Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad'yumma' Gözünü !
Alt 10.05.2012, 21:55   #41
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stad'yumma' Gözünü !

Alıntı:
ünisivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
http://www.gsb.gov.tr/site/iletisim.aspx yiğidolar herkes buraya yazı yazsın lütfen
http://www.facebook.com/GenclikVeSpor yiğidolar bide bu sayfaya yazı yazalım
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2012, 22:00   #42
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

hala mi bu konu
Alt 10.05.2012, 22:48   #43
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Ben bir sade vatandas olarak TOKi´ye ve 25 bin kisilik stada Hayir diyorum.

Bir cok arkadasimizinda yazdigigibi Sivasspor.com un disinda kimse kihini cikarmiyor.
Bizim siyasetciler zaten Allahlik korkudan sesleri cikmiyor.

TOKI nin basinda Erdogan Bayraktar varken Sivasima civi bile cakilmaz yapilsada günü kurtarmak icin yarinlarda bize zarar.
Alt 10.05.2012, 22:55   #44
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Bırakın dokunmayın STADIMA !.. Başınıza çalınsın göstermelik vaatleriniz, göstermelik yaptıklarınız. Kanımızı sömürdünüz halen de göz diktiniz toprağımda ki değerli yerlere. İstemiyoruz stad mtad. Başkan Allah'ını seviyorsan müsaade etme böyle bir oyuna. Oyuna gelmeyelim. Bunu yaparlarsa bir 40 yıl daha yeni stad yapılmaz. Bizim Diyarbakır'dan, Malatya'dan, Kocaeli'den neyimiz eksik. Neyin cezasını çektiriyorlar daha? Neyin, neyin, neyinn ???.. Oy vermeye devam edin daha.

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Örükcülü'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.05.2012, 23:02   #45
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

269 Mesajına 587 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 Kasım Öktem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Stad kapasitesi hakkındaki tepkimizi milletvekilimiz Malik Ecder Özdemir'e Twitter'dan ilettim. Bana yazdıklarını buraya yazıyorum. Yorum size kalmış Yiğidolar.

Uzun zamandır ekibimle birlikte bu işin üzerinde çalışıyoruz. Ama ne halktan ne de iktidar vekillerinden gerekli desteği alamadık.
Sonunda en azından yapılsın diye çaba harcamaya başladık. Çabalarımız sonucu genel proje büyütüldü ama stad 25.000 kaldı.
Bazı insanlar internette beni de eleştiriyor birşey yapmadım diye bu çabaları göremiyorlar ne yazık ki. Ama taraftar ne yaptı? internette örgütlenmek dışında, stadta bir pankart açılmadı,yürüyüş yapılmadı. Sonra da beni eleştiyorlar.
Alt 10.05.2012, 23:13   #46
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ben bu stad haberlerini okuyunca içimi bir acı sarıyor ve acı acı gülüyorum. Yazık gerçekten çok yazık. Biz mi aptalız bu siyasi yöneticilerimiz mi çok zeki çıkamadım işin içinden. Adamlar yıllardır bizimle fare gibi oynuyorlar yandaş Yiğidolar laf söyletmiyorlar. Bana acı koyuyor sizi bilmem
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigidoss'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.05.2012, 23:25   #47
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 946 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu konuda duyarlılığı yüksek bir vatandaş olarak, seçimden önce Toki sitesinden 33 bin kişilik stadyum ihalesine çıkan; Sivas'ın 35-40 bin kişilik stadyum yapacak değerdeki arazisini alıp şehir üzerinden rant sağlayan; verdiği sözlerden dönen, yalan söyleyen ve beni aldatan Adalet ve Kalkınma Partisi'ne önümüzdeki seçimde oyumu vermeyeceğim. Ki stadyum meselesi olmasaydı önümüzdeki seçimlerde kendi adıma ilk kez oyumu bu partiye verecektim. Ancak şu durumda sözüme Allah şahittir, oyumu ver-me-ye-ce-ğim!

Ayrıca 33 binlik stadyum sözü hem Tayyip efendinin hem de emir kulu 'yes sir'cü İsmet Yılmaz'ın peşini bırakmayacaktır. Unutmayacağım, hatırlatacağım!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.05.2012, 23:30   #48
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
S.s.Yigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Stad kapasitesi hakkındaki tepkimizi milletvekilimiz Malik Ecder Özdemir'e Twitter'dan ilettim. Bana yazdıklarını buraya yazıyorum. Yorum size kalmış Yiğidolar.

Uzun zamandır ekibimle birlikte bu işin üzerinde çalışıyoruz. Ama ne halktan ne de iktidar vekillerinden gerekli desteği alamadık.
Sonunda en azından yapılsın diye çaba harcamaya başladık. Çabalarımız sonucu genel proje büyütüldü ama stad 25.000 kaldı.
Bazı insanlar internette beni de eleştiriyor birşey yapmadım diye bu çabaları göremiyorlar ne yazık ki. Ama taraftar ne yaptı? internette örgütlenmek dışında, stadta bir pankart açılmadı,yürüyüş yapılmadı. Sonra da beni eleştiyorlar.
Ben çabalarının birebir şahidiyim. Geçen sene seçimden önce çok çabaladı, Erdoğan Bayraktar'a mecliste çok sert cevap verdi, Telvizyonlarda, gazetelerde gündem yarattı, her röportajında UEFA kriterlerinden bahsetti, bu çabaları sonucunda en sonunda Başbakanın ağzından 33.000 kişilik stad lafını aldı. Başbakan sözünü tutmuyorsa bu Malik Bey'in suçu değil. Söylediği biraz da doğru bizler taraftar olarak ne yaptık burada yazmak dışında. Onun yarattığı gündemi ne hakemler konusunda ne stadyum konusunda yaratamadık.1 tek yürüyüş yapılmadı, bir tek pankart açılmadı doğru, ağlamadık ki meme verilsin. Bıraktık herşeyi tek bir adamın, Malik Bey'in sırtına. Burada yapılan büyük işti, imza kampanyaları, introlar, görseller, sitede devamlı gündem yaratıldı ama bu reel yaşama yansımadı. Twitter'da yazdıklarınızı gördükten sonra kendisi ile telefonla görüştüm. Biraz kırgındı, elimizden geleni yaptık dedi, Stad 25.000 oluyor, yükseltemedik ama diğer yatırımları artırdık dedi. Bu ihale bir şekilde iptal olursa ve bizler de taraftar olarak üzerimize düşeni gerçekten yerine getirirsek size Yiğido sözü Malik Bey'den ne istiyorsanız yaptıracağım yeterki onun yürüyeceği yolu açalım, yeter artık onun bizim yolumuzu açması artık sahip çıkalım adama...
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Kibrisli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.05.2012, 23:32   #49
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
astaravisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kızacaksınız ama önce mevcut statımızı dolduralım.
bu işler arz talep meselesidir.
Gardas biz arz ve talepte bulunmadık,kendılerı layık gordu sıvas halkına ve stadyum sozu verildi,ortada bır soz var,mevcut stadımız gayet guzel yeterlı bence,
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda infial§'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.05.2012, 23:46   #50
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

İğneyi biraz da kendimize batırmamız gerekiyor...Bugün Sivas'taki 3 tane yerel tv. nin ana haber bültenini sonuna kadar takip ettim..Bizim yerel tv. lerin dünyadan haberileri yok..İçimden uyanında balığa gidelim diyesim geldi..Yerel tv. lerin tokini ihale ilanından haberleri bile yok..Bizim yerel tv. ler ilkel bir dünyada yaşıyorlar;internet denen araçtan haberleri bile yok...Bu 3 tv. nin Sivas içinde ve dışında çok fazla izlendiğini hepimiz biliyoruz...Ama bu konuda zaman zamn haber yapmalarına rağmen bir gün de özel bir proğram yaptıklarına şahit olmadım...Yerl gazeteler de aynı durumda..1-2 gazete dışında bu konunun üzerine giden sürekli gündeminde tutan bir gazetemiz de malesef yok...Eğer bu durum Trabzon,Eskişehir,Bursa,Adana, gibi illerde olsaydı bu şehrin yerel basını hep birlikte ayağa kalkıp kamuoyunu hemen etkilerlerdi...Trabzon tarftarının son günlerdeki şike olaylarından sonra neler yaptığını;basınlarının neler yazdığını herkes biliyor..Bizde ise durum çok farklı..Bizim bu konuda daha kaydedeceğimiz çok yol var;biz bu tür işlerde henüz çok toyuz...Siyasilerden yeterli desteği görmeyince olanlar Sivas halkına ve yiğidoya oluyor....Bu saatten sonra neler yapılacağını artık düşünemiyorum;çünkü bence çok geç kaldık;keşke zamanında bir şeyler yapılabilseydi...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
açıklandı, Çik, gözünü, kapasite, kesinleşti, sahİp, siki, stadina, stadyum, stadyumma, sİvasli, tokİ, tutuyor, uyuma, İhalesi, İŞİ

Seçenekler Arama
Stil