Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bunlar Nasıl Sivas'lı ?
Alt 20.02.2011, 02:19   #21
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Bunlar Nasıl Sivas'lı ?

Malatya'nın da,Erzurum'un da İzmir'in de,Maraş'ın da Elazığ'ın da Erzincan'on da Adana'nın da bir çok ilçesi var..Büyük bir çoğunluğu önce ben Erzurumluyum,ben Elazığlıyım,Ben Malatyalıyım der..Ama ben şu ilçedenim demez..Önce can sonra canandır..Ama her zamn canımız anavatanımızdır..Tabiki kendi ilçenin kalkınmasını isteyeceksin;geceler düzenleyeceksin;tabiki kendi doğduğun yerlere borcunu ödemek için seferber olacaksın..AMA önce mensup olduğun ile,şehire sahip çıkacaksın sonra kendi ilçene köyüne de sahip çıkacaksın..Tek başına Zara ,tek başına Şarkışla,tek başına Gemerek ,tek başına İmranlı....nedir ki..Habuki önce Sivaslıyım diyip sonra şu ilçesinden şu köyünden dersen birliği ve beraberliği daha çabuk sağlamış olursun;daha kuvvetli olursun,tek vücut olursun....Parça parça olursan bir gün gelir tek başına kalırsın parçalanır;yıkılır gidersin...Tek başına Allah kimseyi bırakmasın dostlar...Birlik olalım ,tek vücut olalım....Sivaslının Sivaslıdan başka dostu yoktur...Bunun geçmişte çok örneği var...Birlik ve beraberlik içinde olmazsak HİÇBİRŞEYİZ...Tek vücut olursak HERŞEYİZ...EN basit örnek:Bu gün haberlerde gördüm;Sivas'a 23 Trilyon civarında bir Köydes ödeneği gelmiş;bu ödeneği ilçelere paylaştırmış vilayet..Mesela Zara 1 Trilyon civarında bir ödenek almış diğerleri de aynı şekilde nüfus oranında almışlar..Türkiye de bir ilçenin il olması için Şırnak gibi özel durumu olan iller dışında en az 100bin in üzerine çıkmak gibi bir kıstas var şu anda..Sivas'ın hiçbir ilçesi kolay kolay bu kriter sahip değil;olması da çok zor..Çünkü bu saatten sonra kolay kolay hiçbir Sivaslı da İstanbul gibi şartalrı çok iyi olan bir mega kenti bırakıp taşraya geri dönmez;buralarda nüfus artırmak da çok zor olduğuna göre buraların il olması ancak masallarda olur..Bu Türkiye deki bir çok il ve ilçe için geçerlidir..Boş hayaller kurmak ilçeleri kalkındırmaz sadece geirye götürür..Onun için bağlı olun ille birlikte hareket edip kalkınma oranın daha üstlere çekilip yatırımların o ilçeye yapılması sağlanmalıdır...HER ŞEY SİVAS İÇİN BAŞKA SÖZE HACET YOK....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.02.2011, 12:46   #22
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1136 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Yahu bizim vekilimiz FB beresiyle maça gelmiyor mu?Bu adamı Sivaslı seçmedi mi?
Başarıyı herkes sahipleniyor,millet başarıyı nasıl kendi lehime çevirri,nasıl reklamımı yaparımın peşindeydi şimdi takım zor durumda ilk kaçan onlar...Yarın tekrar başarı olursa yine ilk sahiplenen onalr olacak..
Alt 21.02.2011, 13:19   #23
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Konu kısa bir süre için amacından saptığı için kaldırılmıştı.

Lütfen; Bölge tartışması olmadan, konunun özünde yorumlar yapılması, aksi halde yapılacak farklı yorumların editleneceğini hatırlatırız.

Güzel ve kaliteli yorumlarınızı bekliyoruz...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.02.2011, 13:28   #24
Rallim58
Gast

Hafta sonu gerçekleşen ZASİAD (Zaralı Sanayici ve İşadamları Derneği) gecesinde yaşanan forma satışındaki talihsizlikler yiğidolarımızı üzdü. 2 ay öncesinden çalışmalarına başlanıldığı belirtilen gecenin açık artırma usulü ile gelir düşüncesinde olan Dernek yönetimi, ne yazıkki 4 büyütülmüş takım formaları, futbolcularına imzalattırılarak çerçeveletilip satışa sunulurken, maalesef Sivasspor forması hem futbolculara imzalattırılmamış, hem de çerçevelettirilmemiş idi.

Sivas ve Zara'yı ilgilendiren bu gece de yaşanan bir başka talihsizlik ise, diğer takım formalarına alıcı, kısa sürede bulunup 15-20 bin liraya satılırken, Sivassporumuzun formasına bir süre alıcı bulunamaması ve 10 bin liraya satılması eleştirilere sebep oldu.

Yaşanılan bu olayda, Sivassporumuzun sezonu sönük geçiriyor olmasının da etkili olduğu kanaatini taşıyorum.

Gecede elde edilen tüm gelirlerin, Dernek tarafından Zara'ya yatırım amaçlı kullanılacağı belirtildi.

Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.02.2011, 13:34   #25
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Yuh be!..
Ayıp ayıp,tabi insana ayıp!
İstanbul yalakaları her yerde yalakadır.Ne olacak kardeş,Zaraspor'un başkanı Sivas Fenerbahçe derneğinin başkanı olursa olacağı bu.
Bunlar ruhsuz,bunlar kimliksiz,bunlar sivaslı filan değil olamazda zaten..
Bana o parayı üste verecekler evime o formaları sokmam. Şanlı Sivasspor'umun forması varken.
Tekrar tekrar bu ziyniyeti kınıyor,bunların karşısında bütün gerçek yiğidoları daha güçlü ve organize hareket etmye davet ediyorum.Sivas küme düşürse,bu yalaklar ve kuşcular unutümasınki ,artık Sivas'ta yalakalık ve kuşçuluk yapacak takımda bulamazlar,o zaman Ankara İstanbul'a giderler harhaldi...
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.02.2011, 13:42   #26
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Yurt dışında nasıl Türküm diyebiliyorsa, Türkiye'de de rahatlıkla ve göğsünü gere gere Sivas'lıyım diyebilmeli. Zaten diyemeyenin de kanından şüphe etmeli.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.02.2011, 13:45   #27
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 946 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Böylesi tiplerden utanç duyuyorum, bunları Sivaslı olarak da kabul etmiyorum. Yukarıda bir arkadaşımızın da belirttiği gibi Zaraspor başkanı Sivas Fenerbahçeliler Derneği başkanıymış peh peh peh!.. Sivas'a üç kuruşluk katkıları olmaz ama İstanbul takımlarına yalakalıkta sınır tanımazlar. Böyle karaktersizler Sivaslı olmaz, olamaz. Orada 15-20 bin TL fiyatla satılan İstanbul formalarını da evime pas pas olarak bile koymam. Hepsinin canı cehenneme... Bize Sivassporumuz yeter!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.02.2011, 13:48   #28
deli_yigido
Yiğido

deli_yigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 76 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 deli_yigido ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Gerçek sahipleri biziz bu takımın.
Sivas Halkı.
Alt 21.02.2011, 14:10   #29
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Bunlar Nasıl Sivaslı ?

SEL GİDER KUM KALIR. KALAN SAĞLAR BİZİMDİR.
BEN SİVASSPOR 3. LİGTEYKEN TOP TOPLAYICILIK YAPIYORDUM. O GÜN BUGÜN TÜM MAÇLARA GİDİYORUM. BU HAFTADA MAÇTAYDIM, HAFTA SONUDA MAÇYATIM. ALLAH UZUN ÖMÜR VERİRSE KONUMU NE OLURSA OLSUN ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDADA MAÇTA OLACAĞIM.
ÇARŞIDA BİRİ YORUM YAPTIĞI ZAMAN MAÇA GELİYORMUSUN DİYORUM, GELİYORUM DİYORSA YORUMUN ELEŞTİRİN BAŞIM ÜSTÜNE DİYORUM. MAÇA GELMİYORUM DİYENLEREDE TAKIMDA HATA VARSA SENİNDE PAYIN VAR DİYORUM. TAKIM 11 KİŞİ DEĞİLDİR. TARAFTARDA ORADAYSA TAKIMDIR.
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda existence'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Bunlar Nasıl Sivaslı ?
Alt 21.02.2011, 14:16   #30
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Bunlar Nasıl Sivaslı ?

Bunlar Sivaslı değil olamazlarda zaten,Bunlar fb,gs bjk,ts,taraftarı yani bunların yalakaları,Sivasspor forması kutsaldır bu formayı orada bu durumlara düşürenler ruhsuzdur ahlaksızdır.

Yiğido mert olur delikanlı olur ben burada yiğido göremedim, Çünkü hepsi yalaka....
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bunlar, nasıl, sivaslı

Seçenekler Arama
Stil