Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > 3. Lig takımları

3. Lig takımları 3. Lig takımları hakkında

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 4 Eylül Belediyespor 2. Ligde
Alt 28.05.2015, 21:23   #11
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: 4 Eylül Belediyespor 2. Ligde

bu sezon 4te 4 yaptık çok şükür (sivassporun süper ligde kalmasını da sayarsak)

maçı izlerken Denizli'nin kanalının sunucusunun çok güzel bir maç anlatımı yaptığını da vurgulamak istiyorum, bu da bizim spor programcılarımızın kendini ne kadar geliştirmesi gerektiğini gösterdi

Ve de en önemlisi bir final maçı olmasına rağmen çok centilmence bir maç oldu,hem oyuncu bazında hem sunucular bazında ve de taraftar bazında

iki takıma da teşekkür ediyorum bize bu güzel finali izlettirdikleri için

Takımlarımıza çiktıkları üst liglerde kalıcı olmalarını diliyorum
Alt 28.05.2015, 21:33   #12
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

darısı süper lige.inşallah uzun yıllar süper ligde beraber oynarız.bundan sonra daha çok oyuncu alımı satımı olur 4 eylül sivas arasında.en azından pttye çıksın bizim 1-2 oyuncuyu kiralayalım.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2015, 21:39   #13
xir
Acemi Yiğido

44 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 408 xir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

4 Eylül belediye sporumuzu tebrik ediyoruz.sonunda hedeflerine ulaştılar,teknik heyete futbolculara,yönetime,taraftar a,medyaya,(kanal 58) Tüm Sivaslılara teşekkür ediyoruz.Hayırlı olsun 2.lig,yeni liglerinde de başarılar diliyoruz.4 eylül ile 4 takım profesyonel liglerde,Sivas için büyük kazanım..gerçekten kolay işler değil..keşke her alanda Sivasımız böyle başarılara imza atabilse.
xir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Yaşasın 2. Ligdeyiz 4 Eylül Belediye
Alt 28.05.2015, 21:43   #14
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yaşasın 2. Ligdeyiz 4 Eylül Belediye

Alıntı:
Kokomo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bilen bilir, Yav 4 Eylülü devamlı takip edip, bu sitede haberlerini yayınladım. Takım devrilip gitti. Ne zaman takibi & yayını bıraktım, o gün bugündür takım uçtu ve sonunda da ŞAMPİYON OLDU

Sonra ZARA'YI devamlı takip edip, bu sitede haberlerini yayınladım. Takım 3 sene üst üste kaybetti. Ne zaman takibi & yayını bıraktım, o gün bugündür takım uçtu ve sonunda da o da ŞAMPİYON OLDU

UĞURSUZLUK BENDEYMİŞ ELLAHAM

Artık SİVASSPORU takip etmiyorum, haberiniz ola
sitemizden bir yıl uzak durmanızı rica edeceğim!..

seneye şampiyon olalım, tekrardan gelirsin.

şaka tabi. emeğin çok üstad, 4 eylül belediyeyi senin açtığın forum başlıklarından takip ettik. emeğine sağlık.

4 eylül takımımızı tebrik ederiz. sivas'ta futbol altyapısının gelişmesi, iyi futbolcuların yetişip sivassporumuza katkıda bulunması için çok güzel bir fırsat.

teknik heyet ve futbolcuları tebrik ederim.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.05.2015, 22:00   #15
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 804 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zara Belediyespor'a 3. Ligde, 4 Eylül Belediye spor'a 2. Ligde, Sivasspor'un pilot takımı, Anadolu Üsküdar'a yine 2. Ligde, Sivasspor'a süper ligde başarılar diliyorum, hepsinin de yolu açık olsun, Sivas'ımız artık futbol şehri oluyor, haydi yiğidolar takımlarımıza sahip çıkalım.
Sivas'ımız futbol şehri oluyor belki ama ben öyle düşünemiyorum, şuna baksana 4 Eylül Belediyespor'umuz bunca senedir ne zorluklar çekiyor, ne direklerden dönerek şampiyonluklar kaçırıyor bu sene de gidiyor gurbet ellerde tur atlayıp 2. Lige çıkıyor ŞAMPİYON oluyor SİVAS caddeleri yıkılması lazım ALLAH'ın bir kulu yok, Şampiyonluğu kutlayan kimseler yok. Şu anda eve yeni girdim kimseleri görmedim. Sinir oldum eve döndüm. Şu anda turlar atılmalıydı. İçimizdeki İrlandalılar neredesiniz??? O gün G:Saray şampiyon oldu diye caddelere döküldünüz, bugün kendi şehrinizin takımı 4 Eylül Belediye Şampiyon oluyor tur atlıyor ortada kimse yok. Belediyenin takımı diye mi çıkmadınız. O zaman belediyede çalışan sözde taraftarlar nerede? Sözde Sivas'lılar nerede?? Yazık vallahi yazık... Üzerimize ölü toprağı serpilmiş sanki. Ama şu an İT takımları değil şampiyon olmak bir kupa maçında da olsa tur atlamış olsaydı caddeler yıkılırdı.

Ben her zaman diyorum bu SİVASSPOR bu halka bu seyirciye (taraftar demiyorum) fazla ikinci bir takımın çok zoru başarmış 2. Lige çıkmış hani nerede bu seyirci bu taraftar??? Hep sözde kalıyor seyirciliğimiz, taraftarlığımız...Öncelikle seyircimiz taraftarımız 2. Lige Süper Lige bir çıkabilse o zaman her şey daha güzel olur, futbol daha zevk verir, o zaman futbol şehri olduğumuz anlaşılır.
Alt 28.05.2015, 22:55   #16
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
sivaslıadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu sezon 4te 4 yaptık çok şükür (sivassporun süper ligde kalmasını da sayarsak)

maçı izlerken Denizli'nin kanalının sunucusunun çok güzel bir maç anlatımı yaptığını da vurgulamak istiyorum, bu da bizim spor programcılarımızın kendini ne kadar geliştirmesi gerektiğini gösterdi

Ve de en önemlisi bir final maçı olmasına rağmen çok centilmence bir maç oldu,hem oyuncu bazında hem sunucular bazında ve de taraftar bazında

iki takıma da teşekkür ediyorum bize bu güzel finali izlettirdikleri için

Takımlarımıza çiktıkları üst liglerde kalıcı olmalarını diliyorum
Çok haklısın kardeşim.. Pamukkale Tv'nin spikerine bayıldım, bayıldım.. Altı üstü yerel tv ama anlatış üslubu, diksiyonu, kelimeleri ve cümleleri seçerek ve düzgün kullanması adeta ulusal kanal spikerlerine taş çıkarttı.

Bizim spikerlerimiz ve program yapımcılarımız (!) inşallah örnek almışlardır.

Alıntı:
tykinik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas'ımız futbol şehri oluyor belki ama ben öyle düşünemiyorum, şuna baksana 4 Eylül Belediyespor'umuz bunca senedir ne zorluklar çekiyor, ne direklerden dönerek şampiyonluklar kaçırıyor bu sene de gidiyor gurbet ellerde tur atlayıp 2. Lige çıkıyor ŞAMPİYON oluyor SİVAS caddeleri yıkılması lazım ALLAH'ın bir kulu yok, Şampiyonluğu kutlayan kimseler yok. Şu anda eve yeni girdim kimseleri görmedim. Sinir oldum eve döndüm. Şu anda turlar atılmalıydı. İçimizdeki İrlandalılar neredesiniz??? O gün G:Saray şampiyon oldu diye caddelere döküldünüz, bugün kendi şehrinizin takımı 4 Eylül Belediye Şampiyon oluyor tur atlıyor ortada kimse yok. Belediyenin takımı diye mi çıkmadınız. O zaman belediyede çalışan sözde taraftarlar nerede? Sözde Sivas'lılar nerede?? Yazık vallahi yazık... Üzerimize ölü toprağı serpilmiş sanki. Ama şu an İT takımları değil şampiyon olmak bir kupa maçında da olsa tur atlamış olsaydı caddeler yıkılırdı.

Ben her zaman diyorum bu SİVASSPOR bu halka bu seyirciye (taraftar demiyorum) fazla ikinci bir takımın çok zoru başarmış 2. Lige çıkmış hani nerede bu seyirci bu taraftar??? Hep sözde kalıyor seyirciliğimiz, taraftarlığımız...Öncelikle seyircimiz taraftarımız 2. Lige Süper Lige bir çıkabilse o zaman her şey daha güzel olur, futbol daha zevk verir, o zaman futbol şehri olduğumuz anlaşılır.
Çok haklısın. Bu taraftar ancak İT takımlarının şampiyonluğunu kutlar. Trabzon veya Bursa şehirlerinin bir takımı 2. Lige çıksaydı ortalığı yıkarlardı. Yazık, gerçekten çok yazık.

.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.05.2015, 23:03   #17
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Böyle bir başarı gelmiş sitede bile beklediğim hareketlilik yok.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2015, 23:11   #18
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben maçı unuttum diyorum aklımda bişey var hele ne biçim sivaslıyım anlamadım ki arkadaş
Alt 28.05.2015, 23:16   #19
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 935 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Lächeln Cevap: Yaşasın 2. Ligdeyiz 4 Eylül Belediye

Alıntı:
tavatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok teşekkürler emeklerin için İkimizin de burada azcık emeği oldu gibi
Özellikle Yusuf Hocaya çok sevindim. İnşallah Spor Toto 2. ligde kalıcı olacak ve Sivas futboluna iyi bir hizmet gelecektir. Üsküdar Anadolu da çıktı.

Bu arada Sivasspor'u takibi bıraktıysan gelecek sene için birkaç yıllık Tivibu paketi düşünüyorum Şampiyonlar Ligi için

Bir sözüm daha var. 4 Eylül Belediyespor böyle bir final maçında 1-0'lık skoru koruma konusunda sanki Sivaspor'a göre daha başarılıydılar
Ben de emekleriniz için teşekkür ederim size ...

Ama şaka değil, çok istediğim her konuda ancak ilgilenmediğim zaman o istediğim oluyor !

O yüzden seneye Sivasspor'u fazla takip etmeyeceğim, TV paketini alabilirsiniz
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2015, 23:18   #20
EMİR SİVASİ 58
Yeni Yiğido

EMİR SİVASİ 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 EMİR SİVASİ 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu başarıyla belkide şehrimiz BÜYÜKŞEHİR olacak sami aydın başkan gerekli müracatları umarım yapar
EMİR SİVASİ 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
belediye, belediyespor, eylül, ligde, ligdeyiz, yaşasın

Seçenekler Arama
Stil