Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiğido'nun Başarı Öyküsü
Alt 15.12.2008, 19:28   #11
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Yiğido'nun Başarı Öyküsü

Yine güzel bir yazıya ve söyleşiye imza atmışsınız Günay ve Ertuğrul kardeşlerim. Değişik çehrelerimizi tanıttığınız bu güzel söyleşileri artık merakla bekler oldum.

Ah keşke bu röportajı ve yazıyı bayram öncessi vermiş olsaydınız, bayramda İstanbul'daydım. Ailemle mutlaka uğrardım hemşehrimizin mekanına. Ama bir daha ki sefere mutlaka gideceğim tanışacağım ve yemeklerinden tadacağım.

Bu güzel sohbet ve fotograflar için teşekkürler.

AYK
Alt 15.12.2008, 19:47   #12
myyiğido58
Tecrübeli Yiğido

myyiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 302 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 myyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblick

gazete de okudum tebrikler paylaşım için saol
myyiğido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2008, 21:27   #13
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sivasa,sivas kültürüne ve sivasspora sahip çıkan hemşehrilerimizle gurur duyuyoruz.bu güzel röportajı yapan arkadaşlara da teşekkürler
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2008, 21:50   #14
sewaz58
Tecrübeli Yiğido

sewaz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

183 Mesajına 256 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 sewaz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Allah senin ve tüm hemşehrilerimizin yolunu açık etsin.. İnşallah her birimiz kendi alanımızda en iyi mertebelere ulaşır ülkemizi en iyi şekilde tanıtırız... 80 il bir yana , SİVAS bir yana ...
BİZ SIVASLIYIZ!!!

58 & SİVASSPOR & 58
sewaz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2008, 22:08   #15
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.514 Mesajına 3.999 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Öncelikle hemşehrimizin böylesine güzel ve Türkiye' de ve alanında tek olan bir müesse kazandırdığı için kendisini kutluyorum.
Asıl beni ilgilendiren, sevindiren ve gururlandıran ise, hemşehrimizin Sivas mutfağına özel bir yer vermesi ve misafirlerine Sivas madımağını ve dal turşusunu ücretsiz ikram etmesidir.
Böylesi bir hizmeti açıkcası ne duydum nede gördüm. Kendisine bu güzel Sivas hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum.

Böylesi Sivas seydasıyla yanıp tutuşan ve özellikle Sivas' a ait özellikleri gündeme getiren hemşehrilerimize teşekkür ediyor ve dahada çoğalmasını diliyorum.

Halil beye ekibimize röportaj imkanı verdiği için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Böylece Sivaslılar.Net sitemizin ilkesi olan bundan böyle hep yapacağımız konulardan birisi olan, hemşehrilerimizin işyerlerini bir bir tanıtmaya devam edeceğiz.

Ertuğrul ve Gunay arkadaşlarımıza bizler için hazırlamış oldukları bu güzel röportaj için teşekkür ediyorum.
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2008, 22:09   #16
casus84
Usta Yiğido

casus84 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 217 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 816 casus84 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aşkımın amcası
Halil amcaya helal olsun buralaradamı çıkmış
casus84 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2008, 23:01   #17
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 802 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
merkez_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir anımı anlatayım, Zara’dan bir teyzemiz Sivas’tan katmer istemişti, bizde Sivas’tan dönmeden teyzemizin isteğini yerine getirelim diye katmer almak için bir fırının önünde durduk. Ben fırında katmer alırken fırıncı arabaya katmer, çay, peynir göndermiş. 5 liralık katmer alacağız hemşerimiz 10 liralık ikram yapıyor. Sordum neden böyle yapıyorsun, ağbi 34 plakayı gördüm Sivas’ın misafirperverliği bunu gerektirir dedi. İşta Sivas budur, Sivaslı budur, kıymetini bilmeliyiz.

bir kez daha anladım kı iyi ki sivaslı dogmusuz
bu güzel yorumun üzerine söylenecek bi şey kalmıyor bizlere,sivaslı olmanın ayrıcalığını sivas dışına çıkınca daha çok idrak ediyor ve gururlanıyorum.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.12.2008, 00:02   #18
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

halil beyi tebrik ediyorum...gerçekten harika bir tesis yapmış...türkiyede eşi benzeri yok belki de...bir sivaslı olarak saygıdeğer hemşehrimle gurur duydum...kendisinden ricamız, doğduğu toprakları unutmamasıdır...saygılarımla.. .
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.12.2008, 01:50   #19
Fatih Bayrak
Yiğido

Fatih Bayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Fatih Bayrak isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Halil Bey'e işlerinde başarılar diliyorum.
Cok güzel bir mekanda guzel insanlarla güzel röportaj.
Sorulara açık yüreklilikle cevap vermiş kendisine teşekkür ediyorum.
Röportajdanda anlaşildigi gibi Halil Uyan bey biz gurbetciler gibi bir Sivas aşigi.
inşallah Sivas icin düsündükleri planlarida en kisa zamanda gercekleşir.
Röportajı gerçekleştiren Ertuğrul ve Osman gardaşlarimin ellerine sağlık
Insallah istanbula geldigimizde cocuklarla gelecegimiz ilk mekanlardan birisi olacaktir.
Fatih Bayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.12.2008, 03:56   #20
GuNaY
Gast

Restauranta gittiğimizde Halil Bey bizi bizzat karşıladı. Ve ilk andaki tokalaşması dahi samimiyetini ortaya koymaya yetti.

Sizlere bu güzel tatları bizzat denemiş olarak anlatmak için menünün spesiyallerini tatmaya başladık. Ama üzülerek söylüyorum ki ne madımağın, ne içli köftenin, ne Sivas dönerinin, ne de hıngelin tadını burada anlatmam mümkün değil Kesinlikle yerinde tadılması gerekiyor.

Yemekten hemen sonra röportajı yapmak için havuz kenarındaki masamıza geçtiğimizde yunuslar ve beyaz balinaların gösterisi başlamıştı. Yunusların hiçte alışık olmadığım bir şekilde hareketlerini mükemmel bir şekilde yapması eğitimlerinin son derece başarılı olduğunun göstergesiydi. Gösteriyi izlerken hayranlığımı gizleyemedim. Yunusların eğitmenlerin Rus olduğunu öğrendik.

Çaylarımızı içerken röportajı da yapmaya başladık. Soru cevaptan çok muhabbet şeklinde geçen ve son derece eğlenceli bir röportaj oldu. Halil Bey bütün sorularımıza en açık şekilde ve samimi cevaplar verdi. Madımadığın tarifi, bir hemşerimizin bıyık kesmeme yüzünden işe girmemesi ve daha nice ilginç konular…

Yaptığı bütün işlerde Sivas ve Sivaslıyı ön planda tutması kendisinin Sivas’a vermiş olduğu önemi göstermektedir.

Röportaj talebimizi geri çevirmeyerek bizlere bu imkânı tanıyan, dört saate yakın bir süre boyunca bizleri ağırlayan ve böylesine güzide bir işletmeyi hizmete sokan Halil Bey’e teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

Halil Beyin SivasSpor.Com üyelerine yapmayı düşündüğü jesti ileriki günlerde açıklayacağız.

Etiketler
başarı, haliç, halil uyan, istanbul haliç restaurant, istanbul restaurant, restaurant, sivasli restaurant, sivasli restoran, yiğidonun, yunuslu restaurant, yunuslu restoran, Öyküsü

Seçenekler Arama
Stil