Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

BALİLİ RESMEN ANTALYASPOR'DA
Alt 22.06.2009, 15:56   #1
ahmetbaba
Yiğido

46 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ahmetbaba isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart BALİLİ RESMEN ANTALYASPOR'DA

Balili resmen Antalyaspor'da..

Antalyaspor ilk dış transferini, geçen yıl Sivasspor formasını giyen İsrailli Futbolcu Pini Felix Balili'yi alarak yaptı.
Balili resmen Antalyaspor'da.

Antalyaspor Hasan Subaşı tesislerinde Balili için imza töreni düzenlendi.
Antalyaspor Kulüp Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Balili'nin 6 yıldır Türkiye'de başarıyla futbol oynadığını ve süper lige renk kattığını söyledi. Balili ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını kaydeden Akıncıoğlu, İsrailli futbolcunun alacağı paranın açıklanmayacağını belirtti.

Balili'nin yeni evlendiğini ve eşiyle birlikte Antalya'da balayında olduğunu anlatan Akıncıoğlu, santrfor mevkisinde oynayan futbolcunun, kendisine uğurlu geldiği için 7 numaralı formayı giyeceğini dile getirdi.

Balili de, Antalya'ya geldiği için mutlu olduğunu belirterek, ''Geçen yıl Sivasspor'da sürekli forma giyemiyordum. Antalyaspor'a devamlı oynamak için geldim. Türk vatandaşlığı için başvuru yapmıştım. Önümüzdeki hafta da Türk vatandaşlığına geçme işlemlerimin tamamlanmasını bekliyorum'' dedi.

Gazetecilerin, ''Antalya'ya birçok İsrailli turist geliyor'' sözü üzerine Balili, ''Ben turist olarak gelmedim, buraya iyi futbol oynamaya geldim'' diye espri yaptı.

Balili, imza töreninin ardından Antalyaspor formasıyla fotoğraf çektirdi, ardından da kulübün antrenman sahasında basın mensupları için topla kısa bir gösteri yaptı.

Antalyaspor, Balili'nin imza atmasının ardından, defans oyuncusu Şenol Can ile de sözleşme yeniledi. Başkan Akıncıoğlu, Şenol ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirtti.
ahmetbaba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: BALİLİ RESMEN ANTALYASPOR'DA
Alt 22.06.2009, 16:02   #2
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1006 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: BALİLİ RESMEN ANTALYASPOR'DA

Alıntı:
ahmetbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Balili resmen Antalyaspor'da..

Antalyaspor ilk dış transferini, geçen yıl Sivasspor formasını giyen İsrailli Futbolcu Pini Felix Balili'yi alarak yaptı.
Balili resmen Antalyaspor'da.

Antalyaspor Hasan Subaşı tesislerinde Balili için imza töreni düzenlendi.
Antalyaspor Kulüp Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Balili'nin 6 yıldır Türkiye'de başarıyla futbol oynadığını ve süper lige renk kattığını söyledi. Balili ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını kaydeden Akıncıoğlu, İsrailli futbolcunun alacağı paranın açıklanmayacağını belirtti.

Balili'nin yeni evlendiğini ve eşiyle birlikte Antalya'da balayında olduğunu anlatan Akıncıoğlu, santrfor mevkisinde oynayan futbolcunun, kendisine uğurlu geldiği için 7 numaralı formayı giyeceğini dile getirdi.

Balili de, Antalya'ya geldiği için mutlu olduğunu belirterek, ''Geçen yıl Sivasspor'da sürekli forma giyemiyordum. Antalyaspor'a devamlı oynamak için geldim. Türk vatandaşlığı için başvuru yapmıştım. Önümüzdeki hafta da Türk vatandaşlığına geçme işlemlerimin tamamlanmasını bekliyorum'' dedi.

Gazetecilerin, ''Antalya'ya birçok İsrailli turist geliyor'' sözü üzerine Balili, ''Ben turist olarak gelmedim, buraya iyi futbol oynamaya geldim'' diye espri yaptı.

Balili, imza töreninin ardından Antalyaspor formasıyla fotoğraf çektirdi, ardından da kulübün antrenman sahasında basın mensupları için topla kısa bir gösteri yaptı.

Antalyaspor, Balili'nin imza atmasının ardından, defans oyuncusu Şenol Can ile de sözleşme yeniledi. Başkan Akıncıoğlu, Şenol ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirtti.
konu acmadan once bı baksak daha once acılmıs mı? bosu bosuna konu kırlılıgı yaratmamıs oluruz!
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: BALİLİ RESMEN ANTALYASPOR'DA
Alt 22.06.2009, 16:08   #3
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: BALİLİ RESMEN ANTALYASPOR'DA

açılmış konu kardeş işgal etmeseydin daha iyi olurdu.

Etiketler
antalyasporda, balİlİ, resmen