Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Carlos'a Teklif Yağıyor
Alt 06.05.2014, 13:15   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Carlos'a Teklif Yağıyor

Teknik direktörlük kariyerinin ilk yılında Sivasspor'da başarılı bir sezon geçiren Brezilyalı Roberto Carlos, İspanya, Fransa, Çin, Dubai ve Katar'dan birçok kulübün kendisiyle çalışmak istediğini söyledi.

Sivasspor Kulübü Tesisleri'nde AA muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Carlos, Spor Toto Süper Lig'de takımının geride kalan haftalarda sergilediği performansın çok iyi düzeyde olduğunu belirtti.

Takımdaki herkesin elinden gelenin en iyisini yaptığını ve çok puan topladıklarını dile getiren Carlos, "Teknik direktörlüğümün ilk senesinde böyle güzel bir sezon geçiriyor olmak, gerçekten büyük mutluluk. Yarın teknik direktörlüğüm bitiyor olsa bile şu ana kadar yaptığım çalışma benim için çok keyifli" diye konuştu.

Carlos, başka kulüplerden teknik direktörlük teklifi alıp almadığının sorulması üzerine, iyi bir iş yapıldığında bazı teklifler gelebildiğini söyledi. Sivasspor'da elde ettiği başarıdan dolayı kendisine transfer tekliflerinin geldiğini belirten Carlos, "İspanya, Fransa, Çin, Dubai ve Katar'dan gelen teklifler var. İnsanlar benimle irtibata geçiyor. Bu şekilde haberler de çıkıyor ama şu an için buradayım" dedi.

Tekliflerden birinin milli takım, diğerlerinin ise kulüp düzeyinde olduğunu aktaran Carlos, resmi bir teklif gelene kadar bunları fazla önemsemediğini vurguladı.

Çalıştırmayı hayal ettiği bir takım veya milli takım olup olmadığının sorulması üzerine Carlos, futbolda profesyonellerin takım seçme gibi bir lüksü olmadığına dikkati çekerek, kariyerini başarılı şekilde sürdürmek ve futbolculukta olduğu gibi teknik direktörlükte de dünya çapında başarı yakalamak istediğini söyledi.

Sivasspor'da görevine devam etmek istiyor

Roberto Carlos, Sivasspor'u ve Sivas'ı çok sevdiğini, burada çalışmaktan keyif aldığını belirterek, "Sivasspor ile 1 yıl daha kontratım var ve devam etmek istiyorum" ifadesini kullandı.

Kırmızı-beyazlı ekipteki görevine gelecek sezon devam etmesi durumunda 6-7 oyuncu transfer ederek kadroyu güçlendirmek istediğini dile getiren Carlos, hedefinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

Buraya şampiyonluk için geldim

Carlos, bu sezon kaybetmemeleri gereken maçlarda puan kayıpları yaşadıklarına işaret ederek, "Bu puanları kaybetmeseydik şu an ikinci bile olabilirdik ve Şampiyonlar Ligi'ne giderdik. Bu kalitede bir takımımız var. Bunun üzerine biraz daha takviyede bulunursak şampiyon olmamız gayet olası bir durum. Ben zaten buraya şampiyonluk için geldim, ikincilik pozisyonu bile benim için yeterli değil" şeklinde konuştu.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Carlos'a Teklif Yağıyor
Alt 06.05.2014, 13:24   #2
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Carlos'a Teklif Yağıyor

biz sana inanıyoruz hocam...Antalyaspor ve Kayserispor gibi kadroların küme düştüğü bir ligde bizi bu şartlarla 5. yapman bile çok büyük başarı bence...şu durumda dahi seni eleştirenlere hayret ediyorum...seneye inşallah burada kalıp bize daha büyük başarılar yaşatırsın
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.05.2014, 14:20   #3
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Kesinlikle Roberto Carlos'la en az bir sezon daha devam etmeliyiz. Takimimiz bircok maca forvetsiz bile ciktiysada ligin en cok gol atan ikinci takimiyiz. Gol yeme sorununada bir cözüm bulabilirsek sampiyonluk cokta uzakta olamaz.

Bu nedenle hocanin istedigi transferleri yapabilirse yönetim güzel günler bizi bekliyor diyebiliriz
Alt 06.05.2014, 15:20   #4
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Roberto Carlos'un AA muhabiriyle yaptığı röportaj da altı çizilecek notlar
Carlos ''Yarın teknik direktörlüğüm bitiyor olsa bile şu ana kadar yaptığım çalışma benim için çok keyifli" diye söylemesi, işini sevdiğini ve severek yaptığını gösreriyor, bu bizim için bir artı.

Roberto Carlos, "Sivasspor'u ve Sivas'ı çok sevdiğini, burada çalışmaktan keyif aldığını belirterek,Sivasspor ile 1 yıl daha kontratım var ve devam etmek istiyorum" Demesi bize gelecek yabancı futbolcuların tercihi açısından bir referas niteliği taşıyor.

Carlos ''Sivasspor'da devam etmesi durumunda 6-7 oyuncu transfer ederek kadroyu güçlendirmek istediğini dile getiren Carlos, hedefinin şampiyonluk olduğunu söyledi'' Bu Sivasspor'un mevcut kadrosunu bozmadan, alınacak 6-7 takviye, ile hedef Şampıyonluk demesi bu sene transfere erken başlanacağı ve kaliteli futbolcular alınacağının sinyallerini verdi.

Carlos'un ''Ben zaten buraya şampiyonluk için geldim, ikincilik pozisyonu bile benim için yeterli değil" Demesi önümüzdeki sezon Sivasspor'un çıtayı yükselttiği, başarılı bir sezon geçireceğini müjdeliyor, haydi hayırlısı bakalım.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.05.2014, 16:26   #5
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

biraz alakasız olacak ama güzel ben football manager 2014 oynuyorum.hoffenheim takımını çalıştırıyordum şimdi manchester citydeyim.

sivassporuda takip ediyorum.roberto carlosla 3 yıldır devam ediyor sivasspor. 3 yılda aldığı önemli oyuncular şu şekilde;lorenzo de silvestri,oğuzhan berber,ceyhun güselam,kıvanç karakaş,lamine diarra,musa nizam,selim ay,emre çolak,abdülkadir özdemir,celustka,gökhan süzen,eren albayrak. 3yılda aldığı en önemli oyuncular bunlar sayılır.selim ay ve musa nizamı 2 milyon euroya fenerbahçeye sattı.elde ettiği başarılar ise 2.sezonunda şampiyonluk yarışı verdi son haftalara lider girdi ardı ardına gelen puan kayıplarıyla ligi 4.sırada tamamladı.ziraat kupasında yarı finale çıktı.uefa kupasında ön elemelerde apoel ve metalist kharkivi eleyip gruplara kaldı.gruplarda schalke boerdeaux ve feyenoord ile eşleşti.grubu 5 puanla 3.sırada bitirip elendi.türkiye kupasında bu sezon gruptan çıkamadı.ama şu anda 21.haftadayız ve ligi lider götürüyor.
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı legolass'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.05.2014, 17:03   #6
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

2 yıllık sözleşme yenilenmeli bence. Gidecek olursa da kulüp gelir elde etmeli. Şu anda kalacak gibi görünüyor ama anladığım kadarıyla gitme ihtimali de yok değil.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2014, 17:29   #7
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
legolass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
biraz alakasız olacak ama güzel ben football manager 2014 oynuyorum.hoffenheim takımını çalıştırıyordum şimdi manchester citydeyim.

sivassporuda takip ediyorum.roberto carlosla 3 yıldır devam ediyor sivasspor. 3 yılda aldığı önemli oyuncular şu şekilde;lorenzo de silvestri,oğuzhan berber,ceyhun güselam,kıvanç karakaş,lamine diarra,musa nizam,selim ay,emre çolak,abdülkadir özdemir,celustka,gökhan süzen,eren albayrak. 3yılda aldığı en önemli oyuncular bunlar sayılır.selim ay ve musa nizamı 2 milyon euroya fenerbahçeye sattı.elde ettiği başarılar ise 2.sezonunda şampiyonluk yarışı verdi son haftalara lider girdi ardı ardına gelen puan kayıplarıyla ligi 4.sırada tamamladı.ziraat kupasında yarı finale çıktı.uefa kupasında ön elemelerde apoel ve metalist kharkivi eleyip gruplara kaldı.gruplarda schalke boerdeaux ve feyenoord ile eşleşti.grubu 5 puanla 3.sırada bitirip elendi.türkiye kupasında bu sezon gruptan çıkamadı.ama şu anda 21.haftadayız ve ligi lider götürüyor.
valla ben gerçekte de benzer şeyler olabileceğini umut ediyorum
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SenSetik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2014, 17:48   #8
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
SenSetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
valla ben gerçekte de benzer şeyler olabileceğini umut ediyorum
bence bu sene de başarabilirdik.carlsoun tecrübesizliği ve yanlış transferler neticesinde elimizdeki maçların çoğunu verdik.biraz cesur oynadık football manager oyununa gelirsekde gerçekle bire bir desek yalan olmaz.mesela rengifo gerçektede oynayamadı oyunda da oynayamadı diarra,selim ay,musa nizam ve eren albayrak olabilitesi yüksek ve başarılı olabilecek oyuncular.eğer elimizdeki kadroyu korur ve üzerine başarılı oyuncuları serpiştirebilirsek ben seneye şampiyonluk yarışında olabileceğimizi düşünüyorum.yeni stadımızada yakışır bu başarılar
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2014, 18:01   #9
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1039 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

İlk yıl avrupaya gidecek bir takım olacağız, ertesi yılda şampiyonluğa oynayacağız diyordu. İlk yıl ki hedefine az kaldı bakalım önümüzde ki sezon ne olacak.

Ve oyuncu satan bir kulüp olacağız diyordu. Bu da şimdiden çıkan haberlere bakılırsa gerçekleşmeye yakın.

Keşke senle uzun yıllar çalışsak be hocam. Teknik adamlığın efsane olacak.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2014, 18:19   #10
sirseri58
Yiğido

90 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 sirseri58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

avrupaya gıdemezsek carlos gıder

Etiketler
carlosa, teklif, yağıyor, yğaıyor

Seçenekler Arama
Stil