Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Milletvekilleri daha Maça Gelmesin.!!!
Alt 03.03.2010, 09:45   #91
Dağcı
Usta Yiğido

Dağcı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 134 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 859 Dağcı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Milletvekilleri daha Maça Gelmesin.!!!

İçimizden kaç kişi -ben dahil- Sivaslı vekillerin cep telefonlarını arayıp da kendilerine Sivas'ın sorunları ve Sivas hakkında sitem ettik? Muhtemelen bir elin parmaklarının sayısını geçmez.

Bazılarınız cep telefonlarını nerden bilelim diyebilir; Google Amca sağolsun, soruyorsun hemen cevap veriyor.

Gereken yerde tepkimizi de övgümüzü de göstermeliyiz.

"Bir saniyesine bile hakim olamadığınız, hükmedemediğiniz bir hayat için, bir dünya için, bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur."
Muhsin YAZICIOĞLU
Dağcı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Milletvekilleri daha Maça Gelmesin.!!!
Alt 03.03.2010, 10:03   #92
bgürsoy
Yiğido

82 Mesajına 134 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 bgürsoy isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Milletvekilleri daha Maça Gelmesin.!!!

Alıntı:
85200258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşım birincisi bence bu parti muhabbeti degil. a partisi yerine b partisi de gelse durum böyle olacaktı. Bizim insanımız böyle ito nun sahibi kale kilitin sahibi sivaslı ancak fabrikaları buraya degil istanbula açıyolar. bunun gibi bir çok örnek var. Ayrıca su an hükümette olan partiye oy verenler vekillere vermiyor vekili parti kendi belirliyor. Yoksa hamza yerlikayayı kim seçer? ne anlar siyasetten.. Bu işin okulu dahi varken cahil kesmi vekil yapıyolar partinin içinde duruyor diye. Bence millet vekilini halk kendi seçmeli. en azından ciddi anlamda halkı temsil edebilir. TBMM de oturdugu yerden aramızda maaş alamayacak olan var mı? Ne güzel dünya ben üniv bitirmişim iş bulamıyorum adam iki halter kaldırdı diye milletvekili oluyor düzene bak..
parti muhabbeti yapan kim arkadaşım? parti belirliyor evet.. seçimlerden önce de kimin kaçıncı sırada olduğu biliniyor dimi? Bakarsın geçmişine.. nerden mezun, hangi işle meşgul, sivasta kaç sene yaşamış ya da YAŞAMIŞ MI, sivasa birşeyler kazandırır mı oturur düşünürsün ona göre oyunun versin.. Particilik olmasa senin dediğin gibi bunlardan hiçbiri bizim vekilimiz olamaz.. önceki açıklamamda sanki vekillerimizin çoğunlukta olduğu partiye sempatim var gibi hissedilebilir diye ben partiye sempatim yok dedim.. Konuyu çarpıtmazsan sevinirim
bgürsoy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
daha, gelmesin, maça, maçlara, milletvekilleri, millevekilleri

Seçenekler Arama
Stil