Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Röportajlar

Röportajlar Röportajlar bölümü

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Uygun'dan Sivas'a övgü
Alt 22.10.2012, 23:28   #51
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Uygun'dan Sivas'a övgü

Ortada fol yok yumurta yok;niye böyle bir konu gündeme geliyor anlamış da değilim..B.Uygun sivasspora çok şeyler verdi,güzel günler yaşattı..Ama karşılığını da kat kat aldı;sivassporun sayesinde gündeme geldi;
hatta milli takım için bile adı geçti...Ama sivasspordan ayrılmak ona hiç iyi gelmedi;0 dan takım kuramayan bir hoca olarak tarihe geçti...Gerek sivassporda gerekse Eskişehirde hep başkalarının kurduğu hazır takımlarla başarılı oldu;Bucaspor ve Elazığsporun şampiyon kadrolarını dağıttı,gençleri gönderdi;15-20 arasında kaşarlaşmış yeni oyuncular aldı;2 takımı da trilyonlarca borca sokup başarısız oldu ve takımdan erken ayrıldı;Eskişehir de Rıza Çalımbay ın kurduğu kadroynan başarılı oldu...Sivassporda hocayken Türkiye Şampiyonluğu yaşayan Paf takımı ile ilgili bir değerlendirmesini sizinle paylaşıyorum:'Bu takım Türkiye Şampiyonu olmuş ama bu paf takımdan sivassporda oynayacak bir tane oyuncu bile yok'diyerek Türkiye Şampiyonluğu yaşamış bir Paf takımı adeta yok etti..Oynatacak oyuncu bulamıyorum diyip takımdan gönderdiği oyunculardan biri olan Ziya sivassporda banko oynuyor; geçen hafta da A-2 milli takımıyla Galler'e karşı oynayarak B.Uygun a selam gönderdi..?...Aynı paf takımının oyuncularından olan Yasin de 3. ligde ziveyi zorlayan bir takımın en önemli oyuncusu ve kapatanı durumunda...B. Uygun tabiki biz de iyi şeyler yaptı ;hepimiz mutlu etti..Ama ya götürdüğü şeyler;bir de bunları düşünmek gerekiyor...Gelecekyte neler olur bilinmez ama şu anda bu takımın bir hocası ve neredeyse 0 dan kurduğu iyi de bir kadro var..Rıza Hoca bu takımdan ayrılmadan başka bir hocanın adının geçmesini çok yanlış buluyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.10.2012, 00:02   #52
alaattin 5858
Tecrübeli Yiğido

alaattin 5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 alaattin 5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bülent hoca doğru söylemiş her nekadar bülent hocaya kızsakta bülent hocanın sivas ta sivasında bülent hocada yeri ayrıdır ama bu açıklama sivasın mağlup olduğu haftaya gelmesi kötü oldu farklı yorumlara yol açtı bülent hoca öyle söyledi diye rıza hocayı değiştirecek değiliz bu konuyu uzatıpta rıza hocayı vede futbolcuları tedirgin etmenin anlamı yok allah bülent hocanın yolunu açık rıza hocaylada sivasın şampiyonluğunu nasip etsin
alaattin 5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alaattin 5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.10.2012, 00:57   #53
yorumcuyuz
Yiğido

yorumcuyuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 yorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISI

Menejer Bülentin adını sivasla sivassporla hele heleki bu sitede görmek beni sinirlendiriyo.Gene çenesi çalışmaya başlamış yeter kardeşim nedir senden çektiğimiz takımı sattın mahvettin gittin. oturmuş kadroyu bozdun menejeri olduğun adamları getırdın Kümede zor kaldık. hep senin yüzünden.Şimdi yok liderliğe oynattı adımızı duyurdu vsvs gibi düşünen arkadaşlara soruyorum. Bülent UYGUN babasının hayrına yapmadı. sıfıra düşmüş bir adamdı ve sivasspor sayesinde trilyoner oldu.Menejerlikten voleyi vurdu.Yapay gündem oluşturdu kaç klüple bizi düşman etti.Yalakalık yapmaktan ne yaptı? Çene ishali gibi herşeye maydanoz oldu.EE tabi basın sözcüsü Fikret Ünsal olunca buda meydanı boş buldu önüne gelene salladı ve bizi rezil etti.
Değerli Yiğidolar; Zaman Rıza Hocamıza Sivassporumuza destek zamanıdır.Zaman birlik beraberlik günüdür...

єη мυтℓυ ѕєνgιℓєя ѕєηℓєумιѕ мєgєя ,

ѕαмριуση σℓмα∂αη öℓüяѕєм єgєя ,

кєƒєηιм вєуαzℓα кıямızı σℓѕυη...!
yorumcuyuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yorumcuyuz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.10.2012, 08:54   #54
final
Acemi Yiğido

23 Mesajına 53 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 496 final FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bir taraftar bukadar uyutulur ancak adam resmen şovmen bizim taraftarda hemen tava geliyor bülent uygun sivas sporun şampiyonluğunu sattığı gibi sivasa iki sene küme düşme mücadelesi verdirdi. şampiyonlar ligine giden takımın en çok gol atan futbolcusunu satıp bankasyadan topçu alıp şapkadan tavşan çıkarmaya çalışıp sivas sporu nerdeyse küme düşürecekti bülent uygunla RIZA ÇALIMBAYI aynı keseye koyan taraftara yazıklar olsun sivasın dışarıya bir sempatisi var ticaretindede futbolunda istememezlik var
final isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.10.2012, 14:01   #55
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

sen bir efsanesin Bülent Uygun.

iyisiyle kötüsüyle bugün insanlar bu kadar cok Sivasspor u konusuyorsa bir kisim insanlar memleketinin takimina sempati duyuyorsa senin sayendedir sana olan nefret kin seni cekemedikleri senin yaptiklarini hayal edecek kapasiteleri dahi olmamasisindandir.

Simdi herkes bana son sezonu hatirlatacaklar ama ben bardagin dolu tarafina bakiyorum onun icin Bülent Uygun benim icin efsanedir.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Sivasspor'un hep zirvede olmasını arzu ediy
Alt 23.10.2012, 15:59   #56
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'un hep zirvede olmasını arzu ediy

Alıntı:
halilim5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bumu taraftarlik bumu sivasli sivassporlu olmak bülent uygun sivasspor hakkinda iyi bir söz söyledi diye hemserimiz rizamizi kovup hemen sivasin basina getirmeyi düsünen kisiler benim gözümde sivasli ve sivassporlu degildir eger takim olduysak riza hocamizin sayesinde lütfen mesajlarinizda riza hocamizi incitecek sözler kullanmayalim
Aynen Katılıyorum.
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.10.2012, 18:35   #57
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

nankör toplumuz vesselam hemn kovdular rıza hocayı yazık yazık
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.10.2012, 00:17   #58
hasanim58
Tecrübeli Yiğido

295 Mesajına 575 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 hasanim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivri dilliydi anlamsiz aciklamalarda bulunurdu ama motivasyon kabiliyeti guclu bir teknik adam sivassporumuza da en cok yakisan teknik adamdi kim ne derse desin seven de vardi sevmeyende belki ama muthis sevincler yasatti biz yigidolara sivasimizin sampiyonluga oynadigi senede sehrimizin kirmizi beyaz renklerle yogruldugu gunleri o yasattigi sevinci unutmayalim yigidolar ben isterim tekrar gelsin en azindan dusurusu yeter herkese saygilar sevgiler yigidolar
hasanim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.10.2012, 00:20   #59
hasanim58
Tecrübeli Yiğido

295 Mesajına 575 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 hasanim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu arada riza hocaya lafim yok onun yeri ayri tabi tartisilmaz ben sadece bulent hoca hakkindaki goruslerimi dile getirmek istedim o kadar
hasanim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.10.2012, 00:25   #60
can sivas
Acemi Yiğido

can sivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 can sivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maalesef Sivas ve Sivasspor hakkinda konusacak tartisacak bir konu bulamiyoruz.

Eger bir adamin Sivasspor hakkindaki bir sözü bu kadar konusulacak bi mesele oluyorsa vay Geldi Sivassporumun basina.

Bülent Uygunun eline oturmus hazir akimi teslimedeni neden konusmuyoruz anlamak zor.

En zor zamanlarimizda Sivassporu bütün problemleriyle sirtlayan sorunlari gögüsleyen Riza Calimbay ve ekibine Selamlar......
can sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
arzu, ediyorum, hep, olmasını, sivasa, sivassporun, uygundan, zirvede, Övgü

Seçenekler Arama
Stil