Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Anketimiz: Yönetim istifa kararindan geri döner mi?
Evet, ikna oldum kesinlikle dönmezler kararlarindan 18 33,96%
Küme düsersek dönmezler 12 22,64%
Kümede kalirsak dönerler 23 43,40%
Katılımcı sayısı: 53. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim istifasinin arkasinda duracak mi?
Alt 09.05.2016, 00:51   #21
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetim istifasinin arkasinda duracak mi?

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hakkımızda hayırlısı ne ise öyle olsun. Bir hatalar yapıldı ki bu hallere düştük, önemli olan bu hatalardan ders çıkararak, küsmek yerine yapılan hataları telafi etmek için daha çok çalışmak, daha çok gayret etmek düşer. Bir şeyleri bahane edip birakmak kolaycılıkdır ki ben bunu Mecnun başkanım gibi mücadeleci kişiliğe sahip, tuttuğunu koparan bir insana yakıştıramam. Büyük bir ihtimalle aday çıkan olursa bırakacak, olmazsa, takımı sahipsiz bırakmayıp devam edecek kanaatindeyim.
gardaş bunlar bilöfmü ne deniyorya işte onu yapıyorlar.
ne gitmesi.delegeler hep gendi adamları.başka adaymı çıkar bu zamanda.şimdi kimse aday olmaz ilk hafta adaysız olur çoğunlukda toplanmaz 29 mayısa yeniden aday olurlar.o goltuh sıcak sıcah.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2016, 01:35   #22
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Programin tekrarini yeniden izledim.
Takim küme düserse mevcut yönetim birakir ! Sarilarin dün acikladigi gelir gider rakanlarina bir bakin, PTT de bu rakamlari vermek imkansiz !
Külfetli futbolculardan kurtulup, yeni ucuz kadro kurmak gerekir.

Sarilar'in sanki Baskanlik'ta hevesi var gibi geldi bana.
Ama Otyakmaz'in beraber geldik, beraber birakiriz cikisi, Sarilar'in elini kolunu bagladi gibi geldi bana..
Alt 09.05.2016, 08:52   #23
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ankastre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardaş bunlar bilöfmü ne deniyorya işte onu yapıyorlar.
ne gitmesi.delegeler hep gendi adamları.başka adaymı çıkar bu zamanda.şimdi kimse aday olmaz ilk hafta adaysız olur çoğunlukda toplanmaz 29 mayısa yeniden aday olurlar.o goltuh sıcak sıcah.
Başkan görevi Sarılar'a bırakabilir (mi)?Olası veya muhtemel diyorum.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2016, 09:02   #24
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başkan görevi Sarılar'a bırakabilir (mi)?Olası veya muhtemel diyorum.
O zaman peruk düşer, kel görünür abi.. Iceberg'in görünmeyen yüzüde gün yüzüne çıkmış olur..

Mecnun Bey'in adam satmayacağını herkes bilir.. Ama diğer yönetim kurulu üyeleri ne yapar eder bilinmez..
Alt 09.05.2016, 09:24   #25
tanju_58
Usta Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

297 Mesajına 667 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 857 tanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Başkan yapılan transferleri ve teknik direktörleri taraftarın önüne attı resmen.transferlerin teknik direktörlerin raporuyla alındığını söyleyip suçu onlara atmaya çalıştı.teknik direktörlerin sözleşme imzalandıktan 24 saat bile geçmeden kovulduğu ülkede bir kulüp transferleri sadece onların tercihlerine bırakması en büyük yönetim hatalarından biridir.
Alt 09.05.2016, 09:33   #26
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Öncelikle basin toplantisini dinleyemedim, siteden okuyabildigim kadariyla degerlendirirsem Mecnun Baskan'dan haric sadece kisa bir süre Erdal Sarilarin konustugunu anlayabildim.

Genel bir degerlendirme olmus, diger yöneticilerde (alt yapi sorumlusu, tesis sorumlusu, magza sorumlusu vs.) ne icraatler yapmis veya yapamamis görev sürelerinde degerlendirselerdi daha aydinlatici olurdu. Bizlerde görürdük ne ise yaradiklarini, ne isle ugrastiklarini.

Aciklamalardan anladigim düsündüklerimi tastikler gibi. Iyisiyle kötüsüyle Baskan ve belki biraz Erdal Sarilar takim icin gayret gösteriyor gibi fakat diger yöneticilerinin cok pasif veya yetersiz oldugunu düsünüyorum.

Baskan yönetim olarak beraber geldik beraber gideriz demis. Ilk turda büyük ihtimal aday cikmaz, ikinci tur'da yönetim ayni sekilde göreve devam eder diye tahmin ediyorum.
Alt 09.05.2016, 10:07   #27
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İyi ve müsbet düşünürseniz; iyi şeylere, güzel şeylere tanıklık edersiniz, kötü ve menfi düşünürseniz hep sıkıntılı ve nahoş durumlara davetiye çıkarırsınız..

Dereyi görmeden paçayı sıvamak.. Hocaya, yönetime ve yeni transferlere daha baştan önyargıyla yaklaşmak.. Yapılmayan ve beklenen büyük !! transferlerin olacağını kafasında kurup sonra hayal kırıklığına uğramak.. Rakiplerin yaptığı transferleri çok çok gözünde büyütüp, kendisini cüce aynasında görmek..Şampiyonluğa oynadığımız sezonlardaki futbolcu topluluğunun birey birey çok önemli başarılarının olmadığını unutup, isimsiz ve belkide vasat futbolcularında iyi bir organizasyonla tekrar ligin korkulu takımı olamayacağını düşünmek.. Büyük futbolcu demek, şampiyonluk veya başarı demek diye düşünmek.. Düşünmek veya düşünememek.. Bakmak yada görememek... Bilmek yada bilmiş gibi görünmek.. Susmak yada susmadan fevaran etmek.. Neyi ne zaman ve nerde nasıl yapacağımızın ölçüsünü bir tutturabilsek keşke.. Ya hep çok seviyoruz, yok çok çabuk nefret ediyoruz.. Ya çok konuşuyor, yada gereğinden fazla sesiz kalıyoruz.. Ya hafızamız çok keskin yeri gelince herşeyi hatırlayabiliyoruz,, yada hafızamız bize nankörlük edip dün söylediklerimizin ardında durmuyor, pişkinliğe vuruyoruz.. Ya da siz haklı çıkarsanız mazallah ben dememişmiydim demekle Büyük bir imparator edası ile havamızdan geçemiyoruz..

Herşeyin kıvamını ve ortasını bulmakta zorlanırken.. Neden herşeyi zamana bırakmıyoruz.. Ne felaket tellallığına gerek var, nede sus pus oturup tamamen seyirci kalmaya.. Yeri gelince konuşalım... Şu an için bizim susup gelişen olayları izlemek, söz bize gelincede çeşitli platformlarda sesimizi duyurmak en ölçülüsü olsa gerek..

Benim herkesin fikrine saygım var.. Eğer bu takım adına söz sahibi olmak ve "atı alan üsküdarı geçmeden" değerli görüş ve fikirlerinizi birinci dereceden hayata geçirmek istiyorsanız;

1-) Gidersiniz Klübe aidat öder, beğenmediğiniz yönetimi gönderir, parası çok flaş transferle yapabilcek varsa birileri onu başkan seçer ve yönetimine destek verirsiniz..
2-) Ha bu ilk şık ekonomik olarak beni aşar diyorsanız, yapacağız son şey takım kötü giderken Mesut Bakkal istifa, yönetim istifa dersiniz.. Takım iyi giderkende çekirdek çıtlatırsınız..

Onun için çok fazla katılımcı olamayacağımız bir camianın içindeyiz.. En fazla ya çok bağırırız, yada çok fazla çekirdek çıtlatır bu organizsyonu böyle devam ettirir dururuz..

Sorarım kardeşim size; bizim burda yaptığımız kaç yorumu kaale alıyorlardır.. Bence hiçbirini.. O zaman yazsanda olumsuz şeyleri seni de dinlemeyeceklerdir. Bundan dolayı diyorum ki ben boşuna yüreğinizi tüketmeyin..

Hem takımdaki eksikleri görüp oraya transfer yapmak yönetim ve teknik direktoryanın görevi.. Mesutlar, Bülentler bu iş için para aldılar ve alıyorlar..

Takım nasıl oynatılacaksa oda onların görevi.. Kimler gelecek kimler gidecekse de.. Biz her zaman bunları sadece takip ediyoruz.. İcraaat konusunda biz ne kadar etkili olduğumuz Bülent İstifa yada Mesut İstifa gibi menfi sloganlarımızla biz burdayız deriz.. Ama şampiyonluğa oynarken bile birkaç maç dışında dahi sesimiz çıkmadan tam bir seyirci edasında izlemedik mi müsabakaları..

Onun için güzel kardeşim.. Biz sadece beklemeliyiz... Şu an yapacak varsa bir etkinliğimiz ondan bahsedelim..

Herkese selam ve saygılar...

Yönetimi ve yönetimin transfer politikasını eleştirenlere en güzel cevap bu olsa gerek.. Sanmayın ki ben yönetimin adamıyım.. Hiç biri ile herhangi bir selam alıp vermişliğim yokturdur.. Hatta malum Basın Sözcümüzüde her fırsatta acımasızca eleştirenlerin başındayım..

Ama yiğidi öldüreceksin ve hakkınıda vereceksin..

Ben böyle öğrendim..

Erdal Sarılar bu mesajlarımı 2009- 2010 sezonunda yine düşmemeye oynarken yaptığım yorumlar..

Bilgilerinize..
Alt 09.05.2016, 12:20   #28
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Bu sezon calisan 3 hoca icin simdiye kadar 4 milyon TL ödenmis.
Sezon sonuna kadar bu rakam 4'ü de gecer.
4 - 4,5 milyon TL ye süper bir hoca ile anlasilirdi.
Sonra da para yok diye agla dur..
har vurup harman gibi savurursan normal..
Alt 10.05.2016, 01:10   #29
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Hep söylediğimiz bir konu vardır...Sayın Başkanın karakteri kişiliği konusunda pozitif yorumlarımız vardır...Sivaslılığını tartışmaya bizim yaşımız yetmez...Hizmetlerinide takdir ediyoruz...Ama futbolun ve içerisindeki her işi çok iyi bilen birkardeşiniz olarak sadedece şunu söylemek istiyorum ...Sivassporun başında fb kongre üyesi olmuş kendisine verilen süre zarfında başarıdan çok başarısızlığı elde etmiş bir kişi yerine yeni yüzler görmek isteriz...Çok nettir bu söylemim...
Alt 10.05.2016, 02:59   #30
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 797 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

baskan birakirsa ki birakacaga benziyor takima kim sahip cikacak cok merak ediyorum saglam bir baskan sart yoksa ikinci ucuncu ligin yolunu tutariz
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
arkasinda, duracak, istifasinin, yönetim

Seçenekler Arama
Stil