Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeni Sezon Ürünleri
Alt 10.06.2014, 09:48   #21
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yeni Sezon Ürünleri

birkaç hafta evvel bu konuyu açmıştım. şimdi internet üzerinde 20 bin forma kampanyasının başlatıldığını gördüm. çok güzel bir gelişme.

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38001

ancak sivasspor yönetiminin de artık bu konudaki aksaklıkları gidermesi lazım. süper ligde 10. yılımıza giriyoruz. öyle sıradan eften püften bir takım değiliz. biz bu ligin abisi sayılırız. bunun hakkını vermemiz lazım.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.06.2014, 09:59   #22
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

-Yurtdışına kargo başlar ve iyi bir tasarım yapılırsa seneye 40 bin gibi bir rakama ulaşabiliriz.Bu sene elde kalan formalarıda yeni formalar çıkana kadar satabildiğimiz kadar satarız.

-Diğer ürünlerde Tişört baskılarının kalitesi fena değil ama Tişört hele kışlık ürünlerin kumaş kalitesi berbat,1-2 seviye üst ürünlere baskı yapılmalı.Parça ucuza gelsin diye yapılıyor ama şahsen almaya gidiyorum ürüne elliyorum,alasım gelmiyo yırtıp yer bezi yapılır o kumaş anca.

-Formaların kaliteleri iyi ama onlarında baskıları kötü ve bedenler üzerinde yazanla alakasız,bu seneki formaların tüm bedenleri aynı uzunlukda ve aşırı uzunlar bunun orantısını iyi kurmak gerekiyor.

-Forma reklamlarını Turkcell reklamında olduğu gibi dikme olması lazım.50 ye satacağına 55'e sat o reklamları düzelt.

-Aksesuar ürünleri fena değil ama çeşit biraz daha artmalı.

-Eskiye bakarsak gelişme var ama daha iyisi lazım.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2014, 13:13   #23
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Insallah ben de geliyorum ozledigim Sivasima ve Sivassporumun yeni formasini almak isterim tabiki ve sanal alemdeki urunler magazada'da olmali cunki ben e-yigido'dan yurtsdisina siparis yapamiyorum ama hersey magazada olsa ozaman alirim mesela sihirli bardak, mesele Roberto Carlos'un giydigi polo cok guzel.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.06.2014, 14:52   #24
alacakaranlik58
Acemi Yiğido

alacakaranlik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 85 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 382 alacakaranlik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tavatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben benzer bir konu açacaktım ama burada paylaşmış olayım. Yeri gelmişken Marka Grup'tan bir isteğim var. Eğer Sivasspor ile anlaşma devam edecekse ve mümkünse kurumsal logonun Sivasspor formasına, ürünlerine, stada uyum sağlayacak şekilde tasaranması çok hoş olur. Hatta Sivasımızın gururu olan MARKA, bana kalırsa günün şartlarına uygun olarak tamamen kurumsal kimlik çalışması yapmalı ve standartlarını dünya standartlarına uydurmalı.

İkinci olarak ürün yelpazesine her şehirde her ortamda günlük kullanımda bile giyilebilecek ürünler eklenmeli.

Arabalara maskot, kahvaltılara kupa bardak, evlere duvar saati v.s. Sivasspor ürünleri neden olmasın.

Ayrıca Sivas'ta üretim yapan Defacto firması bile değerlendirilebilir diye düşünüyorum.

Ben bu durumu bizzat marka yetkililerine mail olarak ilettim. gelen mesajda tasarım konusunun tamamen kulübün kendi inisiyatifinde olduğu yazıyordu. Yani Marka nın logonon tasarımıyla ilgisi yokmuş.
alacakaranlik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2014, 16:32   #25
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
alacakaranlik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben bu durumu bizzat marka yetkililerine mail olarak ilettim. gelen mesajda tasarım konusunun tamamen kulübün kendi inisiyatifinde olduğu yazıyordu. Yani Marka nın logonon tasarımıyla ilgisi yokmuş.
Ben Marka'nın kendi logosundan bahsediyorum. MARKA artık Sivas sınırlarını aşan bir marka haline gelmiştir. Renkleri, logosu, amblemi, kurumsal vizyonu şirket yetkilileri tarafından tekrar değerlendirilebilir. Hangi mail adresine mail attıysanız bize de verirseniz biz de mail atabiliriz.

Ayrıca Sivasspor'un yerli tekstil markaları ile anlaşma yapabileceğini de düşünüyorum. Mesela Sivas'ta üretim yapan Defacto gibi. Defacto, bazı takımlara özel koleksiyon yapmıştı. Sivasspor koleksiyonu da yapabilir bence.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2014, 17:54   #26
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

DeFacto firmasının Sivas ile bi ilgisi olup olmadığını bilmiyorum ama aşağıdaki linklerden Barcelona ve Manchester United için yaptığı ürünleri görebilirsiniz. Eğer benzeri ürünleri Sivasspor için yaptırabilseydik tahmin edemiyorum ne kadar satardı:

http://www.defacto.com.tr/erkek/barcelona-urunleri

http://www.defacto.com.tr/erkek/manchester-united
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Soyözen'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2014, 18:31   #27
sebasteia
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Soyözen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
DeFacto firmasının Sivas ile bi ilgisi olup olmadığını bilmiyorum ama aşağıdaki linklerden Barcelona ve Manchester United için yaptığı ürünleri görebilirsiniz. Eğer benzeri ürünleri Sivasspor için yaptırabilseydik tahmin edemiyorum ne kadar satardı:

http://www.defacto.com.tr/erkek/barcelona-urunleri

http://www.defacto.com.tr/erkek/manchester-united
sahipleri sivaslı ve sivas'ta ciddi yatırımları var. sivas organize sanayi bölgesi'ndeki fabrikalarında 550 kişi çalışıyor. sivas'ı sevip sivas'a yatırım yapan insanlar.
Alt 22.07.2014, 21:35   #28
sebasteia
Usta Yiğido

kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz. tıpkı bu konuda olduğu gibi.

bu forum başlığını açalı haftalar oldu. bu sezon belki diğerlerinden farklı olur diye düşünmüştüm. temmuz'un sonuna geldik. aynı tas aynı hamam! ne yeni sponsor var, ne yeni sezon ürünleri/formaları...
Alt 23.07.2014, 03:44   #29
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz. tıpkı bu konuda olduğu gibi.

bu forum başlığını açalı haftalar oldu. bu sezon belki diğerlerinden farklı olur diye düşünmüştüm. temmuz'un sonuna geldik. aynı tas aynı hamam! ne yeni sponsor var, ne yeni sezon ürünleri/formaları...
Bu konu sivasspor yönetimi için tabu gibi sanki. Biz şampiyonlar ligini de kazansak bu konuyu çözemeyecekler galiba. Bu ürün mevzusunu özelleştirseler logo ve isim kullanma hakkını profesyonel bir yere verseler de bari öyle kar etseler. Biz de düzgün ürün görmüş oluruz.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.07.2014, 11:20   #30
mdogan58
Acemi Yiğido

mdogan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mdogan58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu sene yeni forma cikmayacakmis. Gecen sezonun formalari ile devam..
mdogan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
sezon, yeni, Ürünleri

Seçenekler Arama
Stil