Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay; "Devre arası göndereceğiz"
Alt 13.11.2012, 00:46   #11
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalımbay; "Devre arası göndereceğiz"

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Taraftarlardan gelen sorularında cevap bulduğu görüşmede Çalımbay, Abdulkadir'in çok çalışması gerektiğine de vurgu yaparak, "kaliteli futbolcu, ancak süper lig antrenmanlarını kaldıramıyor" dedi.
Riza Calimbay´in Abdulkadir´i karalama kampanyasi devam ediyor. Sirf Eneramo´yu oynatmak pahasina. Ne demek Süperlig antrenmanlarini kaldiramiyor. Abdulkadir´in Buca´da Süperligde 6 macta 6 gol attigini bilmesem inanacam. Su videonun ilk iki bucuk dakikasindaki görüntüler Süperligden. Digerleri Bank Asya. Dakika 4´de görünen frikik bile Abdulkadir´in ne kadar klas bir oyuncu oldugunu gösteriyor.

http://www.youtube.com/watch?v=KyTos7935Ww

Inanin bana devre arasinda Necati Ates´i bile alsak oynatmaz Riza hoca, zira o zaman Eneramo yedek kalmasi gerekiyor.

Gol sikintimiz olmasa, Eneramo formda olsa Abdulkadir´i oynatmayisini yadirgamayacagim.

Doga´nin yetersiz oldugunu bile kendisi göremedi, adamcagizi seyirciye yem etti hocamiz.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.11.2012, 01:03   #12
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

buradan o 3-4 taraftara sesleniyorum ;her zaman 4 eylülde aynı yerde yerinizi alın oynamayana,mücadele etmeyene,burada oynamayı hak etmiyorum diyene,kısaca sivasspora yakışmayan futbolcu,teknık heyet,top toplayıcı vb. kim varsa küfür etmeden,arada bir zülf-i yare dokundurun lütfen...
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı etlidöktürek'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.11.2012, 01:59   #13
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

sonuç doğru ancak yöntem yanlış
Bir oyuncu hiç bir zaman böyle gönderilmemeli
Ayrıca bir kısım kendini taraftar olarak niteleyen kişilere de cesaret kazandırır
Ayrıca bu bir takım içi sır olarak kalmalıydı bu şekilde demeç vermesini de çok yanlış buldum hocanın

Oynamayani verim alamadığını kesersın yedek bırakırsın gerekirse kadroya bile almazsın
Çalışmazsan kadroya giremezsin dersin o da çalışmak zorunda kalır
Kötü de ısrar edersen bir kaç kişi kendini tutamaz ve bağırır
Yarın da başka oyunculara böyle bağırırlarsa hiç şaşırmam
Rıza hoca şu hep aynı isimleri oynatma inadından vazgeçse kadro derinliği bir anlam kazanır
Arada hayrettin adem a.kadir murat akça cerny hatta atilla bile oynamalı ki hazır olsunlar ve en sıkıntılı dönemde bu oyunculara güvenerek formalarını verirsin
Uğur erman kadir navratil vs as oyuncularımız ara sıra dinlenmeli
Yoruluyor sonuçta bu oyuncular ve sonra bekleneni veremiyorlar

Bize doğaya başarılar dilemek düşüyor bundan sonraki futbol hayatında
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sivaslıadem'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.11.2012, 08:12   #14
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Rıza hocamızın konuşmasını dinledim şok oldum doğa konusunda suçu hiç üzerine almadı hocamızdan şunu beklerdim taraftarın tepkisine kulak asmadım inatla doğayı maça çıkardım olayların bu düzeye gelmesinde benimde suçum var demesini beklerdim ama demedi bir sivaslı olarak doğanın bu şekilde gönderilecek olmasına üzüldüm.
Alt 13.11.2012, 08:54   #15
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 487 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza hoca seni seviyoruz. Sen bizim hemşerimizsin. Beşiktaşın kaptanısın. Yıldızsın. Güneşsin. Aysın. Sen kiii teknik direktörlükte bir alemsin, deryasın. Ne diyim artık ben sana. Senin eline hiç kimse su dökemez teknik direktörlük konusunda da. Yaw hoca sen hiç arada da olsa, bazen, hani sık yapmazsında. 3 sene de bir defa falan, hatayı kendinde aramazmısın? Mesela şunu diyemezmisin? Gidip Doğayı sırf eski futbolcum diye getirdim. Belki çok iyi futbolcuydu ama daha güç kazanamamıştı belki takıma alışamamıştı belki Sivasın havası çarpmıştı vs... bütün bunlara rağmen ısrarla, tepkilere rağmen 11!de oynattım. Taraftar kadar, Doğa kadar bende bu işin içinde suçluyum? Söyleyemezmisin bunu yaa.. Yok!!! Sen Türkiyede alınabilecek en iyi oyuncuyu aldın. O oyuncuda verdiğin formayı 10 haftadır hakediyor. Taraftar zaten futboldan anlamaz onların GÖREVİ basbas bağırmaktır. Futboldan anlamayan bu (sana göre) mankafalılar yanlışlıkla Doğa'ya bağırdılar. Oda oynamıyorum dedi. Sende tamam gardaş devre arasında çek git dedin? Delikanlıysan, Sivaslıysan 10 haftadır herşeye rağmen forma verdiğin adamın arkasında dur veya deki bu işte bende hataıyım suçluyum.
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.11.2012, 09:03   #16
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***hoca yeterli değil kaldıramıyor a.kadir diyor. hoca sen hic ona ve diğer genc oyunculara hic şans vermedinki adam ne kaldırsın.enaramo tonlarca gol kacırıyor ,sen halen 90 dak. ona yer veriyorsun.kamil sahada yürüyor sen mücadele eden formasını terleten pedrieli yedek tutuyorsun.bide pırıl pırıl bir cihan diye golcumuz vardı erciyes oynatıyor,kötü olsa kayseri alırmı.hocam kısacası sen hep kendini düşünüyorsun takımı değil senin hedefin liğin orta sıraları , ama taraftar üst sıraları istiyor. cünkü o kalitede oyuncularımız var ama.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı savaş2'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.11.2012, 09:07   #17
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
savaş2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
***hoca yeterli değil kaldıramıyor a.kadir diyor. hoca sen hic ona ve diğer genc oyunculara hic şans vermedinki adam ne kaldırsın.enaramo tonlarca gol kacırıyor ,sen halen 90 dak. ona yer veriyorsun.kamil sahada yürüyor sen mücadele eden formasını terleten pedrieli yedek tutuyorsun.bide pırıl pırıl bir cihan diye golcumuz vardı erciyes oynatıyor,kötü olsa kayseri alırmı.hocam kısacası sen hep kendini düşünüyorsun takımı değil senin hedefin liğin orta sıraları , ama taraftar üst sıraları istiyor. cünkü o kalitede oyuncularımız var ama.
Ligi orta sıralarda bitirip BJK göz kırptığında hazır kıta oraya koşturmak. Rıza hocanın derdi BJK onu çağırana kadar düşmeyecek-kalkmayacak bir takımda vakit doldurmak.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.11.2012, 09:09   #18
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hocanın yerinde olsam abdulkadiri 90 dakka oynatırım.Sonrada alın siz istediniz derdim.keşke bi oynatsa belki daha kimseye formayı kaptırmaz abdulkadir diye korkuyor heralde yav hocam ver şu abdulkadire formayı bir 90dakka oynasın görek
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.11.2012, 09:14   #19
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Rıza hocanın bu yaptığının yanında Terim - Yekta örneğine bakıyorum. Meloyu sene başında almak için bi taraflarını yırttı gs. Yekta formayı bir aldı bırakmıyor. Aynı durum Elmander de de var. Sakatmış. Umut -Burak formda olunca herif formayı kaptırıyorum diye 3 aylık sakatlığı 3 haftada atlatmış. Bize gelelim. Eneramo tel tel dökülüyor. Hoca Eneramoya tek kelime etmiyor habire garibim Abdulkadire vuruyor.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.11.2012, 09:15   #20
izmirliyigido
Gast

Ve bu taraftar Sivasspor'un ALEX'i, DOĞA'yı yedi !..

Ne büyük taraftar kitlesiymişiz ki, (bir çarşı gibi, bir KafSinKaf gibi, bir Farozlular gibi) hocaya istediğimiz oyuncuyu oynattırıp (!), istemediğimizi göndertebiliyoruz. Bu kadar etkili bir taraftar topluluğu olduğumuzu sağolsun Rıza hoca hatırlattı bize.

Rıza hoca kendisinin kesmesi gereken bir futbolcuyu, taraftar istemedi diye sezon arasında gönderebiliyor. O zaman, o 3-4 kişi kimse birkez daha alınlarından öpüyorum. O arkadaşlarıma, o kardeşlerime buradan sesleniyorum açık yada özel mesajla adınızı kimliğinizi bana açıklayın sizleri alnınızdan öpeceğim.

Yav var mı böyle birşey? Hangi takımda, hangi ülkede taraftar istemedi diye futbolcunun bileti kesilmiştir. Kocaaaa çarşı grubu Querasma'yı gönderemedi, 50 bin kişilik Fener tribünleri Alex'in gitmesini durduramadı, ama o 3-4 kişi kocaaaa Doğa'yı gönderdi. Pesss !... Eğer öyleyse helal olsun. Demek ki bizde taraftar olmaya, tribün yapmaya başladık. Bugün 3-4 kişi, yarın 30-40 kişi derken etkili bir tribüne sahip olacağız inşallah uzun vadede ..

Ya hocam bari böyle söyleme. Aleme rezil olmayalım. Bunu rakip taraftarlar duysa sana güler, taraftara övgüler yağdırır. "Doğa'nın oyunundan bende memnun değildim. Çok şans verdim ama burada istediğim düzeye ulaşamadı. Bir müddet dinlendireceğim. Buna moral olarak kendisinin de ihtiyacı var" filan gibi birşeyler söyle..

O 3-4 kişilik dev kadrodan bir ricamız daha var, şu Grosicki-Erman-Eneramo'ya da bir sesleninde form tutsunlar. Pedirel'e de seslenin biraz futbol oynasın yada o da gitsin.

.
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
Çalımbay, devre arası göndereceğiz, doğa, gidiyor

Seçenekler Arama
Stil