Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiğidoların Ümit Tepkisi
Alt 19.02.2014, 07:37   #51
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Yiğidoların Ümit Tepkisi

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sipas tv ümit özatı akladı gitti.bunlar nasıl adam ya..ümit özatın ne dediğinide anlamamışlar.adam sivassporu aşağılıyor basit görüyor,sisinyoya hakaret niteliğinde laflar söylüyor.bizimkiler,bunun bir görüş olduğunu ve hatta ümit özatın iyi bir sivaslı olduğunu bile söylüyor yuh artık
Programda Haydar Aldıkaçtı kardeşimiz kendi algısına bağlı bir yorum yaptı. Tamamen halisane bir yaklaşım sergiledi.

Oysa gerçekler öyle değildi. Ümit Özat'ın söylem tarzının, jest ve mimiklerinin hiç de halisane olmadığını görüyoruz.

Umarım Videosunu izledikten sonra, Haydar Aldıkaçtı kardeşimde senin benim gibi düşünecektir.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2014, 23:05   #52
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
fb li olmasına lafım yok,sivaslıyım dememesinede lafım yok,ancak sivassporu küçük görmeye sivassporlu oyunculardan alaycı şekilde konuşma hakkı yok,o nekadar inkar etsede kendisi hemşerimizdir,el küçük görse bile o demeliydiki,memleketimin takımı diye demiyorumda sivasspor iyi takım cicinyoda tehlikeli oyuncu dese dilimi aşınırdıki ?,sırf bu olayda değil yaptıkları,zaten yorum yaptığı programda ,tvde tam yalaka ,yalama tv ,işleri güçleri 4 büyütülmüşleri aklamak,o gazeteci müsfettesi ,o hakem eskisi komplo teorisi uzmanı,zamanında bjk nin yolunu açmak için şikeişleriyle uğraşan zatla tam bir mahalle kahvesi yorumcuları hepside,izlemiyorum artık ,sivaslı farkını heryerde belli eder kötü anlamda değil tabi ,adam sivasın suyuyla ,ekmeğiyle ,havasıyla büyümemişki,o toprakların huyundan suyundan biraz kapsın
bende bunun için kızdım çileden çıktım. biz sivassporu övmesini beklemiyoruz zaten,ancak hakaret etmesine küçük görmesine illet olduk. en iyi cevabı cicinyo sahada veriyor. çıldırsın,kıskaçnılktan
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2014, 12:32   #53
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 445 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

um it eskıden berı sıvasa sıcak bakmayan sıvas kulturu ıle yetısmeyen bırısı sız ona sıvaslı dıye hıc sahıp cıkmayın o bir ......... ?
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.02.2014, 01:45   #54
sivistar
Acemi Yiğido

61 Mesajına 119 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 sivistar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ne mal adamlar yahu ben ersun yanalı futbol cahılı sanırdım oylede zaten dersını calısıyor ama ıstatısklere bakmıs cısınyodan cekınıyom demıs adını anmayacagım ermenı tohumuda dunyyaca karıyerlı oyuncumuza laf etmıs ulansen kımsın star herzaman stardır hagıde yaslı geldı hayatının topunu trde oynadı cıcınyo umarım ılerde sıvasa hoca olur bu yasında aldıgı parayı sonuna kadar hak edıyor cogumuzdan sıvaslı beee adam profosyenel zekasıyla oynuyor cogumuz sıvası sevıp yasamazken o orda yasıyorrr senkımsınde memleketımız ıcın hızmet eden adama laf soylersın
sivistar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.02.2014, 09:44   #55
58megayigido
Tecrübeli Yiğido

58megayigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

193 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 511 58megayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu ümit denilen adam %90 fenerli belki %10 sivas sempatisi var belkide yok insan sivasla ilgili programda olumlu birkaç şey söyler yazıklar olsun diyorum .. denecek çok birşey yok..

Ayrıca sivassporun ümitede hiçbir şekilde ihtiyacı yok ama sivaslı olduğu için sadece üzülüyoruz

Etiketler
tepkisi, yiğidoların, Ümit

Seçenekler Arama
Stil