Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Erman Kılıç
Alt 05.06.2013, 13:26   #241
kempes
Yiğido

kempes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 122 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 kempes Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Erman Kılıç

devre arasında kiralık gönderilmek gibi bir durumla karşılaşırsan bekleriz kaptan, kim ne derse desin çok maç kazandırdın bize, hele hele bir öncesi sezon ligde kalmamızda en etkili isimdin...
kempes isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda kempes'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.06.2013, 13:34   #242
Rallim58
Gast

Alıntı:
oner162 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Galatasaray, Sivasspor'dan Erman Kılıç'ı kadrosuna kattı.

http://www.ligtv.com.tr/haber/gsaray-ermani-bitirdi
Lig Tv isabetli bir başlık atmış...

GS Ermanı bitirdi...!

Bize hizmeti geçen futbolcudur, emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Aslında kalmasını isterdim, gitmesini istemem ama , kadroya giremezse futbolu biter.

Alt 05.06.2013, 13:43   #243
Caner POLAT
Tecrübeli Yiğido

Caner POLAT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 Caner POLAT FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Vefasızlık yapmıyalım takıma emeği geçmiştir ama layık olduğum yer derken yedek kulübesini seçmesi garibime geldi.
Yolu açık olsun.
Alt 04.03.2016, 13:20   #244
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Erman Kılıç'a ölüm tehdidi

Antalyaspor'da sezon başından beri kadro dışı olan Erman Kılıç, taraftar grubunun lideri olduklarını söyleyen iki kişi tarafından ölümle tehdit edildiğini söyleyerek, Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'den yardım istedi.

Antalyaspor'da bu sabah şok bir gelişme yaşandı...

Sezon başından beri kadro dışı olan ve kulübün tahsis ettiği bir sahada tek başına antrenman yapan milli futbolcu Erman Kılıç, idman sahasına gelen iki kişi tarafından ölümle tehdit edildiğini söyledi.

2015'in Ocak ayında 2.5 yıllık sözleşme imzaladığı Antalyaspor'da nedensiz yere kadro dışı bırakıldığını ifade eden Erman, yaşadığı olayını şöyle anlattı:

"Antalyaspor'da başarılıydım. Bu başarımın karşılığında beni takım kaptanlığına getirdiler. Sezon başı Eto'o transfer edilince, 'Eto'o'nun olduğu yerde ben kaptanlık yapamam' diyerek pazubandı ona verdim.

TRANSFERİN BİTMESİNE 3 GÜN KALA 'KULÜP BUL' DEDİLER
Sezon başında Başakşehir maçında ilk 11'deydim, sonraki maçta da kadrodaydım. Transferin bitmesine 3 gün kala nedensiz yere 'kendine kulüp bul' dediler ve kadro dışı bıraktılar.

Arkasından aylarca paramı ödemediler. Ben noter yoluyla ihtarname çekince 'A2 takımının çalıştığı sahada tek başıma antrenman yapmamı' istediler. Onu da kabul ettim.

"ARTIK ANTALYA'DA KORUMASIZ DOLAŞMA!"
Bu sabah kulübün tahsis ettiği yerde antrenman yaparken, taraftar grubu başkanı olduklarını söyleyen iki kişi gelip, 'Seni buralarda görmek istemiyoruz, Antalyaspor'dan bir an önce gideceksin' dediler.

Ben, 'Siz kimsiniz, bir telefon açayım ondan sonra konuşalım' karşılığını verdim. Bu sefer üzerime yürüdüler, dövmeye çalıştılar, 'Artık Antalya'da korumasız gezme' diyerek tehdit ettiler.

Futbol Federasyonu Başkanımız sayın Yıldırım Demirören'e sesleniyorum, rica ediyorum... Ben şimdi ne yapacağım? Ailem de Antalya'da. İki çocuğum ve eşim burada. Lütfen bu olaya el atsın, kendim ve ailem için endişelenmeye başladım."

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
erman, kiliç, kılıç

Seçenekler Arama
Stil