Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Cerny Geldi
Alt 12.07.2011, 18:50   #21
SivassporunSesi
Yiğido

SivassporunSesi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 150 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 500 SivassporunSesi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Cerny Geldi

Sanırsam Rıza Hoca'nın Eskişehir'e yaptığı 4 senelik takım bizede gerçekleşiyor
Alt 12.07.2011, 19:16   #22
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bu transfere insanin sevinesi bile gelmiyor.Icinde bulundugumuz durumlar günün birinde küme düsme tehlikesi ile karsi karsiya olmak insani ister istemez karamsar yapiyor.Ligin ortasinda sucsuzlugumuz ispatlanamazsa küme düsecegiz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.07.2011, 19:23   #23
_DeReBeYi_
Yiğido

_DeReBeYi_ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 181 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 _DeReBeYi_ ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu transfere insanin sevinesi bile gelmiyor.Icinde bulundugumuz durumlar günün birinde küme düsme tehlikesi ile karsi karsiya olmak insani ister istemez karamsar yapiyor.Ligin ortasinda sucsuzlugumuz ispatlanamazsa küme düsecegiz.
ben seninin butun yorumlarini okudum sivasspor icin hayirli bir haber paylastigina rastlamadim aha bugun dustuk aha yarin dusecez aha bu yatti aha bu cikti gibi biraz hayir konus ki hayir olsun sende hic tasalanma bu takim dusmez

iSTANBUL''YALAKASI''DEGiLiZ MEMLEKET SEVDALISI GENCLERiZ...!
_DeReBeYi_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı _DeReBeYi_'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.07.2011, 20:14   #24
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

HOŞ GELDİN CERNY
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.07.2011, 20:17   #25
gürünlüyiğido58
Yiğido

gürünlüyiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 529 gürünlüyiğido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

haydi hayırlı olsun inşallah camiamıza hayırlı olur
Alt 12.07.2011, 20:41   #26
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı akifesk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.07.2011, 20:47   #27
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 836 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Very very nice ,hosgeldin milan gardas yigidomu oldung laa hay gocum benim hayirlisi olsun haydi
Alt 12.07.2011, 21:03   #28
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
_DeReBeYi_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben seninin butun yorumlarini okudum sivasspor icin hayirli bir haber paylastigina rastlamadim aha bugun dustuk aha yarin dusecez aha bu yatti aha bu cikti gibi biraz hayir konus ki hayir olsun sende hic tasalanma bu takim dusmez
Yukarida yazilanlari senin cahilligine veriyorum.Hayirli haberleride bu sitede cok paylastim demekki karsilasmamamissin.Ben 1967 ´de Sivasspor´un maclarini stadyumdan seyrediyordum,sen daha dünyada yokken.Sayet sucumuz varsa küme düsmek bizim icin hayirlarin en büyügü.Yarin ligler basliyacak deplasman maclarinda sikeciler diye aleyhimizde tezahurrat yapacaklar,düssek gene ayni tezahurratlara muhattap olacagiz.Benim yasimda bir insan icin bunlari duymak bir yikim olur.Sen bunlari hissedemezsin.Sivasspor´un kümede kalmasi ve FB´nin bir alt lige düsürülmesi tek arzum.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.07.2011, 21:07   #29
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Yukarida yazilanlari senin cahilligine veriyorum.Hayirli haberleride bu sitede cok paylastim demekki karsilasmamamissin.Ben 1967 ´de Sivasspor´un maclarini stadyumdan seyrediyordum,sen daha dünyada yokken.Sayet sucumuz varsa küme düsmek bizim icin hayirlarin en büyügü.Yarin ligler basliyacak deplasman maclarinda sikeciler diye aleyhimizde tezahurrat yapacaklar,düssek gene ayni tezahurratlara muhattap olacagiz.Benim yasimda bir insan icin bunlari duymak bir yikim olur.Sen bunlari hissedemezsin.Sivasspor´un kümede kalmasi ve FB´nin bir alt lige düsürülmesi tek arzum.
1967 de sivassporun maçlarını stadyumdan seyredıyorsanız size saygı gostermek zorundayız. teşekkürler..
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda akifesk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.07.2011, 21:43   #30
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Değerli abimiz...

Belki çok doğru düşünüyorsunuz ama diğer düşüncede de biraz haklılık payı var... Siz takımımızın gururunu düşünerek bu yargıya varıyorsunuz tabiki haklısınız. Ama yarın bankasyada yada 2. lig kırmızı gurupta (Allah korusun adı bile kötü) da aynı şekilde tavırlar olmayacakmı. Hatta özellikle takımımıza bu söylemlerde ve tezahüratlarda bulunmak için bile gelen kişiler olmayacakmı. Yani bu işin maalesef sonucu bu. ama birde madalyonun başka tarafından düşünmemiz gerekiyor. Ligde şu ana kadar töhmet altında kalan 6-7 takım var. Bunların hepsi şike ile adı geçiyor. Bunları burada saymama gerek yok. Bu sayı göreceksiniz 10-12 yi bulacak. Düşen takımlarıda saymıyorum. Şimdi onlar bize karşı ne yüzle tezahüratlarda bulunacaklar. ''KELİN KÖRE LAFI VARMIŞ'' demezlermi...

Onun için ne olursa olsun kim ne derse desin gün yüzüne çıkmadan bu tarz kelamlardan uzak durmada fayda var. Biz suçsuz olduğumuzu sonuna kadar biliyoruz ve inanıyoruz. Hiç değilse inanmak istiyoruz. Ama şu durumda Yok düşeceğiz yok gururumuz var demek gereksizdir diye düşünüyorum. Şimdilik günümüzü yaşamakta fayda var. Galiba arkadaş bu şekilde demek istedi. Ama biraz bodoslama dalmış o ayrı

Ayrıca akif arkadaşın Foto dizaynıda güzel olmuş. Ellerine sağlık..

Tekrardan diyoruzki...

Dobrý den, Milan Černý

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
cerny, geldi, geldİ