Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

--->: MAÇIN ARDINDAN
Alt 17.03.2008, 18:21   #71
edip
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 edip Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: MAÇIN ARDINDAN

sivassporu ve bülent uygun hocayı sonuna kadar desteklemek lazım .onlara inanalın.bizlere ömrümüzde olmamış şampiyomluk heyecenını onlar yaşatmıyorlarmı?..maçlara gidelim.bırakın g.saray fener beşiktaşı özümüze dönelim.çünkü bizler sivaslı ve sivassporluyuz
edip isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2008, 18:31   #72
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1191 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick

Fazla değinilmemiş bir konuya değnmek isterim macı izleyenler hatırlar manisadaki burak bir kaç kez kendini yere attı ilkinde sarı kart gördü.45.dakkikada cezasahası içindede kendini balıklama attı ama bunu hakem es gecerek sarı kartı vermediği içinde oyundan atılmadı bence macın kritik kararı olduğu gibi sonucada etkide bulunduğunu düşünüyorum
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2008, 19:20   #73
S1vasLee
Yiğido

S1vasLee - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 135 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 S1vasLee FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

2 takımıkda kutlamak lazım hll olsun manisaya yani sivas bu kadar kötümüydü ya kac macdır oynayamıyoR.
S1vasLee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.03.2008, 04:31   #74
albina58
Usta Yiğido

363 Mesajına 804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 albina58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aman sensetik kardeşim bende aynı dertten müzdarip olduğum halde,eğdim başıma önüme gidiyorum.Yazmak istiyordum ama'' BOUN''-'' Yiğido atilla'' hemşerilerimin yorumlarını okuduğum vakit,benim yazmam kalabalık eder diye düşündüm, onların yazılarını okumaktan site üyelerini mahrum etmek istememişdim.Bari girdim, bende yorumumu yazayım dedim.
Diğer arkadaşlarımdan farklı olarak kafama takılan vestel manisa takımında yeni gelen teknikdirektörleri ile benim knaatimce bir maçlık üstün bir performans gösterdiler.Haftaya olan maçlarınıda gözlemleyeceğim ve sahada koşmaktan aciz,kondisyonu sıfırlanmış bir takım olarak çıkacak tahmin ediyorum.
Maç içerisinde kafama takılan bir başka sorun ise,sahaya dizilişimiz,defans anlayışımız,kısaca her mevkideki görev bilinci üst seviyede iken,mehmet yıldız üstüne kurulu oyun anlayışımızda,niçin mehmet üstüne üç kişi baskı kurduğu anlarda,atak yönümüzü başka kanatlara aktarmadığımız,ki attığımız golde ise ters yönden boşta kalan futbolcumuzdan geldi.Bülent hocamız,kusursuz takdiği verdiği halde,ilk maçına çıkan levent ERİŞ'in öğrencileri kendi performanslarının üstünde bir maç çıkardılar zira,hem küme düşmek istemiyorlardı hemde yeni hocalarının gözüne girmek istiyorlardı.Bence bu skor hedefe giderken alınmış altın degerinde bir puandır,aynı kulvarda koşduğumuz rakiplerimiz bir kaç evvel liğin sonuncu takımlarına puan bıraktıkları gibi önümüzdeki haftalarda böylesi zorlu maçlara gebedir.
Bir hafta sonra bu yazımı takip etmek istedim.G.Oftaş-v.manisa maçının geniş özetlerine bakdım,maalesef sahada yürüyen bir v.manisa gördüm,geçen hafta bize karşı varını yoğunu ortaya koyan manisadan sahada eser yokdu.Ne yapalım,hoca değişikliğinin bize nasip olan bir şanssızlığı olarak geçti gitti.

Seçenekler Arama
Stil