Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Takımımı Beğendim
Alt 22.09.2014, 07:43   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Takımımı Beğendim

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, Torku Konyaspor karşısında takımını beğendiğini belirterek, "Takımımı böyle görmek istiyorum.

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, Torku Konyaspor karşısında takımını beğendiğini belirterek, "Takımımı böyle görmek istiyorum. İlk yarıda iyi baskı yaptık, savaştık. 2. yarıda da takımımız kusursuzdu diyebilirim. O yüzden takımı bu şekilde görmekten mutlu oldum. Sadece galibiyet eksik kaldı." dedi.

Maç sonrası açıklamada bulunan Carlos, 2. yarıda oyuncu değişiklikleriyle ilgili eleştiriler hakkındaki soruya Hoca benim kararı ben veririm şeklinde yanıtlayarak, hakemlerle ilgili soruya ise hakemlerin Akhisar maçındaki durumlarının aynısını yaşadıklarını ancak fazla yorum yapmak istemediğini belirtti. Carlos, özellikle Galatasaray maçı öncesi hakemlerle ilgili yorum yapmak istemediğini de sözlerine ekledi.

ASLANA NE KADAR AZ DOKUNURSANIZ O KADAR İYİDİR

Bu hafta hakemlerle ilgili ne kadar az konuşursak o kadar iyi olur sözü üzerine bu bir taktik mi? Sorusuna ise "Evet olabilir ama aslana ne kadar az dokunursanız o kadar iyidir." şeklinde ilginç bir cevap verdi.

Galatasaray maçı ile ilgili olarakta konuşan Roberto Carlos, "Galatasaray için biraz daha baskılı bir maç olacak çünkü hem evlerinde oynuyorlar hem de son hafta kötü bir sonuç aldılar. O yüzden gerçekten güzel bir maç olacağına inanıyorum." dedi.

Takımın son durumunu da değerlendiren Carlos, "Hemen hemen bütün takımımız antrenmana çıkmaya hazırlar. Takım olarak çalışıyoruz, takımdan ayrı çalışan hiç kimse yok. Önümüzde 3-4 günlük Galatasaray’a çalışma süremiz var. Bütün arkadaşlarımız o maça hep beraber çalışacağız." şeklinde konuştu.

CHA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Takımımı Beğendim
Alt 22.09.2014, 08:00   #2
sebobaba
Acemi Yiğido

23 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 sebobaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Takımımı Beğendim

sn Carlos sanım ben başka bi maç izledim herhalde bu takımın nesini beğendiniz takım adeta tel tel döküldü özellikle ben ziyayı ilk defa bu kadar forumsuz bu kadar beceriksiz gördüm tabiki ziya bu deyil sadece ziyayı örnek verdim nihayetinde hoca takım hiç iyi deyil ters giden bişeyler var onuda tabiki siz çözeceksiniz
sebobaba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebobaba'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.09.2014, 08:49   #3
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hangi maçı izledin acaba carlos?
Alt 22.09.2014, 08:52   #4
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

akhisar ve konya maçlarında ilk yarı ayrı ikinci yarı bir sivasspor izledik orta alandaki yetersizliğimiz defansa aşırı yük getiriyor adeta 8 kişiyle oynuyoruz kadir.mehdi batuhana nasıl tahammül ediyor şaşırıyorum da costanın oyuna girmesiyle orta alan biraz toparlandı bir şeşu bir cicinho takımın yarısı onlarla atak yapabiliyoruz carlosun oyuncu değiştirme kuralı taraftarları çıldırtıyor
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.09.2014, 09:24   #5
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

2.yarının 15 dksı takım mükemmeldi ama o dk dan sora fiziki olarak çok düştü oyundan ileri gitmeye gücümüz bile kalmadı oyuncu değiştirmemeyi anlamış değilim 85 te ahmet arası alıyor.Hiç alma daha iyi oyundan düşen orta sahaya bir hakanı almıyor çokta anlam veremedim
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.09.2014, 10:24   #6
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Taraftarlardan hariç herkes sivassporu beğeniyor,bu işte bir yanlışlık var sanırım,sezon başından beri oynadığımız 3 maçtada galibiyeti kaçıran taraf sivasspor oldu,konyaspor 1 puan için oynadı aldı ,böyle kapalı oynayan hertakım sivasspordan puan kopartır ,antepte böyle oynadı ,akhisarda ,çilingirimiz olmadığı için kapalı defansı açamadık,geçenseneki oyuncuları mumla arıyoruz,aydının yeri bomboş öyle duruyor ,r.carlosun tek hatası oyuncu değişikliklerini zamanında ve doğru adamlarla yapmıyor,ligdeki yerimiz iyi değil ,hedef yukarılarsa puan almamız lazım,utaka yok,da costa yok,diğer forvetimiz yok,aydın yok,bu ortamda yinede iyi oynuyoruz,bize iyioyun değil puan lazım ,bu haftadan itibaren sakatlarda takıma girince daha güzel sivasspor izleyeceğiz sanıyorum,bide bu trübünlerin boş olmasını unutmamak lazım ,buda futbolumuzu etkiliyor,futbol seyir oyunudur ,oynayan kişi seyirciye kendini beğendirmek için elinden geleni yapar,futbolcular tam konsantre olamıyor bununda etkisi var ,neticede bu sezon futbolun ve sivassporun çok tadı yok iyiolur inş
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.09.2014, 12:03   #7
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Topa sahip oluyoruz olmasına da gole gidemiyoruz geçen sezonki gibi. Tabi eksiklere bağlayabiliriz bunu ama yinede Konya maçında doğru düzgün kaleyi bulan şutumuz yok oyuncuların biraz daha müsait pozisyonlarda şutu düşünmeleri lazım.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.09.2014, 13:08   #8
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

cok ilginc bir aciklama sayin Hocam........

Siz acaba baska Maci mi seyrediniz?? vallah Hocam ben Takim HIC begenmedim okadar basit!!! simdi baslama hakem Makem konusmasina da önce kendi hatalari bak sonra baskasina suc yükle!!!

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda keko 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.09.2014, 14:32   #9
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Yahu ben baska sivasspor mu izledim ??
Ben hic begenmedim.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2014, 09:19   #10
yigit 2013
Acemi Yiğido

yigit 2013 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 375 yigit 2013 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kadirin yedeklere çekilmesinin vaktinin geldiğini düşünüyorum taraftari cildirtmaktan başka bir ise yaramiyor kadiri ilk 11 de görünce tüylerin diken diken oluyor
Roberto Carlos bizde seni sivas halki olarak çok seviyoruz
yigit 2013 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigit 2013'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
beğendim, takımımı

Seçenekler Arama
Stil