANNNN söylüyorsunnn
vallaha billaha yalan malan degil be ustaaa cok positifim suan bence firtina oncasi sessizlik bu yonetim bize saka yapiyo sag gosterip sol vuracak yigido_halil_58 demisti dersin
Alt 11.06.2011, 22:55   #47
engin2609
Tecrübeli Yiğido

engin2609 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 engin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
yigido_halil_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
vallaha billaha yalan malan degil be ustaaa cok positifim suan bence firtina oncasi sessizlik bu yonetim bize saka yapiyo sag gosterip sol vuracak yigido_halil_58 demisti dersin
bak ama ugur kavukla vurdu bizi zaten bida vurursa ölür gideriz
engin2609 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.06.2011, 23:13   #48
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Eğer ki Rıza hocanın söyledikleri şaka değilse veya yönetim sağ göterip sol vurmayacaksa önümüzdeki sezonda şunların olması büyük ihtimal..

Lig başlar ilk hafta sezon başı kampının verdiği gazla rakibimizi yeneriz.Sonra taraftarlarımız başlarlar o sene bu sene şampiyonuz(Hele birde İstanbul takımı ise şampiyonlar ligini alacağımızıda iddaa edenler çıkacaktır )

Haftalar ilerledikçe takım şamar oğlana döner ve taraftarımız bu ne ya bu nasıl takım falan diye söylenmeye başlarlar.

Bir iki hafta daha geçince başlarlar Çalımbay istifa Çalımbay istifa diye.Ve Rıza Çalımbay gider...

Sonra başka birisi gelir.Yeni gelen hocayada biraz zaman tanınır.Sonra bakılırki yok olmayacak bu iş..

Bu kez taraftar başlar bağırmaya yönetim istifa yönetim istifa diye...

Yönetim hemen radikal kararlar alır ve devre arası her türlü fedakarlığın yapılacağını ve Sivassporumuzun kümede tutulacağı söylenir...

Bizler başlarız gün saymaya.Devre arası gelir takıma takviyeler yapılır(Bu arada çekirge üçüncü kez sıçrar mı bilinmez)

İkinci yarı başlar.........(Burdan sonrasını hepimiz hatırlıyoruzdur malüm yakın geçmişimiz)Tabi sonucunuda kestiremiyoruz yine şansımız yaver gidermi bilmiyoruz..

Şimdi bu yazdıklarım size tanıdık geliyor mu.Acaba?
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 23:25   #49
HALIL
Usta Yiğido

allah korusun insallah sivasspor basarili olur diyelim
Alt 11.06.2011, 23:29   #50
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Üsüyoruz58Reis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eğer ki Rıza hocanın söyledikleri şaka değilse veya yönetim sağ göterip sol vurmayacaksa önümüzdeki sezonda şunların olması büyük ihtimal..

Lig başlar ilk hafta sezon başı kampının verdiği gazla rakibimizi yeneriz.Sonra taraftarlarımız başlarlar o sene bu sene şampiyonuz(Hele birde İstanbul takımı ise şampiyonlar ligini alacağımızıda iddaa edenler çıkacaktır )

Haftalar ilerledikçe takım şamar oğlana döner ve taraftarımız bu ne ya bu nasıl takım falan diye söylenmeye başlarlar.

Bir iki hafta daha geçince başlarlar Çalımbay istifa Çalımbay istifa diye.Ve Rıza Çalımbay gider...

Sonra başka birisi gelir.Yeni gelen hocayada biraz zaman tanınır.Sonra bakılırki yok olmayacak bu iş..

Bu kez taraftar başlar bağırmaya yönetim istifa yönetim istifa diye...

Yönetim hemen radikal kararlar alır ve devre arası her türlü fedakarlığın yapılacağını ve Sivassporumuzun kümede tutulacağı söylenir...

Bizler başlarız gün saymaya.Devre arası gelir takıma takviyeler yapılır(Bu arada çekirge üçüncü kez sıçrar mı bilinmez)

İkinci yarı başlar.........(Burdan sonrasını hepimiz hatırlıyoruzdur malüm yakın geçmişimiz)Tabi sonucunuda kestiremiyoruz yine şansımız yaver gidermi bilmiyoruz..

Şimdi bu yazdıklarım size tanıdık geliyor mu.Acaba?
TANIDIK GELMEZ Mİ BİRİNCİ DERECEDEN YAKIN AKRABAMIZ

Etiketler
Çalımbay, dolu, hakkımız, yabancı

Seçenekler Arama
Stil