Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 27.09.2014, 13:18   #71
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 467 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

GS karşısında ezilmedik ve ezdik.buğün burhan haricinde takımı çok begendim.özellikle atıffın bencilliği yüzünden çok goller kaçırıyoruz.gençler maçında patmala bekliyorum.( Bayramın 1.Günü maçmı olr kardeşim) bu işi birilerinin çözmesi lazım.
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2014, 13:25   #72
karasarlıyiğido
Yiğido

77 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 karasarlıyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçın en iyisi ertuğruldur acil bonservisi alınmalı. Takım oyunundan memnunum ama ofanstakı futbolcular çok bencil düşünüyor costa oynadığı pozisyonda sırıtmaya başladığı zaman hoca ıbrahimle yer değiştirse çok iyi olurdu çünkü ibo on liberozu çok iyi oynuyor. Yinede gs ye o sahayı dar eden takımı kutluyorum
karasarlıyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karasarlıyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.09.2014, 13:43   #73
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

o kadar net pozisyonu değerlendiremezsen sonuç bu olur. skor hariç herşeyden memnunum.
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2014, 15:47   #74
MOS-BY-58
Tecrübeli Yiğido

MOS-BY-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 163 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 MOS-BY-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

yok Gardasim,
Türkcem zayif oldu icin öyle yaziyorum........ böyle iste idaret

Googel Translator keske daha güzel cevirseydi ordan yapardim denedim bi kac kere ama Türk yazilari daha kötü cikiyo
Anladim gardaş. O zaman sen yazmaya devam biz de okumaya.
Yazdıkça düzeltirsin evvel Allah.
Ayrica Türkçem zayıf deyip boş vermediğine ve yazdığına göre özgüvenin var. O zaman bize de saygı duyup desteklemek düşer.

Hakkını da helal et
MOS-BY-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MOS-BY-58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2014, 18:07   #75
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Roberto Carlos kendi tabiriyle teknik direktörlük vasıflarını gün gün geliştiriyor.Ancak bazı şeyleri var saplantılı.75 den önce adam ve taktik değiştirilmez sanki ona göre.Bir de Adem mutlaka sakat değilse oynatılmalı ve Mehdi yedektir gibi.Ben gecen sene hep DaCosta acaba ön liberoya çekilebilirmi diyordum ama dünkü maçta gördüm ki ona defansta daha çok ihtiyacımız varmış.Kaldı ki Beşiktaşın şampiyon olduğu sene M.Denizlinin İbrahim Toramanı nasıl hücüma yönelik ön libero oynattığını da hatırladığımda İbrahim Da costa yerdeğişikliği düşünülebilir diye düşünüyorum.Geçen sene lig 3. sü iken endişeliydim.Bu sene doğruları yapıyoruz.Ufak fırça darbeleri ile 2. yarının flas takımı biz oluruz.Hücum oyuncularını özel çalıştırmakda yara var sanırım.Antreman sonraları Atıf,Utaka Burhan ve yeni santroforumuz 1 saat şut çalışsalar gol sorununu çözeriz diye düşünüyorum.Mehdi ilk onbirde başlayıp Atıfa da zaman zaman yakın oynasın birde İbrahimle Da Costa yer değissin bence çok şey değişecek.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2014, 18:12   #76
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***sonuc olarak bu macda takım oyunu oynayamadık. Tüm oyuncular bencil oynadılar kacan gollere bakılırsa topu alan calım,calım kendi reklamları peşindeydiler. buda hocanın ciddiyetsizliğini ve zayıf kalışı göstermektedir. costa ve ümit neredeyse rakiplerine ve hakeme yumruk atacaklardı. takımı her an eksik bırakabilirlerdi.
***yönetim 10 yeni adam aldı ama hic biri ilk 11 de yok ,takımda direk oynayacak 3 sağlam adam alınsa daha yerinde olurdu.neden hep başka takımların yedek oyuncuları alınıyor.korcan bi top sektirdi adam yedek kaldı. yedek kalecimiz nihat mersin tek başına takımı sırtliyor.cihan, ahmet ve hakan gibi kendi yedeklerimize şans vermiyoruz,ama başka takımlarda gönderdiğimizde gol kralı cıkıyorlar.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı savaş2'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2014, 18:23   #77
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 445 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Benım en cok uzuldugum sıvas cok guzel oynuyor ama gol atamıyor yenılıyor ve boyle oynasın kume dussun yok boyle bırsey ıyı oynuyorsunda neden galıp gelemıyorsun takım oyunu oynanmıyor kaleyı goren sut cekıyor ve bu gıdıs hıc hayra alamet degıl bu gıdısın sonu ptt lıg gıbı gozukuyor boyle devam ederse ılerleyen haftalarda olmayan seyırcı dahada dusecek yonetım ve teknık heyet kafa kafaya verıp ıyı bır dusunması lazım yazık cok yazık su sıvasa yakısmıyor akhısar bır ılce takımı bulundugu yere bakın ve sıvasın bulundugu yere bakın neden adamların yonetımı nokta transfer yapıyor bızım yonetımde bedava olsunda yıl boyunca hıc onbırde oynamasın ama bedava olsun ıkıncı ucuncu lıgden oyuncu alınırsa sunucda bu oluyor
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2014, 20:39   #78
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 445 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

masallah ıyı nasıl oynarsan oyna mac sonucu ne 2 1 dort hafta 2 puan bız cok ıyı oynuyoruz mukemmel oynuyoruz ancak 4 hafta puan 2 kue dusme hattında ey takımın ıdarecılerı ey teknık heyet ıyı dusunun takım hıc ıyıye gıtmıyor eger 2veya 3 haftada boyle devam ederse o zaman bakalım ne dıyeceksınız merak edıyorum
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2014, 21:25   #79
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ertuğrul : İyi kurtarışlar yaptı,ah bide penaltıyı dışarı doğru çelse kusursuzdu diyecektik.

Cicinho : Takımın beyni !

Toraman : Penaltı pozisonunda yaptığı hareket gereksizdi o çalımı yememesi lazımdı ama genel olarak memnunum.

Ümit : Ortasahadan gereksiz bir şut çekip beni çileden çıkartsada,çok iyi hamleler yaptı.

Ziya : Maç içinde yaptığı "6" hareketi beni şok etti.Dibine kadar Sivasspor'lu birine yakıştıramadım.Zaten yakamıza yapışmış kurtulamadığımız Fb'li damgası var.Maç içinde bir kaç yememesi gereken çalım yedi.İleride de çabalasada fazla etkin değildi.

Da Costa : Ön libero oynayamıyacağını gördük arkası dönük top alamıyor.Ben başarılı olacağını düşündüm ama olmadı.

Kadir ve Adem : Defansif olarak iyi ama ileriye çıktığımızda çok savunma içinde kaldılar ve bu nedenle dönen topları alamadık.Adem'in yine bir kaç topa iyi yön verdi ama Kadir'in ileride etkinliği sıfır.

Burhan : Geçen seneye oranla en büyük düşüşü yaşayan futbolcumuz kendine gelmeli artık.

Aatif : Sol kanatta etkinliği azalıyor bence kötü oynamasını tek nedeni budur.

Utaka : Bugün eğer oynamasaydı ona düşen fırsatlar başkalarına düşse,Utaka olsa atardı diyeceğim bir oyuncudan hiç beklenmedik son vuruşlar.Sakatlıktan yeni çıkmasına veriyorum bu vuruşları umarım bir daha tekrarlanmaz.

Hakan : Tek özelliği Press.Başka bişey yok malesef.

Chrisantus : Oyuna çok hareketlilik getirdi.1 gol attı.Eğer Burhan ve Utaka uyumasa 1 de asist yapacaktı.

Carlos : Her zamanki gibi değişikliklerde geç kaldı.Chrisantus daha erken girmeliydi.Ayrıca Adem yerine Da Costa çıkmalıydı.

Aatif ı sola koyarak oyuncuyu tamamen kayıp ediyoruz.
Bence haftaya bu ileri hat ile maça çıkmalıyız.

------------Chrisantus---------------
-Utaka---------Aatif-------Burhan---

Oyun olarak kötü değiliz ama malesef sonuca yansıtamıyoruz artık galibiyet serisinin zamanı geldi.Gençlerbirliği ve Bjk maçlarından en az 4 puan çıkartmalıyız.Tabiki ilk hedef Gençlerbirliği inşallah bu talihsiz gün gibi bir maç daha oynamayız.
utaka yorumun gerçekten çok iyiydi tebrikler
Alt 27.09.2014, 23:35   #80
serkankeskin
Acemi Yiğido

31 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 serkankeskin Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

farklı kazanacağımız maçı kaybettik,gol yollarında daha dikkatli olmalıydık
serkankeskin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı

Seçenekler Arama
Stil