Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Burhan imzayı atıyor
Alt 15.05.2015, 19:03   #21
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Burhan imzayı atıyor

Burhan bana ayni Erman´i hatirlatiyor.Erman´da bütün sezon yatardi sözlesmesi bitmeye yakin sahneye cikardi.Burhan birkac macdir KIPIRDANMAYA basladi,yönetim hemen sözlesme uzatti.
Burhan surada 3 mac kalmis artik sözlesmeyide imzaladigina göre vites kücültür,sezonun acilis maciyla birlikte uyumaya ve uyutmaya devam eder.

Bu yönetim yeminli galiba yeni yüzleri bizlerle tanistirmamaya.Yasinin ilerlemis olmasi ile maliyeti düsen Burhan´in bir sakatlanma durumunda diger alternatifinide düsünür herhalde yönetim.

Burhan´in gelecek yilda bu camia icerisinde ilerlemis yasiyla yer alacak olmasi hic hos degil.Cicinho´ya garanti herkes verir,cünki istekli oynuyor,kosuyor birseyler yapmaya calisiyor ve bundada basarili oluyor,ya Burhan öylemi?.

Duydugum bugünki en kötü haber buydu...Oldu olacak Batuhan ve I.Toraman´lada anlasma yapin bu iki oyuncuya iki genc alternatif bulun.O vakit önümüzdeki sezon yeni stadyumda süper maclar oynariz....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.05.2015, 19:59   #22
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kalsın iyi futbolcu ama sözleşme fiyatında bir artışa gitmek çok yanlıs olur yaşı kemale erdi ve eski performansı yok biraz daha düşük fiyatlara kapatılabilir.
Alt 15.05.2015, 20:08   #23
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aman be bomba ne bomba bundan kızkaçıran bile olmazadam 30 yaşına gelmiş son maçlarda oynuyor sonra yatıyor ben de heyecanlandım yıldız mı aldık diye
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.05.2015, 23:55   #24
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burhan Eşer, Aatıf gibi, Cicinho gibi, Sivasspor'un iskeletini oluşturan, giydiği formanın hakkını vermeye çalışan, Sivasspor ile özdeşleşmiş, temiz, ahlaklı ve örnek bir futbolcu, bazı arkadaşlar beğenmese de,yönetim Burhan Eşer'le masaya oturmakla isabetli ve güzel bir iş yapmış, hayırlı olur İNŞALLAH.

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
canım abim ilk kez senle aynı fikirde değiliz ya
Sevğili yiğido kardeşim, bir ata sözü var ''Gelen gideni artır diye'' ama daha iyisi bulunursa neden olmasın, bir taraftar olarak gönlümüz Burhan Eşer'in yerine; Ronaldo, Nani, Di Maria, Robben, Ribery gibi futbolcuları almak ister ama bizim belli bir bütçemiz var, bizim bütçemizin gerçekleride Burhan gibi futbolcular.
Kendimizi kandırmaya gerek yok, biliyorsun ki transferlerde yönetim biz taraftarları beklentimizin yüksek olmasından dolayı hep hayal kırıklığına uğrattı.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.05.2015, 00:34   #25
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Burhan Eşer, Aatıf gibi, Cicinho gibi, Sivasspor'un iskeletini oluşturan, giydiği formanın hakkını vermeye çalışan, Sivasspor ile özdeşleşmiş, temiz, ahlaklı ve örnek bir futbolcu, bazı arkadaşlar beğenmese de,yönetim Burhan Eşer'le masaya oturmakla isabetli ve güzel bir iş yapmış, hayırlı olur İNŞALLAH.

Sevğili yiğido kardeşim, bir ata sözü var ''Gelen gideni artır diye'' ama daha iyisi bulunursa neden olmasın, bir taraftar olarak gönlümüz Burhan Eşer'in yerine; Ronaldo, Nani, Di Maria, Robben, Ribery gibi futbolcuları almak ister ama bizim belli bir bütçemiz var, bizim bütçemizin gerçekleride Burhan gibi futbolcular.
Kendimizi kandırmaya gerek yok, biliyorsun ki transferlerde yönetim biz taraftarları beklentimizin yüksek olmasından dolayı hep hayal kırıklığına uğrattı.
haklısın da abi artık bize istikrarlı son vuruşlarda devamlılık sağlayacak kanat oyuncusu lazım. yabancı sınırı da kalkmışken çok etkili isimler bulunabilir. ha tamam burhan takımda kalsın ama en azından kulübemiz zengin olsun formayı hakederse yine oynasın bişey diyemem
Alt 16.05.2015, 01:37   #26
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hayirli olsun Burhan gününde oluncu bize çok katki saglar ama biraz daha fazla gününde olsun ���� ve bazen bosta dururken Utaka ve Atif topu vermiyor yoksa en azindan 3 veya 5 gol fazla atardi
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2015, 11:42   #27
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:

usta transfer konusunda yönetim taraftarı ne zaman hayal kırıklıgına ugratmadıki birde gazetelere çıkıp essakdan bir transfer yapmışlar gibi esip gürlemeleri yokmu adam deli oluyor özellikle erdal beyin basına verdigi demeçleri vel hasıl kelam sivasspor yönetimi transferler konusunda sınıfta kalmıştır
Alt 18.05.2015, 12:42   #28
B.Demirci
Yiğido

B.Demirci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

125 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 B.Demirci ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Hayırlı olsun. Bence isabetli bir karar. Yalnız önümüzdeki sezonda takımın yarısının değişmesi şart. Aynı takımla benzer sezon yaşarız. Bu yüzden kaleden başlamak üzere defans ve orta sahanın değişmesi şart..
B.Demirci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.05.2015, 12:48   #29
B.Demirci
Yiğido

B.Demirci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

125 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 B.Demirci ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ayrıca yeni sezonda oyun anlayışıımızın da değişmesi şart. İstanbul başak şehir modeli bize en uygun olanı. Takım halinde çok iyi savunma yapmalıyız. Golü nasıl olsa buluruz... Öyle paldır küldür hücum edip topu kaptırınca zor durumlarda kalmak bize yakışmıyor.. Bu sistemle devam edersek bal liginden tutunda süper lig takımlarına kadar bize gol atarlar mani olamayız.. Sürekli hücum sürekli hücum 60 tan sonra takımın pili bitiyor. Ondan sonra önde de olsak skoru tutamıyoruz. Gelene geç böyle olmaz ki..
B.Demirci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
atıyor, burhan, imzayı

Seçenekler Arama
Stil